Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9101) adalbert1 válasza Psychonaut (#9096) üzenetére


adalbert1
veterán

Az E1000 szériáról ahogy néztem a fényerő állító gombot lehagyták. Attól még menüből szerintetek állítható a fényerő?

(#9102) Psychonaut válasza adalbert1 (#9101) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez jo kerdes, kihagyasok tekinteteben a WiFi mellett arrol tudok, hogy sztereo helyett mono hangszorok kerultek bele.

(#9103) Babetta-X válasza james001 (#9100) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Köszi! Ma volt némi időm játszani vele, még szokni kell ezt az analóg kart, de szerintem menni fog ( Mondjuk eddig csak ps1-el játszottam, azzal se nagyon :)
Még egy nagyobb memóriakártya beszerzésén gondolkozom, még kiderül mi lesz. Láttam, hogy a menüben van network, gondolom így lehet multiba is nyomni neten keresztül. Kell tartanom attól, hogy letiltják a gépet vagy bármi ilyesmi?

(#9104) doc


doc
nagyúr

miota megsugtatok, hogy tudok atmenni a tuzes palyan, megint rakattantam a PataPataPataPon PonPonPataPon -ra :DDD
nagyon fasza kis jatek, csak az a baj hogy nem lehet abbahagyni :O :DDD

(#9105) Weißturul válasza doc (#9104) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nekem már az első másodpercekben kedvencem lett a játék: amikor az a szívfacsaró zene alatt feljött az "Almighty, please help!" felirat... nincs az az ember akinek nem esett volna meg a szíve a kicsi gömböcön :) A játékélmény is fasza, nem is hittem, hogy ez a ritmusos dolog bejön majd nekem és a PSP megmutatta, hogu a 2D-nek is kiválóan ad helyet (szerintem jobban is, mint a konkurencia).

Psychonaut: nemá, még ezt is lespórolták róla? Ennyit erről, de nem is venném meg, mert imádtam rajta MoH: Heroes-szal játszani. Halkan megjegyzem, hogy a Top100-ban is sokáig benne voltam (52-nél tovább sose jutottam). Nameg ha lenne játszópajtásom tuti Monster Huntereznék megállás nélkül. Ha reálisabb áron adnák a gépet lehet elgondolkodnék rajta, hogy újra végigvigyem a Chains of Olympust az unlockolt legnehezebb fokozaton (nem volt időm úgy végigvinni sajnos) és nekikezdhessek a Ghost of Sparta-nak. Tényleg, én azt hallottam, hogy ezek PS3-ra is kijöttek, ez igaz?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#9106) doc válasza Weißturul (#9105) üzenetére


doc
nagyúr

igen, a cukisag-faktor az maximalis, imadom mikor belelkesulnek es pici torkuk szakadtabol visitanak :DDD

(#9107) james001 válasza Babetta-X (#9103) üzenetére


james001
veterán

"Neten" keresztül nehezen,csak úgy hogy ha ott van melletted vki egy psp-vel és ugyanaz a játék megvan neki és akar is multizni :D
Majd a PSVitán akár Xiao Peng ellen is játszhatsz ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9108) Psychonaut válasza james001 (#9107) üzenetére


Psychonaut
addikt

Van online multi is nehany jatekban, nem csak Ad-Hoc halozatos...(mondjuk utobbi nagyon jo tud lenni, 6-8 ember osszeall mondjuk Star Wars Battlefrontozni)

(#9109) james001 válasza Psychonaut (#9108) üzenetére


james001
veterán

Viszont sajna nincs olyan mint PS3-on,hogy akárhonnan behoz egy csomó embert és úgy multiztok.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9110) Weißturul válasza james001 (#9109) üzenetére


Weißturul
senior tag

Már hogy ne lenne, szerinted én hogyan MoH:Heroes-oztam :U

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#9111) Weißturul


Weißturul
senior tag

Srácok, lenne két eltérő témabeli (de mindkettő PSP) kérdésem:

1, Valakinek van tapasztalata a Go!Cam-ről? Milyen a képminősége? Mire használható? Itthon hol lehet beszerezni és mennyiért?
2, a God of War: Chains of Olympusban hogy' hívják a bónusz fegyvereket? Van egy pajzs és van egy ököl is, utóbbit egy szoborról szedtük.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#9112) james001 válasza Weißturul (#9110) üzenetére


james001
veterán

Akkor rosszul tudtam...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9113) Babetta-X válasza Weißturul (#9110) üzenetére


Babetta-X
senior tag

És egy okos psp-vel megfognak ezért? Illetve a storet lehet így használni? Csak nem értem ha nem támogatna ilyen módot, akkor a playstation network mire jó? :)

(#9114) Psychonaut válasza Babetta-X (#9113) üzenetére


Psychonaut
addikt

Elvileg termeszetesen megtehetik, gyakorlatilag nem talalkoztam meg vele (bar en UMD-n jatszom, szoval nem tudok nyilatkozni warez ugyben).

(#9115) Weißturul válasza Babetta-X (#9113) üzenetére


Weißturul
senior tag

Asszem a Go!-val érkező firmware óta lehet a "régi" PSP-ken ia Store-ozni.
Warezzal pedig sehol sem kéne próbálkozni, szerintem. Én sem tudok ez ügyben teljeskörűen nyilatkozni, mert UMD-ről játszottam én is :) Már a tokok miatt is megérte megvennem, kompakt, masszív (már ahogy, persze :D)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#9116) Babetta-X válasza Weißturul (#9115) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Lehet, hogy jó az umd, de így kártyáról csöndesebb a gép, és a töltési idő pedig összehasonlíthatatlan az umd-hez képest :)

(#9117) Weißturul válasza Babetta-X (#9116) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ugye csak Store-os tartalmakat játszasz memkariról? :)
Lehet csöndesebb, gyorsabb és akkukímélőbb Store-ból letöltött játékokkal játszani, de tudod megvan a varázsa annak, hogy ott a kezedbe a lemez, olvasgathatod a kézikönyvet és kiteheted a polcra a pakkot.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#9118) Babetta-X válasza Weißturul (#9117) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Igen csak azt. De a network mire jó amúgy?
Nekem annak van varázsa, hogy a polcomon könyvek vannak, szeretek olvasni, nálam ez a dolog másodlagos szerepet nyújt csak :)

(#9119) doc válasza Weißturul (#9117) üzenetére


doc
nagyúr

en egy masik megoldast hasznalok: megveszem a jatekot UMD-n (sajnos mostanaban mar sosincs hozzajuk rendes kezikonyv, pedig imadom olvasgatni oket), aztan egy 'mashonnan' megszerzett verzioval meg jatszom a memoriakartyarol :D
igy csendes, gondolom az akksit is jobban kimeli mint a meghajtot folyamatosan porgetni, meg nem kell magammal vinnem kulon koffert az UMD-knek mikor utazom :)

(#9120) Psychonaut válasza Babetta-X (#9118) üzenetére


Psychonaut
addikt

A PSN? Sok mindenre...Wiki

(#9121) Weißturul válasza Babetta-X (#9118) üzenetére


Weißturul
senior tag

Passz, "okosított" PSP-vel nem mertem felnézni :D

doc: ejnye ;] bár én szívesen cipelem az UMD-ket, viszont a "máshonnan" beszerzett cuccoknak kell akkor egy benga memkari és az se olcsó :D

kérdés: az "okosítást" (Custom Firmware, asszem) el lehet távolítani egy PC-s program segítségével? Amolyan "frissíteni" kellene a PSP-t, mint házon belül a SEUS-szel (Sony Ericsson Update Service) downgrade-elni a CustonROM-os/frissíteni a régi szoftveres SE telefonokat. Van ilyen?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#9122) Weißturul válasza Psychonaut (#9120) üzenetére


Weißturul
senior tag

A PSN a PSP-n is tudja azokat a dolgokat, mint PS3-on?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#9123) doc válasza Weißturul (#9121) üzenetére


doc
nagyúr

annyira nagyon benga nem kell, en 16 GB-st hasznalok, de egy csomo ures hely van rajta
mivel nagyon sokat utazom, az UMD-k cipelese nem alternativa (a kezipoggyaszom igy is meg van tomve, a repulo hasaba meg nem fogok torekeny dolgokat tenni), szoval muszaj :)

viszont ra kene neznem a PSN accountomra, mikor utoljara probaltam par honapja, akkor nem engedett be rossz jelszora hivatkozva, de megvaltoztatni sem engedte :W

(#9124) Weißturul válasza doc (#9123) üzenetére


Weißturul
senior tag

Most szerintem nem fog sikerülni, mert ütemezett leállás van. Legalábbis a PS3-asok részére, de elvileg a PSN a PSP-n is PSN...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#9125) Babetta-X válasza Psychonaut (#9120) üzenetére


Babetta-X
senior tag

A kissé gyér angoltudásommal sajnos nem sikerült megfejtenem :B

(#9126) Mazsika


Mazsika
őstag

nem tudja valaki, hogy mi lehet a baj hogy ha játék közben olyan mintha megnyomódna a home gomb, már szétszedtem a psp-t megmozgattam a szalagkábeleket, ez valami softweres baj lehet?

Dáccsika

(#9127) james001 válasza Mazsika (#9126) üzenetére


james001
veterán

Ilyet nekem is csinált régen,de aztán frissítettem (5.50 GEN D-ről Prometheus-ra) és eltűnt ez a jelenség.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9128) doncortio


doncortio
senior tag

PSP-n lehet valahogy screenshootot készíteni?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#9129) Psychonaut válasza doncortio (#9128) üzenetére


Psychonaut
addikt

CFW-re volt plugin. Keress ra Google-vel mert mar en sem emlekszem, mi volt a neve.

(#9130) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

sziasztok!

szeretném megoldani azt, hogy a pc-n hallható összes hangot (pl játék közben) helyi hálón lényegében netrádióként szórni, amit a psp-vel tudnék hallgatni. ezzel csak annyi a gondom, hogy pc-n nem tudom mivel tudnám ezt megvalósítani (bár ez nem ebbe a topicba tartozik, szóval érdeklődök máshol), a másik viszont az, hogy a psp csak a böngészőből tud lejásztani streamelt tartalmat? úgy tűnik m3u-t és pls-t nem játszik netről/hálózatról, viszont a böngészőben működő netrádió létezik. az sem gond, ha kell hozzá csinálni egy helyi webszervert, de tudni szeretném, hogy mi lenne a módja, hogy ez működjön? tehát hogy kellene beágyaznom?

vagy esetleg tudtok olyan progit psp-re, amivel csak simán játszaná wifiről a streamelt zenét?

köszi!

(#9131) Psychonaut válasza r3dsnake (#9130) üzenetére


Psychonaut
addikt

Google-vel ezt talaltam elsore: katt
De rengeteg talalat van, szoval ha ez nem mukodik, kezdj el szisztematikusan vegigmenni rajtuk, biztos talalsz olyat, ami megoldast ad a kerdesedre. Sajnos mivel meg sosem probaltam ilyesmit, ennel tobb segitseget nem tudok adni.

(#9132) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Honnan tudhatom meg egy psp-ről hogy 100? -as?

(#9133) Psychonaut válasza Babetta-X (#9132) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akksi alatti matrican talalod.

(#9134) doncortio


doncortio
senior tag

Áh, alig találok értelmes PSP-t. Mind flashelve van :( Ha valahogyan felfrissítem a legfrisebb hivatalosra (tényleg most hol tart?) akkor ugye nem fogják bannolni a gépet?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#9135) Psychonaut válasza doncortio (#9134) üzenetére


Psychonaut
addikt

Miert, milyen az az ertelmes PSP? :F
Es milyen az ertelmetlen?

Ha "valahogyan felfrissited a legfrisebb hivatalosra" (= megnyomsz egy gombot a menuben), akkor termeszetesen nem fogjak bannolni (meg amugy sem, ez nem XBOX). De meg csak megmondani sem fogjak, hogy valaha is flashelve volt-e.

6.60 a legfrissebb firmware.

(#9136) doncortio válasza Psychonaut (#9135) üzenetére


doncortio
senior tag

"Miert, milyen az az ertelmes PSP?
Es milyen az ertelmetlen?"

Ezt úgy értettem, hogy alig találni flasheletlen gépet. Tehát, ha flashelt a gép és én felmegyek a PSN-re, de eredeti játékkal akkor az nem fog semmiféle retorziót maga után vonni?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#9137) Psychonaut válasza doncortio (#9136) üzenetére


Psychonaut
addikt

Meg nem volt ra pelda. De amugy meg frissitheted OFW-re, mint azt irtam mar fentebb is.

(#9138) doncortio válasza Psychonaut (#9137) üzenetére


doncortio
senior tag

Az zsír, akkor elég gondolom wifiközelben rákattintanom arra a menüpontra és akkor flashtelen PSP-m lesz :)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#9139) james001 válasza doncortio (#9138) üzenetére


james001
veterán

Igen de PC-ről is rátudod rakni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9140) doncortio válasza james001 (#9139) üzenetére


doncortio
senior tag

Akkor kell valami program, nem?

Az új PSP-ről mi a véleményetek?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#9141) Psychonaut válasza doncortio (#9140) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ja, operacios rendszer a gepre ajanlott, parancssorral kicsit nehezebb masolni. Mas program nem kell.

Melyik neked az uj PSP?

(#9142) doncortio válasza Psychonaut (#9141) üzenetére


doncortio
senior tag

Asszem nemrég adtak ki egy új verziót. Nyilván nem a PSVitára gondoltam :)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#9143) doc válasza doncortio (#9142) üzenetére


doc
nagyúr

pedig az az uj :)
az az elotti utolso talan a GO volt, de az mar nem tegnap volt...

(#9144) doncortio válasza doc (#9143) üzenetére


doncortio
senior tag

Pedig meg mernék esküdni, hogy kidobtak egy budget PSP-t is :F

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#9145) ldave válasza doncortio (#9142) üzenetére


ldave
félisten

Az új verzióban nincs wifi, a hangszórója mono, viszont szerencsére matt a borítása, így nem látszik rajta meg egyből ha valaki rámutat a Holdról. Kijelzője újra progresszív, szebb a képe emiatt mint a 3000-es sorozatnak.

A Slime draws near! Command?

(#9146) doncortio válasza ldave (#9145) üzenetére


doncortio
senior tag

A matt borításra nem tudom mit mondjak, nekem a csillogós felület nagyon bejön, olyan hájtek fílingje van :)
Wifi nincs? :F Na akkor kuka, inkább régi. Az ad-hocot és az onlinet nem adnám...

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#9147) ldave válasza doncortio (#9146) üzenetére


ldave
félisten

Legjobban egy jó állapotú 2000-essel jársz, kijelzője annak a legjobb.

A Slime draws near! Command?

(#9148) doc válasza doncortio (#9144) üzenetére


doc
nagyúr

tenyleg, arrol el is feledkeztem :)

(#9149) doncortio válasza ldave (#9147) üzenetére


doncortio
senior tag

1004-esem volt, mik lennének a főbb különbségek?
Ismersz a platformra jó JRPG-ket (hamár JRPG gamer vagy :) )? WKCO és CC:FFVII-n kívül semmit sem ismerek rá.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#9150) ldave válasza doncortio (#9149) üzenetére


ldave
félisten

Hogyne :) Crisis Core jópofa, bár nekem kicsit csalódás volt, talán túl sokat vártam tőle. White Knight-ot nem próbáltam még, nem is tudom kijött-e EU-ban, de a PS3-as részhez volt szerencsém, nem volt meggyőző :(

Persona 3 Portable, PS2-es generáció egyik legeredetibb jrpg-je volt, nagyon jó kis psp-s portot kapott, melegen ajánlott (nagyon vártam a Persona 2 Innocent Sin-t, de nagy csalódás volt, hatalmas nagy grindfest..). Akciósabb témában nagyon jó a Kingdom Hearts: Birth by Sleep és a Dissidia (ebből a 2. rész, de az első is jó). Klasszikus élményre pedig a Final Fantasy IV: The Complete Collection az ideális.

Stratégia játékokban is erős a felhozatal, Final Fantasy Tactics: The War of the Lions és a Tactics Ogre: Let Us Cling Together 2 régi PSone játék remake-je, de mindkettőt felhozták psp szintre. Mondjuk ezek nem a könnyen emészthető játékok közé tartoznak, de a történetük kiváló. Kicsit modernebb (az egyik személyes kedvencem) a Jeanne d'Arc és a Valkyria Chronicles II.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.