Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) petilaci


petilaci
csendes tag

Hi!

Tegnap vettem én is MX 518-at, iszonyat durva. :DDD Nem gondoltam volna, hogy ennyi pénzt kiadok egy egérért, de megérte. Nagyon kényelmes, pontos, gyors. Előtte Genius Netscroll+ Eye és MS Intellimouse 1.1 volt, de szerintem nagyon is érezhető a különbség ezekhez képest. Amúgy az MS 1.1 800 vagy 400 Dpi-s? Én eddig úgy tudtam hogy 800 de MS oldalán 400 van: [link]

a rendszer papíron elektronikus...

(#452) Csigger


Csigger
őstag

csáó! tudom már sokan megkérdezték ebben a topicban is meg a G5 topicjában is hogy:
Vajon megéri e 5-8 ezer forinttal többet adni egy G5lézer egérért? nézegettem mindkét egeret, olvasgattam róla elég sok mindent, de még mindíg felvetődik benne ez a kérdés! megéri e?
merhogy a lézeres technológia még elég friss, az optikai egerek meg igazán jól ki lettek gyurva már! meg a PH tesztekből is kiderül h a G5 jó, csak gondok akadnak azér itt a vezérléssel főleg CS közben! meg nekem valahogy az MX518 jobban bejön! a két oldalsó gomb, az hogy a + és - gomb a görgő előtt és mögött van, bár ''hátránya'' az hogy nincs rajta DPI jelző! szal engem csak ez az egy zavar ebben az egérben! please mondjatok erről vmit! nagyon hiányzik erről az egérről ez a cucc? mer erről még senkit sem hallottam!!
igazából úgyis game közben veszi észre az ember h milyen felbontáson van, és nem az egerét kezdi el nézegetni! vagy nemigaz? :F

Apple and Android user

(#453) Csigger


Csigger
őstag

hallo! tud vki nekem választ adni?? nagyon elhalt a topic!!

Apple and Android user

(#454) Csigger válasza Csigger (#453) üzenetére


Csigger
őstag

köszi! már nem olyan fontso! más topicocban már nagyábból kaptam rá választ azér ha írtok elolvasom itt is!! :C

Apple and Android user

(#455) Dtomi válasza Csigger (#454) üzenetére


Dtomi
őstag

Nekem qrva sok gondom volt az egérrel amint olvas6od lejjebb, míg meg nem oldodott nagyon pipa voltam rá! Amúgy az egér szok6ó 1 7 után lekopott a Logitech jel körüli fekete festék... a minőség..! nem kell rá DPI jelző hidd el érezni fogod mennyin van COD-ba nem egy* kértek már konfigot hogy mi a picsát csinálok hogy thomson rush odarántom nem is látják aztán felveszem a snipert és 2mm es kerítésrés közül kiszedem a palit szóval nagyon durva ja és egy 4éves tapadós 12*25 ös OTP-s reklámpadom van! de lehet hogy az új A4tech X7 nek nem ellenfél! De azért jó kis egér ÉS NEM MERÜL LE SOHA!!!

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#456) Csigger válasza Dtomi (#455) üzenetére


Csigger
őstag

hello! köszönöm szépen a részletes ismertetőt! nagyon meggyőzött ez a kis elbeszélésed COD-ról, mer én is főleg codozok, elvétve egy kis CS lanon itthon! de inkább neten cod2!
hát a festés igazából nem érdekel, kophat tőlem! nem nézegetni fogom hanem játszani vele!
hát nem tom! azér a Logitech még mindíg minőség! persze nem hordom le az A4techet, nekem is volt ilyen egerem közel 2 évig!! de azt azér még akkor sem hiszem h az A4tech 2000-2400 dpije lenyomja az MX518at!! :DD

Apple and Android user

(#457) Csigger


Csigger
őstag

szasztok skacok! hogy én is kicsit hozzájáruljak a véleményekhez, bár nem saját tapasztalat által, de e G5 topicjában írták és szntem ide is ideillik ez a hsz!
[link] Lohától a 450es hsz!
de idézném is!
''COD-os játszópajtások közül soknak van G5-je, de a vélemények alapján sztem inkább MX518... Bevált jó egér, a G5-nek meg az 1,1-es frimware-el is gondjai vannak sokszor...
Általában ezeket a véleményeket hallom: ''Jójó, de vmi mégsem az igazi...''

Apple and Android user

(#458) slayer006


slayer006
addikt

Hy !!

Használ valaki ilyen egeret QPAD egérpaddal ??
Ha igen lécci írja le mennyire ''passzolnak'' össze.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#459) Csigger


Csigger
őstag

hűha! ez a topic télleg ennyire nem megy? pedíg van azér jó pár ember itt a PH-n akinek van ilyen egere, vagy legalábbis van vele tapasztalata!

Apple and Android user

(#460) slayer006 válasza Csigger (#459) üzenetére


slayer006
addikt

ennyire ..... :O
mintha tilos lenne ide írni ....

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#461) Okoska2


Okoska2
aktív tag

Akkor en is leirom a velemenyem.
Eloszor MX-510 em volt nagyon szerettem de agyerekem is eleg sokat jatszik es nyekerget egy uj egerert hat gondoltam veszek egy MX-518-at. Elso benyomasom az volt hogy semmi kulonbseg. De ahogy telt az ido egyre inkabb olyan erzesem lett hogy az MX-510 mintha nekem jobb lenne. Ki is csereltem par honap mulva es inkabba az 510-el jatszottam. Valahogy annal jobban mukodott a meghajto progi. Nekem sokszor cserelt felbontast latszolag minden ok nelkul. Lehet en nyomkodtam az allito gombot veletlen a nagy harcokban de nem ez a lenyeg. Hiaba tiltottam le az erzekenyseg allitast es fixre 1600 ra raktam megis volt hogy ha felrenyomtam lejjebb vette. Megorjitett. A Logo mindkettorol lekopott de az 518-rol gyorsabban.Akkor csodalkoztam el igazan amikor a gyerek jott hogy adjam vissza a regi egeret. Rendesen vita alakult ki mert mindketten az MX-510-et akartuk. A megoldas hirtelen jott. Felesegemnek elromlott a 3 eves Logitech optikai egere. Osszehivtam a csaladi kupaktanacsot es meggyoztem oket hogy kell nekem egy jo eger a gyereknel marad az 510 felesegemnel 518 en meg kapok egy ujat. Az hogy mitol tetszett mindenkinek az MX-510 fogalmam sincs. Talan softwer dolog lehet de elvileg az 518 gyorsabb jobb de nalunk nem jott be. Szoval nekialltam kerdezoskodni haveroknal mit vegyek. Volt egy gyerek aki nagyon jo jatekos es eskudozott a Razer-re. Kiprobaltam sokfajtat de nem jott be nekem egyik sem. Veletlen volt hogy kitudtam probalni a Razertol a Daimondback-et. Jaj de furcsa volt eloszor. De ahogy jatszottam azzal a csunya szornyel egyre jobban ereztem nekem ilyen kell.Annyira pontos volt csak a fogasa volt fura. Ahogy ment az ido elfelejtettem hogy vegul is egeret probalok es ra kellett jonnom hogyez egy jo kis eger lenne nekem. Utanna neztem a dolgoknak es lattam van masik jobb pontosabb eger is. Kiprobaltam azt is. Hat a Razer Copperhead-et nekem talaltak ki. Halalosan pontos nagyon jo softver es egy kis ido utan rendkivul kenyelmes.
par het hasznalat utan kivancsisagbol kiprobaltam az MX-518-at megint. Egy egesz napon keresztul jatszottam vele es azt kell mondanom hogy a Copperhead-hez kepest mintha lomhabb es pontatlanabb lenne. De ez csak akkor jott ki teljesen amikor vissza csereltem a Razerre es megint nekialltam jatszani. Hat a kulonbseg eszmeletlen. Mindig azthittem hogy milyen jo az MX-5xx szeria. Sok embernek ajanlottam is. De egyertelmu hogy jatekra nem a legalkalmasabb eger. Ha azt nezem MX-518 13.000-ert vettem a Razert 16.000-ert az a 3.000 FT kulonbseg feltetlen megeri. Termeszetesen es szigoruan ez a sajat maganvelemenyem. De ugye pont az szamit hogy mit erez az ember ha ilyen dolgokra kiad sok penzt. Az 518 nem rosz eger de a Copperhead 3k pluszert sokkal jobb......

Milyen operációs rendszert használsz? - Lidocaint és szikét.

(#462) Georgie1224 válasza Csigger (#459) üzenetére


Georgie1224
tag

Csigger: Elárulhatom neked, hogy az öcséimnek csak az irígység van az arcukon amikor ezzel nyomulok, mert az egyinek egy Nortek vacak van a másiknak meg egy Samsung 3 gombos optikai. Bár mind a ketten azt mondják, hogy szar az MX518-asom. CSAK IRÍGYKEDNEK. Előtte egy Logitech Pilot Mouse-om volt. Annál ez mérföldekkel jobb.
A driver-ét nem is fontos feltenni, mert anélkül is váltja az érzékenységet harveresen.

Murphy: "Ami el tud romlani, az el is romlik."

(#463) Csigger válasza Georgie1224 (#462) üzenetére


Csigger
őstag

heh! ez jó kis story volt! köszönjük h megosztottad velünk! hát persze, akinek ilyan egere van arra csak irigykedni lehet! :DD
ek én most egy Logitech egérrel nyomom a gamet, optikai, de hogy mi a neve azt nem tom! vmi régebbi, apámtól van, hozta a cégtől! :))

[Szerkesztve]

Apple and Android user

(#464) Razo


Razo
csendes tag

En is nem reg vettem egy 518ast es nagyon meg vagyok vele elegedve!csak jot tudok mondani rola!Logitech RULEZ

(#465) Gabest01


Gabest01
csendes tag

Hali!

En is most tervezek venni egy 518 ast, de mindenkepp szeretnek hozza egerpadot is. En egy steelpad S&S re gondoltam. Pixelben vennem, ott lehet kapni hozza tappancsokat? Eselteg ha van vki aki 518 at hasznal S&S el az plz irja le a vélemenyet, vagy h miket hallottatok rola. Middle senssel tolom

Koszi

Long

(#466) kovsol válasza Okoska2 (#461) üzenetére


kovsol
titán

10k ért kapsz 518 -t nem tudom te hol vetted 13k ért de elég szar hely lehetett

Copperhead meg a G5 ellenfele ahoz hasonlísd ide inkább a diamondback lenne illő

May the Force be with you!

(#467) B.Rocky


B.Rocky
csendes tag

KODIAK meg Ms1.0 használ, neki az jön be!

(#468) Peace


Peace
nagyúr

Nos megrendeltem a kis 518-asomat. Sajnos a kis Microsoft explorer 3.0-m kezdi feladni. De jól szolgált és nagyon szerettem. Remélem nem fogok csalódni az új rágcsálóban sem. Nem voltam hajlandó 5-6k-val többet kiadni egy G5-re vagy Razer-re. :)

Jah igen, és pad-nek mit ajánlotok? Ugye jó bármilyen jobb minőségű műanyag vagy textil az egerentyű alá? Nem adnék ki 3-4k-nál többet rá. ;)

[Szerkesztve]

(#469) eastsider


eastsider
nagyúr

hy
sztetek megéri megvenni az x518-at megvenni helyben vagy netről 17-ér G5 vagy netről mx518??
netről: edigital
ja és menniyre nehéz?

[Szerkesztve]

(#470) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Hali. Lenne egy fontos questönöm. Még tavaly vettem novemberben egy MX 518-at, de most nyár elején elkezdett behalni. Arról lenne pontosabban szó, hogy a bal egér gombja csak kb. az 5. nyomásra reagál csak és ez nagyon zavaró :( . A jobb gomb simán jó semmi baja sincs, úgy reagál ahogy kell. Már szétszedtem, de nem sikerült vele semmit sem csinálnom, maradt úgyanúgy. Ha valakinek volt hasonló problémája légyszives ossza meg velem, mert nagyon szeretem a kicsikét :B és nincs cash újabbra.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#471) L@cee78 válasza eastsider (#469) üzenetére


L@cee78
csendes tag

Igazából próba cseresznye. Nekem mindkettő van , 4 hónapja a G5öt nyúzom, nekem jobban bejön, leginkább hogy itt eltérően konfigurálható az x és az y tengely , az 518nál nincs ilyen. Súlyok nélkül használom és a teflon talpak jobban csúsznak az exactmat-en.Kontra: hiányzik a a hüvelykujjamnál a két egérgomb(sajna csak 1 van ott :( .) Összegezve a G5 precízebb és gyorsabb.

[Szerkesztve]

(#472) nahat válasza L@cee78 (#471) üzenetére


nahat
tag

Szia, hol tudod kihaszbálni az x és y tegnely külön konfigurálhatóságát? Úgyértem, az én értelmezésemben ez azt jelenti, hogy be tudod állítani, hogy melyik irányba milyen gyorsan mozduljon a cursor az egér mozgatására. Jó az, ha ez nem egyelő? Játékra tervezték, de abban én nem látom ennek a funkciónak az értelmét.

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#473) Badb0y


Badb0y
addikt

Elcserélem a copperhedemet egy ilyen egérre. Kérhetnék egy pár tanácsot driverrel, faca bekonfigolással kapcsba? Icemat original padon icemat tefloncsíkokkal korrekt lesz :F

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#474) opr válasza nahat (#472) üzenetére


opr
veterán

widescreen tft-n régi játékoknál (ahol torzulás van) pl. jól jöhet. Bár nekem mx-518-am van és őszintén szólva nem nagyon hiányzik belőle semmi :DDD

mod: Badb0y: Konfigolással ég világon semmi probléma nincs, teljesen egyértelmű, nem lesz vele gondod ;) icemat padon tökéletes lesz, minden profibb egérpadon tökéletesen működik a cucc:)

[Szerkesztve]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#475) Ribi válasza Badb0y (#473) üzenetére


Ribi
nagyúr

En driver nelkul hasznalom, minekaz. Csak foglalja a rencer memoriat :) igy is muxik rajta szinte minden funkcio, csak a tetejen levo ablakvaltas nem de azt amugy sem hasznalnam.

(#476) Badb0y


Badb0y
addikt

És nincs vmi kis turbózás, hogy több hz-n menjen? Hány hz-s egyébként ez az egér?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#477) nahat válasza Badb0y (#476) üzenetére


nahat
tag

Miért akarod a CP-det erre az egérrel cserélni? A tied egy pörgősebb egér, minden razer falhasználó azt mondja, hogy az mx518 olyan tohonyának tűnik nekik. A kérdésedre válaszolva pedig, az enyém most 500 Hz-n van, a hz húzó progival fel lehet küszködni 1000 hz-re is, de a mérő progi akkor is csak 500 körüli értékeket ír ki amikor tesztelem. Szerintem a CP-nek jobb egérnek kell ennél lennie.

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#478) bAtt001


bAtt001
addikt

Hi emberiség!

Lenne pár kérdésem. Először vennék új egeret csak el kéne döntenem hogy milyet. Gondolkodom egy MX518, MX610, G5-ben de nem tudom megéri-e a plusz 5-6 ezret a G5 az MX518-hoz képest. Eddig amiket olvastam az 518-ról elég meggyőző volt. Szerintetek melyiket éri megvenni inkább játékra használnám |COD2|. Véleményeket várnék. Előre is THX.

(#479) bAtt001


bAtt001
addikt

Csak Logitechben gondolkozom mert az meggyőzött. 3 éve használok egy 2 ezer forintosat és csak most kezdi megadni magát és most is csak kopás miatt.

(#480) Badb0y válasza nahat (#477) üzenetére


Badb0y
addikt

Elég egyszerű oknál fogva.
1 évig használtam egy CH-t, és véletlenül földhöz vágtam. Kissé meggalydult, és visszavittem. Kicseélték egy vadi újra és a gari is újrakezdődött. De mivel már nem játszok ezért úgy döntöttem eladom. De innkább csere lett belőle, mert odaadtam a ch-t és kaptam egy kitűnő állapotú mx518-at+12000 ft-ot. És ahogy nézem egy az 518 is majdnem tudja az 1000hz-t, kicsebb ingadozásokkal.

[link]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#481) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Hi.. nekem is ilyen fos van... ;]
na de most komolyan...2 problémám van ezzel a cuccal:
1. sztem elég szar műanyagot használtak a borításra(arra a foltos müanyagra gondolok) pár perc és elkezd izzadni a tenyerem és az mocskosúl idegesítő! Néha papír zsepit terítek rá és úgy nyomom..:) bár ez nyáron volt inkább gáz, de most is az...
2. a bal gombnyulvány( ;] ) az meg olyan h ha óvatosan megnyomom(szóval csak épp hogy pöcöktetem rajta az ujjam) akkor így rezeg az egész! Tehát olyan mintha nem lenne rendesen lerögzítve az a gomb...Ez egy kicsit gagyi feelinget ad az egésznek...Föl is basz rendesen föleg h 11k-t attam egy olyanért aminek tökéletesnek kéne lennie..(elvégre azért is vettem)...Jó. Pont ilyet fogtam ki..de akár más is kifoghat ilyet...
Meg h vmi jót is mondjak róla: :)
-kényelmes mint állat(nekem)
-pontos,állítható dpi pöpec..(mostanába osztom a fejeseket a cs-be :) )
-8 gomb az jól jön az fps-eknél
-a zsinor kurva könnyű(mintha nem is lenne)
-jól néz ki

...végülis nem bántam meg h megvettem, igazi Gamer egér ahogy a neve is mondja.... ;)

[Szerkesztve]

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#482) Fortissimus válasza sid.:Rc211v (#481) üzenetére


Fortissimus
őstag

Nos nekem is ez van, de nekem nincs olyan problémám, hogy rezegne vmelyik gombnál.
Az én kezem nem izzad rajta, de lehet, hogy a tiéd lezsírozódott, próbáld meg megtisztítani, hidd el rá sem fogsz ismerni.

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#483) sid.:Rc211v válasza Fortissimus (#482) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

Gondoltam hogy én fogok ki pont ilyet.. :((
És mivel tisztítsam meg? :F

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#484) Fortissimus válasza sid.:Rc211v (#483) üzenetére


Fortissimus
őstag

Én úgy szoktam, hogy amikor megtisztítom a moncsimat(Clin ablaktisztítóval) távolról spriccelek az egérre is egy kicsit és papírzsepivel megtörlöm.
Vigyázz el ne áztasd, bele ne follyon vmi, vagy úgy is jó ha egyből a zsepire fújsz egy kis cuccot és törlöd meg az egeret.
Én hetente megszoktam takarítani, muszály a CS-hez :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#485) sid.:Rc211v válasza Fortissimus (#484) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

ok..megpróbálom..thx..

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#486) Badb0y válasza sid.:Rc211v (#481) üzenetére


Badb0y
addikt

Jó kis egér ez :)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#487) sid.:Rc211v válasza Badb0y (#486) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

kisegér-kisegér...közepes...:)

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#488) reset


reset
senior tag

Hi Skacok!

Legalább egy tucat egerem van...A nonametól az MX 518-asig....Akármilyet veszek, mindben látok hibát. Ez az MX 518 igazán jó lenne...csakhát a hajókötél vastagságú madzagja nagyon zavar. Ha hidegben megmerevedik, olyan mintha kötöződrót lenne...Csodálom, hogy itt a fórumon nem nagyon kifogásoltátok. Jóval gagyibb egereknek van jóval tökéletesebb zsinórja (A4 Tech X7...XTrust-Laser...)
Ej ha egyszer én tervezhetnék egeret...van egy Razer DB-m is...az meg BUG-os: X bekapcsolásból Y-szor nem éled fel! Ne mondjátok, hogy az alaplap meg, hogy a tápegység; mert már a harmadik hardveres környezetben csinálja ezt / és ahogy olvasom, másoknak is...
Nnna, hali! :O

(#489) reset


reset
senior tag

Up...! Haldoklik a topic.... :Y

[Szerkesztve]

(#490) paxxi válasza reset (#488) üzenetére


paxxi
csendes tag

Ez legyen a legnagyobb problámája az mx 518-nak. Szerintem egyáltalán nem zavaró a zsinórja. Én nagyon megvagyok elégedve vele, meg ergonomikus, és nekem az a legefontosabb a dpi-n kivűl....

(#491) ATI


ATI
senior tag

Ha már zsinórnál tartunk, akkor a G5 zsinórja überel mindent logi egeret :D Nekem 510-em van, de egyszer lehet veszek G5-t is. Én még a jóöreg Mouseman Wheel-lel kezdtem, anno 11k-ért vettem azt is :D
[kép]

(#492) Badb0y válasza reset (#488) üzenetére


Badb0y
addikt

De strapabíró!!!

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#493) mcmike


mcmike
őstag

Hi all!


Aki esetleg tesztelt már tesztelt MX518-at és G5-öt az írhatna véleményt, hogy megéri-e a lézer avagy frissítési frekvencia miatt G5-öt venni, avagy bőven elég az MX518 is... Elég nagy dilemmában vagyok hogy melyik egeret vegyem meg végülis, jól jönne egy kis segítség... :R

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#494) Solicidium válasza mcmike (#493) üzenetére


Solicidium
aktív tag

Hello! Minthogy G5-öt csak kb. egy óra erejéig használtam (az is egy éve volt), az mx518-at meg még csak pár hete nyúzom, ezért véleményem fenntartással kezelendő. A dpi-beli és technológiai különbség nem tudom, h érződik-e a két egér között. Ami viszont különbség mindenfélekképpen, hogy a G5 borítási sokkal jobb lett szerintem, mx518-asét én is picit csúszosnak találom. A dpi váltó gombok elrendezése elég suta lett mx518-on, a ''feladatváltó'' gombot is feleslegesnek találom, ugyanakkor nem tudom, hogy van-e értelme a hüvelykújnál elhelyezkedő két gombnak (bár sokak szeretik, ha sok gomb van egy egéren, én nem :)). G5 letisztultabbank tűnik, minthogyha tanultak volna az mx518 hibáiból. Minthogyha a G5 fogása még stabilabbnak is hatott volna és masszívabb benyomást kelt a fogása. Ezek szubjektív meglátások voltak és azt is figyelembe kell vennni, hogy több mint másfélszeresébe kerül a G5. Végülis összességében elégedett vagyok az mx518-cal
Személy szerint én egy g3-at próbálnék ki, mert valahogy jobban szeretem a klasszikus formájú egereket, nekem jobban kézreállnak.

[Szerkesztve]

(#495) Gr3ddy válasza mcmike (#493) üzenetére


Gr3ddy
tag

amelyik kényelmesebb és jobban tetszik :))

win7 élményindex 7.3 :)

(#496) Gr3ddy


Gr3ddy
tag

én se tudok dönten i a mai napig [kép]
Razer diamondback, logitech mx518. microsoft lasermouse 6000 ,viszont lesz majd a gyűjteményem mellé egy ms ie 3.0 és majd egy razer copperhead. G5 nem dob fel igazán.
Talán még ez [kép] ami szóba jöhetne.
Tehát van bőven választék :DD

win7 élményindex 7.3 :)

(#497) mcmike válasza Solicidium (#494) üzenetére


mcmike
őstag

Hali!


Köszi szépen a gyors reakciót. Hát még mindíg nem nagyon tudtam dönteni a kettő között. Az tény, hogy nagyon sokat számít az anyag, amivel a kéz közvetlenül érintkezik. Sokan panaszkodtak az MX518 ''izzadós'' anyagára, bár ezen kívül nem nagyon találtam negatív véleményt rá. A többi vélemény mind pozitív az MX518-at illetően. Abban sem vagyok biztos, hogy a G5 lézere annyival jobb lenne, egy 1600 dpi-s sima optikánál. De a legaggasztób (az árat nem véve figyelembe :U ) hogy még az 1.1-es firmware sem tökéletes ''állítólag''. Bár ezt még eddíg senki nem támasztotta alá... :F
A fogás milyensége talán a legfontosabb tényezők közé sorolható, ezért nem szabad figyelmen kívül hagyni. Ebben ezek szerint a G5 lenne a jobb? Sőt a nagyobb teflon-talpak csúszása is sokat lendíthet a kezelhetőségen, és stabilitáson. :U

Szóval ide is, oda is szólnak érvek, de olyan indokot még nem hallottam, amivel az egyik egyértelműen kiütötte volna a másikat a ''nyereg''-ből. :B

amúgy köszi...

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#498) reset válasza mcmike (#497) üzenetére


reset
senior tag

''...Sokan panaszkodtak az MX518 ''izzadós'' anyagára, bár ezen kívül nem nagyon találtam negatív véleményt rá. A többi vélemény mind pozitív...''

...Ja! Kivéve a vezetékét...mert arra én panaszkodtam. De az így ''legalább strapabíró'' - ezt meg Badb0y mondta #492# / és millllyen igaza van...:F

[Szerkesztve]

(#499) mcmike válasza reset (#498) üzenetére


mcmike
őstag

Igazad van, a te véleményedet kihagytam, gondoltam csak a többek által említett nagyobb problémá(k)ra összpontosítok... :R

Egyébként Badb0y tipikusan olyan lehet aki ad a régi mondásra: ''minden rosszban van valami jó'' :D

UI: én is ilyen vagyok egyébként... ;)

Apropó! Valaki árulja már el nekem miért van az, hogy az MX518-at egyes képeken ''rendesen'' látom, másikokon (mint pl. a pár hsz-el ezelőtt belinkelt) pedig mintha valaki ''idegbeteg állat'' egy rosszab pillanatában 100-as szöggel nekiesett volna felülről??? :F :F
Lehet, h én vagyok láma, de nekem úgy tűnik a képen mintha véletlenszerűen benyomkodták volna. Ez valami Special Edition? Esetleg a neve ez lenne: ''Random Pushed with 100's Nail Edition''? :))

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#500) Fortissimus válasza mcmike (#499) üzenetére


Fortissimus
őstag

Tükröződik egy picit a fotókon :)

Én egyébként meghalnék a hüvelykujjnál lévő két gomb nélkül!!
Nem is tudom mivel vásárolnék CS-ben..... ;]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.