Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9051) Psychonaut válasza sanyek2 (#9050) üzenetére


Psychonaut
addikt

333MHz a max, ha CFW-d van, Recoveryben beallithatod (vagy vsh menuben, ha be van kapcsolva).

(#9052) sanyek2 válasza Psychonaut (#9051) üzenetére


sanyek2
senior tag

Be van kapcsolva a vhs menü, csak nem tudtam, hogy károsodás nélkül mennyi az egészséges. Ezt jól megmondtam... :D
Amúgy mennyi az alap?
Ha elb@szok vmit, hogy tudom helyreállítani? Elég egy teljes áramtalanítás, hogy visszaálljon az alapértelmezett beállítás vsh-ban, ha nem érhető el valamilyen okból?

(#9053) Psychonaut válasza sanyek2 (#9052) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem tudod "huzni" a processzort, a vsh menuben beallithato 333MHz az a hivatalos maximalis orajel. A gepnek semmi baja nem lesz tole, legalabbis nekem evekig ment ugy mikor meg CFW-m volt.
Recoveryben vissza tudod allitani ha nem jonne be valamiert a vsh menu.

(#9054) sanyek2 válasza Psychonaut (#9053) üzenetére


sanyek2
senior tag

Rendben, köszönöm!

(#9055) Zorallos


Zorallos
csendes tag

Üdv!

Nemrég van egy Psp 1004-es Fat gépem amit cseréltem. Vettem hozzá játékokat nagyon sok jól működött pl: god of war, assasin creed, de a Grand theft auto liberty city storeis és Grand theft auto vice city stories akadozik elég furcsán megyek vele és negyed másodpercekre leál és folytatodik. Megprobáltam mindent de mindig szaggat amikor játszok vele és ez hosszú távon nagyon zavaró tud lenni mint a 2 játéknál. Valaki esetleg tud valami megoldást? A választ előre is köszönöm!

(#9056) doc válasza Zorallos (#9055) üzenetére


doc
nagyúr

nem karcos az UMD?
egyebkent a Vice Cities nalam is ilyet csinal, de en betudtam annak hogy lassu SD kartyarol futtatom (a mechanikus mivolta miatt az UMD-k nalam a TV tetejen uldogelnek :D)

(#9057) Zorallos válasza doc (#9056) üzenetére


Zorallos
csendes tag

Nem volt karcos az UMD :( Nagyon zavaró nem tudnál valamit javasolni?

(#9058) doc válasza Zorallos (#9057) üzenetére


doc
nagyúr

nekem sajna nincs otletem, talan egy orat ha jatszottam vele, most Silent Hill: Originst nyomok :)

ja, tenyleg, ezt nem is meseltem:
multkor (tok egyedul voltam itthon este, a Zasszony elment melozni ejszakas muszakba) ulok a wc-n, kozben a PSP-n jatszok a Silent Hillel (ami ugy alapbol is nagyon fosatos jatek, de az Origins talan meg az altalam ismert ket resznel is durvabb ilyen szempontbol)
egyszer csak halk nyikorgassal kinyilik a furdoszobaajto :Y
miutan vagy ket utet kihagyott a szivem, neztem dulledt szemekkel az ajtora hogy WTF? :F
erre fel perccel kesobb besetal a macska, hat ha nem a wc-n ulok, tuti hozzavagok valami nagyot es nehezet :D

(#9059) Zorallos válasza doc (#9058) üzenetére


Zorallos
csendes tag

Hallottam róla, az nagyon jó játék :D de boltokban nem nagyon látom, én most a god of waral játszom egyik legjobb psp re :) amúgy nincs külömbség nincsen a slim és a fat között? mármint,hogy avval a kivétellel,hogy egyik vékonyabb másik vastagabb?

(#9060) doc válasza Zorallos (#9059) üzenetére


doc
nagyúr

a God of Warbol a PSN-rol toltottem le az ingyenes demot, de egyaltalan nem jott be ez a stilus
boltokbol nem szoktam jatekokat venni, lenyegeben az osszes Playstation es PSP jatekom ebayrol van :D
lenyeges technikai kulonbsegrol nem tudok fat es slim PSP kozott, de volt talan a gamepodon vagy a logouton egy nagyon jo iras a PSP modellekrol, az eredeti fattol egeszen a Go-ig

(#9061) Zorallos válasza doc (#9060) üzenetére


Zorallos
csendes tag

Értem, köszi a segítség :R

(#9062) james001 válasza doc (#9058) üzenetére


james001
veterán

Legalább segített kinyomni a cuccost a cicus ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9063) ldave válasza Zorallos (#9059) üzenetére


ldave
félisten

Ha minden igaz akkor a kijelzőben van nagyobb különbség csak. Az eredeti PSP kijelzője ha jól tudom oszloponként jelenítette meg a képet, az slim modellek pedig soronként, emellett pedig fényesebb a kijelző és kisebb a reakcióideje is (egy időben elég sokan panaszkodtak, hogy a brite kijelző furcsa módon "csíkoz"). Amúgy 3000-es szérián van még mikrofon is beépítve, meg talán a gombok helyén is nagyon kicsit változtattak.

A Slime draws near! Command?

(#9064) Psychonaut válasza ldave (#9063) üzenetére


Psychonaut
addikt

Csak a 300x modellekbe kerult az uj elven mukodo kijelzo, a Slimben a Fat-hez hasonlo van.

(#9065) doc válasza Psychonaut (#9064) üzenetére


doc
nagyúr

sajna a slimben levo kijelzo botranyosan fos :(
brutalis utanhuzasa van, mint valami kinai kacatnak. lassu jatekmenetnel ez nem gond, de pl. autoversenyeknel baromi zavaro

(#9066) Psychonaut válasza doc (#9065) üzenetére


Psychonaut
addikt

Gondolom a 300x szeriarol beszelsz, azzal voltak ilyen gondok (es Europaban azt is Slim & Lite neven arultak/aruljak, mint a 200x-et).

(#9067) doc válasza Psychonaut (#9066) üzenetére


doc
nagyúr

nem, az enyem a 2004-es slim
nagyon szeretem, mert nagyon jo jatekok vannak ra, de amolyan igazi sonys bovli az egesz (ocska kijelzo, kenyelmetlen kezeloszervek, analog iranyitasra kvazi alkalmatlan 'joy', stb), ha a Caanoo-n mennenek a PSP-s jatekok, el is adnam ezt :DDD

na jo, azert maga a cucc nem rossz, siman ajanlom barkinek, de sokkal jobb is lehetne par apro valtoztatassal

[ Szerkesztve ]

(#9068) Psychonaut válasza doc (#9067) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem tudom, nekem semmi gondom nincs vele, bar nem is igazan jatszom rajta (ocsemnek van 2003-masa).

(#9069) doc válasza Psychonaut (#9068) üzenetére


doc
nagyúr

az autoversenyeket leszamitva mashol tenyleg nem latszik, meg ha nem lett volna elotte pl. WIZ-em azzal a csodaszep amoled kijelzovel, talan nem is ertenem mi a baj vele :D de igy mar... :U

(#9070) ldave válasza doc (#9065) üzenetére


ldave
félisten

Nekem 3004-es van, de mivel nincs viszonyítási alapom, így nem panaszkodom, bár gyors játékokkal nem is nagyon játszom. Ami inkább zavar a kijelzővel kapcsolatban az vékony kis réteg körbe, ahol mintha fehérebb lenne, mint a kép többi része.
(DSi-nek ilyen szempontból sokkal szebb képe van)

A Slime draws near! Command?

(#9071) Tomix24


Tomix24
addikt

Sziasztok!

PSP 1002 - az akkumulátora rossz teljesen. De töltő van hozzá.

Ettől még tudom majd használni? Vagy aksit kell hozzá venni? :R
(Hol a legolcsóbb egy ilyen aksi? )

(#9072) Tomix24


Tomix24
addikt

1002: Australia/New Zealand, Region 4

Most nézem, ez nem EU-s. :((( Akkor ezt hogy lehet használni? Jó lehet a konnektor dugasza? Illetve gondolom nehezebb aksihoz jutni is.. :(((

(#9073) Psychonaut válasza Tomix24 (#9072) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akksi ugyanannyiba kerul hozza, mivel mindegyikben gepben egyforma van. Aukcios oldalakon erdemes nezelodni vagy konzolboltokban. Toltohoz meg veszel egy atalakitot barmelyik nagyaruhazban es kesz.

(#9074) Shadowfax válasza Tomix24 (#9072) üzenetére


Shadowfax
addikt

A konnektor dugasza természetesen nem lesz jó, de kb. 300 Ft-ért kapsz az első utadba kerülő villamossági boltban ún. hálózati csatlakozót (magnóvezeték). Ezt egy mozdulattal lecseréled a kapott AC adapteren (szerelni nem kell), s kész is.
Kép:

(#9075) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem. Mostanában elég ritkán használják a gyerekek a psp-t, viszont nem szeretném, ha pl az aksija a nagy állásban teljesen tönkre menne? Mi lenne a jó eljárás? vegyem ki a gépből? Hagyjam benne és időnként töltsem fel? Köszönöm előre a válaszokat!

(#9076) Psychonaut válasza Gaborka30 (#9075) üzenetére


Psychonaut
addikt

En kivennem es neha visszatennem, feltoltenem-lemeritenem. De persze ez csak tipp...

(#9077) doc válasza Psychonaut (#9076) üzenetére


doc
nagyúr

szerintem felesleges kivenni, idonkent ra kell tolteni kicsit, oszt' jovan...
a lenyeg hogy semmikepp ne meruljon le teljesen!

(#9078) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Ha a kijelzőn halvány fekete csíkok jelentek meg, amik egyáltalán nem zavaróak játék közben, csak menüben látni, azzal mit lehet kezdeni? Mi romolhatott el szerintetek?
Köszi előre is a válaszokat.

(#9079) Gabormester


Gabormester
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy psp3000-est és olvastam hogy CFW-vel eltudnám indítani a régi PS1 játékaimat.
Hosszas kutatás után rátaláltam a popsloader modulra viszont miután beüzemelem csak fekete képernyőt kapok, ha régebbi verzióval indítom akkor meg egy (80000004es) hibát.A lemezeket én rippeltem magicisoval és popstation-el.Valakinek sikerült ps1 játékokat játszania esetleg? (6.60 PRO B10 psp3000gen4)

(#9080) Weißturul


Weißturul
senior tag

Üdv!
Lassan vennék megint egy PSP-t (vagy droidot cserélek rá)(az előzőt anno elcseréltem Xbox360-ra, azt meg el kellett adnom, de mindegy) és szeretném tudni, hogy mivel érdemes rajta játszanom :)
Nekem az alábbiakat sikerült emlékezetből összekaparnom:
-God of War: Ghost of Sparta és Chains of Olympus
-Metal Gear Solid: Portable Ops és Peace Walker
-Monster Hunter Freedom Unite (<-ezzel vagy más MHF-ekkel játszik valaki? Egy kis csapatos vadászat jó lenne :K)
-GTA: Liberty-, Vice City Stories és Chinatown Wars
-Resistance: Retribution
-Crisis Core: Final Fantasy VII

Én itt kifogytam az ötletekből :B Tudtok még jó dolgokat sorolni? Mindenevő vagyok, bármilyen stílus jöhet :DD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#9081) doc válasza Weißturul (#9080) üzenetére


doc
nagyúr

Toca 2, Silent Hill, Killzone, Patapon?

(#9082) Weißturul válasza doc (#9081) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ó, Patapon :D El is feledkeztem róla, thenksz :C Killzone-t nem szerettem, ez a felülnézetes lövöldözés nem jött be csak az Army of Two-nál.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#9083) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah és a LOCO ROCO????
A legjobb játék PSP-re, ráadásul két része is van :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9084) doc


doc
nagyúr

es ha mar patapon: mar baromira a legelejen elakadtam... :(
valaki mondja mar meg hogy hogyan kell atmenni azon a palyan, ahol 'tuzes' a talaj, es megpusztulnak a kis gorenyek ha ralepnek?

(#9085) Weißturul válasza doc (#9084) üzenetére


Weißturul
senior tag

Le kell győzni az egyik Bosst ami után megtanulsz esőt idézni.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#9086) doc válasza Weißturul (#9085) üzenetére


doc
nagyúr

ahhhaaaaa, szoval akkor van meg olyan palya, amin nem voltam, pedig kellett volna?
kthx :R :R
en meg mindenaron ott a palyan akartam valami megoldast talalni, ezek szerint kereshettem volna a vegtelensegig :DD

(#9087) TOLEDOO


TOLEDOO
tag

Eladó egy PSP 2004 modell.
Kifogástalan állapotban,megkímélve 4GB kártyával,usb töltővel,220V töltővel,tépőzáras védőtokkal,sok játékkal.
+1 PSP 2004 ALKATRÉSZNEK (kijelző hibás)
Akit érdekel pü. írjon.
Győr és környéke.

(#9088) Prime110 válasza doc (#9086) üzenetére


Prime110
aktív tag

Nem egészen, a sima kajagyűjtögetős pályán van egy lándzsa szerű dolog a pálya elején, ott is egy ritmust kell lejátszani és elkezd nőni a földből, addig kell játszani a ritmust, amíg ki nem bukkan, az tartalmazza az esőt (asszem'...). De lehet egy boss kell, erre így már nem emlékszem, de összeszedni amúgy egyszerű! :)

De azon a pályán akkor is vigyázni kell, mert csak FEVER-ben jön elő az eső-idézés és nem sokáig takarja eső a tüzet, nagyon ki van centizve és ha rontod a FEVER-t akkor annak a pályának vége is!

Én most a 2-t tolom! Zseniális továbbra is! :)

[ Szerkesztve ]

(#9089) ldave válasza Weißturul (#9080) üzenetére


ldave
félisten

Te hány gépet veszel egyszerre ?

A Slime draws near! Command?

(#9090) Weißturul válasza ldave (#9089) üzenetére


Weißturul
senior tag

1.: közöd?
2.: ez másik topicban ki lett tárgyalva - többet is tudnék venni

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#9091) ldave válasza Weißturul (#9090) üzenetére


ldave
félisten

Közöm annyi van hozzá, hogy itt kérdezgeted a népet, és hát én is a nép tagja vagyok.

Amúgy meg lehet tudsz többet is venni, de mintha múltkor azt írtad volna, hogy apuci megvétózta a Wii vásárlásod, de lehet rosszul emlékszem.

A Slime draws near! Command?

(#9092) Tomix24


Tomix24
addikt

Srácok PSP-n hogy lehet filmet nézni? Pendrive-ról beolvassa? Vagy csak a Memory stick duo-ról lehet? :R

(#9093) Weißturul válasza Tomix24 (#9092) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ha rá tudsz kötni pendrive-ot megdícsérlek :DDD (ha lehet akkor nem szóltam :B)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#9094) Tomix24 válasza Weißturul (#9093) üzenetére


Tomix24
addikt

Ja, nem jött még meg a gépem(első ilyen), csak reménykedtem(és nem néztem meg a portokat) :B Akkor marad a felmásolás a karira majd.

(#9095) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Ma sikeresen én is szereztem egy psp-t 5.50-es fw-vel. Az a baj, lehet sötét vagyok de nem találom rajta a fényerő állítást. Hol keressem? :)

(#9096) Psychonaut válasza Babetta-X (#9095) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kulon gombja van neki az also sorban, a hangjegy melletti kis kepernyo kepevel jelzett.

(#9097) Babetta-X válasza Psychonaut (#9096) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Uristen de vak vagyok. A másik egyszerű, hogy teljesen lenémítani le tudom? :B

(#9098) Psychonaut válasza Babetta-X (#9097) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hosszan a kis hangero gombot nyomd le.

(#9099) Babetta-X válasza Psychonaut (#9098) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Köszönök mindent és bocsánat a sok extra kezdő kérdésért, csak a gép használt, kezelési útmutató nem nagyon járt hozzá :)

(#9100) james001 válasza Babetta-X (#9099) üzenetére


james001
veterán

Először én se találtam a dolgokat,még úgy se hogy voltak hozzá papírok :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.