Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8501) oxox


oxox
addikt

nezegettem videokat a psp2-rol...csili-vili lesz, de nekem a pataponhoz, ugrabugra jatekokhoz, pipe minahoz azt hiszem felesleges lesz :D

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#8502) Gbi82 válasza LucaToni (#8500) üzenetére


Gbi82
tag

ja.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#8503) LucaToni


LucaToni
tag

sziasztok igaz h FAT ba ugyan az az LCD van mint a 3000 kategoríás psp be? :R

[ Szerkesztve ]

Eladó fa nálam és ingyenes fakivágás!

(#8504) Gbi82 válasza LucaToni (#8503) üzenetére


Gbi82
tag

Nem.
Ha ezt [link] elolvasod ,sok felesleges kérdéstől megkíméled magad (és minket).

[ Szerkesztve ]

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#8505) Krozoo


Krozoo
csendes tag

Sziasztok,

Ma én is beléptem a klubba egy 3004-el, viszont lenne egy kis gondom vele.

Sehogy se tudom ráerőszakolni wifi-t.

Probálkoztam WEP-WPA-WPA2-vel, TKIP-AES titkosítással újrakonfiguráltam a routert is, de semmi változás. A hálózatot beállítom, megtalálja, próbál is csatlakozni, de valamiért nem megy neki a dolog... :W

Ha valakinek lenne valami ötlete, hogy mi lehet a gond, azt megköszönném. :R

Más:
Majd csak a napokban fogok venni hozzá memókártyát. Kb. mekkorát érdemes venni mentésekhez, zenéhez, minimális filmezéshez? Kb. mennyi helyet foglal egy játékban egy profil mentése?

(#8506) Gbi82 válasza Krozoo (#8505) üzenetére


Gbi82
tag

Az első kérdésre nem tudom a választ, egyébként máshol működik a wifi?
Memóriakártyából elég egy 4Gb-os is ha filmezésre is akarod használni de a 8Gb-os se drága manapság.
Mentések , profilok nagyon minimális helyet foglalnak, kb 100kb-okról beszélünk.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#8507) tothm


tothm
őstag

Üdv!
Vettem egy psp kábelt de ezt írja ki a tv-m!!:
Ahhoz, hogy a képernyő tartalmát egy külső csatlakoztatott eszközön meg tudd jeleníteni, egy komponens AV-kábelt vagy D-állapotú AV-kábel kell és a videó-tartalmát progresszív formában kell továbbítanod!
Mi a gáz?
köszi!

(#8508) Krozoo válasza Gbi82 (#8506) üzenetére


Krozoo
csendes tag

Minden mással hibátlanul működik a wifi, viszont most reggel megint próbálkoztam és most hibátlanul működik a net rajta... (user error lehetett) :DDD

A többire köszi a választ, de lenne még egy kérdésem...
PH!-n kívül tudnál még említeni 1-2 olyan megbízható honlapot, ahol elfogadható áron lehet használt játékokat vásárolni? És itt mire érdemes figyelni?

(#8509) Psychonaut válasza Krozoo (#8508) üzenetére


Psychonaut
addikt

Itt elég olcsón kapsz használt játékokat, érdemes még Vaterán, Expresszen nézelődni.
Amire érdemes figyelni: ne legyen repedt az UMD tokja, ill. ne akarjon szétesni. Sajnos a doboz kialakítása miatt (ha nem óvatosan veszed ki) akkor az illesztésnél szétjönnek a tokok, ezért érdemes vigyázni a kivételünkél.

(#8510) LucaToni


LucaToni
tag

sziasztok adott nekem egy psp 3004 van bele egy 8g memoria kártya nyitottam rajta 2 mappát (űres volt teljesen ) tettem bele zenét MP3 másikba meg képeket ! De valamiért nem nyitja meg a képeket és nem játssza le zenét MIÉRT? előre is thx :R

Eladó fa nálam és ingyenes fakivágás!

(#8511) Psychonaut válasza LucaToni (#8510) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mert nem random mappákba kell raknod őket, hanem meghatározott nevűbe. A legegyszerűbb ha a PSP-n Settings/System Settings alatt formázod a memóriakártyát, majd a rendszer által elkészített mappákba pakolod a zenét/képeket.

(#8512) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Van egy 3003-mas PSP-m. Miért van az hogy a kijelző szélétől kb 2mm-es sávban világosabb a kép mint belül?! Lehet látni egy éles határt a széleken ahol világosabb a kép akármilyen menüben, vagy játékban vagyok...

(#8514) DroneZ^


DroneZ^
őstag

2000-res PSP kijelzőjét belehet szerelni egy 3000-resbe? :U

(#8515) Psychonaut válasza DroneZ^ (#8514) üzenetére


Psychonaut
addikt

Talán igen, mintha ugyanolyanok lennének. De egy gyors kérdés egy konzolboltnál/szerviznél, és biztos válaszod lesz.

(#8516) DroneZ^


DroneZ^
őstag

ha adapterrel berakok 2db 16gigás microSD-t, egy egész vagy 2 külön partícióként kezeli a PC/PSP? :R

[ Szerkesztve ]

(#8517) Psychonaut válasza DroneZ^ (#8516) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem egy.

(#8518) Mazsika válasza DroneZ^ (#8516) üzenetére


Mazsika
őstag

Egy!

Dáccsika

(#8519) Biohard


Biohard
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül hogy a psp (3004,slim) tudja-e kezelni a 32gb microSD-t!
Mert a 2x 16-ot simán viszi adapterrel! (én állat módjára 2x32gb ot akarok beletolni)
....ha már lúd akkor legyen kövér....

Mit kér a pedofil a vasútállomáson....? Egy diákot, Pestig

(#8520) LucaToni


LucaToni
tag

Sziasztok van egy 3004 psp de nem tudom beálítani a wifi-t! Tudom a hálozat kulcsot felhasználót mindent! de nem tudom hogy mire menjek a psp menübe ? wep,wepa2 ...stb

Másik nincs flesselve akkor is tudok rárakni GPS-t? :R

Eladó fa nálam és ingyenes fakivágás!

(#8521) Psychonaut válasza LucaToni (#8520) üzenetére


Psychonaut
addikt

Értelemszerűen arra, amilyen titkosítást beállítottál a routeren.

Igen, lehet.

(#8522) Nemesys


Nemesys
tag

Üdv!

Most szerváltam egy PSP-t és nagyon nem tudok róla semmit, van itt valaki aki oly türelmes és kedves, hogy elmond mindent amit tudni lehet? Hekkelés és moddolás terén, meg mi mire való? Nem vagyok hót buta, értek az ilyesmikhez csak psp-vel nem volt még dolgom. Azt se tudom, hogy ez milyen csak annyit, hogy a nagy! :Y :DDD Vagy kezdésnek egy link is elég egy ilyennel foglalkozó cikk-hez és majd utánna ostorozok a kérdésekkel! :R
Előre is köszi!

TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

(#8523) Psychonaut válasza Nemesys (#8522) üzenetére


Psychonaut
addikt

Google mindent elmond. Hackelés terén nem segíthetünk (lásd. szabályzat), minden másban igyekszünk. Ha konkrét kérdése(i)d van(nak), tedd fel nyugodtan, de így általánosságban oldalakat lehetne írni a gépről.

[ Szerkesztve ]

(#8524) Mazsika válasza Psychonaut (#8523) üzenetére


Mazsika
őstag

kellene már írjunk egy összefoglalót ide, hogy a kezdők azt tudják olvasgatni, nem-e?

Dáccsika

(#8525) DroneZ^


DroneZ^
őstag

valaki beavat abba hogy mi mindenre jó egy PSP?

megvan a 32 giga memória, telepakoltam játékkal, zenével, na de még mit lehet tunningolni egy psp-n? :D

Mik a legjobb játékok rá? (GOW már megvan :D)

PSX-ek már mennek.
Használható DOS emulator létezik rá?
Hogy tudom tv-re kötni?
Lehet hozzá kötni egeret vagy billentyűzetet? :D
Lehet programokat telepíteni rá?
Lehet több féle böngészőt telepíteni rá?

:R :R :R

(#8526) Psychonaut válasza DroneZ^ (#8525) üzenetére


Psychonaut
addikt

Használható DOS emulator létezik rá?
DosBox PSP

Hogy tudom tv-re kötni?
Kábellel, ha Slim. Fatet sehogy.

Lehet hozzá kötni egeret vagy billentyűzetet?
AFAIK nem.

Lehet programokat telepíteni rá?
Ha CFW-s, akkor igen.

Lehet több féle böngészőt telepíteni rá?
Van rá az alapértelmezetten kívül másik, de nem érdemes telepíteni. Egyáltalán, internetezésre használni sem érdemes.

(#8527) ldave


ldave
félisten

Tudtok esetleg boltot ahol a héten megjelenő Tactics Ogre előrendelhető? 576-nál küldtem rá megrendelést, de pár napja eltünt a rendszerből a játék, telefonhívásomra meg nem mondtak semmi érdemlegest...

A Slime draws near! Command?

(#8528) Psychonaut válasza ldave (#8527) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nekem ott van.

SZERK: de itt jobban jársz.

[ Szerkesztve ]

(#8529) ldave válasza Psychonaut (#8528) üzenetére


ldave
félisten

Google nekem is kidobja az oldalon, de a helyi kereső nem találja, meg a boltban se mondtak
semmi okosat. A linket pedig köszi!

Hopp. Dissidia 2 is ilyen hamar jön? Parasite Eve-ről nem is beszélve... Hogy lesz így pénzem Wii-re? :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#8530) Gbi82 válasza DroneZ^ (#8525) üzenetére


Gbi82
tag

"mi mindenre jó egy PSP?"
lehet vele pingpongozni is. :D
Egy dolog talán még kimaradt, nagyon jó kis pdf reader is egyben.
Én már kb 6 könyvet kiolvastam rajta, bár tudom manapság már nem divat az olvasás.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#8531) ldave válasza Gbi82 (#8530) üzenetére


ldave
félisten

Erre viccesen azt is lehetne mondani, hogy pedig a mai fiatalok sokkal többet olvasnak mint régen, hála az internetnek :)

A Slime draws near! Command?

(#8532) LucaToni


LucaToni
tag

Hogyan kell psp 3004 re programokat telepíteni hova mit kell másolni?

Eladó fa nálam és ingyenes fakivágás!

(#8533) Gbi82 válasza ldave (#8531) üzenetére


Gbi82
tag

És mi köze az interneten kattingatásnak mondjuk egy jó könyv elolvasásához?

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#8534) ldave válasza Gbi82 (#8533) üzenetére


ldave
félisten

Nem könyvekre értettem, hanem olvasás általában, cikkek, blogok, fórumok, stb.

A Slime draws near! Command?

(#8535) DroneZ^


DroneZ^
őstag

tudtok egy jó oldalt, ahonnan lehet psp háttérképeket letölteni? :)

(#8536) Mazsika válasza DroneZ^ (#8535) üzenetére


Mazsika
őstag

Itt néz szét...

Dáccsika

(#8537) DroneZ^ válasza Mazsika (#8536) üzenetére


DroneZ^
őstag

azért ennyire hülyének ne nézz, köszi :)

csak az elsö 30 pop-up-os meg reklámos meg virusos meg hasonló mocsokkal teli honlap után elment a kedvem a keresgéléstől. a PSP szóra komolyan csak a vírusos meg a kémprogramos honlapok jönnek elő :D

(#8538) Gbi82 válasza DroneZ^ (#8537) üzenetére


Gbi82
tag

Akkor kezd el kombinálni a PSP szót a background és wallpapers kifejezésekkel.
(a google ilyet is tud, bezony ám)

[ Szerkesztve ]

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#8539) DroneZ^ válasza Gbi82 (#8538) üzenetére


DroneZ^
őstag

ugyanugy virusgyüjtemények jönnek ki, de ennél még okosabb voltam: google képkereső, pontos méretre keresés 480x272 a szöveget üresen hagytam... csak full gagyi képeket dobott ki....

magamnak vágom sztem a háttérképeimet PSP felbontásra mostmár... nemtok mit csinálni :D

[ Szerkesztve ]

(#8540) Psychonaut válasza DroneZ^ (#8539) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az a legegyszerűbb, én is úgy csináltam anno. Nem nagy dolog beállítani szerintem.

LucaToni: PSP/GAMEXXX mappába kell másolni (XXX=FW száma, pl 340, 550, stb.) őket.

(#8541) Gbi82 válasza DroneZ^ (#8539) üzenetére


Gbi82
tag

Google "psp backgrounds" keresésre csak az első 3 találat alatt többszáz háttérkép van.
Ne fáraszd már az embereket.

[ Szerkesztve ]

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#8542) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Van valakinek tapasztalata a psp go-rol ? Milyen a kis gép aksija meddig birja ? Anyaghasználata milyen ? Most készülök venni egy ilyet . Sima slimem volt már . Köszi a választ !

(#8543) LucaToni


LucaToni
tag

sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy van egy Sony PSP 3004em leszettem egy rahedli programot de nem tudom hova kell berakni h működjön!

MEMORIA kártyán van ijen mappáim hogy

MP_ROOT-----BELLÜL 100NV01 MAP ÉS MÉG1 101ANV01
PSP----SYSTEM---THEM-RSS---COMMON -GAME
MUSIC
VIDEO

FILE AMIKET LESZETTEM EBOOT NEVE ÉS PBP TIPUSÚ

ELÉG AMATŐR VAGYOK MÉG HOZZÁ KÉRLEK SEGÍTSETEK!

Eladó fa nálam és ingyenes fakivágás!

(#8544) Psychonaut válasza LucaToni (#8543) üzenetére


Psychonaut
addikt

1, Caps Lock-ot kapcsold ki.
2, Tanulj meg helyesen írni.

3, Ha OFW-s a géped, akkor sehova, mert nem fognak menni. Ha CFW-s, akkor pontosan három hozzászólással a tied előtt már válaszoltam erre a kérdésre. Ráadásul neked.

[ Szerkesztve ]

(#8545) LucaToni válasza Psychonaut (#8544) üzenetére


LucaToni
tag

értem és azt hogyan kell telepíteni a PSP-re? :R

Eladó fa nálam és ingyenes fakivágás!

(#8546) Psychonaut válasza LucaToni (#8545) üzenetére


Psychonaut
addikt

A programokat nem kell, bemásolod őket és elindítod a Game/Memory Stick alól az XMB-ben.

(#8547) Nemesys válasza Psychonaut (#8546) üzenetére


Nemesys
tag

Üdv!

Ahogy ajánlottad,használtam a Google-t mindent megtaláltam de semmit nem értek belőle! :D Mivel itt tiltott az eféle téma, tudtok valami aktív fórumot mutatni? Az a baj, hogy egyik pillanatról a másikra elfelejtett ISO-ból játékot nyomni. A jelenség az, hogy "Nem talál játékot" a memória kártyán. Semmit nem csináltam, csak felraktam egy másikat a helyére mert kicsi a memkari, utánna visszaraktam és azóta semmit sem akar lejátszani...

TELEFONON ERDEKLODJ(ön)! "És mindennapi stratégiánkat add meg nekünk ma, de ne vigyél minket a ritmusjátékok közé, mint ahogy mi sem megyünk az XBOX közelébe, mert miénk az egér, a monitor, és a klaviatúra, mindörökké - ENTER."

(#8548) Psychonaut válasza Nemesys (#8547) üzenetére


Psychonaut
addikt

PÜ.

(#8549) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Van valakinek valamilyen tapasztalata pspgo-rol ? Meddig birja az aksija , összeszerelés minösége milyen , anyaghasználat ? Köszi a választ !

(#8550) Psychonaut válasza kliszi (#8549) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem tudok róla, hogy itt a fórumtagok közül valakinek GO-ja lenne. El kell menni egy konzolboltba megnézni, megfogdosni, úgy már tudsz róla véleményt alkotni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.