Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) -Nándesz- válasza Petyyyyy (#1349) üzenetére

Szerintem a jobb TG/GT szinjét hozza humorban, legalábbis amit eddig láttam belőle. De vélemények alapján nem úgy tűnik, hogy csökken a színvonal a sorozatban.

(#1352) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Ez a kép mindent elmond... :D

#?*@&!

(#1353) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Öveket becsatolni! :D

#ytalert - The Grand Tour Presents: Lochdown

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#1354) zeon.hu válasza Petyyyyy (#1353) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:C

#?*@&!

(#1355) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok. Fú de rég jártam itt.
Először is, ezt írtam múltkor a Clarkson's Farm-ról: [link] ,ha már látom, hogy itt téma volt. ;)

Szóval azt akartam csak kérdezni, hogy most egy rész lesz a TG? Vagy több? Mert elvileg arról volt szó, hogy egy rész lesz már csak idén.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1356) -Nándesz-

Ma jelent meg az új rész, sajnos még nem jutottam el addig, hogy megnézzem, de mai napon már tervbe van. Remélem jobb lesz, mint a legutóbbi, madagaszkári, az valahogy nem adta.

(#1357) .LnB válasza -Nándesz- (#1356) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg tudnád mondani, hogy alapból van e felirat hozzá? Még sose néztük az Amazon prime-ot, de úgy hallom, ott is egyre több már a magyar feliratos sorozat/film.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1358) -Nándesz- válasza .LnB (#1357) üzenetére

Igen, van hozzá magyar is.

(#1359) zeon.hu válasza -Nándesz- (#1356) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Feliratot esetleg át tudnád dobni?

#?*@&!

(#1360) -Nándesz- válasza zeon.hu (#1359) üzenetére

Nekem nincsen külön felirat fájlom.

(#1361) zeon.hu válasza -Nándesz- (#1360) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem gond, már megvan :D

#?*@&!

(#1362) .LnB válasza -Nándesz- (#1356) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, én kétszer úgy röhögtem, hogy a könnyem is folyt. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1363) -Nándesz-

Közben én is megnéztem, kedvenc részeimmel nem ér fel, de nem volt rossz, aki fan mindenképpen nézze meg.

(#1364) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Valakinek nincs meg magyar szinkronnal a Top Gear S15E04 és az S09E06?
Fiamnak kéne, de neki még túl gyors a felirat.

#?*@&!

(#1365) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Hamarosan jön a Grand Tour új része: [link]

#?*@&!

(#1366) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Amazon-on kint az új rész!

#?*@&!

(#1367) Petyyyyy válasza zeon.hu (#1366) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Hoppáka! #ytalert!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#1368) zeon.hu válasza Petyyyyy (#1367) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

WoW!

#?*@&!

(#1369) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ezek nem lettek normálisabbak. :D
Új rész - Scandi Flick Szeptember 16-án. #YT Trailer

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#1370) Greentea válasza Petyyyyy (#1369) üzenetére


Greentea
senior tag

jo lesz! :D :C

2x2 néha 5

(#1371) Zsohi


Zsohi
őstag

Elég hullámzó, de így is elképesztően jó lett és nagyon is megidézte a korai Top Gear olcsó autós kihívások hangulatát. May balesete pillanatában még a tv képernyője előtt is kihagyott a szívem egy pillanatra, elég sokkoló volt. Néha érthetetlen milyen kretén ötletekre képesek igent mondani.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#1372) .LnB válasza Zsohi (#1371) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó rész volt. Hammond visszavágásán Jeremy-nek, azon nagyon nevettem.
Még mindig zavar, hogy a "csapatásoknál" nem ők vezetik a kocsikat. De igazából már rég nem úgy nézem a TG/GT-t, hogy ez valóság. Hanem mint szórakoztató műsor, és imádom is.

Egyébként May balesete már az intróban is látható. Én kiszúrtam, szóval annyira nem ért váratlanul. De rendesen rájárt a rúd szegényre ebben a részben.

A legőszintébb dolog az egész részben, a rendező pofára esése volt. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1373) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Scandi flick - de jó volt újra látni ezt a három idiótát. :C
James balesete nekem kicsit megrendezett érzést keltett. Úgy emlékszem lassított az utolsó képkockán amin őt lehetett látni mielőtt elcsattant. Mikor Jeremy lelökte Hammond házikóját a dombtetőről - ez a jussod amiért lejegesítetted az autómat - na azon végem volt. :D Kíváncsi vagyok vajon Hammond tényleg végig benne feküdt-e. De ha nem, akkor is tetszett.

Az utolsó snittek egyike mikor James begördült a reptérre és a zene alatta. Zseni.

.LnB - Próbáltam figyelni valóban ők vezetnek-e, de most nem tűnt fel hogy nem így lett volna. :N

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#1374) .LnB válasza Petyyyyy (#1373) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

May valóban csattant, látszik a belső kamerás részen, ahogy a B oszlopba beveri a fejét.
Hammond meg nem volt benne abba a kunyhóba. Nehogy azt hidd.. Rázták valami rázópadon és annyi.
Amikor kemény csapatás van keresztbe, sose ők vezetnek. Sose látni kívülről a sofőrt. Belső kamerából meg valahogy sose olyan kemény a tempó, meg a szög ha driftelnek.
Ez nem baj, nagyon csípem őket, és el is fogadom ezt így, szóval nem azért írom. Sokkal cikibb ez a Ken Block. Néztem ezt az elektromos új videóját, hát egyszer nézzétek végig úgy, hogy csak az akku töltés jelzőt nézitek a dashboard-on. Már egy egyszerű gyorsítás is darabokra van vágva, úgy veszik fel.

9 éves fiam is nagyon szereti a TG/GT-t. Folyamatosan nézegetjük újra őket. Jó pár special részt, már ő is többször látott, nemhogy én... :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1375) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jé, csak ma olvastam, hogy lesz Clarkson's Farm-nak második évadja. Jó hír. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1376) zeon.hu válasza .LnB (#1375) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mától kint van a Prime-on.

#?*@&!

(#1377) .LnB válasza zeon.hu (#1376) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, majd megnézem, csak még egy kis idő, mire sorra kerül. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1378) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Új Grand Tour trailer: [link]

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#1379) .LnB válasza zeon.hu (#1378) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Trailer alapján nem nagy cucc. De biztos jó lesz. :D Ebben az évadban lesznek a Szlovákoknál is ugye?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1380) zeon.hu válasza .LnB (#1379) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Itt látható, merre jártak:[link]

#?*@&!

(#1381) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Prime-on kint az új rész.

#?*@&!

(#1382) The Stig válasza .LnB (#1374) üzenetére


The Stig
lelkes újonc

🙂

(#1383) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Clarksonék otthagyják a The Grand Tourt. A Zimbabwés rész lesz az utolsó. Elvileg az Amazon megpróbálja folytatni a szériát, nélkülük is. [link]

Ugye a másik oldalon, a BBC is bejelentette, hogy határozatlan időre, szünetre küldi a Top Gear-t. Ott valami súlyos baleset miatt, elvileg.

Kíváncsi vagyok, hogy van e összefüggés a két dolog között. Durva lenne ha visszatérne az eredeti csapat a Top Gear-be. Bár én ezt kétlem. Clarkson elég problémás csávó. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1384) Petyyyyy válasza .LnB (#1383) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Bármi lehet, meg a fordítottja is.

Akár azt is mondhatná a BBC, hogy belátják: Clarksonék akárhol csinálják a műsort, az sikeres. Ezért megpróbálják visszaédesgetni őket.
Másrészt én is kétlem hogy visszamennének a BBC-hez, tekintve az elvárás körülményeit, a költségvetést vagy mert ott már kb. mindent elértek amit lehetett.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#1385) Sixty67


Sixty67
újonc

Sziasztok!
Valakinek megvannak esetleg a 15-22 évadhoz tartozó feliratok amit el tudna küldeni?

(#1386) Sixty67


Sixty67
újonc

Sziasztok!
Valakinek megvannak esetleg a top gear feliratok egyben amit át tudna küldeni? :)

(#1387) Sixty67 válasza Sixty67 (#1385) üzenetére


Sixty67
újonc

Elnézést nem tudom, hogy kell törölni :D

(#1388) zeon.hu válasza Sixty67 (#1385) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

[link]

Nincs meg mind, de van pár teljes évad itt.

#?*@&!

(#1389) Sixty67 válasza zeon.hu (#1388) üzenetére


Sixty67
újonc

Köszönöm szépen :)

(#1390) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lassan azért érthető, hogy vége lesz ennek a The Grand Tour-nak. Megfáradtak már eléggé. Akár mennyire is csípem őket. Én is úgy érzem már, hogy itt az ideje. Aztán majd lehet visszanézni a régi részeket. :)

Még egy rész lesz idén valamikor, az lesz az utolsó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1391) homerhamm válasza .LnB (#1390) üzenetére


homerhamm
addikt

Még a Top Gear időszakban szerettem őket, kár hogy befejezik.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1392) homerhamm


homerhamm
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1393) homerhamm


homerhamm
addikt

The Grand Tour megy a Spíler 1-en!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1394) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétvégén rátaláltam a James May: Our Man in... sorozatra. Japánról kerestem valamit, és bedobta. Nem tudom, hogy ki látta ezt. De a "Hey Bim" részen sírva nevettünk (ahogy May is.) :DDD Lehet, hogy megnézzük a másik két évadot is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1395) -Nándesz- válasza .LnB (#1394) üzenetére

:DD Igen, határozottan javasolt a megtekintése ennek a sorozatnak is. Ha minden igaz most nem rég jött ki az Indiáról szóló "évad", de annak még nem néztem utána.

'Hey Bim, guess what' :DDD - Amúgy ez már igazi szállóige, pólófeliratokkal stb..

(#1396) zeon.hu válasza .LnB (#1394) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Érdemes a többit is megnézni!

Ha van lehetőség megkeresni valahol, akkor még ajánlom tőle a Cars of the People sorozatát, ha még nem láttad esetleg.

#?*@&!

(#1397) .LnB válasza zeon.hu (#1396) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A legtöbb projektjükkel tisztában vagyok. Csak időközönként jut eszembe megnézni, hogy van e valami újdonságuk. Most ez a May-es kimaradt eddig, de tegnap elkezdtük a második évadot is.

Amit még megemlítenék, a Richard Hammond's Big! sem volt rossz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.