Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-04 10:42:45

LOGOUT.hu

Hasznos információk, tanácsok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Ndruu válasza Kobe (#1047) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Baha Men - Who let the dogs out?

Cif reklám volt...

Harrrr!!!!

(#1052) Ndruu válasza ixtom (#1046) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

dobj nekik egy mailt és kérdezd meg hogy mi a szám címe ami a reklámban van... neten még nincs fent sehol a reklám...

Harrrr!!!!

(#1053) piqla


piqla
őstag

Legyszi segitsetek ki: [link] Koszi! :)

Szereted az állatokat?

(#1054) ttower


ttower
aktív tag

Ennek a számnak ismerős a szövege. Úgy rémlik mintha egy rockszám is lenne ezzel a szöveggel. Eddig csak egy Kid Rock számban futottam össze vele. Ha valakinek ismerős lenne az szóljon
Köszi
ttower

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#1055) kem


kem
addikt

Sziasztok!
Tegnap láttam egy új klippet a TV-ban, ahol a blink 182 tagjai voltak. mi a banda neve, és a szám víme?

Köszi!

(#1056) htibor válasza piqla (#1053) üzenetére


htibor
tag

Patrice - Soul Storm

Lyric: [link]

http://htibor.freeweb.hu(Járműfotók Volán autóbuszokról)

(#1057) piqla válasza htibor (#1056) üzenetére


piqla
őstag

Aldjon meg a Joisten! :C Koszonom szepen!

Szereted az állatokat?

(#1058) piqla válasza kem (#1055) üzenetére


piqla
őstag

Nem gondolod, hogy igy kisse sok a lehetosegek szama? Esetleg szukitsd le a dolgokat... Ne, ne azt mondd, hogy melyik adon adtak... Btw Blink mar nincs is. "Helyette" Angels & Airwaves van.

Szereted az állatokat?

(#1059) csizzah


csizzah
aktív tag

Sziasztok!

Egy klasszikussal kapcsolatban kérném a segítségeteket, az MTV hajnali gondolatok című műsorának az elején csendül fel a részlet íme[link]

Már számtalanszor hallottam itt ott filmekben stb, de nem tudom melyik zeneszerző, melyik művéből származhat a részlet, tudom hogy égő, de hát ez van :B

Előre is köszi!

(#1060) cor válasza ttower (#1054) üzenetére


cor
őstag

sztem ez lesz:)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1061) csokislecso


csokislecso
csendes tag

Hali! Valaki tudja annak a dalnak a címét amelyik a palace discó weboldalán az első szám az intró után. www.palace.hu

Soha ne add fel.......... csak ha van rajta elég bélyeg//// Minden szinten szinte semmi

(#1062) kem válasza piqla (#1058) üzenetére


kem
addikt

Jahh igen, nem fejtettem ki jobban.
Az összes Blink, és Boxcar Racer klippet ismerem egészen az Always-ig, és ez nem volt köztük. Akkor valszeg Angels & Airwaves lesz. Mennyi album van abból?
Az elsőt hallgattam párszor, de nem nagyon fogott meg. Az a video viszont jóvolt.
Asszem volt még1 gitáros benne.
Na jutubozom egy kicsit hátha megtalálom.

Köszi!

(#1063) attisx


attisx
addikt

Sziasztok,

Azt esetleg tudja valaki, hogy a tv2-n a "tv2 ősz" filmajánló alatt milyen zene szól (kórus + modern szimfónikus zene)

(Korábban a Hősök (Heroes) promója alá is ezt keverték, akkor egy emailben rákérdeztem a közönség szolgálaton, de válaszra sem méltattak... :((( )

:)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1064) Dictator^


Dictator^
veterán

And1 Mixtape 6
ennek a számnak a cime kéne, nagyon sok helyen kerestem nem találtam semmit róla..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1065) Makaveli válasza Dictator^ (#1064) üzenetére


Makaveli
senior tag

Az a helyzet, hogy ez csak egy zenei aláfestés, amit bármely zeneszerkesztő progival meg lehet csinálni és mellette dumálnak... Szerintem ezt nem fogod megtalálni, sajna! De a remény hal meg utoljára!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1066) csizzah válasza csizzah (#1059) üzenetére


csizzah
aktív tag

#1059-re valaki?

(#1067) csizzah válasza csizzah (#1059) üzenetére


csizzah
aktív tag

#1059-re valaki?

(#1068) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

(#1069) Skica


Skica
őstag

[link]

Meglett. :K

[ Szerkesztve ]

.: No Comment Grp:.

(#1070) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Volt valami szám Fedde le put your hands up vs. nem tudom ki :D olyasmi volt hogy pampampampampampam...

Tudja valaki ennek a mixnek a címét?

[ Szerkesztve ]

(#1071) fero02 válasza .:Kristian:. (#1070) üzenetére


fero02
veterán

Jól mondod majdnem. Fedde Le Grande-Put Your Hands Up For Detroit

[ Szerkesztve ]

(#1072) .:Kristian:. válasza fero02 (#1071) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Ezt tudom, de volt egy mix amiben benne volt az is, hogy pampampampampampam... nekem ennek a címe kéne.

itt a pampam-os szám: [link]

ennek a kettőnek kéne a mixe :D

[ Szerkesztve ]

(#1073) daninet válasza .:Kristian:. (#1072) üzenetére


daninet
veterán

Outwork feat. Mr. Gee - Elektro(Cube Guys Delano rmx)
iszonyat nagy himnusz volt pár éve a dizsibe..aszem jáccanom is kell majd legközelebb tenksz h eszembe juttattad :DD
van egy puttyorhendszápp amiben bennevan a bit patchy c. szám... annak eric prydz vs FLG az előadója

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1074) Digital


Digital
addikt

Keresek egy számot,amit a Petőfi rádióban (MR-2) adtak már 2* a héten hajnali 4 óra körül :F Madárcsiripelés van benne,meg azt hajtogatja egy férfi hang "relax" Amúgy az egész szám olyan relaxációs hangulatú, Tudja valaki mi a címe?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1075) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki hogy ennek a számnak mia cime? Persze ami a klippben is haható :) [link] :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#1076) Ndruu válasza Zewa (#1075) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

D.H.T. - Listen To Your Heart - ez megy a klipben amit mutattál
D.H.T. - Listen To Your Heart (Candlelight Version) (Piano) - ez meg olyan relax version

Harrrr!!!!

(#1077) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

Hello!

1: [link]
2: [link]
Ezt a két számot keresem most. A zipposban lehet hogy 2 szám van, nemtudom, de nekem elég csak az első.
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1078) aran


aran
csendes tag

van egy reklám zene és nem tom a címét valami dezodoros reklám talán és egy bika futtatáson menekül a csákesz.(de ez a zene bennevan az egyik játékban a miniclip.hu-n a játék neve: "Extreme Pamplona") szóval ez a zene kéne. :K

(#1079) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

3: Bónusz [link]

Még ezt találtam, ennek is tök jó zenéje van.

(#1080) rien válasza Brian_RL (#1079) üzenetére


rien
senior tag

Ez az Utolsó mohikán filmzenéje, a szám címe asszem Kiss, de ez nem tuti.

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#1081) Ndruu válasza rien (#1080) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

ahogy mondod.. nem tudom miért nem lehet elolvasni?

"This is possibly the most adrenalyne pumping commercial ever. Directed by Michael Mann, this commercial stars Shawne Merriman (San Diego Chargers)and Steven Jackson (St. Louis Rams). The music is from The Last of the Mohicans. This video is available for download at http://rs167.rapidshare.com/files/546... for Flash player, and yes, it's High Def!" oda van írva a Description-be..

Harrrr!!!!

(#1082) Brian_RL válasza rien (#1080) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Köszi szépen :)

(#1083) G@ben válasza Brian_RL (#1077) üzenetére


G@ben
addikt

Az első: The roots - Guns are drawn

Átnyálaztam érte a 3. archívumot meg a másodiknak kb a felét, mert idegesített, hogy nem jut eszembe. Arra emlékeztem, hogy egyszer már keresték, többek közt én is. :)

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1084) Aladdin válasza Brian_RL (#1077) üzenetére


Aladdin
senior tag

Hmm, a jó öreg "nemolvasokkommenteket" trükk. Pedig leírták a dalokat.
Zippo/1: Squeeze It Lit
Zippo/2: Lee Jung Hyun - Ari Ari

(#1085) Brian_RL válasza Aladdin (#1084) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Köszi a számokat!
Elszoktam olvasni a kommenteket, de általában ottvan 4231 oldal hozzászólás és nem mindig van kedvem böngészni ennyit. Azért írtam be hogy hátha valaki egyből felismeri.

(#1086) csizzah


csizzah
aktív tag

#1059 ???

(#1087) Rick4


Rick4
félisten

az oldalon van két video. a második video (kb a lap közepén) alatt szól egy zene. esetleg ismer valaki? köszi.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1088) Rick4 válasza Rick4 (#1087) üzenetére


Rick4
félisten

a link lemaradt: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1089) Lortech válasza Rick4 (#1087) üzenetére


Lortech
addikt

Ez? Shayne Ward-No Promises

Thank you to god for making me an atheist

(#1090) Rick4 válasza Lortech (#1089) üzenetére


Rick4
félisten

és tényleg az, köszi.. :C :R

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1091) Razor1


Razor1
aktív tag

Viasaton az Ösztön promója alatt mi megy? Szöveg nincs benne sajna, csak gitár...

(#1092) Makaveli


Makaveli
senior tag

Valaki tud adni nekem egy linket ahol lebírom tölteni az alábbi számokat???:
(Letöltő program [LimeWire] nem találja meg őket):
Presser Gábor: Majd elfújja a szél
Omega: Minden könnycseppért kár
-*: Csak a szívemet teszem eléd

* = Nem tudom, hirtelen nem jut eszembe!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1093) MIFtIli


MIFtIli
aktív tag

Heló
Van egy lassú szám és valami 'cold reason'-t énekel benne egy csávó.
Ennyit tudok, de nagyon örülnék ha valaki tudná a címét. :)

(#1094) Trasho


Trasho
tag

Háj!!

Nem tudjátok, honnan tudom letölteni Nelly Furtado feat. Shaggy - Say It Right-et remix-et? (vagyis nem remix csak nem az eredeti :DDD )
THX

Richard.Sawyer™ | |

(#1095) qdak


qdak
addikt

a 2 zene kellene: 1.: pendulum tarantula de nem találom ezt a mixet :(, 2.:a magyar szöveg meg zene jó minőségben megvan v hol?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1096) Janoska26


Janoska26
addikt

szevasztok, tegnap láttam asszem a viván egy pillanatra egy olyan klippet amibe két csaj kolbászol a mezőn vagy hol, oszt énekelnek, olyan kis trances dances housos valami a címéből csak annyit láttam, hogy Lucky, ha tudja valaki nagyon megköszönném :R :)

(#1097) Ndruu válasza Janoska26 (#1096) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Lucky Twice - Lucky

Harrrr!!!!

(#1098) Makaveli válasza Trasho (#1094) üzenetére


Makaveli
senior tag

Gondolom bármelyik letöltőprogi segítene... Én pl. LimeWire-t használok, az nekem bevált ;)

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1099) Kiskokó


Kiskokó
veterán

hello
légyszike mondjatok olyasmi zenéket mint például a The Verve - bitter sweet simphony
vagy Era - The mas illetve a Carmina Burana vagy Clint mansel - hopse oveture. ezzekhez hasonloó számokat
köszike

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1100) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Nem tudom mi annak a számnak a címe amit néha-néha leadnak a rádiókban is,egy nő énekel benne végig olyan közepesen mély hangon,és csak a refrénre emlékszem benne ami valami "Ván meeen Ván meeen" vagy Ván vééj :U :U

[ Szerkesztve ]

Mátyással együtt az igazság is meghalt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.