Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#772) csabyka666


csabyka666
addikt

Azt tudja valaki, hogy az ETZ-ken a töltést lehet-e állítani? Én úgy tudom, hogy vagy van töltés, vagy nincs töltés, de hátha rosszul vagyok informálva...

A sztori annyi, hogy az akksimat visszavittem a boltba, mert se a motor, se a töltő nem tudta 12,2V fölé tornászni a feszültségét, és volt, hogy alapjáraton a világítást rákapcsolva leállt a motor (mert ugye nagyon visszaesett a feszültség). Az üzletben volt pár napig, és azt mondta a szakember, hogy az akksi teljesen jó, ők fel tudták tölteni 12,8V-ra, és ezt tartósan meg is őrzi. Hát, furcsa, de ha ő mondja, biztos így van, mindenesetre érdekes, hogy se a motor nem töltötte fel, és a töltő is lekapcsolt, mert tele akksit jelzett...
Az előző akkumulátorral nem volt probléma, azt én magam, vagyis a hanyagságom ölte meg, de egy teljes szezont motoroztam vele tavaly, és a szezon végén is 12,8V volt rajta, szóval a motor rendben van.

A motorból kikötöttem a riasztót, hogy semmi se terhelje az akksit, amikor áll a motor, de így is lemerült hamar.

Szerintetek?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.