Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#358) Mauzes


Mauzes
őstag

Üdv!

Olyan 30.000 Ft körül kellene vennem multifunkciós gépet (fénymásolás, szkennelés, nyomtatás) a tesóm szülinapjára a szüleim nevében, így a használt cuccok kiesnek. A fő szempont a megfelelő minőség, ergonómia, dizájn és az "olcsó" fenntarthatóság.

Kinéztem 3 modellt is:

Canon MP460 - könnyű patront cserélni, kétpatronos megoldás, de drága a gyári, és a peach-es megoldás sem a legolcsóbb (sőt!), ráadásul kb. 275 oldalt lehet ezekkel nyomtatni (PG-50, CL-51), ami nem túl sok.

Canon MP520 - 4 patronos. Ha gyárit vennénk hozzá, az szintén nem a leggazdaságosabb, a zsírolcsó patron viszont chip nélkül jön, és nem igazán tudom, hogy a húgom mennyire lenne képes megvalósítani a cserét. Ráadásul hallottam már olyan véleményeket, hogy kicserélték, de nem ismeri fel, ilyenkor gondolom venni kell gyárit helyette...

Epson Stylus DX 6050 - ez is 4 patronos, az olcsó ForUse-patront pedig egyszerű beletenni, de állítólag az újabb modellekhez nem jók az utántöltött patronok. Na most ez még mindig igaz? És újabb gyártású modelleknél vagy újabb kiadásúaknál van ez (csak mert a 6050 már nem is annyira új modell)? Ugyanis ha ehhez lehetne kapni olcsón patront, ez lenne a legjobb.

Na most a kérdés, hogy a 3 közül melyiket válasszam? Az említett problémákra van-e megoldás, és mi lenne az? Vagy esetleg ilyen árkategóriában javasolhatnátok ezektől jobb cuccokat is...

Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.