Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2846) Alba Game válasza ldave (#2842) üzenetére


Alba Game
tag

Nem az értékelési rendszer a gond, hanem a (vissza)ellenőrizhetőség. Hogy az illető lekoccolhat a pénzzel, ha előre utalok, ha meg én adok el és utánvét, akkor simán elállhat menet közben a vételtől és bukom a postát oda-vissza, plusz még a posta is összetörheti a holmit. Én itt úgy csinálom, hogy kérek előre utalni egy kisebb összeget (mondjuk az utánvétes posta díjját - biztosítéknak, hogy ne gondolja meg magát) és amikor átveszi, akkor már csak a terméket magát kelljen kifizetnie. Ez így járható, de sokan még ennyi előleget (max. 1500ft) sem hajlandóak átutalni, legyen akárhány pozitívja is az eladónak. nem képesek megérteni, hogy a netes vásárlás abszolúte a bizalmonn kell, hogy alapuljon. Mert tökéletes biztoítás arra, hogy nem károsulsz, egyszerűen nincs. Minden kijátszható. Ez van.
Lekopogom, nekem pl. a Játékaim.Hu -n van egy 175+ / 0- -os accountom és eddig szerencsémre még egyszer sem jártam pórul senkivel sem. Egy srác ült a holmiján két hétig, mire hajlandó volt elküldeni, de ez volt a leghúzósabb eset. pedig itt aztán tényleg semmi biztosítékod sincs semmire sem.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.