Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

New Top Gear Series Trailer! - Top Gear

Hát..hát.. Meglássuk.

All→M8

(#852) .LnB válasza callmeakos (#851) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg se próbálnak mások lenni. Sebaj, kapnak esélyt azért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#853) zeon.hu válasza callmeakos (#851) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az értékelések beszédesek.
Valahogy olyan érzésem van, mint annak idején az "Egy rém rendes család Budapesten" nézésekor :)

#?*@&!

(#854) callmeakos válasza .LnB (#852) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem feltétlenül baj hogy folytatják ezt a vonalat, mert ettől Top Gear a TG, de egy a bökkenő: Clarksonék még benne vannak a buliban, és két dudás nem fér meg egy csárdában.

All→M8

(#855) batai15 válasza callmeakos (#851) üzenetére


batai15
félisten

üDv! mikor érkezik az új évad? eddig nem néztem top geart, de most hogy új csapat van , rá tekintek.

(#856) callmeakos válasza batai15 (#855) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Május 22.

All→M8

(#857) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Clarkson bzdmeg :Y

All→M8

(#858) syberia válasza callmeakos (#857) üzenetére


syberia
veterán

:DDD

https://howbad.info/

(#859) r4z


r4z
nagyúr

Három szó:

The Grand Tour

:C

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#860) syberia válasza r4z (#859) üzenetére


syberia
veterán

The Grand Tour = TGT = Top Gear Two! :Y :C

https://howbad.info/

(#861) .LnB válasza syberia (#860) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

jajj...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#862) syberia válasza .LnB (#861) üzenetére


syberia
veterán

Nem a legjobban csengő név, de majd megszokjuk. :))

https://howbad.info/

(#863) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

most adta be a kulcsot a fifth gear... én sajnálom, főleg vbh-t, de nagyon se íze, se bűze műsor volt, olyan halvérű...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#864) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

;]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#865) #16514048 válasza Petyyyyy (#864) üzenetére


#16514048
törölt tag

:DDD

Épp most lestem meg egyébként, szerintem nézhető, bár nyilván soha nem lesz olyan jó, mint a régi.

Evans egy kicsit irritáló, még szokni kell, LeBlanc kifejezetten jó volt, főleg amikor a saját szegmensét csinálta, Sabine Schmitz meg aranyos, de továbbra is azt mondom, hogy nem való műsorvezetőnek.

Összességében amúgy tetszett, és szerintem Harris képes lesz még ezt egy magasabb szintre emelni. De igazából a régi trió műsorát szeretném már látni.

[ Szerkesztve ]

(#866) Petyyyyy válasza #16514048 (#865) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Első 20 perc után: ó te jó ég.

Sabine szörnyen néz ki, Evans nem igazán talája a helyét, nincs meg a stílusa - vagy ha ez az, akkor inkább hagyjuk is. Matt jól hozná a figurát, amit hoz, csak az kevésbé idióta angolos. Ő talán amolyan Clarkson pótléknak illik be, de meg tudom nézni azokat a részeket, amiket ő csinál.
Összességében - és ezt most elfogulatlanul igyekszem írni - szerintem közel nem hoz olyan minőséget, amilyet vártam. Olyan ~60% körül muzsikál nálam.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#867) zoo8800


zoo8800
veterán

Hát nem tudom... erre készültek ennyit?
Olyan amatór az egész. Remélem, majd beletanulnak

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#868) zeon.hu válasza zoo8800 (#867) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ennek csak a címe Top Gear.

#?*@&!

(#869) r4z


r4z
nagyúr

Összegzés két nézés után: az irritáló Evans próbál Clarkson lenni, a műsor meg összességében kb olyan, mintha a Fifth Gear stábjának adták volna át a stafétát, semmit nem vált ki belőlem. Matt LeBlancnak mondjuk voltak jó pillanatai.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#870) Petyyyyy válasza r4z (#869) üzenetére


Petyyyyy
addikt

A végén Matt "And on that bomb..."-ja azért tetszett. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#871) r4z válasza Petyyyyy (#870) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem kis fricska volt Evansnek, ha már ennyire másolja a korábbi formátumot. Nulla új ötlet, komolyan.

Eddie Jordanre és Chris Harrisre még kíváncsi leszek. Eddie állítólag nagydumás, valamint az összehasonlító teszteknek is jót tenne egy kis Sabine vs Chris Harris kergetőzés.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#872) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ez az új formátumú top gear a 23. évad? felirat van hozzá?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#873) bambano válasza bambano (#872) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

megnéztem az első részt. vannak vele problémáim.
1. ez a figura egyszerűen ripacs. nem veszi észre, hogy nem tizenéveseknek szól a műsor és ő nem dj, hanem idősebbeknek. nem értem, mit üvöltözik folyamatosan.
2. Clarkson meg tudta oldani, hogy a top gear nem annyira róla szólt, hanem a témáról. evans nem.
3. evans olyan beszédhibás, mint a kacsa a rajzfilmben.
4. teljesen elrontották a castingot. evans akár meg is felelhetne a stöpszli mélynövésű izgága szerepben, csak akkor nem neki kellene vezetni a műsort.
5. a kutya nem hiszi el evansról, hogy így vezet.
6 joey jobb lett, mint számítottam rá. lehetne ő a műsorvezető.
7. az egész rész tele volt koppintásokkal, alig volt önálló gondolat.
8. szólni kéne a bbc-nek, hogy a pc műsor az nem ez.
9. azt se hiszem, hogy egy top gun pilótát Sabine csak úgy meghányat. ez inkább a korábbi hírek fedősztorija lehetett (volna).

szóval ócska volt. pont ugyanúgy volt rossz, ahogy egy Roger Moore-os james bond után a krég dániel ócska.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#874) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Totalcar véleméy.
Kb mindenben egyet is értek vele.

#?*@&!

(#875) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Úgy fest kihevertem az első rész "izgalmait", ezek alapján nem tűnik olyan borzasztónak a második.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#876) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Viasat 6-on össze-vissza mennek a TG ismétlések?
Érdekes látni a fiatal(abb) triót :)

#?*@&!

(#877) r4z válasza zeon.hu (#876) üzenetére


r4z
nagyúr

Passz. Nemrég megörültem neki, hogy pont megy a tévében, aztán meghallottam a szinkront is :D Meg össze-vissza volt vágva a műsor, amolyan best of TG stílusban.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#878) zeon.hu válasza r4z (#877) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Magyar nyelvű adón mégsem mehet felirattal, sokan bajban lennének :)
Ez most egy eleve Best of-nak készült rész ismétlése volt.

#?*@&!

(#879) r4z válasza zeon.hu (#878) üzenetére


r4z
nagyúr

Az eredeti hangsávot azért meghagyhatták volna alternatívként, ha már sok adón, sok műsornál elérhető az eredeti hang is.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#880) zoo8800


zoo8800
veterán

Az új részbe ez az ölelgetős nyavalya minek kellett? Eddie Jordant minek úgy állították be, mintha valami retartált lenne? :F

rip and tear, until it is done

(#881) Cry0


Cry0
őstag

viasat 6-on megy az új évad sajnos eddig mindenikről lemaradtam :W
Ncoren fentvan az első 2 rész de utána nem dobáltak fel perig már ment a 6.rész is :(
valaki látta már valahol fent a többi részt?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#882) #16514048 válasza Cry0 (#881) üzenetére


#16514048
törölt tag

?
Még csak 2 epizód ment le.

(#883) Cry0 válasza #16514048 (#882) üzenetére


Cry0
őstag

multkor szombaton arra jöttem haza hogy a tv be az a rész ment mikor teherautókat vásároltak vagy mi volt az perig a 6.rész
ez

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#884) #16514048 válasza Cry0 (#883) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ja, az "új évad"-ról a 23. évedra következtettem, azt hittem azt adja már a Viasat is.

[ Szerkesztve ]

(#885) Cry0 válasza #16514048 (#884) üzenetére


Cry0
őstag

ja :)

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#886) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Megnéztem a második részt is.

Vegyes érzelmek öntöttek el, már az első pillanatokban. Az új gárda nagyon figyel a visszajelzésekre. Az az önfricska, hogy a sok kiabálás miatt olyan kimerült Evans egyszerre találó és egy kicsit még british is volt.

Abszolút korrekt gesztus volt Evanstől, hogy belátta nem egy óriási pilóta. Az viszont nagyon vicces volt, ahogy Jenson szívatta. Míg a nagyszájú médiaman rémülten kapaszkodik a majrévasba, addig ő - nahát, micsoda remek alcantara ez itt..és az új rádió, na meg a klíma.. :D

A sztáros részt áttekertem. Bánom, hogy nem kaptak egy rendes riportert a sárcok.

Az SUV túra viszont teljesen más tészta volt. Szinte úgy éreztem magam, mintha a régi triót nézném. Kivéve persze, hogy most hatan voltak, de furcsa mód ez is bevált. Jók voltak a csalások, az állatvadászat. Csak azt nem értem Eddie hogy lehetett ilyen buta fiú.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#887) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Így kell összerakni egy DHL dobozt. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#888) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Clarkson (vagy akár a többiek) könyvei közül jelent meg bármelyik is magyarul?
Akár e-könyv formában.

#?*@&!

(#889) r4z


r4z
nagyúr

Na a harmadik részben VÉGRE lesz Harris is. És csak az évad feléig kellett rá várni :(((

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#890) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Magyar felirat, Top Gear 23x1
(kevlarjones munkája)

#?*@&!

(#891) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Délután nem találtam a 23. évad harmadik részét, ezért a 22x3 lett az esti műsor. Hogy aktuális legyek ~ a belem kiröhögtem, még mindig nagyon jó. :DDD

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#892) zeon.hu válasza Petyyyyy (#891) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

23x3-at?
Talán mert még most megy a tv-ben :)

#?*@&!

(#893) Petyyyyy válasza zeon.hu (#892) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Vagy úgy. :DDD Nem tudtam amúgy mikor adják. :)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#894) zeon.hu válasza Petyyyyy (#893) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Myepisodes.com -on tartom ezeket nyilván, aszerint ma este 7-kor ment le.
Szóval hamarosan felkerül netre.

#?*@&!

(#895) r4z


r4z
nagyúr

Megnéztem a 23x03-at, felülmúlta a várakozásaimat :)

Először is örülök, hogy a műsorvezetést átadták Matt LeBlancnak, jól állt neki a szerep.

Az R8 teszt kicsit Evans-ösre sikerült, mint az eddigi tesztek is, annyira nem tetszett. Nem tudtam meg tőle szinte semmit az autóról, amit a brossúrából ne tudtam volna meg. A Sabine vs elektronika kihívás tetszett, bár várható volt az eredmény. A papírzacskós Evans, és Sabine német, tényszerű Stig-felkonferálása megnevettetett. :D

Chris Harris TDF filmje átjött. Humor ugyan nem sok volt benne, de pont azt adta át az autókról, amiket Evans képtelen volt az eddigi tesztek során. Kár, hogy a Stig nem vitte körbe a pályán az F12tdf-et - bár az Extra Geart nem néztem még meg, ott lehet, hogy megmutatják.

A hírességes részt áttekertem.

Rory Reid hot hatch összehasonlítása vitte nálam a pálmát. Igazi Top Gear színvonal volt, az elejétől a végéig élveztem. Még kicsit hosszabb is lehetett volna. Ha bele akarnék kötni, akkor csak annyit tudnék felhozni, hogy a Civicről és az A45-ről beszélhetett volna egy kicsit bővebben, de ez is csak szőrszálhasogatás. Clarkson még ennyit se mondott anno az A45-ről.

A Ken Block-féle városnézés összességében rendben volt. Egyrészt Kenny from the Block hozta a formáját, jól sikerült megrendezniük a trükköket, ez a része tetszett, ahogy az útvonalterv is. Matt eléggé háttérbe szorult a Gymkhana-trükkök mögött, ahogy a városnézős háttérsztori is. A vandálkodás közti átmenetekből többet is kihozhattak volna. Evans rókája pedig úgy látszik, tartós poén marad az évadban.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#896) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

S23E03

Egyértelmű, hogy Matt jobb műsorvezető, még akkor is ha harmadik alkalommal van rajta ugyanaz a szürke felső. :D

Az R8 film már kezd hasonlítani a fogyaszthatóra, de valami azért még hiányzik. Sabine színészi képességeit ne firtassuk, a vezetési tehetsége meg nem kíván kommentárt.

A 250TDF Ferrari tulajdonosát nem értem. Hogy nem vette a fáradtságot, hogy felpolíroztassa a géperejűt? :U
A film egyébként nem lett rossz, kicsit Hammondosan hat Harris, de a jó értelemben. Harris jól tereli a égpet és narrátorként is jól hangzik.

A hot hatch teszt mintha egy cseppet elfogultra sikerült volna. A Hondából és a Merciből is kicsit keveset mutatott. A fricska jól sikerült - Ford salesmen.

Ken Block part megintcsak tetszett, de mondjuk egy Hammonddal az anyósülésen, az ő hülye formájával.. igazán klassz lett volna. De persze Matt is megtette. :D A helikopter a végén a naplementébe repüléssel bazi hatásvadász, de épp olyan jól hatott.

6,5-7/10.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#897) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kicsit megkésve de én is elkezdtem az első részt és........ úgy 20 percig bírtam.
Tudtam hogy nem olyan jó hiszen hallottam a visszhangját az egésznek, de erre nem voltam felkészülve. Erre nem lehet felkészülni. Gondolok itt Evansre. Amit ez a faszi leművelt, az kritikán aluli. Úgy estem neki a résznek, hogy legyen bármilyen rossz, utálni csak nem fogom. Hát de. Szóljatok majd ha "lehiggadtak" a kedélyek :D

All→M8

(#898) .LnB válasza callmeakos (#897) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most fogok nekiállni nézni. :D Jó előjelek :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#899) callmeakos válasza .LnB (#898) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez a faszi A ripacs. A világ ripacsa :D

All→M8

(#900) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Viasat 6-on "A világ legrosszabb kocsija" rész kezdődött.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.