Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8951) tomgabor válasza Psychonaut (#8950) üzenetére


tomgabor
senior tag

Köszi. Sajnos nem jött össze a próbálás, így megrendelem a Japán B★RS-t együtt a Bleachel.

[ Szerkesztve ]

(#8952) Atti1112


Atti1112
aktív tag

Hali ! Szeretnék venni egy PSP 3006-ot.Flashelve van 6.60 PRO B6-al.Szerintetek minden játékot visz és a régebbi gamékkal sem lesz sem lesz gondja ? Emu is megy ezen ? Magyarul : van valami hátulütője ennek a típusnak ? Attila

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#8953) fordjee


fordjee
aktív tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni? Nem tudom volt-e már a kérdés, de sajnos nincs időm megkeresni.
Szóval a gond: van egy psp 3004-esem, 6.35-ös frissítéssel, patapomos (azt hiszem) , és rengeteg játéknál van egy olyan gond, hogy elindítom, fekete képernyő pár másodpercig, aztán kikapcsol a gép. Nem minden játéknál csinálja, van aminél igen, van aminél nem.
Tud esetleg valaki megoldást? Privátban is akár.
Köszi előre is.

fordjee

(#8954) bullseye válasza fordjee (#8953) üzenetére


bullseye
addikt

hát ha eddig tört rendszered volt, másolt játékokkal, és ráhúztál egy hivatalos frissítést, akkor elég egyértelmű, mi történt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8955) fordjee válasza bullseye (#8954) üzenetére


fordjee
aktív tag

Nem húztam rá frissítést, sok játék fut, de sok játéknál ezt a hibát csinálja.
Pl. tegnap töltöttem le 3-at, abból az egyik megy, a másik kettő meg nem.
Van egy másik psp-m is, ugyanolyan mint ez, annál is ugyanezt csinálja.

fordjee

(#8956) Psychonaut válasza fordjee (#8955) üzenetére


Psychonaut
addikt

CFW-t frissits, es a tovabbiakban hanyagold az ilyen kerdeseket a forumban.

(#8957) Atti1112


Atti1112
aktív tag

Szevasztok !
Én arra keresném a választ : aki használ adaptert ,amibe 2 db micro SDHC memória kareszt tud tenni ,van-e valaki ,aki 2 db 16 Gb-ost tolt bele és hogy működik-e rendesen ? Vagy olyan vari is van,hogy az egyik 8 Gb-os a másik 16 Gb-os ? Nekem most 2 db 8 Gb-os van benne és hibátlanul megy,15 Gb-ot lát belőle a PSP.De ugye a gyári "elmélet" szerint csak 16 gigáig "lát" a PSP.Ezt szeretném kideríteni tutira.Köszi.

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#8958) BossBoss


BossBoss
őstag

Üdv!

Lenne egy kérdésem! Kapok egy hibaüzenetet, ami miatt nem indul a game.

Hibakód: 80020148

Mi lehet a hiba?

köszönöm!

(#8959) Psychonaut válasza BossBoss (#8958) üzenetére


Psychonaut
addikt

No-UMD modot probald atallitani a vsh vagy Recovery menuben.

(#8960) Atti1112 válasza Psychonaut (#8959) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Ez a VSH és Recovery menü nem feszegeti a WAREZ fogalmát ? Ráadásul egy PH addikt-től ? Hm....Homályosítsatok fel,ha nem jól tudom.Meg hogy frissítsen CFW-t... :)
Még jó,hogy a topic címe mi is .... ? :)

[ Szerkesztve ]

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#8962) Psychonaut válasza Atti1112 (#8960) üzenetére


Psychonaut
addikt

Onmagaban ez meg (szerintem) nem. A CFW-t egyebkent (hihetetlen, de igaz) homebrew jatekok es alkalmazasok futtatasara is lehet hasznalni (sot, ezt meg en is megtettem regebben - aztan OFW-re valtottam). ;)

(#8963) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Na, es amiert tenylegesen idejottem (szerintem meger egy kulon postot):
CD Galaxisban egeszen jo aron van par PSP jatek, igy pl. a Tomb Raider Double Pack 5400 Forint, vagyis jatekonkent csak 2700 - szerintem ez igen barati.

(#8965) doc válasza Psychonaut (#8963) üzenetére


doc
nagyúr

jok ezek a Tomb Raiderek? utoljara meg PC-n jatszottam az elso resszel mikor az aktualis volt :D az mondjuk tetszett...
a GBA-s verzio viszont botranyosan sz@r volt, bar gondolom ezek inkabb az eredeti, 3D-s akcio/kaland vonalat hozzak

(#8966) Psychonaut válasza doc (#8965) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az Anniversary nekem tetszett, a Legendet inkabb kozepesnek mondanam.

(#8967) james001 válasza doc (#8965) üzenetére


james001
veterán

Jó kis gamék,csak nagyon bugosak :( Meg psp-n kicsit kényelmetlen az irányítás sztem.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8968) Atti1112


Atti1112
aktív tag

VIGYÁZZATOK ! ÚJ ÁTVERÉS !!! AKI 32 GB,VAGY 16 GB MICRO SDHC MEMÓRIAKÁRTYÁT VESZ-VENNE ! AKIK ÁRULJÁK EZEKET A KÁRTYÁKAT (APRONET,EXPRESSZ) 5-8 EZER FT-OS ÁRON,NAGY ESÉLLYEL CSALÓK ! UGYANIS 1 VAGY 2 GB-OS KÁRTYÁKAT ÁRULNAK,AMI A GÉPBE TÉVE MUTATJA UGYAN A 32 (29), ILLETVE 16 (14) GB-OT,SŐT MÉG ÍRNI IS LEHET EZEKRE A KÁRTYÁKRA,DE MÁR AZ ÍRÁS PILLANATÁBAN NINCS IS AZ ADAT A KÁRTYÁN,MAXIMUM AZ ELSŐ 1-2 GB ! EZUTÁN A KÁRTYÁRÓL VISSZAOLVASNI SEMMIT SEM LEHET !!! A KÁRTYÁRA A 32 GB ILLETVE 16 GB IS RÁ VAN HAMISÍTVA !!! VIGYÁZZATOK ! KÉRNÉM STAFFOT PÁR NAPRA TEGYE KI EZT A HOZZÁSZÓLÁST A FŐOLDALRA ! KÖSZÖNÖM !!!

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#8969) doc válasza Atti1112 (#8968) üzenetére


doc
nagyúr

mult heten vettem egy 16GB-s microSD-t az amazonrol :DDD

(#8970) Atti1112 válasza doc (#8969) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Remélem ,az nem lesz hamisított :)

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#8971) james001 válasza Atti1112 (#8970) üzenetére


james001
veterán

Sajnos nem csak az SD kártyákkal csesznek át,van amikor a Pro Duo kártyákkal is. Én megszívtam már egy 8 gigással egyszer :((

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8972) Atti1112 válasza james001 (#8971) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Én egy 32 Gb-osat vettem 6500-ért ! Persze hamis.Azt produkálja,amit fentebb leírtam.

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#8973) doc válasza Atti1112 (#8970) üzenetére


doc
nagyúr

nem az, tokeletesen mukodik (az amazon nem arul sz@rt), 15.80 EUR-t siman megert :C

(#8974) Atti1112 válasza doc (#8973) üzenetére


Atti1112
aktív tag

Azt nem tudod esetleg,hogy 2 db 32 Gb-os microSD-vel is megbírkózik a 300x PSP ?
(Adapterbe tenném és úgy be a PSP-be)

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#8975) doc válasza Atti1112 (#8974) üzenetére


doc
nagyúr

fogalmam sincs, en egy 16-os microSD-vel + adapterrel hasznalom

(#8976) ezusthatu


ezusthatu
csendes tag

hello mindenkinek!
Segítségeteket kérem! Van egy Psp 1001 készülékem és nem olvassa be az UMD-t. pár hónapja vettem készüléket, akkor beolvasta, de a legutóbbi flashelés óta nem(konzolboltban csinálták). Lehet, hogy valamit, nem állítottam be? vagy hardveres a probléma? köszönöm !!!

ÉÉÉrtEEEEm?

(#8977) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

sziasztok!
a fiamnak van egy psp 3004-e.
korábban jártam itt, kaptam is segítséget, de most ismét arra szorulok.
a géppel valami gond lett.
a jelenség a következő:
elindul, működik minden, de kb. 2-3 perc használat után az egész menü és minden funkció teljesen belassul, akadozik a kép, a mozgatása és remeg a kép.
szerintetek mi lehet a gond?
köszönettel!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8978) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Üsv!
Tönkrement a fat psp-m. :W
Melyiket lenne érdemes vennem, a 3004-et vagy a go-t? :U

(#8979) doc válasza koxos:8] (#8978) üzenetére


doc
nagyúr

akarsz UMD-t hasznalni vagy sem?

(#8980) koxos:8] válasza doc (#8979) üzenetére


koxos:8]
senior tag

Vannak játékaim, de igazából csak régebbiek,
Tehát nem ragaszkodom hozzá, viszont ahogy néztem a go-nak kisebb a kijelzője is.
Miben tud többet a 3004-től?
Vagy csak a design más a 2 psp-nél?

(#8981) james001 válasza koxos:8] (#8980) üzenetére


james001
veterán

Nem tud többet csak a design más. Meg az hogy nincs benne UMD olvasó,és van benne egy egy beépített 25 gigás memória (asszem).
Mindenképp a 3004-et ajánlom mert eleve a GO-t eléggé macerás irányítani mert a gombok marha közel vannak egymáshoz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8982) Psychonaut válasza ezusthatu (#8976) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nekem hardveres gondnak tunik, legalabbis soha, egyetlen CFW-vel sem tapasztaltam ilyet (pedig joparat probaltam).

HUTCHDB: ez is hardveres gondnak tunik, foleg a remego kep miatt. Esetleg a processzor sebesseget vedd feljebb Recoveryben, ha CFW-d van.

(#8983) HUTCHDB válasza Psychonaut (#8982) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

indításkor, illetve néhány percig tökéletes, aztán hülyül meg! :F

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8984) harley


harley
senior tag

üdv
egy kis segítség kéne, ha lehet priviben!

arról lenne szó, hogy van olyan játék ami elindul és van ami nem.

erre kéne segítség.

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#8985) aya válasza harley (#8984) üzenetére


aya
addikt

6.60-as gyári visz mindent, nem tudom mi lehet a problémád ;]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#8986) harley válasza aya (#8985) üzenetére


harley
senior tag

már megoldották nekem itt..

:R

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#8987) banánocska


banánocska
aktív tag

Sziasztok!
Lenne nekem egy Psp 3004-em és a Pdf fájlolvasó az istenért sem jön be. Folyton lefagy amint megakarok egy fájlt nyitni. Mi lehet az oka?

(#8988) sanyek2


sanyek2
senior tag

Sziasztok!

Egy bonyolult problémával állok szembe, legalábbis nekem az..
Matricája szerint egy 1004-es psp-m van.
2.71-es fw van rajta.
kerestem, de nem találtam, hogyan lehetséges videók lejátszása az adott konfiggal.
még szinte szűz a gép, és jó volna ha azt is segítenétek megoldani hogy tudjak játszani vele.
Kezdjük az alapoknál, mert még új vagyok eme téren..

A feladat tehát a következő: Alapoktól felpofozni a psp-t egy játszható, filmezésre alkalmas, maximalizált géppé.

(#8989) Karma válasza sanyek2 (#8988) üzenetére


Karma
félisten

Semmit nem kell pofozni rajta, csak át kell konvertálnod a videóidat a megfelelő formátumba. Rengeteg tool rendelkezik beépített PSP profillal.

Mondjuk egy frissítés nem árthat, nem emlékszem hányas verzióban jött be a H.264 kodek, ami lényegesen jobb minőséget enged.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8990) sanyek2 válasza Karma (#8989) üzenetére


sanyek2
senior tag

xilisoft video converter ultimate-tel próbáltam külömböző psp formátumokba konvertálni, de hiába, a psp nem érzékeli a video fájlokat. próbáltam jónéhány féle formátumot...
végigvezettem EZT , de már eredetileg is rajt volt a mappa, sőt még egy 101ANV01 nevű mappa is.
Mivel ezzel még nem jutottam semmire, nem haladtam a játék telepítésére sem.
továbbá új nekem ez az egész psp dolog, fw-t sem tudok frissíteni..a külömböző progikat nem tudom mire valók, és hogyan kell használni... :S

(#8991) Karma válasza sanyek2 (#8990) üzenetére


Karma
félisten

Á-á-á. Játékokat nem telepíteni kell, hanem megvenni az UMD-t és arról játszani velük. Lásd az alapelveket és a topik címét is, a warez nem erre a fórumra való.

“All nothings are not equal.”

(#8992) sanyek2 válasza Karma (#8991) üzenetére


sanyek2
senior tag

sorry...viszont a video lejátszása nem warez, de sikertelen. további instrukciót tudsz adni ehhez a problémához?

(#8993) Psychonaut válasza sanyek2 (#8992) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na, eloszor egy rendszerfrissitest kuldj neki, mondjuk 6.39-re, aztan PSP Video Converterrel probald atkonvertalni a videokat.

(#8994) sanyek2 válasza Psychonaut (#8993) üzenetére


sanyek2
senior tag

még nem kapcsolódtam a psp-vel netre..nem lehetséges hogy telepíteni kell valamit? Amúgy feljebb említettem, nem vágom a psp-s dolgokat, totál kezdő vagyok, úgyhogy nehéz dolgotok lesz...
Kezdve azzal hogy hogyan álljak neki a fw frissítésnek?

Kitartást! :P

(#8995) Karma válasza sanyek2 (#8994) üzenetére


Karma
félisten

Frissítéshez töltsd le a hivatalos frissítést és tedd a memóriakártyán a \PSP\GAME\UPDATE könyvtárba. Aztán a PSP-n menj a Game részbe, ott lesz a frissítés, indítsd el és nyomkodd végig. Töltő erősen ajánlott.

“All nothings are not equal.”

(#8996) sanyek2 válasza Karma (#8995) üzenetére


sanyek2
senior tag

Nem volt update mappa de már van ;)
jelentkezem ha megvagyok vele.

:R

(#8997) sanyek2 válasza Karma (#8995) üzenetére


sanyek2
senior tag

Megvolt az update, a progi alapértelmezett beállításaival toltam egy videót, mégsem játsza le. próbáltam más videót is, másik formátumot is.... mi baja van? :S

(#8998) Psychonaut válasza sanyek2 (#8997) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem jatssza le, vagy egyaltalan nem is latja?

(#8999) sanyek2 válasza Psychonaut (#8998) üzenetére


sanyek2
senior tag

egyáltalán nem látja... :(

(#9000) Psychonaut válasza sanyek2 (#8999) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akkor rossz helyre raktad.
Settings-->System Settings-->Format Memory Stick, majd ezutan rakd be a megfelelo mappaba.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.