Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#441) J97


J97
tag

Sziasztok!

Lusta voltam végigolvasni a topicot meg nem is igen volt rá időm, ezért bocs ha már valaki kérdezte. Elgondolkoztam az Mx518 megvásárlásán, de még nem döntöttem el véglegesen, és kipróbálni sajnos nincs lehetőségem. Ezért kéne egy kis segítség. Jelenleg egy M$ Wheelmouse 1.1A -t használok, amit szeretek is, nincs vele bajom. Kényelmes, pontos, nem ugrik, nem laggol, nem hibázik. Ehhez az egérhez viszonyítva mennyivel lenne jobb egy MX518 ? Miben éreznék változást az 1.1A -hoz képest ? Érdemes lenne azt a plusz többletet rááldozni ? Az tény, hogy technikai paraméterei felülmúlják az 1.1A -t, de a gyakorlatban ez miben nyilvanul meg ? Hiszen az 1.1A is elég pontos. Kényelmesnek is kényelmes a kis 1.1 -es. Mx510 -el dolgoztam egy idejig a munkahelyen, de sajnos nekem az nem igazán jött be, nehéz is volt meg nem is érezte magát jól rajta a kezem. Viszont azt hallottam, hogy az Mx518 felülete már nem olyan csúszós, a formáján is változtattak icipicit és könnyebb is lett, szval nem toom. Help me! :)

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.