Hirdetés

2019. november 13., szerda

Gyorskeresés

(#751) zeon.hu

zeon.hu
(nagyúr)

úgy néz ki, a netflix-en folytatják!

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#752) .noxwill válasza zeon.hu (#751) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Ez a legkézenfekvőbb, főleg ha tartalmaz a szerződésük ilyen záradékot.
És az tuti hogy nem a Netflix lesz az, aki elfogja folytani őket, ha megköttetik az egyezség.

All→M8

(#753) zeon.hu válasza .noxwill (#752) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

+a netflix szépen felfutott, terjeszkednek is, ez pedig az egyik húzóműsoruk lehet.
talán még több részt is kaphatunk évadonként, ha az nem megy a minőség rovására.

(#754) r4z

r4z
(Ármester)

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#755) .LnB válasza r4z (#754) üzenetére

.LnB
(félisten)

Akkor az a netflix hír elég "mellé ment" :D

Homo Ludens

(#756) Petyyyyy válasza r4z (#754) üzenetére

Petyyyyy
(addikt)

Jó az nekünk, hogy az Amazon lesz az új "csatorna"?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever. Im the star || Belkin Thunderbolt 2 Express Dock HD eladó!

(#757) .noxwill válasza Petyyyyy (#756) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Háttőőőőő, nem tudom :D

All→M8

(#758) Minstrel válasza Petyyyyy (#756) üzenetére

Minstrel
(senior tag)

Elég jó és népszerű sorozataik vannak, tehát pénz van és akkor nem függenek majd az autógyártóktól, tehát Jeremy nyugodtan "rubbish-ozhat" :D

http://topgearhungary.blogspot.com/

(#759) .LnB válasza Petyyyyy (#756) üzenetére

.LnB
(félisten)

Persze. Tőke van, több is mint a Netflix esetében. És bár még nem meghatározóak a médiában, de igényességet és egyediséget tartják szem előtt. Állítólag elég jó sorozataik vannak.
Ami ebből nekünk fontos, az a pénz. És az van nyugi. Gondolom Jeremy-ék olyan összeget kértek amivel tudják tartani a minőségi szintet, sőt szerintem többet.

Homo Ludens

(#760) r4z válasza .LnB (#759) üzenetére

r4z
(Ármester)

Az a nézői bázis, amit a BBC-től magukkal visznek, hatalmas fegyvertény az Amazonnak, úgyhogy a pénz miatt biztosan nem kell aggódniuk.

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#761) zeon.hu válasza Petyyyyy (#756) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

Mindegy, hol lesz, csak legyen! :)
A Netflix hír viszont ennek fényében furcsa.

(#762) mlinus válasza Petyyyyy (#756) üzenetére

mlinus
(őstag)

Jobb mint a netflix. Az amazonnak a videóstreaming szolgáltatás mellékes, nem onnan jön a főbevétel. Simán megengedhetik maguknak hogy legyen pár presztizssorozatuk. A top gear trió már önmagában hatalmas nyeremény a hírverés miatt. Jóval több pénzt fognak belepumpálni mint a bbc vagy mint a netflix tette volna.

(#763) .LnB válasza zeon.hu (#761) üzenetére

.LnB
(félisten)

De tényleg. Már tényként kezeltük/kezelték sokan... Érdekes. Lehet jó nagy csata volt értük az utolsó pillanatokig. Aztán az amazon adott egy visszautasíthatatlan ajánlatot valószínűleg.

Homo Ludens

(#764) .noxwill válasza .LnB (#763) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Szerintem pont ezért jön csak jövőre. Ha egy ideje megállapodtak volna, még simán betudták volna küldeni az év végére az első részeket, bár nem tudom pontosan hogy az amazon is úgy megy mint a Netfix hogy egyből minden elérhető.

All→M8

(#765) zeon.hu

zeon.hu
(nagyúr)

James May twittere :)

(#766) .LnB válasza .noxwill (#764) üzenetére

.LnB
(félisten)

Ezt én sem tudom. :U És vajon számít ebben az estben a "2év eltiltásuk"? Gondolom nem, de mivel amazon.uk?! Így lehet. Nem vagyok ügyvéd. Gondolom mivel az amazon USA cég így nem. Na mind1 csak hangosan gondolkodtam. :D

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#767) mlinus

mlinus
(őstag)

itv azért esett ki, mert tv. amazon/netflix viszont internetes streaming szolgáltatás, erre nem hat ki az eltiltás.

(#768) .noxwill válasza .LnB (#766) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Én olyasmit olvastam (asszem pont itt linkelte valaki azt a hírt) hogy a szerződésükben a két év az valamilyen brit televíziós csatornára értendő. És így tudták megkerülni ezt az egészet. Nincsenek ott a brit médiában, de közben mégis :D

#765) zeon.hu
Tipikus :D

Clarkson egyik tweetje

Hammond tweetje

All→M8

(#769) r4z válasza .noxwill (#768) üzenetére

r4z
(Ármester)

Gyakorlatilag a Twitteren csak őket követem, onnan tudtam meg én is a bejelentést :) Imádom, hogy ugyanúgy osztják egymást, mint a műsorban, enyhíti az elvonási tüneteket :D

(#770) crey válasza r4z (#769) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)

"Good news! I've got a job with @AmazonVideoUK. Bad news! So have the other two. #AmazonPrime #ItSaysHere" :DDD

Sírok. :DDD Hülye. :DDD

És ami a legszebb, hogy sikerült mind a hármuknak egy-egy a személyiségükhöz illő tweetet kinyomniuk. :D - szép.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#771) joshua7 válasza r4z (#754) üzenetére

joshua7
(veterán)

Ez egy kiváló hír a mai napra!

Semper Fi

(#772) zoo8800

zoo8800
(veterán)

Jupííí. :D

A név lehetne pl. 'The Three''

"nagyon best buy vétel"

(#773) Petyyyyy válasza zoo8800 (#772) üzenetére

Petyyyyy
(addikt)

Induljon már be a joke-generator nálad is. Szerintem Jeremy sem hagyná, hogy ezzel a címmel fusson a sorozat, elsők közt lenne aki kiröhögi a javaslatot.
We are the "tree" [link]

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever. Im the star || Belkin Thunderbolt 2 Express Dock HD eladó!

(#774) r4z

r4z
(Ármester)

250 millió USD-t fizetett az Amazon a trióért, és már azt is tudjuk, hogy a három évad összesen 36 részből fog állni. Összehasonlításképpen: a BBC-n átlagosan 8 rész jött ki egy évadban.

Remélem, megmarad az egyórás hossz :)

[ Szerkesztve ]

(#775) .noxwill válasza r4z (#774) üzenetére

.noxwill
(veterán)

És legyen interkontinentális kalandozás, lakókocsis trollkodás ésatöbbi :))

All→M8

(#776) r4z válasza .noxwill (#775) üzenetére

r4z
(Ármester)

Szerencsére az, ami naggyá tette a sorozatot, biztosan nem fog változni. A kémia a műsorvezetők között :) Még akkor is szakadok rajtuk, amikor nem autókról beszélnek, például :D

[ Szerkesztve ]

(#777) bambano válasza r4z (#774) üzenetére

bambano
(titán)
LOGOUT blog

ezt pontosítsuk már kicsit, mert nem értem:
250 misi azért, hogy náluk csinálják a fesztivált, vagy 250 misiből le kell szállítani 36 adást és ebből gazdálkodjanak ki mindent?

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#778) r4z válasza bambano (#777) üzenetére

r4z
(Ármester)

Elolvastam vagy 6 féle hírt mielőtt kiírtam ezt, de még ezek után sem egyértelmű nekem.

(#779) .noxwill válasza bambano (#777) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Szerintem ebben minden benne van.
Az ő fizetésük, a gyártási költség a három évadra ésatöbbi.

All→M8

(#780) Petyyyyy válasza r4z (#774) üzenetére

Petyyyyy
(addikt)

Most már csak az trió műsorának szerkezetére vagyok kíváncsi, de nagyon.

(#781) mlinus

mlinus
(őstag)

(#782) r4z válasza mlinus (#781) üzenetére

r4z
(Ármester)

...és előreláthatólag csak jövő őszre lesz kész. 1 év Clarksonék nélkül :(

[ Szerkesztve ]

(#783) kdavid94

kdavid94
(őstag)

(#784) .noxwill válasza kdavid94 (#783) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Önirónia: level overload :DDD

All→M8

(#785) Petyyyyy válasza kdavid94 (#783) üzenetére

Petyyyyy
(addikt)

Pedig ezt tippeltem volna be elsőnek, ha nem kaptak volna műsort/csatornát. :D
Egyre inkább érik a gondolat, hogy miattuk csinálok twitter acc-ot.

(#786) r4z válasza kdavid94 (#783) üzenetére

r4z
(Ármester)

Na annak nem lett volna jó vége, lásd S08E02 :DDD

Petyyyyy: Nekem is csak miattuk van :D

[ Szerkesztve ]

(#787) pcgamer01 válasza kdavid94 (#783) üzenetére

pcgamer01
(senior tag)

Clarkson: :C
""@MrJamesMay It is a radio show you idiot. Did you think it was TV?!?!""

Samsung S8 black 64gb

(#788) zeon.hu

zeon.hu
(nagyúr)

James May's Cars of the People 3. részhez lassan lesz magyar felirat.
csak hogy valami hír is legyen :)

(#789) r4z válasza zeon.hu (#788) üzenetére

r4z
(Ármester)

Elvileg jövőre (vagy talán még idén) jön a második évad is, legalábbis James Twitterén voltak rá utalások.

Felirat? Chh, a Top Gearnek köszönhetem az angol nyelvvizsgámat :DDD

(#790) zeon.hu válasza r4z (#789) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

felirattal szoktam elsőre nézni, utána már megvagyok nélküle, illetve max angol felirattal.
de káromkodni már választékosan tudok, mióta nézem őket :)

(#791) Petyyyyy válasza zeon.hu (#790) üzenetére

Petyyyyy
(addikt)

de káromkodni már választékosan tudok, mióta nézem őket - nagyon igaz, rám is. :DDD

(#792) r4z válasza zeon.hu (#790) üzenetére

r4z
(Ármester)

Amikor nemrég külföldön voltam, és elkáromkodtam magam, reflexből nem az F betűs szót mondtam, hanem azt, hogy "Cock!" Az egyik srác meg is jegyezte, hogy "You watch Top Gear, don't you?" :))

(#793) zeon.hu válasza r4z (#792) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

:C

(#794) r4z

r4z
(Ármester)

Amúgy most nézem a 22x06-ot. Nektek nem volt az az érzésetek, hogy 48 perc körül a "Clarkson!!!" üvöltést az afrikai különkiadás második részének elejévől vágták be? :D

Egymás után meghallgatva: de, marhára onnan lett bevágva :D

[ Szerkesztve ]

(#795) Cry0

Cry0
(őstag)

Sziasztok nem lehet tudni hogy mikorra várható a 21. évad magyar szinkronnal ? :))

Huawei Mate 20 Pro Morpho Lila/ Huawei Wathc Gt

(#796) r4z

r4z
(Ármester)

Megvan az új sorozat neve... Gear (K)nobs :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#797) zeon.hu

zeon.hu
(nagyúr)

hamarosan forgatnak.
rossz hír, hogy kb 1 év, mire adásba kerül.
addig viszont May csinál még pár Cars of the people részt :)

(#798) Petyyyyy válasza zeon.hu (#797) üzenetére

Petyyyyy
(addikt)

Mondjuk a cikk írója sem lett jeles magyarból. Elsőre sokkolt, hogy csak 12 hetente jön az új rész, de odaképzeltem egy vesszőt és megnyugodtam. :D

Múlt héten néztem meg a legrosszabb autó c. filmüket és sírtam a kacagástól. :D

(#799) zeon.hu válasza Petyyyyy (#798) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

Annak a vége (is) zseniális, mikor Hammondhoz mennek :)

(#800) zeon.hu

zeon.hu
(nagyúr)

Na jó, ezen be....tam: Jeremy twitter.
Bár végülis korrekt választ adott egy hibásan feltett kérdésre :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.