Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) lenkei83 válasza tomtrial (#18300) üzenetére


lenkei83
tag

Én nem tudok rendelni, de van aki be tudja küldeni :) Kicsit félek az ebay-es vásárlástól szemcsi tekintetében. :F

(#18302) PowerBuldog válasza Viry (#18299) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Hát izé, inkább karc nélkülire gondoltam. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18303) riszter


riszter
senior tag

(#18304) radi8tor válasza riszter (#18303) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért mert megtartják maguknak az infót a fórumlakók. :(
Feb 29-es eseményről is lemaradtam, meg erről is...

⭐ Stella

(#18305) harryls


harryls
csendes tag

Koxx: Az a tens amit árulsz annak nem 10w40 a keret színe? Tökre úgy néz ki mint a monsterem. És itt van ez a tens, szvsz ez a lava keret szín (sokkal pirosasabb). Az o-review-en is néztem mind a kettőt, a lava orrán fehér a felirat és az icon, a 10w40-en fekete, viszont a tiédben lévő lencse túl világos a gyárilag belerakott feketéhez képest.

(#18306) koxx válasza harryls (#18305) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Bakker, lehet igazad van, sőt.. Olyan mintha 10w40 keret lenne vr28 lencsével. Ezen feketék a feliratok, kicsit tanácstalan vagyok :U akkor ez most custom vagy mi a szösz?

Nincs doboza :( zacsiban jött, de zsírúj a keret és a lencse is, tuti nem fake

[ Szerkesztve ]

(#18307) harryls válasza koxx (#18306) üzenetére


harryls
csendes tag

Dobozán mi van?

(#18308) harryls válasza koxx (#18306) üzenetére


harryls
csendes tag

Abban biztos voltam hogy eredeti, csak cseréltek benne lencsét.

(#18309) Brownie0306


Brownie0306
újonc

Valamelyikőtök a múltkor mondta h megnézte az új twenty-t.
Kérdés: milyen egy fives squaredhez képest?
mikor lesz kb felpróbálható a LAB-ban?

másik: mi a véleményetek egy OO Red Iridium Polarized lencséről?

(#18310) tomtrial válasza Brownie0306 (#18309) üzenetére


tomtrial
tag

Ugy emlekszem SupaCow tett is fel fotokat ahogy a Lab-ban probalhatja. Eleg jo szemcsi lett.

(#18311) tomtrial válasza Brownie0306 (#18309) üzenetére


tomtrial
tag

Ugy emlekszem SupaCow tett is fel fotokat ahogy a Lab-ban probalgatja. Eleg jo szemcsi lett.

(#18312) tomtrial válasza Brownie0306 (#18309) üzenetére


tomtrial
tag

Sorry. Ez a franya mobil :(

[ Szerkesztve ]

(#18313) koxx válasza Brownie0306 (#18309) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Külsőre rendben van, de nekem keskeny, nem takar jól

Kálmán, igen mostmár biztos, hogy custom és 10w40 a keret és vr28 a lencse. Remélem így többet ér :))

(#18314) venge


venge
tag

Biztos, hogy nem vesztek Oakley órát?

(#18315) koxx válasza venge (#18314) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Már beajánlottam rá egy összeget, de valahogy nem ment bele az "500 usd postával" ajánlatomba :DDD

persze csak viccelek

(#18316) tomtrial válasza koxx (#18315) üzenetére


tomtrial
tag

500at kiadtal volna egy ilyen "vacakert" :)

venge: hogy tetszet az OTT hasznalati utmutato amit nemreg postoltam? :)

[ Szerkesztve ]

(#18317) venge válasza tomtrial (#18316) üzenetére


venge
tag

Sírtam-ríttam, hogy neki három is van a fején, nekem meg egy se! :O

(#18318) X-metal válasza koxx (#18313) üzenetére


X-metal
csendes tag

Igen így többet ér.
Talán már a felét is annak, mint amennyit kérsz érte...
Érdemes lenne árukapcsolást végezni ezzel a termékkel.
Így igazán jól járna a leendő vevő.
LOL. :C :DD :C :Y :DD :Y

Bocs, de minden nap, mikor megnézem a vaterát, mosolyra fakaszt mind a két tétel.
B@sszatok le, kövezzetek meg, szerintem akkor is a vicc kategória mindkettő...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18319) koxx válasza X-metal (#18318) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az, hogy nem a te érdeklődésednek/ízlésednek megfelelő attól még nem kell lefikázni. Én sem szóltalak le amiért képes lettél volna kiadni egy üres keretért 300+ fontot. Nekem meg az nem ér egy fabatkát sem. Mindenre van vevő, előbb utóbb elkel. Elnézést, hogy nem érhet minden szemüveg 500+ dollárt.

btw: egy fordított lencsés R1 [link]

[ Szerkesztve ]

(#18320) gaborcsu válasza X-metal (#18318) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Eddig két itthoni fanatikus örült neki, hogy egyáltalán hozzájutott ilyesmihez. Amúgy ha innen rendeli vki, kb. ugyanannyi a vége. Lehet van ennél olcsóbb is ebayen, de én nem találok.
Ez viszont még nekem is tetszik pedig nem csípem magát a modellt.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#18321) X-metal válasza koxx (#18319) üzenetére


X-metal
csendes tag

Abszolúte az ízlésemnek megfelelő a szemüveg...
Az árképzés nem az.
Mindenkinek szíve joga eldönteni, mit mennyiért kínál.
Csak hát...

Az ebay-en is jocskán a feltüntetett ár alatt mennek el. Jelenleg vagy 4-et tudnék linkelni...

Meg hát abból a display-ből is postával 10-ért lehet venni...

Ne haragudjatok meg, de nekem ez ugyanaz a kategória, mint a fake okakley 15.000-ért........

Azért szvsz egy Ten és egy Jordan r1 között van annyi különbség...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18322) koxx válasza X-metal (#18321) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nézd, 10 ezer ft-ért nem fogom eladni. Másnak még lehet megfelelő ár, neked nem az, ennyi. Kár is ezen vitázni, nem jutunk előrébb.
Ebből a régi tensből tudsz 4-et linkelni ami új vagy a displayből?

[ Szerkesztve ]

(#18323) gaborcsu válasza X-metal (#18321) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Szerintem sincs értelme...
Egyébként magamnak rendeltem anno vagy 10 db-t, és frissíteni szoktam 3 ft-ért a hirdetést, ha meg nem kell senkinek akkor valahogy elfér a 3 vitrinem valamelyikében.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#18324) X-metal válasza koxx (#18322) üzenetére


X-metal
csendes tag

A Ten-ből, de tudnék a Display-ből is...

Most csak kettő, mert vásárolni is akarok, nem teregetem ki minden kártyámat.

1

2

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18325) koxx válasza X-metal (#18321) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Még egy dolog, lehet, hogy te 10ezerért veszel ilyen állványokat, de akinek nincs lehetősége/kedve stb ebayezni annak igenis jó árnak számít. Ez nem olyan cucc, hogy bemegyek a boltba és leemelem a polcról. De jó is lenne.

Ezek erősen használtnak tűnnek, de német ebayen valahogy mindig olcsóbban mennek el ezek. Meg sokszor azt se tudják, hogy mit árulnak.

Na offot befejeztem.

[ Szerkesztve ]

(#18326) X-metal válasza gaborcsu (#18323) üzenetére


X-metal
csendes tag

80 fontért volt 5 Db+ posta. Amúgy mint mondtam, mindenki annyiért árul, és azt amit akar....
Az én szubjektív véleményem az, hogy ez az árképzés a vicc kategória, és én jókat mosolygok rajta...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18327) SupaCow


SupaCow
tag

Nem igazán értem, hogy miért kell bírálni más árazását.

Amikor a fehér R1 ment el szólt valaki, hogy normálisvagybakker? Ennyiért egy átfényezett szériahibás modellt? Az más kérdés, hogy meg is vették(szerencse, és örültem is neki, hogy jól jártál vele). A Tens-t is meg fogják, előbb utóbb valaki elviszi ennyiért. Az állvány is el fog menni ennyiért.

Amikor Venge vette meg az utángyártott lencsével az XX-et, szólt valaki, hogy azért vicc, hogy egy ekkora gyűjtő mint te ilyen utángyártott dioptriás lencsékkel viccelődik? Ami az én szememben szemét, és ahogy láttam Venge sem volt érte oda.

"nekem ez ugyanaz a kategória, mint a fake okakley 15.000-ért........"
Az átfestegetés mi? Valleva lencsével. Az aztán az authentic oakley.

f: @geboleather

(#18328) tomtrial


tomtrial
tag

És még nekem rottátok fel a sok OFF-ot anno :). Mind1 én szívesen olvasom :D

Amúgy szerintem is mindenki azt árul és annyiért amennyiért akarja. Ebbe masnak beleszólása nincs, csak akkor ha Ő maga a vevő :)

[ Szerkesztve ]

(#18329) X-metal válasza SupaCow (#18327) üzenetére


X-metal
csendes tag

Amikor a fehér R1-et feltettem, akkor itt leírtam, hogy szerintem nevetségesen magas az ára...

Az már egy másik kérdés, hogy az egy egyedi szemüveg volt, amiből nincs több a világon, és 2 nap alatt elkelt...........
Azt, hogy széria hibás, azt miből vetted? Vagy ez mit jelent?

Az sem elhanyagolható szempont, hogy a gazdája konkrétan felkért, hogy gyártsak neki egy Matt fehér Ruby XX-et piros gumikkal. majdnem annyiért, mint amennyiért az R1 elkelt.
Ezt itt be is írtam pár napja...

A Vengének eladott szemüveghez adtam gyári Black lencsét is (karcos volt), illetve Venge tudja, hogy azon az áron amennyiért vette tőlem bármikor visszavásárolom.
Ez nem vicc, bármikor visszavenném.
Nem gondolom, hogy ezért bárki megszólhatna!!!
Ha Vengének nem tettszett volna, akkor visszaadja....
Őszintén, még örültem is volna, ha visszakapom........

Azt gondolom, hogy ezek a dolgok nem hasonlíthatóak össze!!!

Nem szerettem volna vitát generálni, csak mivel ez egy nyilvános fórum, leírtam a véleményem. Elfogadom másét is, csak ne vonjunk párhuzamot olyan dolgok között, amik között nincs...

És sokadszorra is leírom, hogy mindenki azt és annyiért árul, amit és amennyiért akar...

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18330) tomtrial válasza venge (#18317) üzenetére


tomtrial
tag

Elobb utobb a te fejeden is landol egy. De sapkat vegyel fel hozza:)

Mas: Az infinite hero szeriaban levo violet lencserol kinek mi a velemenye? Lilas vagy kekes kepet ad?

(#18331) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ausztrál GP, egyből kiszúrtam pár modellt :) a 4-es nem 100%, hogy az. Durva lehet napszemü nélkül végignézni egy futamot.

Tamás: egyikse, sárgás képe van és kiba jó, nagyon jó kontrasztos [link]

Az 5-ös egy juliet, a 6-os vmilyen régebbi jacket, de nem 100% az se.

[ Szerkesztve ]

(#18332) tomtrial válasza koxx (#18331) üzenetére


tomtrial
tag

4-5-6 passzolom a tobbi megvan :) Tv elott kibirom szemcsi nelkul szerintem, majd holnap kiderul. Go Iceman!!!

Koxx: sargas!!! De nem annyira mint egy fire? Azt nem kedvelem. Meglepodtem h sargas. Sokkot kaptam:)

[ Szerkesztve ]

(#18333) SupaCow válasza tomtrial (#18328) üzenetére


SupaCow
tag

Eddig ebben a Topicban 321 hozzászólásod volt. Ebből pontosan 70 tartalmazott off-ot, vagy volt teljesen off. Azokat nem számoltam, amelyek nem off-ban voltak de azok.

Nekem 661 hozzászólásom volt és ebből 68 off, vagy tartalmaz offot.

Én 2004 ben regisztráltam, végig aktív olvasója voltam a fórumnak. Te 2005-ben és az utóbbi 2 hónapban hoztad össze ezt a komment és off számot.

Azt hiszem néha joggal mondhatjuk hogy offolsz.

[ Szerkesztve ]

f: @geboleather

(#18334) tomtrial válasza SupaCow (#18333) üzenetére


tomtrial
tag

Huha ezek aztan a szamok. De most mind2en gyarapitjuk ezek szerint :) hogy az istenben tudtal ilyen gyors statisztikat nezni?
Kicsit visszafogom magam megigerem, a szamok megrenditettek:) De azert nem kell mellreszivni. Relax:)

Az is erdekes h egyszer hangot adok es mar feketebarany leszek:) No problem ....

[ Szerkesztve ]

(#18335) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

X-metal: Juliet-be milyen lencséid vannak?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18336) X-metal válasza SupaCow (#18327) üzenetére


X-metal
csendes tag

"Az átfestegetés mi? Valleva lencsével. Az aztán az authentic oakley."

Az az átfestés egy olyan minőséget képviselt, amibe nem lehet belekötni...
Talán láttad a találkozón. Ha nem, bánhatod.

Nincs igazad, a lencsével kapcsolatban sem, mert Exovista lencsével adtam azt a szemüveget. Ezt a vevő tudta. Nem vezettem félre, több képet küldtem neki, illetve több levelet váltottunk mielőtt kifizette. És az a keret teljesen gyári volt, vadi új gyári gumiszettel...
Ezen kívül garanciát vállaltam rá, hogy bármikor visszavásárolom.
Ezt a mai napig fenntartom.

Szerintem összetennéd a két kezedet, ha valakitől vennél egy szemüveget úgy, hogy egy év viselés után árában visszaveszi tőled......

Cáfolj meg, ha nem így van. :K

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18337) X-metal válasza PowerBuldog (#18335) üzenetére


X-metal
csendes tag

Ice nincs eladó. :D
Egyetlen Ice polárom van egy Carbon keretben kék gumiszettel, de azt a szemüveget nem adnám el, csak valami R1-ért cserébe...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18338) PowerBuldog válasza X-metal (#18337) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem ez volt a kérdés. :DDD
Nem feltétlenül Ice kell, azért kérdeztem, hogy mid van elfekvőben. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18339) koxx válasza X-metal (#18336) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A visszavásárlás korrekt, a többire már inkább nem reagálok.
Azt én is fenntartom, hogy a walleva, exovista, vl és egyéb csodalencsék nagy rakás szarok, pont. Xmetal keretbe ilyen lencsét rakni, mintha egy lamborghinibe opel motor lenne.

[ Szerkesztve ]

(#18340) X-metal válasza koxx (#18339) üzenetére


X-metal
csendes tag

"walleva, exovista, vl és egyéb csodalencsék nagy rakás szarok, pont. Xmetal keretbe ilyen lencsét rakni, mintha egy lamborghinibe opel motor lenne."

Igen, bevallom hibáztam. De ha ez szentségtörés, akkor valamit dupla áron áruba bocsátani, az nem szentségtőrés? :D

Amúgy én tényleg nem akartam vitát generálni, csak megjegyeztem, hogy a mindennapi Oakley vadászat közben rendszeresen szembeötlő két termék mosolyra fakaszt.
Láttuk, hogy az aranyárban mért radar is elkelt majd egy év után.
Így sokadszorra is leírom, hogy mindenki azt és annyiért árul, amit és amennyiért akar. Lelke rajta.
Én a saját szubjektív véleményemet osztottam meg veletek.
Ha akartok elítéltek érte, ha pedig valaki magára veszi, annak van miért elgondolkoznia szerintem...

PowrBuldog: Elfekvőben semmi, de pont most határoztam el, hogy megválok pár Julitól.
Plasma , Polished, Carbon, és custom keretek, Emerald, Black, Gold, Vr28 Black Polar lencsékel... Privátban beszéljünk róla...

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18341) koxx válasza X-metal (#18340) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mihez képest dupla áron? mutass már egy pontosan ugyanolyat amit árulok.

Nekem szentségtörés igen, ha egy oakley keretbe egy szar lencsét teszel, pont ettől jó nem? De ha nem így gondolod ám legyen, használd őket egészséggel.

Amúgy nem 1 év után adtam el, tavaly május óta volt meg, november körül hirdettem meg először, természetesen sokkal magasabb áron mint amennyit ér, ezzel tisztában voltam, fel kell mérni az igényeket. Nem ment el, lejjebb vittem, most elkelt, mindenki boldog. Racing jacketek is elkeltek pár hét alatt, volt egy csomó érdeklődő, komoly és komolytalan egyaránt. Itthon sz.rt se adnak érte, megfordult már nálam pár darab. Mások az igények.

Örülök, hogy sikerül nap mint nap megmosolyogtatni téged.

Én is a saját véleményemet írtam le, nem ítéllek el, másképp gondolkozunk. Na tényleg befejeztem.

[ Szerkesztve ]

(#18342) X-metal válasza koxx (#18341) üzenetére


X-metal
csendes tag

"Mihez képest dupla áron?"

Hát a valós árához képest. :K

Én is befejeztem, de azért a szemem ott van, kíváncsi vagyok, mikor adsz túl rajta.

Ha ezen az áron fél éven belül elmegy, akkor ősszel a vendégem (vendégeim) vagy (tok) egy hordó sörre egy fórumtalálkozó keretében.
Azt hiszem, ez egy korrekt ajánlat, és jelzi, hogy nem vitatkozni szeretek, csak véleményt nyilvánítok. ;)

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18343) koxx válasza X-metal (#18342) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De nem vaterán, azt nem vállalom be, nem is lesz már fent sokáig. Hanem bármilyen platformon.
Challange accepted :) szeretem a sört is.

Todd Francisre nagyon hajt egy usák muksó, de már kiakaszt.

(#18344) X-metal válasza koxx (#18343) üzenetére


X-metal
csendes tag

Tőlem az Ebay-es eladás is játszhat, de csak ezen az áron. :D Illetve bárhol ezen az áron....

Azt azért most hozzátenném a félreértések elkerülése végett, hogy egy általam megjelölt (II. kerület szalonképes szórakozóhely)helyen.

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18345) koxx válasza X-metal (#18344) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Rendben :)

Amit linkeltem R1-et, hogy a pötsbe tudta megcserélni a lencséket, teljesen szimmetrikusak?

Kálmán

Ez is nagyon komoly, violet oil rig

[ Szerkesztve ]

(#18346) X-metal válasza koxx (#18345) üzenetére


X-metal
csendes tag

Igazából, csak egy kis kiálló részük van, ami az adott oldali keretben beleillik.
Nekem van itthon 8Db csak jobbos (Black Iridium X-metal gravírozott)lencsém , és pont azon gondolkoztam, hogy milyen bután nézne ki kicsit megcsiszolva az ellentétes oldalon...
Kiváló alap a Jawbone Black Iridium(nem a vented). Kívülről színben , és az ívében is passzol az eredeti R1 lencséhez, csak becsiszolva, belenézve kicsit világosabb, mint az eredeti R1 Black iridium lencse...
Elvileg 4 párat én is tudnék abszolválni, csak akkor a bal lencse is gravírozott lenne...

Koxx: Szép az a Tribal. A lencséje Ruby lehet? Csak mert belülről kéknek látszik...
Harryls Emeraldja szerintem szebb összeállítás. .

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18347) X-metal


X-metal
csendes tag

A jobbos szemből nézve értendő...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#18348) koxx válasza X-metal (#18346) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Aha így már világos. Mindenesetre elég furán nézett ki a képen.

Ige ruby tribal, nemrossz, igazából a lényeg az ikon festése egyszínre a kerettel.
Naná, hogy szebb, én raktam össze :))

(#18349) harryls válasza koxx (#18348) üzenetére


harryls
csendes tag

Hál isten hogy befejeztétek. Majd a hordó sör mindenkit lenyugtat, aki nyugodt volt azt pláne :DDD Koxx ha nem adod el azt a tens-t határidőre én tökön szúrom magam :O

Boci: Az én OFF-jaimat is számold meg légyszi :) Az első hsz-em a 6271es

[ Szerkesztve ]

(#18350) krain válasza koxx (#18345) üzenetére


krain
tag

vááá, az az oil rig de jóóóó, ilyen violet lencsét még nem is láttam benne, de tetszik...tiéd? eladó? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.