Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  MySQL topic

Hozzászólások

(#1037) Sk8erPeter válasza PazsitZ (#1036) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Valóban, nem hülyeségnek tartottad, rosszul emlékeztem, de ezt írtad:
"Tomoritett fajl import nem tudom van-e alapbol, de nem tudom miert akkora gond ez."
Azért akkora gond, mert ha én tömörített formában exportálom az eredeti szerverről a dumpot, akkor szeretném azt egyből importálni. Nem tudom, mit nem lehet ezen belátni.

A kitömörített változat esélyes, hogy működik, majd kipróbálom. De már megint olyan dolog, amivel nekem kell tökölni, ahelyett, hogy a program elintézné ezt helyettem. Szerintem ez alapvető elvárás, és annyira nem nagy dolog, ha a phpMyAdmin is képes rá.

"A grafikus query osszeallitot meg hagyjuk mar, elhiszen, h lehet vele jot jatszani, de azon tul..."
Ja igen, erre írtad, hogy ez szerinted f@szság. Hát nem az, és például kapcsolatok gyors létrehozására a phpMyAdminban is van lehetőség grafikus felületen keresztül is.
Mondjuk erre már korábban is reagáltam, hogy kár, hogy nem tudsz olyan esetet elképzelni, ahol a grafikus query-összeállító igen hasznos tud lenni. Nyilván nagyvállalati környezetben (nem magamról beszélek), egy 200 táblás query-összekapcsolást is bepötyögnek, igaz? Szerintem ott is tök jókat "eljátszanak" grafikus alapú adatbázis-kezelőkkel...

Sk8erPeter

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  MySQL topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.