Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#186) Nimrod válasza #72042496 (#184) üzenetére


Nimrod
addikt

Köszi! :)
Lehet veszek majd valamilyen GPS trackert vagy foot padet a Suunto-mhoz és akkor tudom mérni a sebességet meg a távot is. Csak picit drága extra beruházás lenne, annyit azért most nem ér meg. :(((
Egyébként nekem is ki vannak akadva, amikor eltűnök hajnalban és előkerülök valamikor késő este, de felnőtt vagyok vagy mi. :DDD

Az a 200 Forint nevezési meg tényleg csak jelképes összeg, pláne ilyen ellátmányért. :Y
Én már annak örülök, amikor 1000 Ft alatt van egy nevezési.

A Kinizsiről én is érzek egy kis hype-ot, sok túrással beszélgettem már róla és elmondások alapján nem tűnik annyira vészesen nehéznek, főleg nem a rész szakaszok. Azoknak nem 3000 Ft a nevezésije, viszont lefáradsz a sok kirándulóalkat kerülgetéstől, ezért óva is intettek hogy ~20-as távot próbáljam.

Tömegrajtot viszont nem szeretem. Az eleje olyankor csak kerülgetésről szól ahogy észrevettem. Taps az tényleg jó, de olyat csak videón láttam eddig vagy inkább futóknál.

A választható oklevél ötlete nekem fura. Azt szeretem, amikor kinézetben van eltérés és tréfásan irigykedve mutogatják a másiknak, de nem biztos, hogy szeretnék választani. :F

A jelvény helyett más ötlete határozottan tetszik.
Például tavaly az egyik helyi túrán egy ellenőrzési ponton mindenki nyakba akasztható érmet kapott. Illetve ott van a kedvencem a Fjallraven Classic ahol felvarrót kapsz célbeéréskor (igaz, annak meg átszámítva 50k körül van a nevezésije).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.