Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8101) rudymester


rudymester
senior tag

Úgy néz ki sikerül nagyon olcsón szereznem egy PSP 1004-et. 10 ezer forint dobozában, karcos, de kifogástalanul működik (bár szereznem kell egy "gombát" az analóg karra).

Van hozzá távvezérlős füles, töltő, az akksit viszont cserélni kell, mert kb 15-20 percig bírja. Egy grátisz Miami Vice játékot is kaptam mellé. Szerintem jól jártam, végre elkezdthetem a PSP exkluzív progik pótlását. Azt még nem tudom, milyen FW-re frissítem (most valami 3.xx-en van). Ez még nagy dilemme, de ez majd fórumon kívül eldöntöm.

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#8102) Mazsika válasza rudymester (#8101) üzenetére


Mazsika
őstag

annyit mindenképp megér! egy jótanács akksi vásárláshoz: csak és kizárólag eredetit vegyetek!!! az utángyárottak nem érnek semmit! ne higgyetek a sok sok ezer mah-eknek! semmit sem érnek így sem!

Dáccsika

(#8103) rudymester válasza Mazsika (#8102) üzenetére


rudymester
senior tag

Oké. Ha odaérek, majd így nézelődök. Memokarim sincs, de ahhoz meg veszek egy microSD adaptert. Igazából a játék mellett majd filmnézésre akarom használni. Mekkora helyet foglal mondjuk egy 25 perces film? Főleg animéket fogok nézni, szóval egy közepes minőségű beállítás is elég lenne. Alig várom már, hogy kicsit mélyebben belemenjek ebbe a PSP dologba.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#8104) Psychonaut válasza rudymester (#8103) üzenetére


Psychonaut
addikt

Keveset. 4 gigás kártya mindenre elég, microSD-k árait tekintve meg az nem nagy kiadás.

(#8105) ldave válasza rudymester (#8103) üzenetére


ldave
félisten

PSPVC-vel tömörítve úgy 50-70 mb egy anime epizód.

A Slime draws near! Command?

(#8106) rudymester válasza ldave (#8105) üzenetére


rudymester
senior tag

Az nagyon jó. A párom pont most akar a telójába egy 4 gigás kártyát és akkor megöröklöm az 1 gigásat. Arra pár rész felfér (max 2 részt tudok 1 nap megnézni), a mentések meg nagyon keveset foglalnak. Egyenlőre nem nagyon fogok hozzá semmilyen játékot venni, mert most így lenulláztam magam. Pont elég lesz az akksi, meg a kártya adapter egyenlőre. Majd játszok a Miami Vice-al.... :DDD

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#8107) tomgabor


tomgabor
senior tag

Sziasztok van egy játék ami csak japánban jelent meg, ha letöltöm a Store-ról akkor tudok vele játszani vagy ha esetleg sikerül megvennem?

(#8108) Mazsika válasza tomgabor (#8107) üzenetére


Mazsika
őstag

hát storeról tudsz vásárolni! bármelyikről amelyikhez van feltöltő kártya, bár én még japán feltöltőt nem láttam sehol! :(

Dáccsika

(#8109) 4d


4d
aktív tag

Sziasztok! Hozzájutottam egy 2004-eshez, a skype-hoz csak az eredeti headset jó? Nincs valami költségkimélő megoldás?

(#8110) Mazsika válasza 4d (#8109) üzenetére


Mazsika
őstag

bármilyen jack dugós headset jó hozzá, nokiás is szerintem vagy bármilyen, csak az a lényeg, hogy ez a három érintkezős jack dugója legyen!

Dáccsika

(#8111) 4d válasza Mazsika (#8110) üzenetére


4d
aktív tag

Van egy 5310 nokia headsetem, sajna azzal nem megy... :(

(#8112) Mazsika válasza 4d (#8111) üzenetére


Mazsika
őstag

3,5es jack csatlakozó az is? pedig azzal tudtommal mennie kell!

Dáccsika

(#8113) TerryBogard


TerryBogard
tag

Srácok, a PSP játékoknál van régió? Tudok játszani a külföldön vásárolt játékokkal a Magyarországon vásárolt konzolommal?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8114) ldave válasza TerryBogard (#8113) üzenetére


ldave
félisten

Játékok tekintetében régiófüggetlen a psp, még a store-ban vásárolt régi amics/japán ps1 játékok is mennek rajta, pedig eredetileg azok ugye nem mentek eu-s gépen.
Egyedül a umd-s filmeken van régiókód.

A Slime draws near! Command?

(#8115) TerryBogard válasza ldave (#8114) üzenetére


TerryBogard
tag

Ennek nagyon őrülök. :C

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8116) TerryBogard


TerryBogard
tag

Ha veszek egy gépet itt akkor mi kell találnom a dobozba? Fülhallgató töltőkábel, memkari.(mekkora) ilyenekre gondolok. Nincs sok pénzem és úgy kell kalkulálnom a játékokkal hogy ki jöjjek.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8117) ldave válasza TerryBogard (#8116) üzenetére


ldave
félisten

3004-es PSP dobozáról:
1 db SYSTEM
1db AC Adaptor
1db Battery Pack
1db Printed materials

Szóval nincs fülhallgató, nincs memkari, az mind extra. Ahol én vettem még kaptam ajándékba mellé egy kijelzővédő fóliát.

A Slime draws near! Command?

(#8118) TerryBogard válasza ldave (#8117) üzenetére


TerryBogard
tag

:O
Bármilyen fülhallgató jó hozzá?
Melyiket vegyem csak játékra fogom használni a PSP-t és egy két Trailer lesz rajta: [link] [link] és ez jó vétel?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8119) ldave válasza TerryBogard (#8118) üzenetére


ldave
félisten

Aha, bármilyen jó hozzá, nincs speckó csatlakozója.

Nekem 4 Gb-os kártyám van, eddig elég volt, sorozatepizódokat szoktam rátenni tömörítve, max 150 Mb egy rész.

Crisis Core-t és UK-ból rendeltem, szerintem jó játék, ha tudsz németül akkor 3500-öt megér, kb 20-25 óra végigjátszani, minden küldivel akár 40 is lehet.

A Slime draws near! Command?

(#8120) TerryBogard válasza ldave (#8119) üzenetére


TerryBogard
tag

Nagyon köszönöm a válaszaidat, akkor megveszem a Final Fantasy-t mert németből van nyelvvizsgám.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8121) Psychonaut válasza TerryBogard (#8120) üzenetére


Psychonaut
addikt

Legjobb PSP RPG, úgyhogy ha érted, kihagyhatatlan.

(#8122) TerryBogard válasza Psychonaut (#8121) üzenetére


TerryBogard
tag

Az a baj sokba kerül nekem ez a PSP, mert most PSP+LocoRoco 1-2+God of War+FF VII+Starter Pack+ 4GB mem.kártya(kötelező vételek nekem) és alig marad pénzem 2 játékra a PS3-hoz. Majd még jön a Dissidia Final Fantasy és elvileg tervben van a Kingdom Hearts: Birth By Sleep Gyűjtői kiadás.

(#8123) ldave:
ha ofw-t tervezel használni(original FW akart lenni?) igazából örülnék ha a sony itt is(mint a PS3-nál) csinálna egy frissítést ami megakadályozza a flashelést. Patapon-on is gondolkozok csak hát a pénz. Még valahogy megpróbálok variálni hogy több PSP játék kevesebb PS3 játék.(Még egy Wifi routert is kell vennem.)
Legyen inkább csak az egyik legjobb RGP vannak még ilyenek?

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8123) ldave válasza Psychonaut (#8121) üzenetére


ldave
félisten

Legyen inkább csak az egyik legjobb, ha nem haragszol :)
Az alapsztori és a körítés miatt tényleg nagyon jó és emiatt megéri az árát, de a sok side-mission hamar unalmas lesz, hisz mind arról szól, hogy menj végig a pályán és öld meg a végén a kis boss-t.

Amúgy Terry, ha ofw-t tervezel használni, akkor a PSN Store-ból elég sok demo elérhető, elsőnek ajnálom a Patapon-t és LocoRoco-t. Mindkettő zseniális a maga nevében és ha tetszenek 5-6 fontért meg is lehet venni őket, ahogy elég sok játékot PSP Essentials néven.

A Slime draws near! Command?

(#8124) Psychonaut válasza ldave (#8123) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nyilván a hozzászólásom a magánvéleményemet tükrözi.

(#8125) TerryBogard


TerryBogard
tag

Kérlek segítsetek! Nem tudom hogy ez tényleg jó vétel lesz-e tudok németül meg minden de ez a duma hogy konkrétan volt, hogy 2 hétig nem láttam belőle semmit kicsit nekem nem tetszik vásároltam már vaterán és ilyen még nem volt és most kezdjem el a használt játék vásárlást, nagyon gondolkozok ezen mert rendelek mást is innen.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8126) ldave válasza TerryBogard (#8125) üzenetére


ldave
félisten

Vaterával kapcsolatban sajnos nem tudok tanácsot adni. 6500-öt kicsit sokallom érte, bár ha nagy FF rajongó vagy, akkor úgyis megveszed valamilyen módon, ahogy én is tettem (mivel itthon csak platinum kiadás volt elérhető, ezért én Angliából rendeltem meg ebay-en). PSN Store-ból sajna nem elérhető ez a játék...

A Slime draws near! Command?

(#8127) szilchi válasza TerryBogard (#8125) üzenetére


szilchi
őstag

Az az idézet arra utalhatott,hogy gondolom én egyszer elküldött valamit utánvéttel és 2 hét után jött meg csak a pénz.Ilyen volt nálam is és azért is nem szórakozok én sem (és sokan mások sem) utánvéttel.Az áru is késhet,de az meg a posta hibája.Az értékeléseit nézve az eladó megbízhatónak tűnik,szóval szerintem megveheted.

Más.Most kb. mennyi a reális ára egy 2000-s szériás PSP-nek?Láttam itt az aprón pl. 36-ért Fat PSP-t,holott 38K a vadiúj garanciás 3004-es Slim.Kicsit mintha el lennének szállva az árak..vagy lehet csak én akarok túl olcsón venni?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#8128) TerryBogard


TerryBogard
tag

Mit csinálsz? A Media Go-val le tudok tölteni a Store-ról dolgokat és átvinni a psp-re és esetleg a ps3-ra értem itt demo dlc és nem kell vennem wifi routert? Mert akkor :C :DD :)) :C

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8129) rudymester válasza szilchi (#8127) üzenetére


rudymester
senior tag

NAGYON el vannak szállva az árak. 100x-es gépek 25-től indulnak, a többi még többről. Valószínűleg azért ilyen magasak az árak a régi gépek esetében, mert azokat lehet csak "okosítani" és ez itthon nagy úr! 2000-es gépek reális ára (szerintem) tök csupaszon 25-28 ezer. Valamelyik konzolboltban láttam is ennyiért (neten) ilyen gépet, de már nem emlékszem a helyre.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#8130) Psychonaut válasza szilchi (#8127) üzenetére


Psychonaut
addikt

Attol, hogy Fat, meg nem kell sokkal olcsobbnak lennie, mint a Slimnek, mert sok lenyegi kulonbseg nincsen. Ujabb szeria, na es?
Ettol fuggetlenul kicsit valoban draga.

(#8131) TerryBogard válasza rudymester (#8129) üzenetére


TerryBogard
tag

Valószínűleg azért ilyen magasak az árak a régi gépek esetében, mert azokat lehet csak "okosítani" és ez itthon nagy úr! Ezt örömmel hallom hogy akkkor a PSP3000-et már nem lehet! :DD

Más:Ma vettem meg a PSP-met, teljesen h..lye vagyok ebben a témában szóval Store-ral kapcsolatban lenne fontos és sürgős kérdésem!

A Media Go-val is le tudok tölteni demókat és átvinni a PSP-re és hogy és hova regisztráljak, a másik ha nem akkor ti milyen márkájú routert használtok, a harmadik milyen ez a FF Dissidia, a negyedik mik azok a játékok amik kötelező vétel(Crisis Core VII, GoW, LocoRoco 1-2 már szállítás alatt)?

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8132) ldave válasza TerryBogard (#8131) üzenetére


ldave
félisten

Media Go-val bármint le lehet szedni a store-ból majd egy usb kábelen át fel is tudod tölteni a psp-re. Nekem az angol és az amcsi store-hoz van acc-om, de ha neked a német meg jól, akkor oda is lehet.

Dissidia megvan nekem. A demot mindenképp próbáld ki mielőtt megvennéd. Én sokat gondolkoztam rajta, de hát fanboi vagyok, végül csak megvettem és nem bántam meg :) Ha te is így döntesz, egyszer majd tolhatnánk egy multit vele ;)

Kötelező vételnék még a Patapon-t mondanám, addiktív egy darab.

Gran Turismo-t is megvettem, abban kicsit csalódtam. Szép meg minden, de hiányzik belőle nagyon a karier mód, ami az összes többi GT-ben benne van.

Final Fantasy Tactics-om van még, lényegében ezért vettem a PSP-t. Régóta fájt rá a fogam, de ugye a PS1-es kiadás nem jelent meg EU-ban, így eddig kimaradt, de most végre megvan és csak az enyém! :)

Ja meg van egy SSX-em, bár ezt csak azért vettem mert olcsó volt és régen PS2-en sokat toltuk hugommal slpitscreenben.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#8133) TerryBogard válasza ldave (#8132) üzenetére


TerryBogard
tag

Na csináltam Media Go-val egy ACC-ot németre de a magyar e-mail címre nem küldött semmit, így csináltam egy németet és megy, most már csak japánra kell egy tud valaki segíteni?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8134) szilchi válasza Psychonaut (#8130) üzenetére


szilchi
őstag

Csak azért csodálkozok az árakon,mert két éve volt már PSP-m és akkor fél év MM garival vettem 27-ért.Flashelve,meg volt hozzá 1GB-os kártya.És az Slim volt.Ezért a mostani árakat sokallom(kicsit).A Fat-el nekem tulajdonképpen csak az a gondom,hogy már azért jópár éves darab.Sokan mondják,hogy minőségre jobb a slimnél.De én azzal is elégedett voltam annak idején.Na meg az egy kicsit kisebb meg könyebb is.Jobban kézreáll,na :) .

Rudymester:Majd akkor szaglászok kicsit a neten hátha meglelem. :)...Bingo!!Mkonzol,ott a 2004-es Slim PSP használtan 4 gigás kártyával 26K.Lehet akkor onnan rendelem.Igaz arra még jön 2300 posta is.

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#8135) Psychonaut válasza TerryBogard (#8133) üzenetére


Psychonaut
addikt

Keresel egy tokioi iranyitoszamot a neten, meg valami nemzetkozi mailcimet adsz meg (pl. Gmail), es akkor minden ok lesz.

(#8136) TerryBogard válasza Psychonaut (#8135) üzenetére


TerryBogard
tag

Idáig eljutok de hogy hova kell írni az irányítószámot azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8137) TerryBogard válasza TerryBogard (#8136) üzenetére


TerryBogard
tag

Ááááááááááááááááááá! Ha valaki el tudja mondani milyen egyszerű és könnyű csináljon már nekem egyet!

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8138) TerryBogard válasza TerryBogard (#8137) üzenetére


TerryBogard
tag

Naaaaa :R légyszi :R csináljon nekem valaki egy acc-ot japánba mert csak innen tudom letölteni a demót [link]

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8139) TerryBogard


TerryBogard
tag

Jól olvasom hogy a PSP nem támogatja a WPA-PSK/WPA2-PSK titkosítást?

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8140) Psychonaut válasza TerryBogard (#8137) üzenetére


Psychonaut
addikt

Miért nem nézed az angol Store-t közben, és akkor tudnád, hogy hova mit kell írni...vagy Google Translate.

(#8141) TerryBogard válasza Psychonaut (#8140) üzenetére


TerryBogard
tag

Hiába keresek japán címeket, használok fordítót de nem jó, csak flashelve kellet volna venni azt a sz.b.sz.-t. Nem igaz hogy itt nem csinált senki ilyet aki csinálna nekem is arra a szájbabaszott szar japán store-ra, hogy miért nem döglik meg ott ahol van az egész store.

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8142) Psychonaut válasza TerryBogard (#8141) üzenetére


Psychonaut
addikt

Katt

Kb. 1 perc volt Google használatával.

[ Szerkesztve ]

(#8143) TerryBogard válasza Psychonaut (#8142) üzenetére


TerryBogard
tag

Nagyon köszönöm szépen :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

A feketén bekarikázott részek a fontosak nekem!!

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8144) Psychonaut válasza TerryBogard (#8143) üzenetére


Psychonaut
addikt

De akkor megcsináltad őket, ugye?

(#8145) TerryBogard válasza Psychonaut (#8144) üzenetére


TerryBogard
tag

Igen most van egy japán és egy német acc-om. Találtam valakit aki be tudja nekem szerezni a Hatsune Miku-t(18e Ft), na a demo megy a PSP-n a teljes verzió is fog menni nem? Csak japánban jelent meg!

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8146) Psychonaut válasza TerryBogard (#8145) üzenetére


Psychonaut
addikt

Menni fog, ha a demo megy.

(#8147) TerryBogard válasza Psychonaut (#8146) üzenetére


TerryBogard
tag

Az ember se jelentkezik, nekem se jön össze a rendelés, mondjatok légyszi :R valami játékot hogy elfelejtsem ezt. Remélem tényleg jön Mo.-ra a The 3rd Birthday mert ha nem megölöm magam.

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8148) ldave válasza TerryBogard (#8147) üzenetére


ldave
félisten

Tessék: Valkyria Chronicles 2

A Slime draws near! Command?

(#8149) TerryBogard válasza ldave (#8148) üzenetére


TerryBogard
tag

Köszi! Kipróbáltam a Dissidia-t nekem bejön majd következő hónapban szerintem beszerzem ha még belefér a GT5, GoW és Naruto mellé és akkor multizhatunk.
Na kicsit későn de jelentkezett csak nekem :P De már megint ezzel jön Ha a játék a régiókód miatt nem fog működni, akkor felelősséget nem vállalok érte!

[ Szerkesztve ]

PS3 és PSP a tökéletes párosítás. Coming Soon: The 3rd Birthday, NeverDead. No. 1 Games: Final Fantasy XIII and Kingdom Hearts: Birth by Sleep.

(#8150) ldave válasza TerryBogard (#8149) üzenetére


ldave
félisten

Hacsak az utóbbi pár napban nem került régiózár a gépedre, akkor nincs miért aggódnod :)

Amúgy mit tud ez a zölhajú csaj, hogy ennyire kell? POLKA

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.