Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ha 1080p-ben akarom megnézni a harmadik részt és nem akarok vacakolni a felirat időzítéssel, akkor 4,8GB-t kell letöltenem? Ez most komoly?
Nem mintha nem lenne tárhely vagy eszméletlen net, de akkor is.
Remélem megéri...

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#452) varsam válasza Petyyyyy (#451) üzenetére


varsam
őstag

ha van tárhely meg net, akkor nem mindegy? Minőség mindenek felett. Amúgy szerintem megéri, full retardba nyomták :D

(#453) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Szent mézeskalács...ezer éve nem röhögtem ilyen jót, mint most a harmadik részen. :C
Ezek tényleg átmentek roggyantba, az utolsó 20 perc kegyetlen.

~ James páciense jobban lett, a kocsmában van
~ és ahogy Hammond átlőtte a páciensét az ablakon, az fenomenális
~ Jeremy kézifékes betegkiadása pedig csak hab a tortán. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#454) .LnB válasza Petyyyyy (#453) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is annyira nevettem, hogy meg kellett állítanom, és visszatekerni párszor. Nagyon jó volt!!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#455) zoo8800


zoo8800
veterán

És itt a 4. rész is :C

rip and tear, until it is done

(#456) mlinus válasza zoo8800 (#455) üzenetére


mlinus
őstag

és milyen jó is volt.
ezuúttal komolyabban vették, és milyen jó is volt. A BMW-s film, Hammond gátmászása, Jeremy csípkelődése Will Smith-el, Stig bunyúja Ricciardóval... 10/10 ismét :D

(#457) zoo8800 válasza mlinus (#456) üzenetére


zoo8800
veterán

Estére be van készítve :))

rip and tear, until it is done

(#458) joshua7


joshua7
veterán

Ez tényleg jó rész volt. A Will Smith - Margot Robbie részen szakadtam. :D

Semper Fi

(#459) Stunter


Stunter
csendes tag

(#460) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Na, csak most volt időm megnézni a negyedik részt és ez is igen izmosra sikerült. :C

A Will Smith-es balhé marha jó volt, a csörlőzés viszont...cseppet unalmasra sikerült szerintem.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#461) varsam


varsam
őstag

4. részben egyértelműen Will Smith vitte a prímet, nagyon bírom azt a csávót. Amber pedig istennő :B

5. rész
AZTA :Y LaFerrari :Y Nagyon vártam már azt az autót és nem csalódtam benne. Abban viszont igen, hogy a gyártók mindenféle hülye indokokkal és feltételekkel nem engedik összeengedni a három nagyvadat. Kíváncsi lennék rá

Az pedig, hogy Olly Murs "tök véletlenül" a Don't Cry for Me Argentina számot énekli a kocsiban, mutatja hogy milyen bitszinten meg van tervezve a műsor. Nem tudják elengedni a sztorit :D

[ Szerkesztve ]

(#462) mlinus válasza varsam (#461) üzenetére


mlinus
őstag

maniac.. :U :D :D

(#463) Petyyyyy válasza varsam (#461) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Spoiler gomb, my friend...spoiler gomb! Használjuk, ha lehet. :P

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#464) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Na, ötödik részt is megnéztem. Nem volt olyan fergeteges, mint az előző négy, de egynek elment.
Azt viszont még mindig nem értem, miért volt ez a nagy fika a végén a Peugeot irányában? Mármint mire fel volt ennyire hangsúlyos?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#465) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kaptunk egy normál részt az 5. részel. Nem volt kiemelkedő. Ez a LaFerrari még mindig nem tetszik nekem. Sokkal szebbnek tartom a P1-et. Eddig se voltam Ferrari szimpatizáns, de most igen szépen leégették magukat szerintem. Oké a McLaren se egyezett bele minden feltételbe. Viszont a Ferrari?! A "nagy" Ferrari!! Nevetséges. És akkor May még ki is emelete, hogy 1,3 millió euró-s autó :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#466) Petyyyyy válasza .LnB (#465) üzenetére


Petyyyyy
addikt

A Ferrari és a McLaren is beszariak. Tesznek harminc olyan kikötést, ami elég ahhoz, hogy ne vihessék ki az autókat a pályára. Abszolút vicc kategória. :U
Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ennek a vége, mert ha tényleg az említett pasas adja kölcsön egy körre az autóit, az nagy égés lesz a gyártóknak - és ugyanakkora respect a tulajnak.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#467) .LnB válasza Petyyyyy (#466) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A McLaren azon kijelentése gáz, hogy ne azon a pályán menjenek. Viszont az, hogy már eladott autókkal csinálják, az szerintem teljesen jogos!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#468) Petyyyyy válasza .LnB (#467) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Igen, utóbbi teljesen életszerű.
Mikor Jeremy a felhívás után a kamerába néz és küldi azt az "jajj ugyanmár srácok, igazán összeszégyellhetnétek magatokat!" arcot, na abból kell csinálni egy gifet. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#469) .LnB válasza Petyyyyy (#468) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem még túl finoman fogalmazott. Ez nem az a Jeremy akit megismertünk :) Én a helyében sokkal durvább lettem volna. Bár akkor lehet soha többet nem lenne Ferrari a TG-ben.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#470) Petyyyyy válasza .LnB (#469) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Igen, én is valami szaftosabb megmondást vártam volna, de lesz itt még tüzijáték szerintem ezt a kérdést illetően. Valami frappáns beszólás vagy hasonlat tuti elhagyja a száját, mondjuk ha egyedül lesz egy teszt közben.

Különben meg most, hogy Schumacher pihenget, megdőlni látszik a dolog, hogy ő volt a Stig(?)
Tudom mondják néhányan, hogy persze ő volt az és majdnem ugyanannyian, hogy nem ő volt.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#471) .LnB válasza Petyyyyy (#470) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sosem volt Schumacher a Stig. Soha! :D
Az csak egy poén volt. Jelenleg nem tudom, hogy pontosan ki a Stig de korábban ők voltak:

Perry McCarthy (2002–2003)
Ben Collins (2003–2010)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#472) Petyyyyy válasza .LnB (#471) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Na, ma is tanultunk valamit. Mr. Collins-nak elég jó pedigreeje van, megfordult már pár helyen.
Mondjuk May-t is érdekes volt látni hasítani a Ferrariban. Mostanság egyre többször tapossa a gázt a kék Nike-ban.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#473) bambano válasza .LnB (#471) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Érdekes, hogy néha Stig, néha meg Ben Collinsként is szerepelt a topgearben...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#474) .LnB válasza bambano (#473) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt nem értem. Tessék?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#475) bambano válasza .LnB (#474) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

A régebbi évfolyamokat nézem. Ott Collins szerepel fehér Stigként, meg időnként szerepel meghívott vendégként, sima versenyzői overallban, arccal, névvel.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#476) .LnB válasza bambano (#475) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én láttam az összes létező epizódot, de erre nem emlékszem. Arra emlékszem, hogy Collins és a műsor perben állt, mert Collins akart írni egy könyvet, hogy ő a valódi Stig. Ezt a BBC nem akarta, és per lett belőle. Collins nyert és a könyv elkészült. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#477) bambano válasza .LnB (#476) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Volt egy olyan epizód, talán 5. évadban vagy a környékén, amikor egy hegyről lefelé guruló gyerekkel, aki valami nagyobb kerekű gördeszkán ment, vagy minek hívjam, versenyzett egy evoval, majd utána egy bowlerrel. [link]

meg volt egy olyan is, amikor nagy labdákat rugdaltak toyota yarissal meg talán renault clioval. abban is szerepelt.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#478) Petyyyyy válasza bambano (#477) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Mindkét részre emlékszem, de a fickóra már nem.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#479) bambano válasza Petyyyyy (#478) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

előkerestem egy képet:

A Hörcsög a nevét is kimondja, tehát ez biztosan ő.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#480) Petyyyyy válasza bambano (#479) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ja, hogy ez még ő? :Y Olyan kis gyerek arca van itt, de köszi. :))
Szerintem tízből hárman ha figyeltek a pilóta nevére, mindenki a csapatást figyelte.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#481) #16514048


#16514048
törölt tag

Clarkson egy pihenőre lett küldve. Reméljük csak ideiglenes.

“Following a fracas with a BBC producer Jeremy Clarkson has been suspended pending an investigation. No one else has been suspended. Top Gear will not be broadcast this Sunday. The BBC will be making no further comment at this time.”

(#482) mlinus válasza #16514048 (#481) üzenetére


mlinus
őstag

Sajnos ebből nagy gáz lehet. :(

(#483) varsam válasza #16514048 (#481) üzenetére


varsam
őstag

Pont most olvasom én is. :( Ez nem jó hír. Remélem hamar túlteszik magukat rajta.

(#484) .LnB válasza #16514048 (#481) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mit csinált?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#485) #16514048 válasza .LnB (#484) üzenetére


#16514048
törölt tag

Összebalhézott egy BBC producerrel, a kivizsgálás idejére felfüggesztik. Ezen a héten elmarad az adás. Több részlet egyelőre nincs.

[ Szerkesztve ]

(#486) mlinus válasza .LnB (#484) üzenetére


mlinus
őstag

Összeakadt egy producerrel, ennyit lehet tudni hivatalosan.

(#487) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meglepő hiszen ő nem az a fajta.. :U
:DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#488) zoo8800 válasza #16514048 (#481) üzenetére


zoo8800
veterán

Mi a franc :Y

rip and tear, until it is done

(#489) varsam


varsam
őstag

Megütötte a producert? [link]

(#490) Petyyyyy válasza #16514048 (#481) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Kíváncsi vagyok mi az, amin ennyire összebalhézhattak. :F
Azért ahhoz szerintem nagyon el kell guruljon a gyógyszer, hogy pofozkodásról lehessen szó, még akkor is, ha Jeremy az egyik fél. (én kis naív?)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#491) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is kíváncsi vagyok, ha van valami infó majd írjátok már ide le pls.
Jeremy nem egy könnyű ember, de ez az ütés azért durva így elsőre. Kíváncsi vagyok mi lesz, szerintem elég ikonikus arc ő ahhoz, hogy szerződést bontson vele a BBC.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#492) mlinus válasza .LnB (#491) üzenetére


mlinus
őstag

Egy forrás szerint nem volt kaja egy forgatás után, és ezért ütötte meg a felelős producert Jeremy.

Persze, ez kontextusból kivéve így elég hülyén hangzik, és nagyon kétlem hogy csak ennyi történt.

(#493) .LnB válasza mlinus (#492) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az azért elég wtf?! lenne. Ha igaz akkor búcsúzhatunk is tőle szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#494) mlinus válasza .LnB (#493) üzenetére


mlinus
őstag

a bbc-t az emberek tartják fent, a kötelező licensing fee fizetése miatt, illetve a top gear a legprofitálóbb műsoruk (talán a doctor who beelőzi, de nem biztos)

kétlem, hogy ezért kiraknák Clarkson-t, ráadásul én meg vagyok róla győzödve, hogy nem ok nélkül ütötte meg. Anno Piers Morgan-t(újságíró) ütötte ki, mivel a magánéletébe ütötte az orrát.

persze, tény, hogy a bbc-n belűl sokan nem akarják többet a képernyőn látni, a szókimondó stílusa miatt. ez jó ürügy lenne... de akkor a top gear-nek is annyi.

Amúgy a maradék 3 epizódot levették a műsorrol, nem csak az ehetit.

[ Szerkesztve ]

(#495) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Balhé a BBC-nél

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#496) Petyyyyy válasza .LnB (#495) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Pfff. Na, ez kellene még. :(((
Komolyan úgy tűnik az egész, mintha csinálnák a "műfeszkót". Jól lehet tényleg akad néhány kihágása Jeremynek, de ezen események eltörpülnek amellett, hogy milyen remek műsort hoznak össze ők hárman. Dorgálják meg kicsit, öntsenek limonádét a kávéjába és kész. Sokallom a felfüggesztést.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#497) .LnB válasza Petyyyyy (#496) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, Jeremy egy hülye. Egy arrogáns barom aki kiskirálynak képzeli magát. Én pont ezért bírom, én is ilyen vagyok. De túl sokat forrt körülötte már a levegő. Én nagyobb esélyt látok rá, hogy kivágják mint arra, hogy megint megússza. Olyan fizetése van, hogy egy kisebb ország eléldegélne belőle vígan. És nem képes moderálni magát. Privát életben is vannak gondjai.
Magyarország egy ilyen közszereplő simán elfér a médiában (sőt még előnyös is sajnos az ilyen viselkedés). De Angliában azért más a helyzet. És a BBC-ről beszélünk, ez nekik rengeteg negatív hatással jár. Hiába a Top Gear az egyik legsikeresebb műsor, ez akkor is gáz. Szerintem nélküle folytatják, és keresnek valami híres embert a helyére. Valaki olyat aki nagy szenzációnak számít. De a műsor akkor elég nagy átalakulás előtt áll.

Meglátjuk mi lesz, én örülnék ha maradna, de nem leszek meglepődve ha kirúgják.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#498) Petyyyyy válasza .LnB (#497) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Az első két mondattal egyetértek, ezeknek tudatában is vagyok.
De ahogy írtad is, pont ez áll neki olyan jól. Ha viszont otthon is gondok vannak a viselkedése miatt, az más fényt vet a dolgokra. Lehet pont a magánéleti gondok miatt nem képes/hajlandó felülemelkedni a kiskirály stílusán, de megeshet, hogy egyszerűen csak elszállt magától.
Ez most erősen eltúlzott példa lesz, de: egy-két adással ezelőtt kipróbálták milyen lenne, ha úgy csinálnák az egészet, ahogy a többi autós műsor is zajlik. Pont olyan lenne a Top Gear Jeremy nélkül, mint amilyen a szimulált műsor volt az ő hülyeségeiket mellőzve.
Ha tényleg nélküle folytatják a műsort, akkor nálam ezek voltak az utolsó részek. Az F1-et sem nézem, mióta kávédarálókkal (turbós motorok hang nélkül) versenyeznek.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#499) mlinus


mlinus
őstag

Én tisztelem Jeremy-t (és a többieket), így nem véleményezem a magánéleti dolgokat. Úgy gondolom, ha vannak is bajok, az nem a mi ügyünk. A producerrel való boksz is úgy érzem teljesen irreveláns, mivel nem ismerjük a miértjét.

majd az okosok eldöntik mi legyen, mindenesetre nem hiszem hogy nélküle lenne jövője a show-nak.

[ Szerkesztve ]

(#500) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"A rajongókat nem érdekli a BBC és a producer érthető felháborodása, a Twitteren #BringBackClarkson hashtaggel kampányolnak mellette, és egy online petíciót is indítottak, amit eddig már 210 000-en írtak alá. Az ITV nevű brit kereskedelmi tévé állítólag kész tízmillió fontos ajánlatot tenni a műsornak, ha náluk folytatják."

Azt nem is tudtam, hogy a show jogai Jeremy-nél vannak. Azt hittem a BBC tulajdona. Így nincs is akkora gáz. Max költöznek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.