Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Yayoh válasza Petyyyyy (#399) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Úristen össze tenném a két kezem ha ilyen autóm lenne , ez meg össze töri...:D Meg hát a sorozatba is van egy pár autó amit elfogadnék ezek meg darabokra törik őket :D

(#402) Petyyyyy válasza Yayoh (#401) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Méghozzá nem is akármilyen gázsiért. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#403) joshua7 válasza varsam (#400) üzenetére


joshua7
veterán

Hozták a szokásos színvonalat. :) Viszont a történet vége eléggé no komment volt.

Semper Fi

(#404) Petyyyyy válasza joshua7 (#403) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Szerk: nem találtam még magyar feliratot hozzá. :(

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#405) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Season 22 Teaser

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#406) zoo8800 válasza joshua7 (#403) üzenetére


zoo8800
veterán

És mindez egy rendszám miatt...

rip and tear, until it is done

(#407) nyunyu


nyunyu
félisten

Ezt most nem usztak meg annyival, mint a par eve elsutott lusta mexikois viccet.

Rendszamot amugy a forgatas elso napjaiban kiszurtak az argentinok, fel is kerult az egyik legnagyobb autos blogjukra, ahol massziv anyazas lett belole.
Clarksonek meg twitteren ontottek tovabb az olajat a tuzre.

Ehhez kepest a musorban volt pofaja artatlan keppel azt mondani, hogy nem tehetnek rola, a rendszamot az RNG dobta, nem erti a gyulolet hullamot.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#408) viharhozo válasza nyunyu (#407) üzenetére


viharhozo
addikt

Nyilvan nem veletlenul ezt az autot vittek, de az is teny, h a Porsche 1991-ben kapta ezt a rendszamot, tehat valoban nem ok kertek ra.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#409) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Hát ez elég tömörre sikeredett - Promo

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#410) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Na, végre találtam feliratot, lássuk milyen a patagonia special. :DD

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#411) zoo8800


zoo8800
veterán

LOTUS = Lots Of Trouble Usually Serious :D

rip and tear, until it is done

(#412) bambano válasza zoo8800 (#411) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ford: fix or repair daily
ifa: ideiglenes forgalmi akadály
máv: mindig állunk, várunk

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#413) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

(#414) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok.
Most találtam csak rá erre a topikra, nem is tudtam, hogy van. Bár nem is kerestem :)
Nagy Top Gear rajongó vagyok. Láttam az összes létező részt.

Látom ti is beszéltetek róla, ez a Patagonia special vége eléggé meglepett engem. Nem kis balhé kerekedett belőle. Úgy gondolom én is, hogy nem véletlen ez a rendszám dolog. Az oké, hogy az autó eredeti rendszáma, de szerintem se véletlen esett erre a választás. Külön érdekesség a rész eleji alapozás. Mikor Jeremy érzelmi alapokkal magyarázza a választását. Nem lennék meglepődve, ha az is már azért hangzik el, hogy a későbbi dolgokat "lágyítsák". Ennek ellenére a támadás kicsit kemény. Ezért ekkora balhét csapni? Lehet tényleg ennyire megbántották a veteránokat. De a beszámolók szerint 30éves emberek voltak többségében, a háború pedig 82-ben volt. Inkább voltak ezek "focihuligánok" akik keresik az ilyen balhékat mint, katonai veteránok.

Úgy összességében a Top Gear-ről az a véleményem, hogy az utóbbi évadok elég furák lettek. Ugye ez egy szórakoztató műsor. De mostanában átesnek kicsit a ló túloldalára. Túlzásba viszik a dolgokat, és néha önmaga paródiája lesz az egész. Kicsit visszavehetnének. Így is szeretem nézni, csak néha zavarnak a nagy baromkodások már.

Érdekelne engem ilyen insider videó, hogy például, hogyan veszik fel ezeket a specialokat. Valójában mi is történik, mert amit mi látunk az csak szépen meg van vágva. Kétlem én, hogy valóban ők vezetik le ezeket a távokat. Sőt most azt se hiszem, hogy May tényleg 3 törött bordával vezetett végig szinte. Jó lenne látni, hogy ki javítja meg a kocsikat stb stb. Az most kiderült mekkora stábbal, és mennyi cuccal utaznak, már az is elképesztő.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#415) Petyyyyy válasza .LnB (#414) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Welcome in the show!
Ja, nem, csak üdv! :D

A balhé nálam nagyon betette a kaput, teljesen elkekszelte hangulatot a végére. Hogy szándékos volt-e vagy sem, erre még csak nem is tippelnék. Mindenesetre teljesen szükségtelennek láttam ekkora balhét csinálni belőle. Sőt, már az első rész sem tetszett túlzottan. Teljesen úgy festett, mintha direkt hajtanának úttalan utakon, direkt keresnék a fennakadást okozó pontokat, stb. A 2CV kísértése viszont nagyon tetszett. :C
Kicsit unott a sorozat, de talán az új széria...

A vezetést illetően nekem az sanszos, hogy a bevágott jeleneteken kívül azért haladnak rendesen. GPS ON és nyomják a pedált, úgy szerintem ki lehet bírni. May arca elég hitelesnek tűnt, de tuti rendes kezelést kapott, meg valami fűző féleséget. Már nem tudom melyik évadban, de volt egy rész mikor Jeremy kicsit betekintést adott a kulisszák mögé. Mutogatta a különböző színű lencséket, a lakókocsijukat, stb.
Na egy ilyen hasonló tényleg nem lenne rossz, de egy korábbi, jobban sikerült specialról inkább.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#416) .LnB válasza Petyyyyy (#415) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én arra is gondoltam, hogy ők nem is végig a választott autójukat vezetik. Ott a sok Land Rover, abba bepattannak hátra és pihennek.

"Teljesen úgy festett, mintha direkt hajtanának úttalan utakon, direkt keresnék a fennakadást okozó pontokat"
Ez szinte biztos, bár utána lehet nézni ha valaki leköveti az utat egy térképen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#417) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

nem értem a problémátokat. ez egy show műsor. autóra alapozott show. nem autós műsor, mert attól már régen fényévekre van.

nézegetem a régi részeket, ott is voltak kőkemény, szerintem túlzásba vitt húzások. pl. 10. évad környékén volt, ha jól emlékszem, hogy 1000 dollárért vettek használt autót és azzal mentek a hurrikán utáni New Orleansbe. A hülye producerek kitalálták, hogy fessenek agresszív mondatokat egymás autójára.

utána meg csodálkoztak, hogy a helyi redneckek megtámadták őket. persze volt ott a másik oldalból is, mikor hurrikán károsult családnak ajándékozták az autót, és utána egy agyhalott ügyvéd fel akarta jelenteni őket, hogy nem pontosan adták meg az autó gyártási évét, fizessenek 20 rugót.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#418) .LnB válasza bambano (#417) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Részemről nincs semmi problémám, csak gondoltam átbeszéljük a dolgokat. Egészen biztos, hogy ez a rendszám is ilyen "csibészségnek" indult, mint az általad említett. Csak most rosszul sült el.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#419) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Újabb "trailer" :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#420) varsam válasza Petyyyyy (#419) üzenetére


varsam
őstag

ez beteg :D megnéznék egy teljes részt belőle :P

(#421) Petyyyyy válasza varsam (#420) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Szerintem nagyon eltalálták, főleg Richard karakterét. Pont ilyen kis szerencsétlent játszik. :DDD

bambano - ez egy show műsor. autóra alapozott show. nem autós műsor, mert attól már régen fényévekre van. -> Hát nem is tudom, nem jelenteném ezt ki így 100%-ban. Igaz, hogy mostanság elcsúsztak egy klasszikus autós műsortól, dehát legjobb családban is megesik az ilyen. Mellesleg ahogy Jeremy előhozza, hogy mutassanak be életszerű autókat is, ne csak a milliós csodákat és beállítanak egy kevésbé sok nullával rendelkező sportautót...na az is megér egy misét. Az eltávolodás is egészen jól áll nekik szerintem. Úgy veszem észre inkább feldobni akarják az estét, jobb kedvre deríteni a népet, csak épp autóban ülnek közben. Tuti nem néznék olyan számmal mint most, ha csak egy ~ Autómánia szinten csinálnák a dolgot.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#422) bambano válasza Petyyyyy (#421) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a régebbi évadokban is volt ilyen, hogy:
- nézői levél hogy teszteljenek rendesen, erre vesznek egy fordot, és áruházban kergetőznek egy corvette-tel, meg partraszállnak az angol királyi haderővel
- megtiltják a producerek, hogy drága autóval furikázzon, erre "összehasonlító" tesztet csinál egy ócska kocsi meg egy szupersport autó között...

teljesen bolondok. mondjuk ha normálisak lennének, nem is nézném őket :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#423) zoo8800 válasza bambano (#422) üzenetére


zoo8800
veterán

Ha jól rémlik, a Powered Up egy olvasói levéllel kezdődik, teszteljenek megfizethető kocsikat. Ott egy Jetta, Clarkson beleül. 2 sec múlva: nem tetszik. :DDD

rip and tear, until it is done

(#424) .LnB válasza zoo8800 (#423) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj az nagy jelenet :D És a Jettához hasonlítja a többi kocsit később.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#425) Petyyyyy válasza .LnB (#424) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Az rémlik, hogy mindig a Jettát emlegette, de az a gyanúm nem láttam az említett részt.
Lehet tudni melyik epizódban történt mindez?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#426) zoo8800 válasza Petyyyyy (#425) üzenetére


zoo8800
veterán

Powered Up :U

rip and tear, until it is done

(#427) .LnB válasza Petyyyyy (#425) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#428) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Köszi köszi! Azt hiszem meg is van ez a rész, de csodálom, hogy így elfelejtettem. :))
Délután rálesek. ^^

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#429) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

An Evening With Top Gear - An exclusive preview of Series 22

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#430) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

aytám, ez az s09e05 mennyire brutálisan jó rész... letettem a hajam.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#431) varsam


varsam
őstag

Már tölthető az új évad első része, ne felejtsétek el :C

(#432) Petyyyyy válasza varsam (#431) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Csak épp felirat nincs még. :(

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#433) zoo8800 válasza varsam (#431) üzenetére


zoo8800
veterán

Vááá, el is felejtettem :D

rip and tear, until it is done

(#434) varsam válasza Petyyyyy (#432) üzenetére


varsam
őstag

Angol van hozzá, nekem az elég :)

(#435) varsam


varsam
őstag

Nem volt rossz rész ez sem, felvezetőnek megfelelt.

SPOILER!!

Viszont megint nem hazudtolták meg magukat. Amikor Jeremy bocsánatot kért a Patagonia special rész miatt, fúú az nem volt semmi. A szöveg:

Jeremy:
"Now, that's nearly the end of the
news, but before we conclude,

I need to say something, actually.
I'm sure a lot of you saw

the Patagonia Special and I
want to admit, here and now,

in front of everybody, I made
a terrible, terrible mistake.

Nobody knows I'm going to do this
- not the producers, nobody -

but I want to get it off my chest.
Right in the middle of the programme

I said that the condor is the largest
flying bird in the world.

It isn't. It's the
wandering albatross

and I'm deeply, deeply sorry.

Richard:
Well done for getting that
off your chest. Feel better?

Jeremy:
No, if you make a mistake,
own up to it and move on!

Richard:
Fair enough. Right...

:C :Y

(#436) zoo8800 válasza varsam (#435) üzenetére


zoo8800
veterán

De hülye :D

rip and tear, until it is done

(#437) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

S22E02 trailer

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#438) varsam válasza Petyyyyy (#437) üzenetére


varsam
őstag

ez jónak ígérkezik :C

(#439) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem az elmúlt évek egyik legjobb epizódja volt ez a rész. Én nagyon sokat nevettem rajta. És a GTR-el engem rögtön"megvettek". Nagyon durván mentek abban a bányában is, öröm volt nézni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#440) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Ó, hol jártok ti....én még az első részt sem láttam. Nincs hozzá megfelelő időzítésű felirat. :o

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#441) .LnB válasza Petyyyyy (#440) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Facebook -> tghunsub
Ott vannak feliratok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#442) zoo8800 válasza .LnB (#439) üzenetére


zoo8800
veterán

Mostantól vajon minden adásban kitérnek majd a rendszámos balhéra?:D

rip and tear, until it is done

(#443) .LnB válasza zoo8800 (#442) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nagyon jó poén volt! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#444) Petyyyyy válasza .LnB (#441) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Igen, tudom meg is találtam azt a feliratot, csak az időzítés mégsem passzol. A videóból a Top.Gear.S22E01.1080i.HDTV.x264-SneaKyTPB verzió van meg. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#445) zoo8800


zoo8800
veterán

kinn van a 3. rész.
nem ám megfeledkezni róla :))

rip and tear, until it is done

(#446) Petyyyyy válasza Petyyyyy (#444) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Végül sikerült megoldani, 2 mp sávszinkronizációval.
Kicsit mintha rövid lett volna, de voltak jó pillanatok - mókus. :D Talán ma délután meglesem a második részt is.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#447) mlinus válasza zoo8800 (#445) üzenetére


mlinus
őstag

nagyon beteg volt :) többször vinnyogtam a röhögéstől. :D

(#448) zoo8800 válasza mlinus (#447) üzenetére


zoo8800
veterán

Estére be van készítve. :))

rip and tear, until it is done

(#449) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

A második rész kegyetlen jó lett. :C

SPOILER!

Az elején a rendszámos balhé az egyszerű "bugyutasága" miatt jól hatott, még ha erőltetett is volt kicsit.
James cseréje és magyarázkodása közbeni Clarkson arca, a krokodilfül...mind csodálatos. :D

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#450) varsam válasza Petyyyyy (#449) üzenetére


varsam
őstag

Akkor a harmadik rész is tetszeni fog. Teljesen átmentek elmeroggyantba, nem egyszer hangosan vihogtam :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.