Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29501) Winne válasza LamaCube (#29500) üzenetére


Winne
nagyúr

Sztornó, ahogy látom semmi használható nem sült ki belőle. 🤷‍♂️😅

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#29502) LamaCube válasza Winne (#29501) üzenetére


LamaCube
addikt

Melyik rész volt az?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29503) LamaCube válasza Winne (#29501) üzenetére


LamaCube
addikt

Utánaolvasva, ha jól értem a 3-ik rész volt az. Nekem kimondottan tetszett :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29504) Svájcinéger válasza LamaCube (#29498) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Meg fogom nézni. Tegnap volt egy cikk, hogy ha tetszett a Black Mirror, akkor ez az 5 vagy 6 sorozat is kötelező darab. Azokból egyet nem láttam. Most a Kopókat nyomom, ami szó szerint ütős kis sorozat lett. A jövő héten meg már elvileg jön a Vaják 3. évada.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29505) busman


busman
addikt

Mw2-Mw3 mini találkozó. Robi utólagos engedelmeddel ... :) Nagyon örültem a személyes találkozásnak.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29506) tupacamaru válasza busman (#29505) üzenetére


tupacamaru
veterán

:C :C :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#29507) Trident28 válasza busman (#29505) üzenetére


Trident28
tag

:R Kemény... :K :))

-"-

(#29508) Winne válasza busman (#29505) üzenetére


Winne
nagyúr

:C :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#29509) Svájcinéger válasza busman (#29505) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Besza-behu ! :C

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29510) LamaCube válasza busman (#29505) üzenetére


LamaCube
addikt

Most jutottam el odáig, hogy feltegyem én is és mit látok? :R
Részemről is örömteli volt :R Akkor én felteszem a másikat :

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29511) Winne válasza LamaCube (#29510) üzenetére


Winne
nagyúr

Egyiken sincs sör a kezetekben, hát mi történik itt? :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#29512) LamaCube válasza Winne (#29511) üzenetére


LamaCube
addikt

:DDD Vezettünk mindketten szerintem, de igazad van :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29513) LackoMester válasza LamaCube (#29510) üzenetére


LackoMester
addikt

:C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#29514) LamaCube


LamaCube
addikt

Kint van a Vaják 3-ik évadja. A Mayans utolsó évada is elkezdődött.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29515) Winne válasza LamaCube (#29514) üzenetére


Winne
nagyúr

:C :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#29516) Svájcinéger válasza LamaCube (#29510) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Amúgy, hogy jött létre a légyott ? A hegy ment M0h4m3dh3z vagy M0h4m3d ment a hegyhez ? :D :D Bocsi Robi, de ezt nem tudtam kihagyni.

Jah. Vajákból csak 5 rész. A maradék július 27-én, plusz kijött a Jack Ryan 4. évada is (vagy még csak csepegtetik, azt nem tudom).

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29517) busman válasza Svájcinéger (#29516) üzenetére


busman
addikt

Bicskát kellett vennem,neki meg alapanyagot. :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29518) Svájcinéger válasza busman (#29517) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Svájcit ? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29519) LamaCube válasza Svájcinéger (#29516) üzenetére


LamaCube
addikt

Semmi gond Allah ahkbar :D
Kérdezte, hogy mikor járok Szombathely környékén és mondtam a Tűzzel-vassal fesztivál az nincs olyan messze /Székesfehérvár/, így összefutottunk és persze ő bicskát vett én meg alapanyagot, ahogyan írta is :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29520) Svájcinéger válasza Svájcinéger (#29518) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:D :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29521) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Pörög a topik, mint a chemotoxos légy. Volt valami, aki először megszólal, azé lesz a vödör sz@r játék ?

Hát ez a Vaják nekem örök ígéret marad. Egyre gyengébb. A Madarak a dobozban viszont tetszett. Elég nyomasztó, főleg az első rész.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29522) LamaCube válasza Svájcinéger (#29521) üzenetére


LamaCube
addikt

Vaják óriási fostalicska lett. Nem hiába szállt ki belőle Superman :D
Madarak a dobozban-nak van második része? :Y
Viszont a Mayans-t jól zárták le. Vagy azt nem követed?
Hijack-6 részes sorozat jónak mondják!

From-eddig 2 évaddal van kint, nekem bejött. Ha tudod melyik a Lost sorozat, akkor ahhoz hasonló.

Kikk-ku-bakk enyém az utolsó szó! ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29523) LackoMester


LackoMester
addikt

Tegnap akartam valamit irni a topikba, de hülyeséget nemakartam, okosság meg nem jutott az eszembe. Bocs. :)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#29524) Winne válasza LamaCube (#29522) üzenetére


Winne
nagyúr

Mayans sztem meg nettó faszság volt. Értelmetlen volt a sztori már, belekavarodtak az írók a gyökérségbe. :DDD

Vaják utolsó évad szintén gyenge, magasan nyitott aztán elsüllyed.

Madarak a dobozban második rész, na hagyjuk. :DD Az első nyomába sem ér.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#29525) LamaCube válasza Winne (#29524) üzenetére


LamaCube
addikt

A lezárásról írtam, hogy az jó volt ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29526) Svájcinéger válasza LamaCube (#29522) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Star Trek Különös új világok 2. évada kinn van. Mayans is a fejemben van, hogy majd egyszer, de most megint koreai lázban égek. :D

Amúgy ha a tervezés ingyé van, akkor tervezhetnél a Tesómnak egy vadásztőrt. De valahogy egyedivé kellene tenni. Várom az ötleteket.

Lacko: itt nincs ilyen ! :D :D

Winnie: az első valóban jobb volt. Már csak Sandra miatti is ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29527) LamaCube válasza Svájcinéger (#29526) üzenetére


LamaCube
addikt

Tőrt vagy kést, mert nem egy a kettő :N Mikorra kellene, mert idén nem hinném, hogy menne...

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29528) Svájcinéger válasza LamaCube (#29527) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Tőrre gondoltam. Karácsonyra, de akkor mind1.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29529) LamaCube válasza Svájcinéger (#29528) üzenetére


LamaCube
addikt

Bocsi, de addigra esélytelen :(

Ellenben ajánlok egy jó sorozatot mindenkinek: Vortex 6 részes francia sorozat, kicsit paradoxon, de nekem bejön. 2 részt láttam eddig, de bejövős.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29530) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ki merre jár / járt nyaralni idén? :D Én toltam egy 10 napot Las Vegas és környékén (dolgoztam is de tényleg :D), illetve most jöttünk meg szlovéniából. Tudom ajánlani...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#29531) LamaCube válasza mobal (#29530) üzenetére


LamaCube
addikt

Mi Görögbe voltunk 3 család, általános iskolai barátaimmal. Sörözés, punnyadás, sztorizás, Meteorák, Olympus stb.
Szlovéniát régóta tervezzük, de most ott elég katasztrófa helyzet volt/van. Vagy nem azon a részen voltatok?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29532) mobal válasza LamaCube (#29531) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ljubljana ahol voltunk. Illetve egy napot trieszt, koper és bled. Volt víz de mint kb. most a duna. Komoly szituáció az vagy már nem volt vagy messze.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#29533) LamaCube válasza mobal (#29532) üzenetére


LamaCube
addikt

Valószínűleg, akkor nem azon a környéken volt a baj. A bledi-tó környékével szemezgetünk mi is.
Las Vegas-ban nyertél? Ha nem kaszinóztál buzi vagy ;) /csak vicceltem/

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29534) mobal válasza LamaCube (#29533) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

15 dollárt dobtam be ami kb. fél per alatt el is ment :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#29535) LamaCube válasza mobal (#29534) üzenetére


LamaCube
addikt

:Y Jól tetted, ha ott van az ember ki kell próbálni hátha bedobja a jackpotot :)

Sorozat

Tegnap ajánlottam a Vortex-et ki is végeztem mára. Nálam 10/9 volt.

Kint van már 5 rész az Alapítvány második évadából, nálam eddig bőven veri az első évadot.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29536) LamaCube


LamaCube
addikt

Svájci-A lány a maszk mögött-koreai beteg sorozat ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29537) Trident28


Trident28
tag

Ashoka Tano sorozatot nézi valaki?? Első kettő rész eléggé ott van.. :K

-"-

(#29538) LamaCube válasza Trident28 (#29537) üzenetére


LamaCube
addikt

Én ezt szarwaros dolgokat elengedtem :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29539) LackoMester válasza Trident28 (#29537) üzenetére


LackoMester
addikt

Patika, kötelező. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#29540) Svájcinéger válasza LamaCube (#29536) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ha tudtam volna, hogy koreai akkor már rácuppantam volna ! :R Most végeztem A Démonvadászat mesterségével, bár szombaton jön az újabb rész. Ha befejeztem a Ragnarököt, akkor ez lesz a kövi. Most nagyon sok jó sorozat és film van a Netflixen. A dokumentum filmek is csak állnak a sorban, mert nincs rájuk időm.

A hétvégén piázgattunk a Tesómmal, próbáltam puhatolózni, mikor mondta, hogy 3 éve már nem vadászik. :D A legnagyobb fiú van most erdőjáró kedvében és Ő le is akarja tenni a vadászvizsgát plusz örökli a puskákat, így marad a horgászkés, mivel a Tesóm horgászni még horgászik.

Trident: majd a végén mondjatok véleményt. Mint mondottam vala, a Disney inkább maradt volna a Mickey egérnél és társainál.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29541) Trident28


Trident28
tag

Na ez is eléggé el lett (ba....)szúrva... [MW2 2023 Domination] :B

-"-

(#29542) LamaCube válasza Trident28 (#29541) üzenetére


LamaCube
addikt

Szép menet volt! :C A legnagyobb volt 3.10 körül az a haláli nyugalommal kimondott "Kurva anyját!" komment :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29543) Trident28 válasza LamaCube (#29542) üzenetére


Trident28
tag

Jaa.. Alap.. :D

-"-

(#29544) LamaCube válasza Trident28 (#29543) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja nem is írtam. Nézem a videódat és a gyerek bejön megáll és felkiállt: "Fater visszatértél!"- :DDD Mondom csak nézek egy menetet, de már abba is beleszédültem :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29545) Trident28 válasza LamaCube (#29544) üzenetére


Trident28
tag

:DDD Pedig az lenne az igazi... Pár kör, és nem szédülnél. Piszok jól megcsinálták az AK-t (Kastov 762). Múltkor jártál is a fejemben... "Rövid sorozatok, ahogy HyperCube csinálta..." Bejövős... :R Amúgy vannak sokkal jobb fegyók is.. Nekem most a Hemlock a favorit, az mindenhol jó.. :B Mellé SPX Sniper aztán lehet gyünni... :D Egyébként kénytelen leszek venni egy erősebb kártyát.. Felvételkor elesek cirka 20-25 FPS-l. Baasszus.. Ciki!

-"-

(#29546) LamaCube válasza Trident28 (#29545) üzenetére


LamaCube
addikt

13 éves konfigom nem hinném, hogy hasítana, de szerintem kb. 10 perc és elszédülnék, majd elhánynám magam. :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29547) Trident28 válasza LamaCube (#29546) üzenetére


Trident28
tag

Én azért erre nem vennék mérget. Amúgy jó kifogás sose rossz... :D

Más.: .Beújjítottam még Vasárnap egy Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming kártyára...
Voltak kezdeti nehézségek... Eredetileg az MSI kártyához használtam az Afterburnert, meg vele együtt a Riva Tunert is, ezek fent maradtak.. Olyan laggjaim lettek a Gigabyte-l, hogy Isten sem látott még olyat. :N :B
Próbálkoztam én mindennel, még vissza is vettem a beállításokon, de nem segített, inkább csak 60-70 %-s volt a GPU kihasználtsága, de a Dropp, és a Lagg maradt. Aztán eszembe jutott, egy PCX-s videó valami setupp-l, ahol volt Gigabyte kártyával ilyen gond, az MSi afterburner futtatásakor. Nyahh.. Levettem.. Láss csodát.. Minden ok., viszont így nincs monitorozásom. Tudnátok ajánlani valami jó progit, amivel nem kell szenvedni, megbízható, elég jó tudású, könnyen kezelhető, és lehetőleg kompatibilis is lehet [ezzel] a kártyával..?? :) Köszönöm!!! :R

-"-

(#29548) Trident28


Trident28
tag

Hyper!! :) Szoktál még rajzokat csinálni?? Kellene nekem, egy minimum 1080p felbontású színes rajz... Nem kérném ingyen.. :B

-"-

(#29549) LamaCube válasza Trident28 (#29548) üzenetére


LamaCube
addikt

100 éve nem rajzoltam, sajnos nincs rá időm :( Ingyen is megrajzolnám, de tényleg semmi időm sincs :(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29550) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Elkezdődött az iskola. A lányom haza is hozott valami gethát, ami persze az asszonyról lepattant, mivel a munkahelyen folyamatos tesztelés alatt van az immunrendszere, de én beszoptam. Ismét nincs szaglásom. Valszeg covid. Remélem nem kell Húsvétig várni, hogy visszanyerjem a szaglásom és nem tormával átitatott fingszag lesz az első, amit megérzek, mint a 2020. októberi fertőzést követően.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.