Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) X-metal válasza tomtrial (#18450) üzenetére


X-metal
csendes tag

Nem csak az X-metalokra gondoltam... :N

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18452) koxx válasza X-metal (#18449) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ja gondolom, hogy rohadt macera, oakleynál összerakták az anyagot rendesen :)

venge: egy ilyenhez mit szólnál? :DDD

(#18453) PowerBuldog válasza koxx (#18452) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ez meg mi a rosseb? :D

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18454) koxx válasza PowerBuldog (#18453) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

2db OTT a fején, elforgatva 45 fokkal :D

(#18455) PowerBuldog válasza koxx (#18454) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ó basszus tényleg. :D Beteg. :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18456) venge válasza koxx (#18452) üzenetére


venge
tag

:K :K :K

(#18457) Viry


Viry
csendes tag

Erre most akadtam rá... KÓKLI bolt
Minden 30$ :DDD
Olyan modellek vannak hogy az ember agya megáll :Y
elnevezések köszönőviszonyba sincsenek az eredetivel....

Az ilyet hogy a faxba nem számolják fel és perelik be ? :F

[ Szerkesztve ]

:::: Powered By Eizo ::::

(#18458) PowerBuldog válasza Viry (#18457) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ezekért még a $30 is sok. De most komolyan, ez meg mi a halál?

Agyam eldobom.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18459) Viry válasza PowerBuldog (#18458) üzenetére


Viry
csendes tag

Nagyon durvák vannak! Már nem tudom sírjak vagy nevessek ezen...
:Y

:::: Powered By Eizo ::::

(#18460) bandus válasza Viry (#18459) üzenetére


bandus
veterán

szerintem szard le :) nem ertem miert haborodtok fel ezeken annyira... mindenbol talalni hamisitvanyt, ti meg mindegyiken ugy meglepodtok, mintha eddig nem is tudtatok volna a letezesukrol..:)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18461) Viry válasza bandus (#18460) üzenetére


Viry
csendes tag

tudom, hogy van, vannak és lesznek is...de azért a pecsában is a pult alól árulják őket, nem nyíltan webshopban full hamisakat...mert ha Oakeli vagy mittom én Oakly lenne mint a recebok, adihash és pumo stb hamisítványok, hogy azért van némi különbség és úgy árulják....egyszerűen nem értem az Oakley miért nem tesz az ilyenek ellen semmit...
valszeg valahol malayziában üzemel a webshop és a büdös életben nem kutatják fel ki honnan, de akkor is...

:::: Powered By Eizo ::::

(#18462) koxx válasza PowerBuldog (#18458) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez kérlek egy juliet másolat :) gondolom ott ahonnan jön megfelel az embereknek, na meg nincs is pénzük $400-os szemüvegre. Nagyobb baj az, hogy kis hazánkba is érkeznek ezekből a szarokból és az egyszeri user nem ismeri fel, hogy hamis. A legnagyobb baj viszont, hogy a hazai forgalmazó - finoman szólva - magasról szarik az egészre. (vaterával együtt)

(#18463) tomtrial válasza Viry (#18457) üzenetére


tomtrial
tag

Egyik masik "termeknek" koszonoviszonyban nincs a neve az eredetivel:) A Hijinx-hez Five Sqare van irva stb:)

Nemelyik lencse azert eleg durvan szines:)

(#18464) bandus válasza koxx (#18462) üzenetére


bandus
veterán

miért kellene a hazai forgalmazónak ez ellen fellépni? szerintem nem igazán jelentenek neki konkurenciát ezek a szemüvegek, az általuk okozott bevételkiesés meg konvergál a nullához. sokkal többe kerülne bármilyen lépést eszközölni ellenük, mint amekkora anyagi hátrányuk van a dologból, így érthető, ha leszarják.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18465) koxx


koxx
MODERÁTOR

Baromi ütős ez a jawbone

Bandus: mert neki lehetne ráhatása pl a NAV-ra, hogy ne jöjjön be ennyi rakás szar az országba. Ha valaki egy hamis oakley után ítéli meg a márkát szted mennyire tesz jót neki?

(#18466) bandus válasza koxx (#18465) üzenetére


bandus
veterán

ezzel nem értek egyet. szerinted mennyi ártott a louis vuitton, vagy a gucci hírnevének, presztízsének, hogy minden második cigánygyerek ilyen kamu cuccokban rohangál a nyóckerben? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18467) koxx válasza bandus (#18466) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pár éve nagy botrány volt belőle, hogy az ebay tele van gucci, LV és egyéb nagy luxusmárkák hamis cuccaival. Be is akarták (talán be is) perelték őket emiatt. Joguk van törölni az oda nem illő termékeket, szted itthon mennyibe tartana egy ilyen felhatalmazást adni a forgalmazónak vagy az erre kijelölt szervezetnek? Nyilván sokba mert akkor ezek az eladók nem fizetnék be a jutalékot. De ez már más téma :)
Szvsz minden hamisítás ill hamis termék árt egy márka presztízsének.

[ Szerkesztve ]

(#18468) tomtrial válasza koxx (#18465) üzenetére


tomtrial
tag

Ha a NAV jobban figyelne akkor itt paran rosszul jarnank:)

A vateras es marka csorbitasban teljesen egyetertek.

(#18469) SupaCow válasza koxx (#18467) üzenetére


SupaCow
tag

Az LV beperelte az ebay-t és meg is nyerte a pert. Bebizonyították, hogy az ebay tudott a fake LV termékekről mégsem tett ellene semmit.

f: @geboleather

(#18470) bandus


bandus
veterán

próbálgattam jupiter squared-eket, nem is áll rosszul :D
leginkább a black/oo red iridium jött be, meg a black jade iridium. a navy képeken tetszett, de nem jön be élőben, a woodgrain nem tetszik képen sem, élőben meg főleg nem :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18471) B.Ricsike válasza X-metal (#18419) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Nah én erre le is csaptam! :) Oil Rigem ugysem volt még. Clear keretes Oakley-m sem, szal minden újdonság lesz. Kíváncsi leszek rá.

(#18472) krain válasza bandus (#18470) üzenetére


krain
tag

már megérkeztek a lab-ba? na megyek megnézem én is...

(#18473) bandus válasza krain (#18472) üzenetére


bandus
veterán

azt nem tudom, nem itthon próbáltam őket. mondjuk a vásárlás esélytelen volt 189 euróért..:)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#18474) tomtrial


tomtrial
tag

Sima fekete polished kereten lévő apró pici hajszálkarcok eltüntetésére mit ajánlotok? A Hijinx-em nincs egy hetes, de már tele van a szára karcokkal sajnos.(az apró porszemeket ha mikroszálas törlővel szárazon törlöm le akkor azok összekaristolják a keretet) Persze tudom, hogy a polished keret sajna ilyen, de hátha van valakinek egy jó ötlete:)

(#18475) krain válasza bandus (#18473) üzenetére


krain
tag

jakérem :R

(#18476) Viry válasza tomtrial (#18474) üzenetére


Viry
csendes tag

200as csiszolópapír szárazon és utána nem fog látszani rajta egy hajszálkarc sem :DDD
A Tippeket ajánlom figyelmedbe :DDD

:::: Powered By Eizo ::::

(#18477) koxx válasza tomtrial (#18474) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem még nem sikerült így összekarcolnom, nem tudom hogyan hoztad össze :) egyébként nem fogod tudni eltüntetni. Jobb minőségű törlő vagy gyakrabban kimosni, passz.

(#18478) tomtrial válasza koxx (#18477) üzenetére


tomtrial
tag

Nem a gyari oakley bag-el csinaltam. Vettem direkt szemuveghez valot. Mondjuk lehet nem sima por volt hanem vasmupor:)

(#18479) koxx válasza tomtrial (#18478) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Uh, na igen, vasmű por az szívás, nagyon óvatosan kell azzal bánni, lefújni sűrített levegővel aztán törölni.

(#18480) tomtrial válasza koxx (#18479) üzenetére


tomtrial
tag

Na igen ez lehetett a gond:) Vegulis nem veszes.

(#18481) X-metal válasza Viry (#18476) üzenetére


X-metal
csendes tag

Akarod mondani 2000-es? Méginkább 4000-es.
És nem szárazon, hanem vizesen.
A 200-as papír elég durva, pl. fa deszkák közepes csiszolására alkalmas, vagy régebben festett fémfelületeket csiszolnak elő vele újrafestés előtt.

A papírok számozása a négyzetcentiméterenként megtalálható csiszolószemcsék számát jelöli. De lehet, én tudom rosszul.

Tomtrial: Én a GasCan-t a fent leírt módszerrel fényeztem fel, a 4000-es papír elég szépen felfényesítette a matt szárat. Azt pedig simán fel lehet polírozni. Akár kézzel, akár a fentebb már említett Dremel géppel vagy hasonlóval.
De ehhez csiszolópapírt, polírozó filcet, és valami polírpasztát kell vásárolnod.
Ez legalább 2000Ft. Ráadásul ha ezekkel Ilyen irányú tapasztalat nélkül nekiesel a szemüvegednek, akkor még rondább lesz, mint így karcosan...

Érdemesebb inkább jobban vigyázni a szemüvegedre.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18482) tomtrial válasza X-metal (#18481) üzenetére


tomtrial
tag

Koszi a tanacsot. Sajnos nem gondoltam, hogy ez lesz belole, de szerencsere a lencse nem karcolodott es a szaran is csak ott latszik picit ahol a fulem eltakarja szoval tenyleg nem vesz.

A csiszolopapirokkal kapcsolatban jol tudod a szamozast, pontosan ugy van. A polirpaszta is ismeros, bringavazaknal mar hasznaltam es eleg jo cucc. Persze nem fogok nekiesni par hajszalkarc miatt a szemunek:) csak gondoltam van olyan filc/szer mint pl az autofenyezesre amikor az ottani hajszalkarcokat eltuntetik. (mondjuk az festekreteg es a szer "egyesiti" a retegeket vagy mi, pintosan nem tudom)

Egy matt Gascan-t poliroztal le??? Van rola before/after keped esetleg?

(#18483) X-metal válasza tomtrial (#18482) üzenetére


X-metal
csendes tag

Nem mattot. Polished Black volt, csak iszonyat lefejeltek vele egy gerendát, és a lencse meg a keret is csúnyán sérült. Sokáig nézegettem, aztán 400-as papírral kicsiszoltam a karcokat. Akkor teljesen matt lett. Ezt a felületet finomítottam aztán 600-1200-2000 és 4000-es papírral.
Még nincs teljesen készen, de meglepődtem mennyire jó állapotba került ahhoz képest ahogy kinézett.

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18484) tomtrial válasza X-metal (#18483) üzenetére


tomtrial
tag

Uhh elég kemény. Kíváncsi leszek majd mit tudsz kihozni belőle. Amúgy a szemüveg legalább megvédte a szemét a gerendától, ez azért a jobbik eset :U

A sose igyatokra nekem is volt anno egy esetem: Crosshair Deák Bill koncert után zsebben hagyva és tovább bulizva ...

(#18485) koxx válasza tomtrial (#18484) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Remélem a mostani titan ch-val nem tervezel ugyanilyet :DDD bár az kicsit jobban bírná a kiképzést.

(#18486) gyurika981


gyurika981
tag

Egy hete vásároltam meg az első Oakley napszemüvegemet gaborcsutól egy straight jacket-et black iridium polarized lencsével nagyon tetszik! Azon gondolkodom, hogy jó lenne egy fémkeretes szemüveg is, a Jury-ról mi a véleményetek nem találtam sok mindent itt a topicban róla. Vaterán találtam is egyet [link] gondolom, hogy eredeti, mennyit szabad szerintetek egy ilyenért adni, vagy esetleg tudtok ajánlani valamit?

(#18487) tomtrial válasza koxx (#18485) üzenetére


tomtrial
tag

Neem ... Azóta megtanultam a leckét. Hála Bocinak és a Lab-nak azért elég szépen megcsinálták ... fú de szomorú voltam amikor reggel felkeltem és kerestem a szemcsit, majd a nadrágzsebben megtaláltam és sokkot kaptam :W
Ezentúl ilyen bulikra viszem a keménytokot és egy karabinerrel magamra csatolom :)

gyurika: hát ennyit nem érdemes kiadni érte, állítólag nehéz szemüveg és kényelmetlen ezért a használata (pedig nekem is tetszik). De majd koxx vagy Supacow megmondja a frankót ... nekik van/volt

[ Szerkesztve ]

(#18488) koxx válasza gyurika981 (#18486) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem te kértél zárt aukcióra engedélyt a Todd Francis eyepatchemre? :)

Jury jó kis szemü, nehéz, elpuszíthatatlan, kényelmes is.

Tamás: neked meg OTT kell azt nem tudod zsebrerakni :))

[ Szerkesztve ]

(#18489) gyurika981 válasza koxx (#18488) üzenetére


gyurika981
tag

Nem, vaterán is ugyanez a nick nevem mint itt!

Tegnap egy penny-re alkudoztam a vaterán valaki linkelte itt is, meg is egyeztem a srácal 38-ba mondom hogy állítsa át az árat és leütöm erre azt mondja van rá másik érdeklődő ha gondolom adjak érte többet mondtam hogy köszi de akkor nem kell, a másik érdeklődő le is ütötte. Ma délelött nézem, hogy üzenetem jött a vatera belső levelezőjén hogy ismét eladó ha gondolom meg vehetem 38-ért postával oda adja a szemüveget, tetszik ez a penny de mi lehet a gond vele, hogy már ketten sem vitték el

(#18490) X-metal válasza tomtrial (#18484) üzenetére


X-metal
csendes tag

Hát a szemét azt konkrétan egyáltalán nem védte meg. Kb. hajnali 2 óra volt, és nem szomjas állapotban a szemüveget a fejére tolva a pultnál fejelt le vele egy 45 fokban csapolt gerendát. :))

Gyurika981: Ha arra a zárt aukcióban futó Ice Penny-re gondolsz, akkor az egy ba..m.
Én is egyezkedtem vele, aztán nekem is jött ezzel a másik vevő dumával. Közben meg fél éve ott van az a Penny.

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18491) PowerBuldog válasza tomtrial (#18484) üzenetére


PowerBuldog
veterán

ez a ruby lencse véletlen nem az amit nekem elpasszoltál? :D

Koxx: az jó, mert én meg eladtam ebay-en $60-ért. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18492) koxx válasza gyurika981 (#18489) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

biztos? nekem nem koxx a nevem vaterán

"gyurika981 felhasználónk szeretne részt venni az Ön zárt aukcióin és ehhez kéri az Ön engedélyét." [link]

Nincs semmi baja a pennynek, csak nem lehet rendesen alkudozni az eladóval :)

PB: de az :)

[ Szerkesztve ]

(#18493) radi8tor válasza koxx (#18492) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi az előnye a zárt aukciónak? Ha akarja valaki, akkor vegye meg 20k-ért nem? :U

⭐ Stella

(#18494) gyurika981 válasza koxx (#18492) üzenetére


gyurika981
tag

Hi akkor mégis csak én voltam :D már nem emlékszem az utobbi 2-3 hétben annyi napszemüveget megnéztem mire elszántam magam a vásárlásra, most meg már a második oakley-n gondolkodom

(#18495) tomtrial válasza PowerBuldog (#18491) üzenetére


tomtrial
tag

Szerencséd, hogy akkor még nem voltam ebay képes :D Elég jól elpasszoltad ... nem gondoltam volna, hogy azért a lencséért 60$-t kiad valaki.

koxx: OTT-t már csak nagyon de nagyon be..szva vennék fel buliban :D

(#18496) koxx válasza radi8tor (#18493) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pl az, hogy ha több helyen is hirdeted. Nem egyszer előfordult, hogy apronetről találtak meg és ha egyidőben leütik vaterán is akkor szívó. Így biztos csak az fog jelentkezni rá akit érdekel. 20k az csak az induló licit, a min ár kicsit feljebb van.

(#18497) koxx


koxx
MODERÁTOR

X-metal, ezt figyeled? bár nem tudom erre mi lehet a jó ár [link]

(#18498) Hullamos


Hullamos
tag

Esetleg valaki meg tudja mondani hogy eredeti,es hogy egyaltalan mi a neve?Baratnomnek szeretnem de noi oakley-ban nem vagyok othon.Hatha valaki a forumbol jobban vagja a noi szemut mind en.Koszi.[link]

[ Szerkesztve ]

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#18499) koxx válasza Hullamos (#18498) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Abandon [link]
sztem eredeti

[ Szerkesztve ]

(#18500) X-metal válasza koxx (#18497) üzenetére


X-metal
csendes tag

Ez már most több, mint amennyit én egy nem Jordan R1-ért fizetek. A hétvégén egy ugyanilyen szép, dobozos szettért 900$ felett fizettek.

Hullamos: Nagyon kell vigyázni a női szemüvegekkel, mert némelyik felvéve igen csak furán tud kinézni egy nőn... Szerintem női szemüveg esetében mindenképpen érdemes először valahol felpróbálni a kiszemelt modellt vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.