Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) csofe68


csofe68
újonc

Sziasztok! Minap Sp Flash Tool programmal flasheltem az M500-AS telefonom. Majdnem minden jó lett. MAJDNEM! Az érintő működik, a software müködik, de a kijelzőn kb fél másodperecig van kép, ha megnyomok egy hardwaregombot, vagy ha elfordítom a telefont. Tud erre valaki, valamilyen megoldást? Köszi!

(#1102) csofe68


csofe68
újonc

Egy kis videó a gondomról:https://1drv.ms/v/s!AhDk2jlGYFN9gdc8zkPu1vSaDafMSQ

[ Szerkesztve ]

(#1103) Mark1 válasza Iesswad (#313) üzenetére


Mark1
csendes tag

Köszönöm az M500 romot!
Ez az egyetlen van a neten, pedig kb 2 órája folyamatosan keresek.
Holnap ráteszem SP-vel vagy Infinitivel majd kiderul segít e mert most csak logo-zik.

(#1104) Mark1 válasza Mark1 (#1103) üzenetére


Mark1
csendes tag

Ezt sajnos nem sikerül semmivel sem felrakni.
Hiányzik a system.img a preloader, stb.. Inkább egy recovery-ből felrakható romra emlékeztet.
Nvram mentés után csináltam egy teljes törlést, hátha úgy, de mivel így már nincs preloader és a recovery-t sem bírom visszarakni.
Nincs valakinek egy normális formátumú Spflashtool-al felrakható teljes mentése vagy romja?

[ Szerkesztve ]

(#1105) roberto1974 válasza csigabig (#1090) üzenetére


roberto1974
újonc

Szia, Én is recoveryt kerestem F550. Honnan sikerült megszerezned? Köszi

(#1106) Makifeju


Makifeju
tag

Na ha valakinek kell rom ezekhez a fofcsomókhoz dobjon egy üzit.
Asszem az összes navon rom megvan. :DD

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#1107) zizike22 válasza Makifeju (#1106) üzenetére


zizike22
tag

M400 as hoz is van?

(#1108) Makifeju válasza zizike22 (#1107) üzenetére


Makifeju
tag

Van persze. Írj pm-et ha kell. :)

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#1109) szanita76


szanita76
újonc

Sziasztok! Nekem Navon M502-em van. A probléma vele az, hogy nem tudom egyáltalán bekepcsolni. Ha be akarom kapcsolni, akkor villog a képernyő, megindítja a bekapcsolást, és utánna már ki is kapcsol, és utánna magától megint be akar kapcsolni, és ki. Ennyit csinál folyamatosan. Próbáltok a boot menüt behozni a gombokkal, de sajnos arra sem reagál. Érdeklődnék, hogy lehet-e vele valamit csinálni, és ha javítható, akkor kb. mennyibe kerülne? Azért kérdezem, mert érdemes-e még rákölteni? :-) Előre is köszi a választ.

(#1110) Makifeju válasza szanita76 (#1109) üzenetére


Makifeju
tag

Hát először a kérdés az akku rendben van e,vagyis töltőre téve megy e fel a százalék. Ha igen ok,nagyobb baj nem nagyon lesz,mert valszeg szoftveres a történet. Vagyis újra kell raknod a készüléked az sp flashtool nevű progival. Neten mind a programot mind a romot megtalálod,csak kutakodnod kell kicsit. ;) Ha valami nem megy szól és segítek,illetve ha Miskolc környéki vagy megnézem neked ingyen. :)

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#1111) Hajku István


Hajku István
újonc

Sziasztok lenne egy Navon Mizu M502 telefonom ès az lenne a bajom hogy ráteszem töltőre ès egyáltalán nem reagál semmire sem ès ma vásároltam egy új akkumlátort. Válaszokat előre is köszönöm

(#1112) Makifeju válasza Hajku István (#1111) üzenetére


Makifeju
tag

Kérdés mi ment tönkre. Ha az akkucsatlakozód akkor gépre dugva sincs semmi jelzés. Ha viszont ott pittyen,tehát a gép látja valamilyen formában,akkor rom problémád van. Próbáld külső töltővel megtölteni az aksid és megnézni indul e. Mondjuk új akkuban minimum 20-30% töltés van alapból,tehát mennie kellene vele. Mindenesetre dugd rá gépre mit csinál. Ha van életjel küldök romot hozzá.

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.