Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#652) batai15


batai15
félisten

szevasztok! le lehet valahonnan szedni feliratosan?
lehet írtam ide és törölték, vagy csak nem küldtem el. köszi.

(#653) varsam válasza .LnB (#647) üzenetére


varsam
őstag

A Sky-nál Stuart Murphy (Director of Entertainment) tweetelt egy választ, miszerint nem akarja JC-t a csapatában...

[link]
[link]

(#652) batai15
Mit szeretnél pontosan? Minden rész fent van bizonyos oldalakon, feliratot meg tudsz hozzájuk keresni, max az újabb részekhez nem találsz még.

[ Szerkesztve ]

(#654) crey válasza batai15 (#652) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Elküldted, és én töröltem... Nem véletlenül.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#655) batai15 válasza crey (#654) üzenetére


batai15
félisten

miért ? ez is wareznak minősül?
-.-"
Na akkor elnézést ha annak.
angolt akarom vele csiszolni .

[ Szerkesztve ]

(#656) mlinus


mlinus
őstag

botswana special jelent meg feliratosan (akár hivatalosan) valahol? Sajnos a szinkronos verzió vágva van. Havernak akarom megmutatni, de sehol semmi. :(

(#657) syberia


syberia
veterán

Top Gear Live mehet(?) a bbc-n, a műsor meg nem? Nem úgy tűnik hogy rá lesznek kényszerítve arra hogy visszavegyék? Új szerződés, régi csapat. :))

https://howbad.info/

(#658) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ez a kép felér egy április elsejei tréfával. :DDD [link]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#659) crey válasza syberia (#657) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát... belefostak a ventillátorba, majd kiderült hogy be van kapcsolva. Megesik az ilyen...

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#660) syberia válasza crey (#659) üzenetére


syberia
veterán

A szó szoros értelmében sokba fog nekik kerülni hogy parkolópályára tették a műsort, reménykedem hogy most már a folytatás mikéntjén mennek a háttértárgyalások.

https://howbad.info/

(#661) syberia


syberia
veterán

Egy kis reménysugár. :C

https://howbad.info/

(#662) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ahogy mondani szokás: the show must go on.
Gondolom a BBC megtartotta a Top Gear nevet, a show viszont e nélkül is menetel. Sőt, most lesz csak igazán sikeres. Boldog boldogtalan el akar majd ezekre jutni.

www.clarksonhammondandmaylive.com/

All→M8

(#663) mlinus válasza callmeakos (#662) üzenetére


mlinus
őstag

ez csak a top gear live helyettesítője, a tv sorozat (még) nem változik.

(#664) callmeakos válasza mlinus (#663) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem olyan biztos az.
Ezek a showk reprezentatívak lesznek hogy mekkora is a trió támogatottsága. Ha minden előadás full teltházas lesz, az adhat okot csatornáknak (netflix, amazon stb..) hogy bizalmat szavazzon Clarksonéknak egy új sorozatra.

A Top Gear, mint műsor halálra van ítélve. Nincs az a felállás, vagy műsoratruktúra, ami sikerssé teheti a későbbiekben. Akár mennyire is feszül meg a BBC.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#665) bambano válasza callmeakos (#664) üzenetére


bambano
titán

milyen reprezentációra van még szükséged a trió támogatottságával kapcsolatban?
kaptak elég támogatást, mégis repült(ek).

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#666) callmeakos válasza bambano (#665) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Clarkson repült csak. May és Hammond csak udvariasan elköszöntek.
Igazad van, nincs szükség itt reprezentációra. A nyakam rá, hogy már mennek az egyeztetések egy másik csatornával egy külön műsor lehetőségével kapcsolatban. Túl sok nézőtartalék van ebben a trióban, amit értelmes csatorna nem hagy elveszni.

All→M8

(#667) syberia válasza callmeakos (#664) üzenetére


syberia
veterán

+1 :K

https://howbad.info/

(#668) .LnB válasza callmeakos (#666) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem igazad van és tárgyalnak más csatornával. De nekem mindig megfordul a fejemben, hogy ők akarják ezt? Anyagilag tuti nincsenek rászorulva. És nem is fiatalok már annyira.

Azon is gondolkodtam, hogy az amazon, netflix az veszélyes lehet. Meg van ott a pénz, azzal nincs gond. De jobb lenne egy angol csatorna. Az angol kultúra teljesen más, lehet a netflix esetében Jeremy hetente pofozna fel valakit :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#669) bambano válasza .LnB (#668) üzenetére


bambano
titán

azt a kérdést is boncolgatni kellene, hogy 22 vagy hány évad után nem kell-e változtatni a formátumot és ők nem unják-e.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#670) Petyyyyy válasza bambano (#669) üzenetére


Petyyyyy
addikt

...Mert egy cseppnyit mindig újítanak rajta. Épp csak annyit, hogy az adott pillanatban talán feltűnik, de az epizód végén csak az élményfaktor marad.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#671) syberia válasza bambano (#669) üzenetére


syberia
veterán

Kíváncsi lennék hogy hány évadot néztél végig, az lejött hogy nagyon unhattad! :P

https://howbad.info/

(#672) bambano válasza syberia (#671) üzenetére


bambano
titán

sokat néztem érkezéskor, illetve az első 13-at megnéztem elejétől a végéig. ezt folytatom is, ahogy ráérek.

ennyit látni:
- hammond mindig alacsony izgága clarkson domina szerint
- csak az angol autó a jó, meg a merci, mert jc-nek az van, és a ferrari
- még a bmw is vacak a mercihez képest, hiába mutatja meg stig, hogy mennyivel jobb
- a közönség mindig alkalmas arra, hogy megalázzák
- jc még mindig úgy beszél, mintha nagybritannia egy hatalmas gyarmatbirodalom feje lenne, a nézők meg a rabszolgák
- volt egy-két sztár, akit nem döngölt földbe, a többit igen.
- hasznos infó kevés van benne, mióta eladtam a kőnigzegemet...
- időnként befut valami elementáris baromság, amin jól lehet szórakozni. kb. ezt fogom sajnálni, ha elmarad.

ilyen volt, mikor belefordult a víztározóba a toyotával, vagy mikor panaszkodik a néző, hogy átlag autót nem tesztelnek, és akkor szétrombolnak egy plázát meg partraszáll egy forddal, stb.

ha nem lesz tg, hát nem lesz, én nem fogok sírni utána, ezek a dolgok engem jobban zavartak, mintha nem lenne.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#673) mlinus válasza bambano (#672) üzenetére


mlinus
őstag

Ahhoz képest meg folyamatosan viccet űztek az angol autógyártásból, hogy már nem is készül semmi náluk, és hogy milyen szarul voltak megépítve régebben az autók.

a bmw-t mikor fikázták? Csak a mostani évadban az M6-ost legjobbnak egy igen durva trióból.. az új 3as és i8-ast is bemutatták és mindkettőt istenitették. Az elöző évadban pedig az új 5-öst ajnározták.

A többi meg: ilyen a műsor. De most komolyan, minden műsornak megvannak a gegjei, a tipikus vonásaik. A "hasznos infókat" meg a Top Gear magazin/weboldal szolgálja :P

(#674) bambano válasza mlinus (#673) üzenetére


bambano
titán

csak ismételni tudom magam: tényleg úgy kell megcsinálni a műsort, hogy a nézőket folyamatosan megalázzák? már az is necces, hogy hammondot alázza folyton, de ő legalább fizetést kap érte, majd eldönti.

de az milyen tahóság már, hogy megkérdezi a nézők véleményét, és amikor nem olyat mondanak, ami neki tetszik, kidobja az illetőt a stúdióból??? nem volt még egy elég bátor néző se, aki odaálljon jc elé, és közölje, hogy nem léphet át minden határt, mert beverik a képét forgatás után?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#675) Petyyyyy válasza bambano (#674) üzenetére


Petyyyyy
addikt

A nézőkre vonatkozó részt te sem gondolhattad komolyan. Szerinted egy ilyen, a show kedvéért nézőkhöz bedobott kérdéssel és az arra kapott válasszal fogják megvitatni a dolgot? Az ilyenek nyilván azért vannak, hogy valaki beböfögjön valamit és Jeremy viccet csinálhasson belőle. Emlékszem megkérdezte talán a 17. évadban (?), hogy a jelenlevők szerint melyik a legjobb autó. Egy indiai pasi: Mondeno ST220 és őt is szénné oltotta. Ezt kb. annyira is kell komolyan venni, pont ez a válasz a "vót röhögni?" kérdésre. Igen volt és ennyi.

Nem ezt fogja felhozni mint legjobb szakmai megnyilvánulást, hiszen nem az volt.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#676) syberia válasza bambano (#672) üzenetére


syberia
veterán

Szerintem pont az általad kritizált dolgok miatt lett olyan sikeres és szórakoztató a TG, mint ahogy ma ismerjük. Túl komolyan veszed JC viselkedését, persze mondott olyanokat elfogultan angol kocsikról amik nem állják meg a helyüket, de alaptalanul nem dicsőíti a gyártókat. A nézőket sem azért piszkálja mert bántani akarna bárkit is, hanem adja önmagát és közben még az is nevet aki a viccei középpontjába került.

Jó, elismerem pár tüntető és kamionsofőr talán még ma is neheztel rá...meg az argentinok...meg Alabama...ja és a Morris Marina autoklub de ne akadjunk fel ilyen kis apróságokon, számomra az a lényeg hogy az összes műsoruk kikapcsolt és kitűnően szórakoztam, elfogult vagyok, na! :K

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#677) callmeakos válasza bambano (#674) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

tényleg úgy kell megcsinálni a műsort, hogy a nézőket folyamatosan megalázzák?

Jajanyám.

All→M8

(#678) crey válasza bambano (#672) üzenetére


crey
MODERÁTOR

ennyit látni:
- hammond mindig alacsony izgága clarkson domina szerint - nem, van hogy hörcsög.
- csak az angol autó a jó, meg a merci, mert jc-nek az van, és a ferrari - ez nettó nem igaz. Lásd a British Leyland-es epizódot.
- még a bmw is vacak a mercihez képest, hiába mutatja meg stig, hogy mennyivel jobb - nem igaz. A legtöbb BMW-t egekig magasztalják. M széria szinte minden kocsiját.
- a közönség mindig alkalmas arra, hogy megalázzák - a műsor koncepciója a közvetlen hangnem, de ne zavarjon. Ez nálad a megalázás?
- jc még mindig úgy beszél, mintha nagybritannia egy hatalmas gyarmatbirodalom feje lenne, a nézők meg a rabszolgák - nézz már meg egy pár epizódot (pl. az E-type 50 éves)...
- volt egy-két sztár, akit nem döngölt földbe, a többit igen. - mutass már olyan epizódot, ahol valóban földbe volt döngölve valaki. Kérlek.
- hasznos infó kevés van benne, mióta eladtam a kőnigzegemet... - Ha hasznos infóra vágysz, olvasd az A2 magazint...

"ha nem lesz tg, hát nem lesz, én nem fogok sírni utána, ezek a dolgok engem jobban zavartak, mintha nem lenne." - Wut? akkor minek írsz ide? :W

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#679) mlinus


mlinus
őstag

(#680) Minstrel válasza bambano (#672) üzenetére


Minstrel
senior tag

(#681) callmeakos válasza Minstrel (#680) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

:DDD :Y

All→M8

(#682) syberia válasza Minstrel (#680) üzenetére


syberia
veterán

Itt a video a screenshothoz, tekerjetek 8:00-hoz és kapcsoljátok be a biztonsági övet, mert amikor először megnéztem majdnem leestem a székről. :DDD :DDD :DDD

(#679) mlinus: James formában van :C

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#683) syberia válasza callmeakos (#662) üzenetére


syberia
veterán

A hivatalos weboldaluk is új arcot kapott, pontosabban most már arctalan. :W

https://howbad.info/

(#684) .LnB válasza syberia (#683) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kemény. Kíváncsi vagyok mi lesz a jövőben a TG sorsa.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#685) callmeakos válasza .LnB (#684) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Átkeresztelik The Top Gear show with The Stigre.

All→M8

(#686) syberia válasza callmeakos (#685) üzenetére


syberia
veterán

Ez lesz a leginteraktívabb show ami valaha készült...ja mégsem. ;]

https://howbad.info/

(#687) callmeakos válasza syberia (#686) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Stiggel? Az lesz ám a szóphosós műsor :DDD ;]

All→M8

(#688) mattheus válasza callmeakos (#687) üzenetére


mattheus
őstag

:DDD

(#689) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Some say...*drivers away crying*

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#690) .LnB válasza Petyyyyy (#689) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez jó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#691) syberia


syberia
veterán

[link] :DD

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#692) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Halálosan megfenyegették a Top Gear egyik állítólagos új műsorvezető-jelöltjét

Ez már egy kicsit durva, sok a hülye. De nevetségesek ezek a jelöltek. Oké gondolom Angliában népszerűek és azért tűnnek nekem "idegennek" de azért valami nagyobb durranás kellene ide, mint valami holmi főzőműsoros nénike.
Nagyon kíváncsi leszek a nézettség változására ha folytatják a show-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#693) Petyyyyy válasza .LnB (#692) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Egy nőt a showba..? :U Ha meg teljesen megújítják a műsorvezető brigádot és 3 csaj vagy 1 csaj - 2 pasi felállást terveznek, az is zakó szerintem. A Fifth-Gear-ben úgy látszik működik a dolog, de pl. azt sem nézem szívesen.
A halálos fenyegetés meg abszolút állatság. Hiába csinálnak ilyeneket, akkor sem lesz már Top-on ugyanaz a csapat.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#694) .LnB válasza Petyyyyy (#693) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolj bele mit vállal majd az aki elvállalja a műsorvezetést. Semmi más nem lehet motiváció csak a pénz. Az emberek ízekre fogják azt/azokat szedni akik Jeremy-ék után jönnek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#695) bambano válasza Petyyyyy (#693) üzenetére


bambano
titán

A 5th gearben azért működik a dolog, mert:
- a csaj topgeares volt
- a csaj autóversenyző

de egy szakácsot értelmetlen autós műsorba erőltetni. azt fogja magyarázni, hogy driftelve veri a tojáshabot?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#696) Petyyyyy válasza bambano (#695) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Attól, hogy működik még egyáltalán nem bírom azt a buxát. :(((
Az ötleted egyébként nem elvetendő. Például el tudom képzelni, ahogy James, de méginkább Jeremy arról mesél, hogy az új Mercijének annyira kemény a felfüggesztése, hogy elég csak tartani a habverőt, a döccenők miatt kemény habot kapunk az út végére... :D

Fogalmam sincs hogy jutott eszükbe szakácsnő. De pl. Ramsay sem vezet rosszul állítólag.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#697) .LnB válasza Petyyyyy (#696) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó de Ramsay kivel kiabálna? Az autókkal vagy a műsorvezető társaival? :)
"Ez az autó olyan sz*r mint egy félig átfőtt csibefar!!!"

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#698) Minstrel válasza Petyyyyy (#696) üzenetére


Minstrel
senior tag

(#699) Petyyyyy válasza Minstrel (#698) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Pont most olvastam. A megújtult sorozat első három része OK, a többi valószínű kuka. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#700) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

May megmondja a frankót. Nem megy vissza a Top Gear-be Clarkson nélkül. [link]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.