Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) tommjee válasza enginev3.0 (#848) üzenetére


tommjee
senior tag

Igen celluxal leragasztod ! :R

(#852) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nem egy pörgős topic mostanában, nagy kár :N

Srácok, most újítottam 2 db MX518-at, jó sokat voltak használva, elvileg valami osztrák cégnél. Ez helytálló lehet, mert a gumírozás hibátlan, alig van kopás, karc, csak jó dzsuvásak illetve agyonkopott a Logi logó. A logók mondjuk nagyon, de ezen kívül minden tökély, az összes gomb százas, mind funkcionalitás, mind festés terén.

Közel makulátlanra tudom őket varázsolni, ahogy nézem, de a logó az olyan amilyen. Nem tudtok esetleg megoldást, hogy hogyan tudnám "restausálni" a logókat? Öcskösnek lesz ajándékba, és ha már új egérre nem futotta, legalább legyen agyontakarítva, és tökéletesre renoválva :)

Szóval van ötlet vajon? Googlebe néztem egy pár perc erejéig múltkor, akkor épp nem találtam semmit.

mod:

Gilette arcszesszel vajon nekimehetek, nem mar le semmit? :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#853) tommjee


tommjee
senior tag

Haldoklik ez a topic :F Pont most akarok megint beszerezni egy MX518-at !

(#854) gordonfreemN válasza tommjee (#853) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Akkor élesszük kicsit. A teflon talpak mikor számítanak elkopottnak, illetve cserésnek? Már nem emlékszem, milyen volt eredetileg, mert kb 5 éve mikor megvettem (talán a lost 3. évad futotta az elejét kint), akkor tettem rá a talpat is, de most kb 1 tized mm látszik ki. Az éppen elég? :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#855) flash-


flash-
veterán

sziasztok

mx518 as egerem van

lenne egy kérdésem:
van ugyebár a hüvelykujjnál két gomb.
hogy lenetne az egyikre a kettő közül olyan funkciót társitani hogy megfeleljen egy bal egérklikk+shiftnek?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#856) szumo válasza flash- (#855) üzenetére


szumo
senior tag

igen

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#857) Winner_hun válasza szumo (#856) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gratulálok eme semmi válaszért.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#858) flash- válasza szumo (#856) üzenetére


flash-
veterán

és hogy?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#859) szumo válasza flash- (#858) üzenetére


szumo
senior tag

Letöltöd az egér programját (setpoint), majd telepítés után meg lehet neki adni, hogy milyen billentyűzet kombinációként funkcionáljon.
Kiválasztod a megfelelő gombot, majd a keystroke assignment funkciót és megadod a kívánt kombinációt.

(#857) Winner_hun: van, hogy csak ennyire van idő :)

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#860) Cs_Laci válasza szumo (#859) üzenetére


Cs_Laci
senior tag

egy hónap késéssel, de csak meglett :D

[ Szerkesztve ]

(#861) gsi90


gsi90
csendes tag

Sziasztok ! Érdekelne egy mx518-as egérnek a görgős klickelős panelje, ha netalántán valakinek van egy ilyen bontott alkatrésze az jelezzen. Nekem csak az romlott el egy kis vandálkodás miatt :S . Amúgy nagyon bánom, mert frankó kis egér a tapasztalataim alapján. Előre is köszönöm !!

(#862) Met


Met
nagyúr

Elkezdett oldalt lekopni a gumi és a talpak is.
Milyen megoldással tudnám ezeket javítani?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#863) Winner_hun válasza Met (#862) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gumi: Plastidip
Talpak: skatez

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#864) Met válasza Winner_hun (#863) üzenetére


Met
nagyúr

Plastidip: 5190,-
Skatez: 1360,-
= 6550,-
Új egér: 8179,-

Spórolás: 1629,-
Baszakodás vele: megfizethetetlen

Azt hiszem akkor majd veszek egy másikat, ha már nem lehetne kapni akkor megcsinálnám de így hogy lett helyette a G400 nem érdemes.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#865) Winner_hun válasza Met (#864) üzenetére


Winner_hun
félisten

Plastidip: egy egérre nem feltétlen éri meg.
Skatez 300 Ft postával
Miért zavar hogy megkopott a gumírozás? Nekem is ilyen egerem van, nem tudom mikor kopott le de már régen és egyáltalán nem zavar.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#866) Met válasza Winner_hun (#865) üzenetére


Met
nagyúr

A linket köszi!

Igazából csak csúnya így :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#867) Winner_hun válasza Met (#866) üzenetére


Winner_hun
félisten

Őőőő az egeret te használod vagy nézed?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#868) Met válasza Winner_hun (#867) üzenetére


Met
nagyúr

Használom de néha le szoktam törölni és akkor csúnya hogy itt-ott ki van kopva.
Engem zavarnak az ilyenek.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#869) Winner_hun válasza Met (#868) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha az egész lekopik akkor már nem fog zavarni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#870) Met válasza Winner_hun (#869) üzenetére


Met
nagyúr

Az igaz :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#871) Qmi


Qmi
tag

Sziasztok. MX 518-hoz keresek Hyperglide-ot, vagy bármilyen más márkájú talpat, ha valaki tud kérem linkelje :) . A baj forrása az volt hogy szét kellett szednem az egeret, de már összerakás után nem lettek gyári simaságúak a talpak sajna :( , így nem fut szépen.

UI: Elvileg kifutott széria az egér, de azt nem értem hogy a Hyperglide-ja miért szintén kifutott széria?? (Nekem ezt mondta az akitől beszerettem volna szerezni)

[ Szerkesztve ]

(#872) bozont válasza Qmi (#871) üzenetére


bozont
veterán

Én itt vettem, külön 518-hoz én sem találtam, de a a G5/7-re való jó hozzá.

Vagy keresel vágható teflon talpat, azt több helyen is kapni.

[ Szerkesztve ]

(#873) Qmi válasza bozont (#872) üzenetére


Qmi
tag

Köszi . Csak sajna én is itt találtam egyedül, és horribilis összegért hajlandók elhozni :(

(#874) flash-


flash-
veterán

apropó glide

én az mx518 at már a kezdetek óta hyperglide el használom roccat taito egérpadon,de még mindig nem az igazi,néha lassúnak érzem az "az indítást" valami dinamikusabb de pontos egérpad pad kellene a hyperglidehoz..ötlet?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#875) WolfheartGR válasza flash- (#874) üzenetére


WolfheartGR
őstag

[link]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#876) flash- válasza WolfheartGR (#875) üzenetére


flash-
veterán

köszi ismerem a topicot..általában roccat taitot ajánlottak annak idején:) na most pont az van és pont azzal vagyok elgédetetlen

pl most beírom a szöveget van az ok gomb húznám rá az egeret de amikor a mutatoval a közelébe érek így lelassitok akkor erre megtorpan az egér és lefékez...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#877) WolfheartGR válasza flash- (#876) üzenetére


WolfheartGR
őstag

A régi topikot ismered. Azóta a Roccat nincs ott ajánlva (és sok más helyen sem). Sok rá a panasz a gyors kopás miatt.
Az ott fellelhető első hsz-ben van egy valagnyi ajánlott pad. Nyugodtan tedd fel ott a kérdésedet, ha abban nem találsz megfelelőt / nem ismered az ott felsoroltakat..

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#878) nyunyu válasza flash- (#874) üzenetére


nyunyu
félisten

Revoltec FightMat Advanced?
- muanyag
- olcso (~2-2.5k)
- nem kopik, max az aljan levo gumi pottyok hamlanak, igy idovel kevesbe ragaszkodik az asztalhoz, mint uj koraban. De meg igy sem maszik magatol el az asztalon.
- baromira csuszik HGvel

3 eve nyuzom itthon...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#879) Winner_hun válasza nyunyu (#878) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az ilyentől nem koszolódik az egér talpa?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#880) nyunyu válasza Winner_hun (#879) üzenetére


nyunyu
félisten

Mitol koszolodna?
Nem kell enni rajta.

Takaritas igenye annyi, hogy kb. 1-2 havonta bevagom a csap ala, folyekony szappan/mosogatoszer/mososzer, epp mi van keznel, aztan lerazom a vizet rola.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#881) Winner_hun válasza nyunyu (#880) üzenetére


Winner_hun
félisten

Régen (10+ éve) mindig volt valami ami ráragadt az egér aljára műanyag egérpad használata esetén. Itthon, ismerősnél, iskolában.. és nehezebben ment tőle az egér. Szövettel ilyen sose történt. Azt már nem tudom hogy az olyan egérpadoknál új korukban is volt-e ilyen koszolódás az egerek alján vagy csak akkor ha a minimálisan rücskös felület elkezdett simává kopni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#882) nyunyu válasza Winner_hun (#881) üzenetére


nyunyu
félisten

Kemeny tappancsu egereknel el tudom kepzelni, hogy koptatjak a nem sima feluleteket, viszont a HG sokkal puhabb, nem koptatja a padot.
3 eves padom tapintasra ugyanolyan rucskos, mint a melohelyre vett uj.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#883) Winner_hun válasza nyunyu (#882) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mi az a HG?:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#884) WolfheartGR válasza Winner_hun (#883) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Hyperglide

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#885) Qmi


Qmi
tag

Sziasztok. Elfogadható kereteken belül az Országban hol lehet beszerezni Hyperglide-ot? Nekem Logitech MX518-ra kellene (2 Nagy + 1 Kicsi.)

(#886) odrif


odrif
MODERÁTOR

De halott ez a topik.
A mostani szoftver az a 8.40.83?

20 éve a Prohardveren

(#887) ReWGeT válasza flash- (#876) üzenetére


ReWGeT
tag

steelseries qck-t használok mx518-al már 5 éve és mindkettő hibátlan és nagyon jól csúszik az eredeti talpakkal is

(#888) Codiac


Codiac
csendes tag

Logitech G400-hoz milyen padot ajánlotok? Steel vagy szövet? Főként multi fps-re kellene!

(#889) stefyY válasza Codiac (#888) üzenetére


stefyY
őstag

Qck-t használok, semmi baj nincs vele.

Egyéb: Holnap jutok hozzá egy mx518v2-höz, nem újonnan persze, egyetlen baja a talpak...tud valaki segíteni abban, hogyan "újíthatnám fel" őket? Köszönöm előre is. :R

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#890) WolfheartGR válasza stefyY (#889) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Csere. Veszel rá másikat.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#891) stefyY válasza WolfheartGR (#890) üzenetére


stefyY
őstag

Budapesten megoldható ez valahol? :DDD G400 talp is jó hozzá, ahogy tudom... :))

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#892) bozont válasza stefyY (#891) üzenetére


bozont
veterán

Vagy a G5/G7 is, Iponnál és Bluechipnél is kapni még.

(#893) stefyY válasza bozont (#892) üzenetére


stefyY
őstag

Egyiksem rendelhető, de lehet feltalálom magam...köszi azért. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#894) stefyY


stefyY
őstag

Duplikálásért bocsánat, de...

A Logitech oldalán ott a G500 talpkészlete... :) Paddal használva úgysem kapik...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#895) WolfheartGR válasza stefyY (#894) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Nem egyezik meg a kettő. Corepad skatezt bátran merem ajánlani. Vagy a Hyperglide-ot. Esetleg nézz körül hardveraprón, lehet találsz megoldást. ;)
És de, kopik, szövetpadon is.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#896) stefyY válasza WolfheartGR (#895) üzenetére


stefyY
őstag


:)

Vakutól tudnám miért tűnik ilyen rohadt koszosnak... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#897) WolfheartGR válasza stefyY (#896) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Az erős fény kihozza a fröccsöntési összecsapási nyomokat (legalább is egy részüket, bizonyos fényeknél jobban látszanak, isopropilalkohollal áttörölgetve neonnál pl).
De mit kellene kezdenem a képekkel? Mondjuk az látszik rajta, hogy a skatez rommá kopott.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#898) stefyY válasza WolfheartGR (#897) üzenetére


stefyY
őstag

Hogy őszinte legyek, nem igazán veszek észre különbséget padon használva ez és a 16 hónapos G400-am közt... :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#899) WolfheartGR válasza stefyY (#898) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Én azt is megérzem, ha a skatez felületén van egy mélyebb karc. Nemhogy így ronggyá kopva...

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#900) B!K0


B!K0
csendes tag

Hello,

az 518-am elkezdett furán viselkedni....játék közben (FPS) nem mindig lő...pl ha tárat ki akarom(spray) üríteni akkor 3 lövés után megáll...nem csinál semmit...ha leveszem a nyomást a gombról és újra lőni akarok, akkor meg vagy lő vagy nem...pontozásnál is hasonló a helyzet... eddig nem használtam drivert ma feltettem, ugyanaz.
CSGO és cs 1.6-ban próbáltam...máshol jól megy pl. LOL és a mindennapi munkában sincs változás..csakhát pont ott FPS-ben szórakozik...amiért az egeret vettem. OS-t nincs kedvem újra küldeni... :(

Remélem tud valaki segíteni,

üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.