Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13451) GrooveHero válasza gzbotii (#13450) üzenetére


GrooveHero
addikt

Vajas popcorn :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#13452) gzbotii


gzbotii
veterán

Nem lett olyan rossz ez a HTC 10. Ráadásul sok fölösleges apppot kiszedtek és csak a Google verzió maradt (pl számológép). UI a stock droid után a legszebb, szerintem

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13453) twine válasza gzbotii (#13452) üzenetére


twine
addikt

:DDD :C
Tuti ezt akartad linkelni? Valahogy nem illik a szöveg környezethez...de jót nevettem rajta...:D

(#13454) gzbotii válasza twine (#13453) üzenetére


gzbotii
veterán

LOL
:DD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13455) Fkris válasza twine (#13453) üzenetére


Fkris
őstag

Már az estére gondol, hogy fog a Guiness csúszni ;]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#13456) slice14


slice14
veterán

Moto 360-al mi a tapasztalatotok, hogy bírja a telefon a folyamatos bt kommunikációt?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#13457) gzbotii válasza Fkris (#13455) üzenetére


gzbotii
veterán

Há' de nem szekszi? Olyan jól nézett ki, nem tudtam, h megdugjam vagy megigyam? :D :))

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13458) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Szerintetek G4 vagy 5X? :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#13459) SybenX válasza LógaGéza (#13458) üzenetére


SybenX
őstag

G4 :)

(#13460) mukisrác válasza slice14 (#13456) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Huawei watch-om van, arról tudok nyilatkozni, ha érdekel. (hasonló felépítésű, android wear óra ez is)

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#13461) Fkris válasza LógaGéza (#13458) üzenetére


Fkris
őstag

G4, nem is kérdés:)
Ha nem gyűjtenék autóra(rájöttem, hogy 300ért inkább csak levegőt szabad venni, megdupláztam a keretet), már vettem volna 1et!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#13462) bigrock válasza LógaGéza (#13458) üzenetére


bigrock
addikt

G4
/A G4-emről írva

(#13463) gzbotii válasza LógaGéza (#13458) üzenetére


gzbotii
veterán

G4

Az iPademről küldve

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13464) Scooter74 válasza LógaGéza (#13458) üzenetére


Scooter74
őstag

G4 :K

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#13465) twine válasza gzbotii (#13463) üzenetére


twine
addikt

:DDD :C

(#13466) slice14 válasza mukisrác (#13460) üzenetére


slice14
veterán

Igazából az érdekel h folyamatos BT kommunikáció esetén mennyit eszik a Bluetooth. Tudom hogy BT 4.0 LE, de mégis mennyire takarékos?
Amúgy már megrendeltem a moto-t. Hétfőn hozza a futár.

Mas: Most már értem miért Off topic, mert eszetekbe sincs a Nexus-t ajánlani. :DDD Amúgy ha fontos a plusz egy GB RAM és a nagyobb aksi, akkor G4.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#13467) mukisrác válasza slice14 (#13466) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Nem számottevő saját tapasztalat alapján, az akku statisztika szerint az utolsók között van maga a Bluetooth, 2% körül ciklusonként.
Ami jobban fogyaszt az az, hogy folyamatosan ébresztgeti a telefont.
Az óra megvétele előtt is és utána is 2 naponta töltöttem a telefont.

(kivéve ha az endomondo-t használom, mert az aztán erőforrás gyilkos, nagyon sokszor beragad az app a telefonban, ébren tartja, a GPS-t is beragasztja, aztán az órával meg folyamatos szinkronizálja a szart, így néhány óra alatt jól lemerül mindkettő.)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#13468) slice14 válasza mukisrác (#13467) üzenetére


slice14
veterán

Már egy ideje folyr utánna nyálam, de most említette egyik kolléga h okos-órát akar venni és rákívántam egyből a fealing-re újra. És mit ad az emag 15e-el olcsóban, egy első genes Moto 360-t. De vallszeg ez volt az utolsó darab, mert megrendelés után rákerestem és már csak a 2 geneseket dobta ki.
Sajnos anno a Blackfriday-es akciót lekéstem, elhalászták az összeset előlem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#13469) Fkris


Fkris
őstag

Bandi, emlékszel a képre, amit mutattam?
Na, barátnőm ma megtalálta a telefonomon, mert véletlenüül a galéria app maradt megnyitva zárkijelző mögött :O

Volt nemulass'!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#13470) LógaGéza válasza Scooter74 (#13464) üzenetére


LógaGéza
addikt

Köszi mindenkinek, G4 lesz - bár nem nekem kell, én egyelőre élvezem azt, hogy nem törött az érintőm :D

Fkris
Milyen képet? ;]

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#13471) Fkris válasza LógaGéza (#13470) üzenetére


Fkris
őstag

Felvágsz szegény tvájni előtt? ;]

Hopi

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#13472) LógaGéza válasza Fkris (#13471) üzenetére


LógaGéza
addikt

Itt nem azt fényképezted, hogy milyen orvul elfoglalta egy patás kanca a szegény kerekesszékesek helyét?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#13473) Fkris válasza LógaGéza (#13472) üzenetére


Fkris
őstag

De, de, most hogy mondod, nem vágott elég gyorsan az agyam! :( :DD :DD

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#13474) gzbotii válasza Fkris (#13471) üzenetére


gzbotii
veterán

Feslet a szék sarka? Vagy mit kell nézni :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13475) LógaGéza válasza Fkris (#13473) üzenetére


LógaGéza
addikt

Egyébként nem tudom te hogy vagy vele, de mi asszonnyal megszoktuk dumálni az ilyet. Ha pl látok egy csajt, akinek tetszik a... bármije, akkor mondom neki, és megdumáljuk, hogy mi/miért/hogy/merre. Ő is tudja, hogy hűséget fogadtam nem vakságot :P

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#13476) randras_83 válasza Fkris (#13469) üzenetére


randras_83
addikt

:C :C

De remélem megnyugtattad a lelkét, és adtál neki szerelmet :D

(#13474) gzbotii:a popit kérlek ;] ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#13477) gzbotii válasza -juc- (#13441) üzenetére


gzbotii
veterán

Esment elaztam, baszatok meg.
Bercsoka, csencso, csetten, csükbük

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13478) randras_83 válasza gzbotii (#13477) üzenetére


randras_83
addikt

gyíhhááááááááááááá :DDD :DDD :DDD
egészségedre!

https://www.flickr.com/randras83/

(#13479) bigrock


bigrock
addikt

(#13480) slice14


slice14
veterán

Videman megint kitett magáért. Link ;]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#13481) gzbotii


gzbotii
veterán

Kész, topic megdöglött, zárható?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13482) rootkiller válasza gzbotii (#13481) üzenetére


rootkiller
őstag

persze

Artengo TR 990 Pro

(#13483) bigrock válasza gzbotii (#13481) üzenetére


bigrock
addikt

Senki nem ér rá: a lányok fiúznak, a fiúk lányoznak, a más identitásúak melegednek :)

[ Szerkesztve ]

(#13484) randras_83 válasza bigrock (#13483) üzenetére


randras_83
addikt

:C :C

Jogos. Én spec a kislányommal voltam egész hétvégén mert anya elment olaszba. :D

https://www.flickr.com/randras83/

(#13485) gzbotii


gzbotii
veterán

Ha be kell baszni hat be kell baszni

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13486) rootkiller


rootkiller
őstag

Tényleg megdöglött ez a totyik.

Az van hogy nekiálltam nagy erőkkel fejleszteni az önálló labor 1 feladatomat. Suck volt a buzi mySQL-el, mert nem akarta megenni az importált tizedesértékeket mire aztán sikerül összehozni. A rossz idő egyébként segít hogy nem edzeni megyek hanem fejlesztek.

Artengo TR 990 Pro

(#13487) randras_83


randras_83
addikt

Jaja zárható..itt a tavasz mindenki ... ;] ;]

Gyerekek mi van?

(#13486) rootkiller: ezer éve nem MySQL-eztem, de nem is hiányzik :DD :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#13488) twine válasza randras_83 (#13487) üzenetére


twine
addikt

Keci sokat dolgoztam mostanában...(na nem a videóval,,azt egy délután alatt kellet "muszájból" összeraknom :((( )
Amikor meg nem, akkor meg .......hát volt pár jó napom/órám... ;] ;)
De minek is "blogoljak"...úgysem hinné senki....élni jó :DD

(#13489) -juc- válasza randras_83 (#13487) üzenetére


-juc-
aktív tag

Én is élek, ha minden jól megy, kb. másfél hónap múlva meglesz az engedélyünk a falvágásra, aztán már csak a kivitelezőn múlik, mikor tudnak eljönni 1-2 napra.
Éééés aztán megrendelhetem a nagy akváriumot. :)) Azt tudtam, hogy drága lesz, de összeszámolni sosem kezdtem, míg nem valamelyik nap kb. 300-350 ezer Ft-ra sikerült kalkulálni az indítást. :Y Halak nélkül, bár azok ára már csak "kerekítési hiba" lesz.

Egyébként pedig szokás szerint dolgozok, hogy legyen mit elpacsálni. :C

(#13490) randras_83 válasza twine (#13488) üzenetére


randras_83
addikt

Én mindig élvezettel olvasom a '"blogod" :DDD

Megnéztem a videot, lehet szemezgetni ;] ;]

@juc: én a fotózással vagyok így, annyi nekem is benne van, szóval a hobbi jó, dolgzni kell hogy utána jó legyen :DDD majd küldjél képet

https://www.flickr.com/randras83/

(#13491) twine válasza randras_83 (#13490) üzenetére


twine
addikt

Az a baj, hogy lassan már én magam sem hiszem el, ami körülöttem történik ;] :B :D
Félek, hogy egyszer egy pillanatra kitisztul az elmém, és kiderül, hogy csak a neuronok furcsa játéka hitette el velem, hogy ez a valóság amit megélek...
De leszarom,,,addig is élvezem minden pillanatát ;] :))

(#13492) randras_83 válasza twine (#13491) üzenetére


randras_83
addikt

Hajrá, én se tennék másként...:DDD

kérek abból amik így befolyásolják a neuronállományt.... ;] ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#13493) LógaGéza válasza twine (#13488) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ez az intro nekem is megvan valahol a template-ek között :P

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#13494) twine válasza LógaGéza (#13493) üzenetére


twine
addikt

Videocopilot.net

Ha két hétig nyünnyögsz, hogy kellene promo anyag, de beleszarnak az arcodba,,, majd beesnek a stúdióba, "a nagy ötlettel", hogy "délutánra rakjon össze valamit", mert ki kell rakni a honlapra...akkor valszeg te is belesz@rsz "a nagy ötletbe" :DDD
Azt hittem, elsírom magam az idegtől...
Sem normális nyersanyag, sem idő....
De legalább ne ugattam volna két hétig...

Szerk.:
Viszont én mást is tudnék mutatni a videón a(k)mi megvolt,,, nem csak az intro :P

[ Szerkesztve ]

(#13495) twine


twine
addikt

Ne felejtsétek a sört a fagyasztóban...

Isteni szerencse, hogy hoztam haza tartalékot...ami ugyan nem volt hideg, de legalább meleg volt... :/

Nagyon sz@rul néz ki a szétfagyott "szétrobbant" sör a fagyóban :/
Mondjuk, ez a kisebbik baj,a nagyobb az, hogy nem lehet meginni :DDD :(

[ Szerkesztve ]

(#13496) randras_83 válasza twine (#13495) üzenetére


randras_83
addikt

Papa öregszel. Next time szólj anyának, hogy sört raktál a fagyóba és szóljon 17 és fél perc múlva. :)

BTW van Xiaomi okosmérlegem :DD

https://www.flickr.com/randras83/

(#13497) gzbotii válasza twine (#13495) üzenetére


gzbotii
veterán

En olyankor mindig állítok be időzítot 30p-re.
Most meg kocsmába Edelweiß mert így kerek az élet.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13498) twine válasza gzbotii (#13497) üzenetére


twine
addikt

pacsi
:R

Viszont ez ma már bontatlan marad...igaza van Bandinak...öregszem :(

Viszont nextgen. kisgengszterrel hagy dicsekedjek még egy kicsit :D

[ Szerkesztve ]

(#13499) gzbotii válasza twine (#13498) üzenetére


gzbotii
veterán

Azért ez így fasza de ha ugyan azt a csajt belinkeled arra mar meghargszom :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13500) twine válasza gzbotii (#13499) üzenetére


twine
addikt

:DDD :DDD :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.