Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-04 10:42:45

LOGOUT.hu

Hasznos információk, tanácsok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) driver18


driver18
tag

Sziasztok!

Sürgősen kellene nekem a következő hangeffekt: "Let's get ready to rambo!".
Ezt a mondatot egy híres közvetítő szokta elmondani a boxmeccsek előtt. Kérlek segítsetek!

Köszönöm

(#1802) Kiskokó válasza driver18 (#1801) üzenetére


Kiskokó
veterán

rambo = Rumble szerintem de hogy honan szerezd meg az jó kérdés estelg rendes közbvetités keresni youtubon vagy valahol és felvenni kilopni belőle avgy valami

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1803) driver18 válasza Kiskokó (#1802) üzenetére


driver18
tag

Ezzel is segítettél, köszi szépen! :) Meg is van!

(#1804) htibor válasza driver18 (#1801) üzenetére


htibor
tag

Mp3-ból esetleg?

90-es évek közepén volt 2 süllyesztőnél híresebb számuk a K.O. nevű formációnak, akik a "híres közvetítővel" (Michael Buffer) kiegészítve szerezték a "Let's get ready to rumble" és a "Go for it all" c. számokat.
Az elsőnek említett számban, mindenféle effekt és tuc-tuc nélkül talán szerepel egyszer a kifejezés.

Látom, már nem aktuális... :DD

[ Szerkesztve ]

http://htibor.freeweb.hu(Járműfotók Volán autóbuszokról)

(#1805) davenport


davenport
aktív tag

Sziasztok!

Előadó/számcím kellene ahhoz a számhoz, amiben a 13 fodor van a szoknyámon című népdalt éneklik modernebb hangszereléssel. Sebestyén Márta vagy Ghymes voltak az ötletek, de nem találtam meg. Minden ötletet köszönettel vennék.

No money, no honey.

(#1806) Kiskokó válasza Kiskokó (#1800) üzenetére


Kiskokó
veterán

na erre ötlet?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1807) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nem tudjátok, hogy melyik lehet az a dal (amelyik benne van a FIFA 07-ben is) amelyikben valami ilyesmi a refrén: ...In this changing world...in a changing world... <--- Valami ilyesmi, de tuti, hogy ez a changing benne van.
EA Trax listán kerestem, de nem találtam

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1808) Makaveli


Makaveli
senior tag

UP!-ot a kérdésemnek!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1809) Kasza08


Kasza08
őstag

Ennek a számnak nem tudjátok az előadóját, címét?

Valamint semmit nem tudok arról a számról, amit rengetegszer játszottak a Coca Cola Beach House-on és még most is a rádióban. House műfaj, a csaj aki énekel benne pedig olyan Oláh Ibolyára hasonlít.
Előre is köszi és boldog új évet!

(#1810) XSiGma válasza Kasza08 (#1809) üzenetére


XSiGma
aktív tag

"One Night In Bangkok"
by Vinylshakers
kommentek között......

(#1811) skrabi válasza Kasza08 (#1809) üzenetére


skrabi
senior tag

Az eredeti változat:Murray Head-One night in Bangkok!

:))

Mindenkinek sikerekben gazdag boldog új évet kívánok!
www.freecucc.atw.hu

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#1812) Reno7


Reno7
senior tag

Hali!

Ennek a számnak véletlenül nem tudjátok az előadóját és a szám címét?

És mindenkinek Boldog Új Évet! :)

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#1813) Bull Boss válasza Reno7 (#1812) üzenetére


Bull Boss
senior tag

nekem Blur Song néven van meg, de biztosan nem az :DD

(#1814) Reno7 válasza Bull Boss (#1813) üzenetére


Reno7
senior tag

Azaz :D kösz :R

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#1815) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Nekem ennek a számnak a cime kellene nagyoon! már rég keresem de nem találtam még rá [link] :R

Illetve egy mostani számnak a rmx-e kellene a régi De jainero számnak valamilyen fajintos mixe csak tippem sincs melyik :(

(#1816) qdak válasza Kiskokó (#1800) üzenetére


qdak
addikt

nem ismerem meg ill nem jut eszembe :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1817) qdak válasza Bull Boss (#1815) üzenetére


qdak
addikt

tipp : Cypress Hill ?

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1818) ttower válasza Makaveli (#1808) üzenetére


ttower
aktív tag

remélem ez és ez tud segíteni

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#1819) Makaveli válasza ttower (#1818) üzenetére


Makaveli
senior tag

Idáig a játékban is eljutottam, hogy EA Trax, de nem találtam meg. De azért köszi! :C

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1820) rien válasza Bull Boss (#1815) üzenetére


rien
senior tag

Nekem ilyen néven van meg :) Joga Bonito Ibra vs C.Ronaldo - Delinquent Habits - Return Of The Tres

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#1821) qdak válasza rien (#1820) üzenetére


qdak
addikt

Delinquent Habits - Return of the Tres

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1822) Kiskokó válasza qdak (#1816) üzenetére


Kiskokó
veterán

oké azért köszi !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1823) REDeath


REDeath
őstag

Hello! Lenne egy igen nagy ritkaság.
Régen ment a Terry Hulk Hogan-el egy sorozat, a Thunder in Paradise. (szupermotorcsónak :) )
Az epizódok végén volt egy zene. Ezt meg is találtam Youtube-on.
Keresgéltem neten összevissza, és elvileg ezt a számot Hulk Hogan és Jimmy Hart írta John McGuire-el közösen.
idézet imdb soundtracksből: "End Title Music by Hulk Hogan, Jimmy Hart & John McGuire"
Itt a szám címe is megvan, de nembiztos mer azt nemírták hogy az intro vagy az outro címe ez :((( "Kissed by a Hurricane" én sejtem a szövegből hogy ez az outroé.

Csakhogy itt megállt a tudományom, sehol nem találok még említést se erre a számra imdb-n kívűl.
Ha neten megvásárolható lenne meg is venném, csak mintha kb nem létezne :U

dc,limewrie stb-t végignéztem már, sehol semmi. most a youtube videóból kivett mp3-at hallgatom, de ez nincs is meg végig, másodszor pedig a minősége is elég gyenge

Ja és Boldog Zenehallgatással Teli Újévet mindenkinek! :C

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1824) qdak válasza REDeath (#1823) üzenetére


qdak
addikt

idáig ennyi: Michael Berk - Theme Lyrics ("Kissed by a Hurricane")

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1825) eastsider


eastsider
nagyúr

Hello

nem tudjátok melyik Armin Van Buuren szám az, amelyikben énekli egy csaj, hogy baby, meg Armin tesója zongorázik? amikor éneklik, hogy Baby, a tömeg is énekel
elrőe is köszi
azt hiszem még régebbi Armin!

[ Szerkesztve ]

(#1826) REDeath válasza qdak (#1824) üzenetére


REDeath
őstag

nah, most zavarba vagyok, mer én a sorozat outrojáról tudtam, de most derült ki számomra hogy rendes film is létez(ett)ik.
http://www.imdb.com/title/tt0395284/soundtrack
sőt, több része is van.
Íme
a V meg VG nemtudom mi, mindjárt megnézem. de az biztos hogy nekem a TV seriesnek az outroja kéne.
Megkeresem hátha megvan a rendes film valahol. (tékákban létezhet még? :F )

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1827) REDeath válasza REDeath (#1826) üzenetére


REDeath
őstag

Amazon.com Thunder in Paradise Collection 3 Disc

:) megnézem hogy kell rendelni onnan, és ha máshol nem találom, megrendelem. igaz a zenéhez ettől nemkerülök sokkal közelebb, de a filmeket még úgyse láttam :)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1828) Makaveli


Makaveli
senior tag

Megtaláltam a számot: The Prototypes - Kaleidoscope

Elcsíptem, mikor ment a FIFA 07-ben ;)

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1829) REDeath


REDeath
őstag

Itt meg a sorozat, csak elég érdekes, meg "Currently Not Avalaible" tv series 4 DVD

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1830) qdak válasza REDeath (#1826) üzenetére


qdak
addikt

hát én sehol nem találtam a számot :( talán az eredeti dvd n az extrák részben ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1831) REDeath válasza qdak (#1830) üzenetére


REDeath
őstag

na itt hátha vmi plusz infó[link]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1832) qdak válasza REDeath (#1831) üzenetére


qdak
addikt

hihetetlen nincs, pedig már nekem is kell.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1833) REDeath válasza qdak (#1832) üzenetére


REDeath
őstag

a stúdiók vajon tudnának segíteni ? :) nemmintha lenne esély hogy válaszolnak :(
végső elkeseredésemben max egy promo oldalt csinálok neki, és szanaszétspammolom amerikába.
Ha él még Triple H, akkor küldök neki levelet vagy nemtom.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1834) qdak válasza REDeath (#1833) üzenetére


qdak
addikt

vagy még youtubera feldobni h kell az egész szám asszem azt meg iscsinálom

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1835) Winner_hun


Winner_hun
félisten

?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1836) Ndruu válasza Winner_hun (#1835) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Kernkraft 400 - Zombie Nation

Az .swf meg Daler Mehndi - Tunak Tunak Tun-jából van kivágva

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1837) rien válasza Winner_hun (#1835) üzenetére


rien
senior tag

Biztos, hogy van ilyen zene tényleg, de ez tisztára olyan mint egy C64-es játék zenéje az Aztec-é.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#1838) Winner_hun válasza Ndruu (#1836) üzenetére


Winner_hun
félisten

kösz

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1839) Trasho


Trasho
tag

Hali!

Megtudnátok mondani, mi az új UPC relám zenéjének igazi előadójának a neve?
Valami Electricity a szám cím :D

Köszi!:)

Richard.Sawyer™ | |

(#1840) Ndruu válasza Trasho (#1839) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

www.reklamadatbazis.hu

OMD - Electricity

ja és 1. hsz.;)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1841) htibor válasza rien (#1837) üzenetére


htibor
tag

Majdnem eltaláltad, a Lazy Jones zenéje volt :)

Jobb oldalon megtalálod az eredeti 1984-es C64-es változatot és belehallgathatsz.
[link]

Vagy feldobsz egy C64 emulátort és kipróbálod magadat a kétemeletes lépcsőház mászkálása, a zsúrkocsi és fekete/fehér emberkék kikerülése, és 15 videójáték+1 alvószoba+1 vizelde+1 takarítószoba, de az is vizeldének lesz használva világában.
:DD :DD :DD :C :C :C

http://htibor.freeweb.hu(Járműfotók Volán autóbuszokról)

(#1842) rien válasza REDeath (#1833) üzenetére


rien
senior tag

Én ugyanígy voltam egy szintén régi zenével, amit sehol sem találtam.
És nem csak én kerestem, tele volt a net kérdésekkel, millióan kérdezték ki ez mi ez, de válasz sehol :( Előző 5000-es menetben is keresetem itt a ph-n is :) Teljesen elvoltam kettyenve, hogy na ez nem lesz meg sose. Egyszer csak egy félév múlva kb. újra rákerestem a youtube-on a filmrészletre ugyanígy end credit egyébként :) és a commentek között, ott figyelt az előadó, számcím. Örültem nagyon, de a szám sehol :DDD . Arra is várni kellett még egy kicsit míg egy srác írta, hogy neki megvan :) Azonnal írtam neki és el is küldte. Azóta már láttam olyan oldalt amit direkt a számnak csináltak, hogy mindenki letudja tölteni :D Szal ne add fel :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#1843) rien válasza htibor (#1841) üzenetére


rien
senior tag

:R :R :R :R :R :R :R

Tényleg :D

szerk: ezt meg kell szerezni, tök jó lesz csengőhangnak :)

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#1844) Ndruu válasza rien (#1843) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

C64 csengőhangok ...közte van ez is...

Harrrr!!!!

(#1845) Ndruu válasza Ndruu (#1844) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Van itt még tetris remix is :DDD Mennyi hülyeség van a gépemen... Na de nem OFF-olok tovább!

Harrrr!!!!

(#1846) rien válasza Ndruu (#1844) üzenetére


rien
senior tag

Köszi!
Hát az eredetire gondoltam volna nem ilyen macskazenére :DDD bár gondolom nem hallgattál bele de ez iszonyúúúú :Y Hallgass bele :) öngyilkos is lennék, szeritem te is ha ezt kéne hallgatnod ;] De köszi mégegyszer nagyon rendes vagy :R

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#1847) Ndruu válasza rien (#1846) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Belehallgattam én is, nekem sem tetszett, csak gondoltam megosztom mekkora baromságot találtam.:D

Harrrr!!!!

(#1848) qdak válasza Ndruu (#1847) üzenetére


qdak
addikt

98 To Piano # 1.
98 To Piano # 2.

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1849) Alg


Alg
veterán

Sziasztok!

A minap hallottam egy számot a rádióban, mostanában elég gyakran adják. Az énekes hangja alapján mintha Nickelback lett volna, de nem vagyok biztos benne. A szövegből ennyit sikerült megjegyezni: hey-oh-ey-ohh-hey-ohh-hey ;] meg valami mintha "Tonight" rémlene utána a refrénben. :F

5let?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#1850) qdak válasza Alg (#1849) üzenetére


qdak
addikt

Red Hot Chili Peppers - Snow (Hey Oh) ez?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.