Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) lujzedli válasza system75 (#750) üzenetére


lujzedli
csendes tag

Na ez nem nyugtatott meg. Enyém még másfél hónapos sincsen de nincs pénzem megcsináltatni ennyiért. Örömmel vettem meg, de jobban tettem volna ha valami ismertebb márkát vettem volna

(#752) laca1052 válasza lujzedli (#751) üzenetére


laca1052
tag

SZia. Nekem D500 van a kijelzője egyik pillanatról be csíkozódott,be küldtem a szervizbe hamar jött a válasz 22000 ft a javitás, mert meg lett ütve ami nem igaz nyoma sincs a készüléken ütésnyomnak. válaszom a következő volt, fogyasztóvédelemhez fordulok azóta a telefon még mindig a szervizben van most lesz a harmadik hete.A szerviz se írt és a média market sem hívott. :(((

(#753) lujzedli válasza laca1052 (#752) üzenetére


lujzedli
csendes tag

Na remek! Hát sajnálom nagyon ezt a telefont, mert imádom,de többet nem veszek ilyet.

(#754) lujzedli


lujzedli
csendes tag

Kell valakinek átlátszó navon m500-as tok? Sikerült eladnom a telefont, a tokja viszont nem kell .
500Ft+posta és viheti,akinek kell

(#755) system75 válasza lujzedli (#754) üzenetére


system75
tag

Budapesti lennél esetleg?

(#756) lujzedli válasza system75 (#755) üzenetére


lujzedli
csendes tag

Sajnos nem,de már elkelt.

(#757) laca1052


laca1052
tag

Sziasztok látom a fórum egy kicsit meg állt ,mint már korábban írtam a D500 om még mindig a szervizben van lassan egy hónapja, azóta vettem egy M502 est de nem egy ász azt hiszem meg szabadulok tőle. Nagyon sok a probléma velük, a szerviz is meg éri a pénzét.

(#758) dudzsi


dudzsi
tag

Sziasztok!
Tudom hogy ez a M500-as topikja de sajna a D500-as topik halott egy kicsit. Hátha tud valaki segiteni.
Az ismerösömnek megállta a D500-a. Csak fastboot mod van rajta illetve ha elindul akkor egy felkiáltójeles android emberke jön elö. Hol tudok leszedni hozzá gyári romot? Mert sehol nem találok. Elöre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#759) gabenh


gabenh
tag

Nekem eladó a Mizu 502-es telefonom, székesfehérvári media-ba vettem még 1 hónapja de azóta lett vásárolva előfizuval egy másik így ez felesleges....

Galaxy S23 Ultra

(#760) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Hello

Nem tud vki m500-ra flip tokot?

Asus Rog Phone 6

(#761) zsivanyka


zsivanyka
csendes tag

Üdv sorsrársak. Pár napja alig van térerőm.D502 navon , 3hónapos.
Van valakinek ötlete mit próbáljak ?Vagy irány a szerviz ?

Van 1-2csík ,majd eldobja és off, majd talán visszajön,de nagyon gyenge,és megint off.

(#762) lacafy


lacafy
csendes tag

Sziasztok!

Nagy problémám van. Sikeresen betört a Mizu M500-as kijelzője. Csak az üveg ment szét, de nagyon szeretném kicserélni. Hasonló operációt már hajtottam végre Samsung S3-on, de nem találok a Mizuhoz sehol Single Glass-t Hol keressem? Valakinek jó forrás, vagy ötlet?

Köszönöm!

(#763) Joeker67 válasza lacafy (#762) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Sajnos ezzel többen vagyunk így, semmit nem találni hozzá, a szervíz drága és lassú is!
Én eladtam betört kijelzővel! :-(
Azt hiszem ez volt az első és utolsó navon készülékem!
Semmi support, szar szervíz, nulla alkatrész a neten! :W

[ Szerkesztve ]

(#764) pumukli56


pumukli56
tag

Sziasztok írtam a Navon-nak
Hogy ne csak az újonnan piacra dobot készülékek rendelkezzenek 4.4.2 kitkat-el
hanem a korábbi készülékek is kapják meg a frissítést!
Kicsit idegesítő hogy a korábbi verzió el lett felejtve
M500-as nál tapasztalt szoftveres hibát is megoldaná egy frissebb rendszer szerintem
Várom a választ bár nem sok esély van. kis cég kevés $

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#765) Twist25 válasza pumukli56 (#764) üzenetére


Twist25
tag

Erre a válaszra én is kíváncsi leszek.

(#766) Okosság


Okosság
tag

Másfél hete én is vettem egy M502 telefont. Nem tudjátok hogy hol tudok rá venni kijelzővédő fóliát? (már írtam a navonnak is, de b@sznak válaszolni). Illetve lenne 1-2 észrevétel: Az akkuja nagyon jól bírja, nálam 3 napig elmegy (telefonálás+nyomkodás+1-2 óra wifi). Néha olyan mintha nem érzékelné az érintést. Mondjuk SMS íráskor, vagy szókeresőzéskor néha alig tudok beírni 1-1 betűt. Ez másnál is így van, vagy a kapacitív kijelző ilyen és szokjam meg?

[ Szerkesztve ]

(#767) pumukli56 válasza Twist25 (#765) üzenetére


pumukli56
tag

Ezt a választ kaptam a frissítéssel kapcsolatban a Navon-tól

Tisztelt Ügyfelünk!

"A 4.4-es verzió nem lesz elérhető erre a típusra, M500 ugyanis kifutott széria és a processzor gyártója fizikailag nem ad ki Kit-Kat verziót hozzá. Jelenleg kollégáim azon dolgoznak, hogy 4.3-as OTA frissítés hamarosan elérhető legyen, időpontot egyenlőre nem tudnak mondani."

Ha minden igaz, 2015 januárjában várható.

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#768) Twist25 válasza pumukli56 (#767) üzenetére


Twist25
tag

Nem ugyan az a processzor van az M500-asban, mint az M502-ben?

(#769) Erika6921


Erika6921
újonc

Sziasztok Kedves Navon tulajdonosok! Szeretném a segítségeteket kérni.A Navon Mizu M500-s telefonomat sikerült meg rootolni.De szerettem volna a recovery-be belépni...Sajnos csak egy csomó Kínai betű jelent meg sorban.Pedig úgy csináltam ahogy kell:hangerőgomb le+ bekapcsoló gomb.Mi van ilyenkor ????Nagyon feladta a leckét nekem.Másnak is előfordult ez a jelenség? (Már több tabletet is rootoltam;és rommoltam is;de még ilyennel nem találkoztam.Nagyon szépen megköszönném,ha valaki tudna segíteni!Elfogadnák minden tanácsot !!! Légy szíves.......

(#770) Twist25 válasza Erika6921 (#769) üzenetére


Twist25
tag

Szia!
Ha csak root-oltad és nem piszkáltad meg a recovery-t, akkor amit látsz az sajnos a gyárilag rajta lévő, és azzal van valami gond. Maga a root nem piszkál bele a menübe, csak lecseréli az su binárist illetve feltelepíti a busybox-ot és egy root manager programot (supersu, superuser). Ha valami egyedi recovery menüt is telepítettél a telefonra, akkor azzal lehet valami gond, próbálj esetleg feltenni egy másikat.

(#771) pumukli56 válasza Twist25 (#768) üzenetére


pumukli56
tag

Nem a M500 MTK 6589 a 502 be nem tudom nem hozták nyilvánosságra a procit vagy csak én nem találom

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#772) Twist25 válasza pumukli56 (#771) üzenetére


Twist25
tag

Igazad van. Viszont a navon hozzáállása szánalmas...
Finally, Android 4.4 KitKat is available for MediaTek MT6589 chipset
Még csak össze sem kéne törniük magukat a nagy igyekezetben.
Mindegy, marad akkor a custom rom.

[ Szerkesztve ]

(#773) Erika6921 válasza Twist25 (#770) üzenetére


Erika6921
újonc

Szia KedvesTwist25 !
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat;segítségedet!Sikerült megoldani a Recovery problémát!!! :)
Lenne még egyetlen egy kérdésem;Feltettem a telcsire a Igo Primo-t.Nagyon szépen megy rajta!!Miért nem lehet beállítani az Eszter TTs hangot (ami az utca neveket is mondja) :és nyíl helyet az autó ikon sem lehet választani.Mit kellene állítanom rajta,hogy müködjenek ??A sys-ben kell átírni valamit??Nagyon megköszönöm ha tudnál;esetleg valaki tudna segíteni.Jó lenne.....Hátha másnak is előfordult már ilyen gond.

(#774) Twist25 válasza Erika6921 (#773) üzenetére


Twist25
tag

Örülök, ha tudtam segíteni.
Sajnos viszont sosem telepítettem még egy telefonomra sem navigációs programot. Sőt, bevallom gps-em sem volt sosem, szóval ebben a témában nem tudok támpontot nyújtani.

(#775) pumukli56 válasza Erika6921 (#773) üzenetére


pumukli56
tag

Ha a voice mappába szerepel a nyelvi hang akkor nem kellene gondnak lenni-e a beállítással
az icon beállítás nem megy akkor sys txt törlése majd igo újbóli konfigurálása

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#776) beczepeti válasza Twist25 (#772) üzenetére


beczepeti
csendes tag

Szia!

A linkelt custom romnál viszont kommentben azt írják hogy a dual sim funkció sajnos nem működik vele.
Nálam az mondjuk alap dolog, mert a vállalati és magán kártyámat kezelem vele.

[ Szerkesztve ]

(#777) beczepeti


beczepeti
csendes tag

Észrevettem, hogy amit letölt az OTA, az egy update.zip amit nem tud feltelepíteni. Ráhúztam gépre, hogy belenézzek a zip fájlba, és azt tapasztaltam hogy az update.zip-ben található még egy update.zip ( mellette valami md5 sum). Na és azon belül van a hasznos adat. Nem furcsa ez?
Laikus vagyok, de nem úgy kellene lenni hogy 1 darab update.zip és azon belül a lényeg? Na mindegy, gondoltam kiveszem a zipből a zipet és megpróbálom azt feltelepíteni ( Abban a karakteres nézetben apply update from sd)... ugyanúgy hibára fut csak más a hibaüzenet.

Esetleg valaki fel tudná tölteni az aktuális update.zip-et ( ha megvan valahol)? Szeretném frissíteni a telóm mert ez a kék statusbar halál...
Azért egy kicsit több supportra számítanék a cégtől... Jelenleg V07-es frissítésen vagyok, gondolom ez elég karcsú.

Köszönöm szépen!

(#778) matomisi válasza beczepeti (#777) üzenetére


matomisi
újonc

Szevasz! Mikor megvettem a telót az enyém is 07 volt és kék volt a feső sáv.Ha van othon wifi ami tökéletesen müködik,a telóddal kapcsolodj a netre wifin,klikk a beállitásokra megjelenik a menü,megkeresed a "telefonról" klikk rá,"vezeték nélküli frissités"este rá klikkeltem kérdezett valamit, egyetértettem és nem történt semmi,nem foglalkoztam vele,aludtam egyet,reggel mikor felébredtem első a teló és láss csodát ott volt a frissités,rá klikkeltem és frissitett V11-re,a kék sáv fekete lett.Pár nap után mikor Wifi-n voltam felajánlotta a frissitést V14-re azt is elfogadtam és frissitett.A V14-el csak annyi a problémám,ha a telót USB-n csatlakoztatom a PC-vel nem mindég látja az SD kárgyát.Olyankor a telót kikapcsolom és újra bekapcsolom(az aksit se veszem ki),és minden ok,az újrainditás nállam nem oldja meg a problémát.Én nagyon megvagyok elégedve vele,mert munkámból adodóan sokfele járom az országot emberek között és sokan panaszkodnak neves márkájú telefonokra is.sok sikert.

(#779) dudzsi válasza Twist25 (#772) üzenetére


dudzsi
tag

Sziasztok!
Ismerösömnek valami oknál kifolyolag a D500-a megadta magát. Nemakar elindulni csak villan egyet egyet a kijelzö. Ha jol emlékszek csak "fastboot mod" jön be. Hogyn tudnék rá szoftverezni, és egyátalán hol találok hozzá szoftvert és flashert? Mert ugye az OTA-s dolog most igy nem üzemel.
Elöre is köszi a segitséget

(#780) feri 67


feri 67
újonc

Nemrég vettem egy m500-at ami állandóan elnémult, kicserélték most egy m502 van ami ugy 40% alatti aksinál állandóan kikapcsol, lehet ez beállitási probléma?, egyébként elég gyenge az aksija az 500-hoz képest

(#781) Pajoz válasza feri 67 (#780) üzenetére


Pajoz
őstag

Szerintem ezt is vidd vissza. Elég gáz, hogy 40%-nál kikapcsol. Nekem az M500 kb két napot kibír egy kis mobilnet, egy kis wifi meg némi telefonálás mellett.

(#782) exodus76


exodus76
csendes tag

Sziasztok :) Az lenne a kérdésem,hogy a NAVON MIZU M502-be milyen proci van 4 magos?Köszönöm előre a segítséget :)

(#783) pumukli56 válasza exodus76 (#782) üzenetére


pumukli56
tag

Szia. Igen 1,3 GHz Quad-Core

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#784) feri 67 válasza Pajoz (#781) üzenetére


feri 67
újonc

Köszi a tanácsot vissza is vittem küldik szervizbe, remélem kihoznak belőle valamit

(#785) Joeker67 válasza feri 67 (#784) üzenetére


Joeker67
aktív tag

Szerintem kérd vissza az árát és vegyél egy normális készüléket vagy egy Tescos OP3N dot készüléket, még azzal is jobban jársz! :K

(#786) laca1052 válasza Joeker67 (#785) üzenetére


laca1052
tag

Szerintem az se fenékig tejfel,ott is vannak gyerek betegségek :DD
http://mobilarena.hu/tema/op3n_dott_tesco_gazdasagos/hsz_1-50.html
egy kis olvasás.

(#787) mtm800


mtm800
senior tag

Sziasztok M502-re létezik root? Ha igen hol találni olyant ami működik, is illetve kinek milyen módszerrel sikerült

[ Szerkesztve ]

(#788) däniel válasza mtm800 (#787) üzenetére


däniel
tag

Állítólag az is MTK illetve ugyanaz a SoC van benne mint a M500-ban, így próbáld meg Framaroot-tal. A telódra letöltöd az appot és ott tudod rootolni.

(#789) mtm800 válasza däniel (#788) üzenetére


mtm800
senior tag

Ok,kösz kipróbálom.

(#790) Dika22


Dika22
tag

Szevasztok! Hétvégén vennék egy ilyen telót. 40k-ért van. Megéri megvenni? Vannak betegségei? Akksia jól bírja? Köszi a segítséget :)

"Samsung s23 ultra®

(#791) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Sziasztok! Még mindig nincs megoldás arra, hogy mi okozhatja a kijelző elfordulás problémát (nem fordul el galériában, játékban, kamerában meg igen)?

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#792) pumukli56 válasza Dika22 (#790) üzenetére


pumukli56
tag

Hali. 40-ért egy Mizu M500-ast?

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#793) Dika22 válasza pumukli56 (#792) üzenetére


Dika22
tag

Bocsi, M502-es :)

"Samsung s23 ultra®

(#794) pumukli56 válasza Dika22 (#793) üzenetére


pumukli56
tag

Még azért is sok annyi. M500-ast használtan adtam 23-ért
Ha Helyedbe lennék Huawei G7-et vennék :K

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#795) Dika22 válasza pumukli56 (#794) üzenetére


Dika22
tag

Köszi :D

"Samsung s23 ultra®

(#796) solika válasza Kerubin9 (#30) üzenetére


solika
tag

sziasztok. én egy akai telónál tapasztaltam ilyet, hogy változott a mac address. ez szoftverhiba, és mivel az utsó 6 számjegy változik így az előttem szóló hozzászólása sem megoldás rá, hiszen egy router általában 16 eszközt enged bevésni a szűrő részbe... meg hát, annyi kombinációt begépelni... :)
de utána olvastam, és ez egy konkrét HIBA a készülékekben, pontosabban a szoftverükben. a hiba neve pedig nvram error warning 0x10.

(#797) Lizike111111 válasza Zserno (#701) üzenetére


Lizike111111
újonc

Sziasztok! Most karira kaptam egy navon m500! Nagyon megvagyok vele elégedve4 Egy kérdés és probléma merült fel. Nem tudok menteni semmit. Se facebookról, se sehonnan nem lehet menteni képet, mert a felajánlási listán meg sem jelenik ez a lehetőség. Még ha a google-ről szeretnék képet menteni azt sem lehet. Frissíteni kéne vagy most mi van? Olyan nincs, hogy nem lehet menteni...vagy igen?

(#798) Pajoz válasza Lizike111111 (#797) üzenetére


Pajoz
őstag

Nekem fészről és a google képekről is sikerült menteni. V14-es ROM. Neked milyen van fent?

(#799) Lizike111111 válasza Pajoz (#798) üzenetére


Lizike111111
újonc

Azt hol kell megnézni a telón?

(#800) Pajoz válasza Lizike111111 (#799) üzenetére


Pajoz
őstag

Beállítások-A telefonról-Egyéni build verzió

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.