Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Real_Necro válasza cOxeR (#300) üzenetére


Real_Necro
veterán

Na szépen halad az emberiség előre, az ember még a munkahelyén is szórakozással tölti az időt, ahelyett hogy aktívan szolgálná a fejlődő társadalmat... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#302) cOxeR válasza Real_Necro (#301) üzenetére


cOxeR
Ármester

Rajtam múlik a nyereség, amíg megvan addíg aztcsinálok amit akarok! :Y

(#303) Folze


Folze
aktív tag

hát nem is tudom...
az mx510 (libusb+logi_cmd hack) -hez képest nem vettem észre eget verő különbséget játékban, mouserateben mondjuk igen:

mx510 - 450-500
mx518 - 850-900

de ettől még nem lesz senki jobb játékos :)

amondó vagyok, akinek 510-e van, ne cseréljen
aki viszont most gondolkodik egérvásárlásban, annak mindenképp 518

[Szerkesztve]

(#304) cOxeR válasza Folze (#303) üzenetére


cOxeR
Ármester

Folze nekem most mx500-am van, és mikor próbáltam egy razert ég és föld volt a kettő között a különbség, ez gondolom mx518-nál is hasonló lesz. Amúgy már úgyis elkopott a sok használatban :DD

(#305) rebi.


rebi.
tag

Nekem van razer d.back ,és mx518,tesztelgettem kicsit,razer marad,jobb,gyorsabban reagál,könnyebb,jobban megy az egérpadokon!:D

(#306) cOxeR válasza rebi. (#305) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én akkor is veszek egyet, ha a fene fenét eszik is. Ja éh ennek nem fog 1 hónaposan nyikorogni a gombja! :DD

(#307) kretenallat


kretenallat
senior tag

Boci... MX500at lehet hasznalni a setpointtal?

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#308) drgeo


drgeo
csendes tag

Sajan csak most tudtam írni, mert egy ideig nem volt netem.:O
Már lassan egy hónapja:U, hogy ki küldte az indiweb.de az egeret. Ez alatt volt elég időm tesztelni ez 518-ast. Az egérnem a CorePad Magnammal (+skatez) tökléletesen működik (nekem egy kicsit kicsi ez a pad). Jól csúszik, élég halk és kényelmes. A hozzá való Setpoint szoftver nagyon süti, tetszik hogy játék közben is állíthatom a senset;). 1000Hz-en használom usb-én, és ebből kb. 500-600-at tud átlagban, egyáltalán nem laggol. 500 Hz-en 400-as átlagot produkált.

Hajrá cs fanok!!!

(#309) -FreaK- válasza rebi. (#305) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nekem van egy Razer DB Chameleonom amit szeretnék elcserélni egy mx518ra.Nem szeretnéd véletlen elcserélni?:)

(#310) -FreaK- válasza drgeo (#308) üzenetére


-FreaK-
veterán

Épp azt hívják ebben az esetben lagnak hogy ugrál a frissítés mint az álat,mert lehet hogy átlag 5-600,de néha lemegy 100akárhányra is.. ennél mindenképpen jobb az 500Hz mert stabilabban tartja,de még ennél is jobbha ps2@200Hz-en használod.

(#311) Folze válasza drgeo (#308) üzenetére


Folze
aktív tag

500-600:Y az hogy lehet
#303-ban írtam, hogy nálam mennyi

(#312) drgeo válasza Folze (#311) üzenetére


drgeo
csendes tag

Nem toum miért, néha 1000 felé is megy, de az áltag csak ritkán kúszik 700 felé.

-FreaK- -nek: azért ne vidd túlzásba a dolgokat!!!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Hajrá cs fanok!!!

(#313) -FreaK- válasza drgeo (#312) üzenetére


-FreaK-
veterán

Miről beszélsz láma?

(#314) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Ma voltam pixelben és fogtam egyet :) Azok a horpadások rajta csak minta, azthittem igazi :DDD

All Black...

(#315) kamikaze boci válasza kretenallat (#307) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Gondolom közben rájöttél, hogy nem:B

egyéb állatfajták

(#316) cOxeR válasza kamikaze boci (#315) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ma jött meg nekem is a cincogó!
Nekem bejön, semmit nem állítottam csak bedugtam a likba (usb) oszt kész!
Érezhető a különbség, mx500 hoz képest, wines, játékos senseket a béka segge alá tettem és így pont jó. Játékban sem ''akadt'' ki, a legnagyob rántáskor se. ;

(#317) g@bo


g@bo
nagyúr

nem kopik a pátkányról idővel a dukkózás, de nagyon?

(#318) g@bo válasza g@bo (#317) üzenetére


g@bo
nagyúr

:Y

(#319) -Jackson- válasza g@bo (#317) üzenetére


-Jackson-
őstag

pontosan mire gondolsz? :). szerintem itt is ''csak'' a logitech logó kopik, a gombok átlátszó műanyaggal vannak fedve (mint mx510)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#320) g@bo válasza -Jackson- (#319) üzenetére


g@bo
nagyúr

arra, hogy a gombok (ezüstös-feketés) festése kopik.

amúgy megvettem. gyerekek.......... ez kurv@jó. egy megváltás a genius 180 dpi-je után.

ledobtam egy Far Cry-t, soha ennyi fejlövést nem produkáltam.

:DD


engem meggyőzőtt. :R


ja, ahogy felraktam a setpoint szoftvert, rögtön megszünt a +/- gombbal valo dpi állitgatás, miért?:F

[Szerkesztve]

(#321) -Jackson- válasza g@bo (#320) üzenetére


-Jackson-
őstag

ezt csak zárójelben merem: (teszteld be egyszer gamer egérpad + skatez kombóval, az dob rajta még ennyit;))

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#322) g@bo válasza -Jackson- (#321) üzenetére


g@bo
nagyúr

skatez?

a gombokat hogy tom programozni?

(#323) koxx válasza g@bo (#322) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

setpointnak a szoftverével elvileg tálcán futnia kell
skatez ha jól sejtem vmi specko egérpad

(#324) -Jackson- válasza koxx (#323) üzenetére


-Jackson-
őstag

skatez az teflonszalag az egér talpára. meg létezik teflon talp is, hyperglide néven. sokkal jobban csúszik az egér vele, mint a műanyag talpakkal.

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#325) Albi001


Albi001
tag

Nekem adtek ilyen izét a Steelpad 4s-hez az egér talpára...!
Nem rossz!:DD

(#326) GAlli


GAlli
tag

nemreg vettem mx518 at .. es hat kurvajo az eger meg minden nekem mx510 nel meg razer nel is jobban bejon , csak ez az elbaszott setpoint 1 hulladek ; Boci : esetleg mx518 mellé razer drivert belehet applikalni ?
setpointban foleg az zavar hogy csak sens allito gombokkal lehet allitani hogy hany DPI , viszont én azonos sens el jaccok kb 2.5 éve szoval erre nincs szuksegem , viszont igy 1 rr utan megint 1600 dpi ..............

(#327) Folze válasza GAlli (#326) üzenetére


Folze
aktív tag

a gombokat lehet külön konfigolni :)

(#328) Integra


Integra
titán

na megvan végre nekem is a kis drágaság, brutálisan komoly:)
mondjuk golyós microsoft trekker egér után még a fapados optikai is jobb lenne, de ez, félelmetes.....
nyomtam is gyorsan egy kört cs:s-ben, kapásból a dupláját lőttem mint eddig, pedig még küzdök az egérrel rendesen, valszeg jó ideig szokni kell!
valami hihetetlen érzékeny, másképp kell fogni és megemelni, hogy visszahelyezzem az egérpad széléről, hogy ne csússzon el a nézet. és szokni kell a célzáshoz a dpi levételt is meg a visszakapcsolást.

a gombok programozása pedig külön, minden egyes fps-hez szintén jól hangzik, egyszer konfig, utána soha többet, automatikusan kiválasztja az elmentett konfigot a játékhoz, király! :)

a vlr computerben vettem 11300-ért a kálvin térnél

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#329) Tsunami válasza Integra (#328) üzenetére


Tsunami
senior tag

Marokra fogod az egeret, vagy az ujjad hegyeivel?

''három a kettő tizen''

(#330) Integra válasza Tsunami (#329) üzenetére


Integra
titán

valahol a kettő között
nem tehénkedek rá, az biztos
picit lecsúszva van rajta a teljes kezem, az ujjaim felfeküdnek, de a tenyerem közepe már nem ér az egér hátához alul

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#331) Tsunami válasza Integra (#330) üzenetére


Tsunami
senior tag

Akkor kb ugy ahogy én. Akkor ilyet veszek valszeg én is, a razer annak jobb aki szinte csak az ujjaival fogja.

''három a kettő tizen''

(#332) Integra válasza Tsunami (#331) üzenetére


Integra
titán

azt szándékosan nem vettem, nekem rövid időn belül begörcsöl a kezem az olyan egerektől, media markt-ban kivan állítva mindkét egér, számomra ég és föld a különbség a kettő között. de nehogy mediaban vedd meg, az mx-ért laza 17rugót kérnek ott...
ráadásul a razer egyáltalán nem keltett minőségi benyomást sem, pedig biztos jó kütyü lehet.
az mx-en viszont szó szerint pihen a kezem játék közben, befog jönni neked is:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#333) kocos


kocos
csendes tag

Szépjónapot!!!!!:DD

Lenne 1 olyan égető és sürgős problémám,hogy:O
Vettem 1 Mx 518 -as egerentyűt:)) aminek örülök is meg k...a jó és szép.
Feltettem a driverét beállítottam amit csak lehet:DD tuti ra sikeredett ám CS közben változik a gyorsulása az egeremnek FURA :F és nem tom mi lehet az oka !!!!!!!!! A sensim értéke is ugyanaz meg a beállításaim is és mégis érezhetően picit gyorsabban mozog(pl ilyen után már nem megy awp :P )

Kilöttem a görgő alatt és felett lévő gombot és dpi nek 1 fix értéket adtam meg,csak 1 et.Szóval passz! Szar lenne a cs m már,lövésem sincs.

Valaki segtene,mi lehet az oka??????

(#334) kocos


kocos
csendes tag

SetPoint 2.3 driver-nél újabbb van e ???? És ha vagyon,az honnan tölthető le?

(#335) gh


gh
csendes tag

nincs iras :(

(#336) kretenallat válasza kocos (#333) üzenetére


kretenallat
senior tag

mondd kis kocos hol van a mamad.... :D:D:D

latom megvan az uj patkany, holnap megyek le valsz majd megnezem...
egyebkent leven az eger logitech igy a logi oldalan erdemes korulnezni, akkor meglathatod h az aktualis driver verzio 2.31

nah BEEEE GOOOOOOOOOOD

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#337) F-ECT$


F-ECT$
titán

Egy kis előtörténet: van egy Logitech dualopticalom és hozzá egy steelpad 4d-m. Mindkettő kezd elkopni, úgyhogy beújítottam egy mx518-at, és most egy jó padot keresnék hozzá. Mivel mostanában nem nagyon figyeltem a padok fejlődését, ezért szeretném megkérdezni, hogy van-e olyan pad, mely legalább olyan jó minőséget nyújt, mint a mostani, de nem kell az egérre skatez (qrva gyorsan lejön, és körülményes egy war közepén ragasztgatni :D ).
Ha ilyen nincs, akkor pedig csak simán - melyik a legjobb pad most az mx518-hoz?

Dive ever, work never.

(#338) zoa


zoa
tag

Hali
Lenne egy kerdesem nekem is mx518 am van de egyik naprol a masikra az aplication switch gomb nem megy rajta ez lehet driverhiba is vagy elromlott az eger?

Kedvenc szinem a szivarvany

(#339) zoa


zoa
tag

Senki nem tud segiteni?

Kedvenc szinem a szivarvany

(#340) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nekem se? :(

Dive ever, work never.

(#341) zoa válasza F-ECT$ (#340) üzenetére


zoa
tag

szivunk... hihi

Kedvenc szinem a szivarvany

(#342) becso13


becso13
aktív tag

Szasztok!

Kene segitseg egy elegge furcsa dologra :S Szoval van egy mx518-as eger, ami 100% hogy nem hibas mert az en gepemen eddig hibatlanul ment tesom gepen most is jo.

En viszont ghosttal visszaraktam egy regebbi windows-allapotot. Azota az eger veletlenszeruen fogja magat es megall vilagit az optika minden megy csak a kurzor nem :S. Legtobbszor jatekokban csinalja. Volt alatta usbhack 1000 hz-en, de visszaallitas utan ez elmeletileg ugye nincs es le is vettem a progival. Ja es az usb-vel sincs semmi gond ugyanis a regebbi egeremet egy ms4.0-t tokeletesen kiszolgal es megy is rajta csak nekem ez kene. :B Elore is koszi a helpet remelem ertheto voltam :S

(#343) becso13 válasza becso13 (#342) üzenetére


becso13
aktív tag

Most nezem hogy talan mintha csak gamekban csinalna szal windowsban nem all meg csak ha belepek vmi gamebe. A gamek addolva vannak a driverben a dpi beallito fulnel.

(#344) zoa


zoa
tag

Help me somebody

Kedvenc szinem a szivarvany

(#345) F-ECT$ válasza zoa (#344) üzenetére


F-ECT$
titán

Én újratenném a drivert...

Dive ever, work never.

(#346) zoa válasza F-ECT$ (#345) üzenetére


zoa
tag

az mar megvolt, de vhogy most nincs kedvem windows intallalni ujra.

Kedvenc szinem a szivarvany

(#347) F-ECT$


F-ECT$
titán

Olyat hallottam, hogy intenzív használat miatt hajlamos pár hónap alatt tönkremenni. Tapasztalt valaki ilyet?

Dive ever, work never.

(#348) NBT válasza F-ECT$ (#347) üzenetére


NBT
csendes tag

Sztem ez hülyeség! Ha tönkremenne pár hónap intenzív használat után akkor valszeg nem vennék ennyien, sőt! Én most fogok váltani Razer-ről, először bejött a Diamondback de most, hogy leálltam egy kicsit a játékkal inkább a kényelemre törekedek:) Egyébként a Razer Diamondback-hez sztem sokan azért nem tudnak, csak nehezen hozzászokni mert keskeny az egér hasa, és nem olyan stabil maga az asztalon való mozgása, és én is emiatt nem tudtam 2 hónap alatt hozni azt a formám a játékokban, amilyenben azelőtt voltam mielőtt megvettem a Razer-t:(

Progressive Trance 4eva!

(#349) F-ECT$ válasza NBT (#348) üzenetére


F-ECT$
titán

Érdekes amit a Razerről mondasz, mert minden ''progamer'' arra esküszik.

Az mx 518 meg még nem olyan régi, hogy ilyen típushiba előjöjjön, ugyanis az igazán intenzíven egerezők razert használnak.

Dive ever, work never.

(#350) NBT válasza F-ECT$ (#349) üzenetére


NBT
csendes tag

Persze, az tény, hogy többen használnak Razer-t játékra... De én kipróbáltam az MX 510-et és sokkal jobban ment a játék, és ezt nem reklámozásból mondom! Elhiszem, és tapasztaltam is, hogy a Razer egy jó egér de nem nagyon tudtam hozzászokni az alakjához normálisan még 2 hónap használat után sem! Egyik haveromnál teszteltük a 2 egeret nemrég és teljesen megvátozott a Logitech-ről a véleményem, először azt mondtam rá, hogy olyan mikor megfogom, mintha tehénszarba nyulnék (bocs a trágár kifejezésért) de leültem és fél óra Quake III után aztmondtam hogy nekem kell egy ilyen!:)

Progressive Trance 4eva!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.