Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Lizike111111 válasza Pajoz (#800) üzenetére


Lizike111111
újonc

V11 van odaírva. Mit lehet csinálni meg hogyan,hogy jó legyen a teló mentés szempontjából? Köszi,hogy segítettetek eddig is <3

(#802) Pajoz válasza Lizike111111 (#801) üzenetére


Pajoz
őstag

Az alkalmazásfiókban keresd és nyisd meg a Wireless Updare-et. Itt engedélyezd a frissítést. Nem kell mentés, mert nem törlődik semmi sem a telóról. Nem bizt, hogy lesz ott frissítés. Nekem sem ajánlja fel a V17-et.

(#803) ellp


ellp
újonc

Szervusztok !

Az lenne a kérdésem,hogy úgy 2 hete elkezdte a telefonom ( M500),hogy minden előjel nélkül néha elkezd recsegni,majd nincs hang, (híváskor sem) és a csengőhang is ,ami be volt állítva megváltozik.Kikapcsolás majd újraindítás után jó.És ez a hiba rendszertelenül jelentkezik.
Nincs valakinek ötlete,mi lehet a gond?
Előre is köszönöm.
Amúgy a telefon kifogástalanul működik.

ellp

(#804) pumukli56 válasza ellp (#803) üzenetére


pumukli56
tag

Hali. Erre Sajnos nincs megoldás kivéve ha jövőre megkapja a 4.3.2 frissítést amit ígérnek
mivel szoftveres a hiba
Nekem is ez volt vele a gondom ezt leszámítva jó kis teló

Pü-re válaszolni nem bűn! / LG Nexus 5 White 16GB

(#805) Lizike111111 válasza Pajoz (#802) üzenetére


Lizike111111
újonc

Szia. Köszike. Ezt a dolgot sikerült megcsinálni. 14-re variálta át magát. Viszon mentési lehetőségem még mindig nincs. ez gyárilag kimaradt belőle vag yén már nem tudom. :D

(#806) Pajoz válasza Lizike111111 (#805) üzenetére


Pajoz
őstag

Pedig alapvető funkció a mentés. Fészről: ráböksz a képre-kijön nagyban-menü gomb-save photo.
Gyári böngésző, google képek: ráböksz a képre- kijön nagyban-jobbra lent három pötty-kép megtekintése-a megjelenő képen hosszú érintés-kép mentése.
3rd party-s böngészőkből megint másképp megy a mentés, de az más téma.

Bár nem írtad milyen bönguszban kerested a goole képeket.

(#807) ellp válasza pumukli56 (#804) üzenetére


ellp
újonc

Hát akkor várunk.
Amúgy tényleg jó a teló. Ezt a kis bakit leszámítva teljesen meg vagyok vele elégedve.
Köszönöm a válaszod.

BOLDOG ÚJÉVET MINDENKINEK !!!! :C

ellp

(#808) VegyesTamás válasza VegyesTamás (#791) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Erre van valami vagy majd update?

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#809) Pajoz válasza VegyesTamás (#808) üzenetére


Pajoz
őstag

Sztem egyedi probléma. Nekem csak egy játék van fent, ami eleve fektetett, axxem, az Angry Transformers. De minden gyári és telepített app elfordul.

(#810) VegyesTamás válasza Pajoz (#809) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

Egy két fórumon van már hasonló hozzászólás, de nem találtak még megoldást. Kamera gombok fordulnak chrome, youtube stb meg nem.

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#811) manson06 válasza ellp (#807) üzenetére


manson06
csendes tag

Sziasztok van M500 am, sajna érintő repedt.. De mukodik.. Mivel nincs hozzá már gondolkodom h eladom alkatrésznek ha valakinek kell 9000ért irjon privit.. Vagy vennék hozzá pót AKKUT, hogy legyen nalam. Nem kell uj csak mukodjön! Ha van valakinek irjatok... Köszönöm.

manson

(#812) Pajoz válasza VegyesTamás (#810) üzenetére


Pajoz
őstag

Akkor passz. Direkt kipróbáltam amiket írtál és nálam működ.

(#813) Okosság


Okosság
tag

Sziasztok!
Másnak is van problémája az érintő kijelző érzékeléssel? Pl.: szókeresőnél 3 percet nem lehet játszani úgy hogy ne hagyna ki vagy 20 érintést; SMS írásnál szinte mindig szerencsétlenkednem kell az "m" és az "o" betűkkel. ( a gyárilag hozzá adott fólia van rajta) A menüben nem vettem észre hogy baj lenne. Eddig csak apró bakinak tudtam be, de mostmár kezd zavarni.
Üdv!

(#814) pgj86


pgj86
újonc

Sziasztok!
Nekem már a második telóm van az M500-asból. Az első az volt a baja, hogy két-három hét után töltés után is felmelegedett a kamera mellett, 12 órás töltést követően 7 órányit bírt ki bekapcsolva, mindezt úgy, hogy nem is használtam. Lehet, hogy az aksi nyírta ki, nem tudom, visszavittem a MediaMarkt-ba, onnan szervíz, egy hónap múlva meg kiderült, hogy hoppá van, nem javítható. (Szerintem ott valami zárlat lehetett benne)

Kicseréltük másikra, a típus ugyanaz, mert attól, hogy mondjuk az első készülék "kuka" lett, gondoltam, nem lesz még egy ilyen probléma...
Na most a másik teló már többet kibírt, mint az előző, csak mostanában furcsán viselkedik, pl. ha leteszem, elkezd sistirizni az alsó hangszórója, ha hívok valakit, nem hallom, hogy kicsöng-e, illetve ha engem hívnak, nem hallani semmit sem... Ezt már többször eljátszotta, ilyenkor kikapcsolom, megigazítom az aksit (olyan, mintha egy picit kilengene(?), bekapcsolom, aztán nincs probléma vele.
Látom a korábbi bejegyzésekben más is talált hasonló hibát.
Ötlet valakinek? Azon gondolkozom, hogy ezt is beviszem, de más készülékre váltok.

Ezt leszámítva nincs baj vele, van, hogy négy-öt napot is kibír. (Nem játszok rajta, ritkán netezek vele.)

(#815) Gaben001


Gaben001
tag

Ez a sistergés nekem is jelentkezik, mostanában játék közben csinálja kizárólag és többnyire nem kell levennem az akksit helyreáll magától.

Rootoltam a telót és töröltem a nem kellő dolgokat. Frissítéskor elszállt a hiányzó böngésző miatt de megkerestem a hozzá valót, feltelepítettem és a frissítő továbblép. Sajnos csak a magic smoke wallpaper-ig mert most azzal száll el és hiába raktam fel utólag több verziót is (köztük volt az is ami elvileg ebben a verzióban van) nem enged tovább.
Leszedtem azt a gyári mentést is ami itt volt belinkelve korábban de azzal se ment.
Valakinek ötlete a megoldásra?

(#816) beczepeti válasza Gaben001 (#815) üzenetére


beczepeti
csendes tag

Szia!

Szóval azt mondod hogy a frissítés azért hal be mert a gyári chrome bögésző nem tetszik neki?

A sistergés nálam is napi rendszerességű, sőt már rájöttem hogy milyen ciklusokban csinálja.Reggel amint kávézok, és elindítok egy játékot, 1 percen belül elkezd recsegni, és elszáll a hang.. pár perc és visszajön. Viszont ha nem indítok játékot, akkor jó... szóval egyszer mindenképp elmegy a hang, mert mindig játszok valamivel...

(#817) Twist25 válasza beczepeti (#816) üzenetére


Twist25
tag

Recsegés, sistergés majd elnémulás nekem is volt. Néha játék közben, néha telefonálás közben. Ki és bekapcsolás után (újraindításnál nem jött helyre) ment napokig. Végül meguntam, szervízbe küldtem. Hangszórót cseréltek benne, és azóta (~1 hónapja) rendben, és megbízhatóan üzemel. Egy szóval, ez úgy néz ki, hogy hangszóró hiba, nem szoftveres, mint előttem tippelték.

(#818) janos1988


janos1988
addikt

Olvasva itt a rengeteg panaszkodó hsz-t, úgy látom én akkor nagyon jó példányt fogtam ki, pedig már megvan 1 ideje. Semmi gond sincs vele. Vagyis de, hogy nincs rá 4.4...

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#819) Pajoz válasza janos1988 (#818) üzenetére


Pajoz
őstag

Hasonlóan látom én is. Nov 24.-én vettem a telót azóta kétszer volt, hogy elkezdtek maguktól indulgatni az appok. Amit már többen írtak itt. Restart és minden heppi. Egyébként én is meg vagyok elégedve a készülékkel. Talán annyi hiba van benne, hogy a GPS elég nehezen talál műholdakat a saját naviban és a gmaps-ban is. De számomra ez nem létkérdés.
A 4.4 meg nem is kell nekem, mert az már nagyon le van korlátozva. A KitKat miatt nem vettem meg az M450-t. Pedig az olcsóbb lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#820) beczepeti


beczepeti
csendes tag

Sziasztok!

5 hónap kínlódás, és várakozás után elhatároztam hogy akkor szervízbe küldöm a telefont. Pontosan körbeírtam a csókának a gondom( hangszóró/szoftverfrissítés).. kíváncsi leszek rá hogy mi fog történni.. Vagy másik készülék, vagy pénzvisszafizetés.. Ha esetleg megcsinálják a telót akkor a ROM-ot nagyon szívesen megosztom bárkivel.

(#821) Gaben001 válasza beczepeti (#816) üzenetére


Gaben001
tag

A Crome-ot nem nézi csak a browser-t. A magic smoke wallpapert felraktam gyári romból is de úgy se fogadja el. Gondolkodom, hogy visszaküldöm hangszóró hiba miatt, úgy is mindig frissítéssel kezdik.

(#822) Extremex válasza Gaben001 (#821) üzenetére


Extremex
tag

Üdv!

Vlaki tudna segíteni, mizu d500 recovery menüt hogy tudom előhívni?

(#823) Pajoz válasza Extremex (#822) üzenetére


Pajoz
őstag

Igazi recovery menü nincs benne. Csak Factory Mode. Teló kikapcs, majd be és hangerő le.

(#824) Extremex válasza Pajoz (#823) üzenetére


Extremex
tag

Nem adja be,le lett kódolva a mobil,és nem lehet használni.

(#825) Pajoz válasza Extremex (#824) üzenetére


Pajoz
őstag

Folyamatosan nyomod mind a két gombot? Egyébként nincs benne factory reset, ha ezzel akartad volna megszüntetni a kódolást.

(#826) Extremex válasza Pajoz (#825) üzenetére


Extremex
tag

Igen folyamatosan nyomom.

Valami megoldás akkor van rá?

(#827) Pajoz válasza Extremex (#826) üzenetére


Pajoz
őstag

Akkor passz! Kétszer is próbáltam mióta írtál. Nekem bejött a factory mode. De mondtam, nem mégy vele semmiire sem. Talán, ha géppel kötöd össze fogod tudni törölni a, frissíteni a rendszert.

(#828) Extremex válasza Pajoz (#827) üzenetére


Extremex
tag

gépre rákötöm nem ismeri fel a gép.

windows 8.1

Van hozzá valami driver?

(#829) Pajoz válasza Extremex (#828) üzenetére


Pajoz
őstag

Bekapcsoltan, vagy factory mode-ban. Utóbbi nekem se ment. Nem találtam hozzá drivert.

(#830) Twist25 válasza Extremex (#828) üzenetére


Twist25
tag

Itt a megoldás: [link]
Kicsit több linkkel: [link]

A kereső mező csodákra képes

(#831) laca1052


laca1052
tag

Sziasztok.Új hír, megjelenik nem sokára a "Navon Mizu F550 előzetes Száraz technikai adatok: LCD: 5,5" 1280*720 IPS CPU: MT6582 - 4* 1.3Ghz (quad core) [28nm] GPU: Mali-400 MP2 (dual core)"
itt egy teszt videó
[link]
Én jelenleg M502 hajtok eddig nincs vele gondom.

(#832) feri 67 válasza ellp (#803) üzenetére


feri 67
újonc

Hello!
Az enyém is ugyanezt csinálta, visszavittem a médiamarkt-ba, onnan ment szervizbe, nem tudták megcsinálni, igy az árából vettem másikat, javaslom, ha garanciás azonnal küldd szervizbe

(#833) Gaben001


Gaben001
tag

Próbálta már valaki a link2sd programot? Régebbi telefonokkal ment de ennél hiába csinálok ext2-ext3 partíciót (2GB)nem csatolja fel. Elég szűkös a hely a rendszerben azért kellene.

(#834) cappa72 válasza Pajoz (#827) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igaz ugyan, hogy a factory mode nem túl sok dologra jó, egyre azonban igen: legtöbb mtk esetén van adb elérés.
És ha van adb elérés, akkor egy
adb reboot recovery
paranccsal megnézhető, hogy van-e rajta recovery. Onnan pedig már lehet facotry reset.
MTK telefon esetén eddig nem láttam még olyan telefont, amin ne lett volna recovery.
Előfordul, hogy a recovery kezdőképernyője egy szép triangulum felkiáltójellel, azonban innen tovább lehet lépni valamelyik gombbal (vagy a 3 soft gomb, vagy a 3 hardvergomb közül valamelyik, ez telefononként eltérő).

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#835) Pajoz válasza cappa72 (#834) üzenetére


Pajoz
őstag

Ezt nem tudtam! Köszi az infót!
Nem volt még MTK-s telóm csak Samsung. Annál meg nem igazán kellett az adb sem, úgyhogy azt se nagyon vágom. De a hétvégén belekukkantok.
Terminal emlator-ral nem lehet ezt megnézni?

(#836) cappa72 válasza Pajoz (#835) üzenetére


cappa72
nagyúr

Csak akkor ha van root jog.
Amugy a hangero fel+power komboval lehetne belepni a recoverybe legtobb mtk-s telefonnal.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#837) Pajoz válasza cappa72 (#836) üzenetére


Pajoz
őstag

Van root. Ezen hang le+power.

(#838) Pajoz válasza cappa72 (#836) üzenetére


Pajoz
őstag

... és tényleg benne van a gyári 3e recovery.

(#839) cappa72 válasza Pajoz (#838) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha 4.2-es az Android rendszer, akkor itt kérhető hozzá CWM : [link]

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#840) Pajoz válasza cappa72 (#839) üzenetére


Pajoz
őstag

Igen, már olvastam az idevágó írásaid. Köszi! Csak eddig, ugye, nem tudtam, hogy van recovery. No, meg mentésem sincs még a legújabb frissítésről, csak egy korábbi. Szted [a Carliv] menne ezen?

(#841) cappa72 válasza Pajoz (#840) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igen, a Carliv reco is menne.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#842) Bokonyianett


Bokonyianett
újonc

Sziasztok.
Olyan problémám lenne hogy betört a Nanon Mizu D500-as telefonom képernyője és azt szeretném kérdezni hogy hol tudják nekem megcsinálni? :)
Válaszotokat Előre is Köszönöm.
Anett

(#843) laca1052 válasza Bokonyianett (#842) üzenetére


laca1052
tag

Szia. Tudomásom szerint sehol nem vállalják, csak a szervizben, elég drága 22000Ft
szerviz címe

[link]

(#844) teniszlabda válasza Bokonyianett (#842) üzenetére


teniszlabda
csendes tag

Szia! szerintem a legjobb, ha veszel egy új telefont-- Tesco akcióban csak 11950Ft!!!!

(#845) nyerobb


nyerobb
újonc

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni M500-am van minden tökélesen működik. t-mobilos vagyok és nem tudok mms-t küldeni sem fogadni. :W Nokiával próbáltam a kártyámat azzal tudtam küldeni. Előre is köszi.

(#846) laca1052 válasza nyerobb (#845) üzenetére


laca1052
tag

Szia. Küldök kettő linket ezek alapján be tudod állítani.
[link]

[link]

(#847) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Üdv Mindenkinek.
Tegnap vettem igen jó akcióban én is egy M500-at a tecsóban.Nagyon király,bőven meg ért 19 ezret,csak olyan gondom van,hogy kék értesítősávos V07 rom van rajta,le is jön a frisités,de hibával meg áll a telepítés.
Próbáltam visszaolvasgatni,törölni a gyári böngészőt,stb.
Van rá használható megoldás?
Köszönöm segítséget előre is!!!

(#848) beczepeti


beczepeti
csendes tag

Na, 2 és fél hét után megérkezett a telefonom a szervízből. Annyit csak hogy: patent!
A hangszóró problémát orvosolták egy hangszóró cserével, illetve a szoftverfrissítések is felmennek már gond nélkül... Viszont amit furcsállok: van rajta fólia, eddig nem volt. Anno kiesett egy csavar belőle, nos az most van.. De ami érdekesebb: A kamera körül ugye van ilyen króm cucc, hogy szép legyen :D Na az totál le volt kopva amikor beküldtem, most viszont olyan mint újkorában. Valamint a készülék oldaláról és kijelzőjéről a karcok is eltűntek. ( volt egy brutálabb vésés is :P ) Nos nekem csak annyit mondtak hogy megjött a szervízből hangszórót cseréltek.. lehet hogy készülék is cserélve lett kompletten? Mert nagyon úgy fest...
Vagy csak igényesek és patikába rakták a telefont totálra.. Mindenesetre akinek kell ROM az jelezze és valamit alkotunk..

(#849) Twist25 válasza beczepeti (#848) üzenetére


Twist25
tag

Én is recsegés és némulás miatt küldtem vissza. Szintén annyi állt a szervízlapon, hogy mikrofon csere, de gyakorlatilag szintén egy karcmentes, új telefont kaptam. Gyanút is fogtam, de ellenőrizve az IMEI számokat, azok szerint ez a régi telefonom.
Az egyetlen gondom már csak a heti egy alkalommal meglátogató láthatatlan ember.

(#850) ZOZY81


ZOZY81
újonc

Sziasztok! Vettem egy M502-est és a gondom az vele, hogy az alkalmazások telepítésénél azt írja ki ,hogy hiba nincs elég hely az eszközön... belső tárhely 0.89GB SD-kártya 2.32GB az SD kártya van kiválasztva, hogy az alkalmazásokat oda telepítse mégis mindig a telefonra akarja ... Miért van ez??? Találkozott már más is ezzel a problémával?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.