Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI Wind

Hozzászólások

(#4401) Zalaymate válasza devians (#4398) üzenetére


Zalaymate
senior tag

Köszönöm a gyors válaszod! Ez végleg eldöntötte a kérdést. Ha lesz Wind, akkor VX Nano is lesz mellé... :R

kelzsoca: Köszönöm neked is! Nézegettem már az oldalt amit linkeltél, csak az a bajom, hogy a házakba épített meghajtók szerintem rendkívül is teljesítményűek (szvsz).

Csak arra kellene a meghajtó, hogy ha a suliban vagy valahol DVD-n /CD-n adna valaki filmet, zenét, akármit, akkor azt rögtön használni is tudjam. De ilyen árért (LG USB-s cucca) lemondok róla. Körülményesebben ugyan, de meg lehet valahogy oldani. Meg hát ha már sok kis cuccal rohangásznék (Wind, töltő, egér, külső DVD) akkor majdhogynem elveszti az értelmét a kis méret.

Remélem töltőt nem is kell magammal hurcibáljak, ha a 6 cellás akksival veszem majd... :)

(= Zala =)

(#4402) phpmoli válasza Zalaymate (#4397) üzenetére


phpmoli
tag

logitechet nem ajanlom, vagy 6 egerem esatobbi ment tonkre. de barmely bluetoothos eger megfelelo a windhez, adapter nelkul mukodik es akar a pda-dal is tudod hasznalni vagy a mediaatjatszoddal...

(lekestem)

[ Szerkesztve ]

(#4403) Zalaymate válasza Gergő_ (#4400) üzenetére


Zalaymate
senior tag

Nekem annyira megtetszett ez a VX Nano, hogy most már maradnék ennél. Borsos az ára, de minőségi (Logitech) és egy komolyabb darab. (Nem bírom elviselni, ha valami szarakodik. Hamar megunom és ezek a cuccok kényesek arra, hogy a falhoz csapják őket... :B )

(= Zala =)

(#4404) aramis00 válasza Zalaymate (#4397) üzenetére


aramis00
tag

Én is épp vezeték nélküli egeret nézegetek, és ezt találtam Logitech V470. Éppen nem a legolcsóbb darab, de elég jónak tűnik (lézeregér) és pl. van fehérben is, ha fehér wind-et szeretnél!

phpmoli: milyen Logi egér volt, ami tönkrement? Nekem kb. 3 éve ugyanaz van az irodában+otthon, igaz ezek még kábelesek (usb-s)!

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét.

(#4405) kelzsoca válasza Zalaymate (#4401) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ugye azok amik vannak szettek nálam alapból cd-olvasó van!
Namost van akinek ez elég, de ez szerintem is kevés!
Ezért mondtam hogy tudok segíteni egy megfelelő író választással (hp, toshiba, pioneer, sony stb.. szokott lenni) vagy dvd olvasó combo-t is tudok hozzájuk adni!

(#4406) Gergő_ válasza Zalaymate (#4401) üzenetére


Gergő_
őstag

ebből kellene "mintát" rendelni ázsiából :))

(#4407) FefeeX válasza Gergő_ (#4395) üzenetére


FefeeX
veterán

Ami nekem nem tűnt fel, hogy ez nem nettop, ez egy teljesen üres, magában működésképtelen barebone... Tehát a lapért, a prociért meg a házért fizetsz annyit amennyit... Bocs, bennem eddig nem ez élt, így már annyira nem is érdekes befektetés...

(#4408) RatSon válasza Octi (#4354) üzenetére


RatSon
aktív tag

engem érdekelne, egy közös rendelésbe is akár.

mobiwia.com - AutoKiller Memory Optimizer, Autorun Manager, GPS Status

(#4409) FefeeX válasza kelzsoca (#4405) üzenetére


FefeeX
veterán

Na nem mintha egyik is komoly példány lenne egy asztalihoz képest -nehari...
Ilyenből olvasó bőven elég, komoly minőséget írni ezekkel (elég sokkal volt már tapasztalatom) - nem lehet, így arra érdemesebb egy külső keret meg egy asztali író...

Nekem viszont ez magában elég is lenne, az útközben CD-zés, DVD-zés már úgysem divat, helyette van Sandisk Cruzer Contour 8Gb pendrive 25/18MBps

(#4410) Zalaymate válasza Gergő_ (#4406) üzenetére


Zalaymate
senior tag

Na ezt ezen az áron (~18-20K) még meg is venném! :DD :D :DD

aramis00: Jó az is, nekem valahogy a Nano jobban tetszik, meg azt otthon is tudnám használni a rendes gépemnél, mikor a Wind "pihen". :DDD

(= Zala =)

(#4411) kelzsoca válasza Gergő_ (#4406) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért az az ár egy kinti ár, mire ide behozod már nem annyiba fog kerülni :)
Az sem mellékes ha valami gond lesz a cuccal és vissza kell küldeni nem lesz olcsó mulatság! :D

FefeeX:

arra érdemesebb egy külső keret meg egy asztali író...

Hát a keret meg az író súlyban már majdnem üti is a wind kisgép tömegét, és azért azt cipelni stb..

[ Szerkesztve ]

(#4412) FefeeX válasza aramis00 (#4404) üzenetére


FefeeX
veterán

Logitech cuccok szinte nulla meghibásodással rendelkeznek, DE nekem az első egerem 5 hónap után ment szervizbe... Mondjuk azóta egyik Logitech cuccom se ment tönkre (pedig jópár van) - ami tönkrement azt is 2 nap alatt javították (MX310-es egér - az sem volt olcsó)
Szóval előfordulhat, de akkor nagyon peches vagy ha valami Logiteched tönkremegy...

Akinél 6 megy tönkre az meg szerintem vagy rossz helyről veszi (mint a vizesbolt ahol a szutykot eladják újra újnak - hátha másnak nem sz@r), vagy valamit ő rontott el. Ilyen téren a legmegbízhatóbb cég, nem csak az én véleményem szerint...

[ Szerkesztve ]

(#4413) Gergő_ válasza kelzsoca (#4411) üzenetére


Gergő_
őstag

ez így igaz
ha most windhez kellene vennem olvasót,valószínűleg tőled venném(a fele alatt bőven is kijönne azt hiszem) szerk 6ezer :)
nem akartam az üzleted rontani

[ Szerkesztve ]

(#4414) kelzsoca válasza Gergő_ (#4413) üzenetére


kelzsoca
félisten

dehogy is én nem is azért írtam! ;)
Ha gondolod utánanézek annak amit linkeltél, bár úgy érné meg ha több darab lenne hozatva :)

(#4415) FefeeX válasza kelzsoca (#4411) üzenetére


FefeeX
veterán

Bene volt az is hogy ezt otthon kell tartani mert a cipelésben megszakadsz, de minek is cipelni az írót... Ott a vinyó ha másolni akarsz...

(Volt benn kb egy hasonló bekezdés is de az eltünt...)

Amúgy nézhetnél nekem egy külső komolyabb DVD keretet - már ha azt is tudsz-, ami nem ilyen kis szutyi, mert a régebben favorizált Coolink-et most sehol sem találom...

[ Szerkesztve ]

(#4416) kelzsoca válasza FefeeX (#4415) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor ha jól értem neked 5.25"-os kellene normál asztali íróhoz? :)

(#4417) FefeeX válasza kelzsoca (#4416) üzenetére


FefeeX
veterán

Így van, valami komolyabb, fémházas ha lehet, kérdéses a SATA/ATA csati.
(és ne noname, mert találtam ma Trust-ot, de hát...)

(#4418) efem válasza RatSon (#4408) üzenetére


efem
tag

csatlakozom, engem is érdekelne, mert még nem találtam hozzá normális tartót..

127.0.0.1 sweet 127.0.0.1

(#4419) FefeeX válasza efem (#4418) üzenetére


FefeeX
veterán

Lehet erre kéne nyitni egy aprót, és ott gyülekezni, mindenki 1-1 szavazattal, már ha valaki felvállalja a rendelést...

(#4420) Zola007 válasza FefeeX (#4388) üzenetére


Zola007
veterán

sorry, elsiklottam felette, annyi hsz keletkezett rövid idő alatt, hogy csak gyorsba átnézem

(#4402) phpmoli: lehet, hogy van gond a logitech-kel is, de amit most vettem, arra legalább van 3 év garancia, így annyira nem aggódom. Ha el is romlik, el vagyok nélküle egy darabig
bluetoothos néha összeakad a wifivel, de inkább az otthoni hálókkal.

(#4404) aramis00 : épp v470-re panaszkodtak többen, hogyha le van terhelve a wifi, akkor szaggat az egér

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4421) FefeeX válasza Zola007 (#4420) üzenetére


FefeeX
veterán

Azt nem tom a wifivel mennyire akad össze - az én MX1000-em pl abszolúte nem (BT-s mert diNovom van), viszont a telefont nem szereti a közelben tudni, az be szokta zavarni, azóta a telefon 3 méterre lakik és probléma abszolúte nincs.

(#4422) ^Clown válasza Zalaymate (#4410) üzenetére


^Clown
veterán

Szerintem jobban jártok, ha itt Mo.-on vesztek egy külső LG DVD-írót. Nagyon jó cucc, van teszt róla a PH!-n, keressetek rá.

Egér téma: szerintem ne kockáztassatok BT egérrel, nagyon ki kell fogni, hogy tényleg stabilan működjön. A nano a legjobb választás, igaz jó drága, de minőségi darab.

(#4423) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Már csak azt mondjátok meg, hogy mikorra várható a 6 cellás akksis Wind, illetve hogy úgy mennyi lesz a várható üzemidő!

Olvasgattam én is össze-vissza, de most már inkább összezavarodtam, mint megtaláltam volna! :(((

(= Zala =)

(#4424) icezozo


icezozo
addikt

én arra lennék kíváncsi hogy mikor és hol lesz kapható a 6 cellás akksi?
és milyen áron?

http://qwankido.hu/

(#4425) ^Clown válasza icezozo (#4424) üzenetére


^Clown
veterán

Nem tudni róla semmit. Nemrég az MSI magyarországi képviselője azt nyilatkozta, hogy az sem biztos, hogy Mo.-ra egyáltalán szállítanak-e 6 cellás akksival szerelt verziókat. Külföldön, az USA-ban még csak most indul be az értékesítés. Szerintem, ha jön Mo.-ra, szeptember végénél hamarabb nem érkezik meg.

(#4426) Gabor970


Gabor970
addikt

egér ügyben: Wind vásárlással együtt egy Genius Navigator 900 BT egeret is vettem, nekem bevállt. Mindenképp BT-sat akartam, hogy ne kelljen adapter. Minek, ha tudja a noti a BT.t?!

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#4427) Zola007 válasza Gabor970 (#4426) üzenetére


Zola007
veterán

Én spec v450 nano-t vettem, ami sima 2,4-es wireless és azért:
- mert elég sokan írták, hogy akad a wifivel a bt-s
- annyira nem tetszett a v470 kékje sem (fehér meg végképp nem passzol a fekete windhez)
- ez olcsóbb volt a v470-nél
- a Geniust 1 év garival tudtam volna, ezt 3
- illetve más géppel is tudom használni, ahol esetleg nincs BT

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4428) Gabor970 válasza Zola007 (#4427) üzenetére


Gabor970
addikt

tapasztalatból mondhatom, hogy egyáltalán nem akad a BT a Wifivel. izlésről nem tudok vitatkozni. A Nano az ici-pici adóvevőjével még elmenne nekem is, de semmiképp sem dugnék a gépbe nagyobb kiálló vevőegységet. Amúgy tényleg azért választottam ezt, mert BT. Mindenképp azt akartam, hamár tudja a gép-

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#4429) Zola007 válasza Gabor970 (#4428) üzenetére


Zola007
veterán

mint írtam a tapasztalatok alapján hálózatfüggő. Főleg a gyengébb wifi kártyákkal és a nem túl erős (pl. házi) adók mellett van gondja és főleg a v470-nel kapcsolatban olvastam több esetet.
Ezek szerint neked jól álltak össze a csillagok. örülök, hogy jól működik

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4430) Gabor970


Gabor970
addikt

a friss wifi driver viszont szar nekem, már kétszer elment a kapcsolatom egy kis időre....

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#4431) Zola007 válasza Gabor970 (#4430) üzenetére


Zola007
veterán

a régivel működött? járt utat....
nekem simán megy a gyárival, de akkor nem is piszkálom.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4432) Gabor970 válasza Zola007 (#4431) üzenetére


Gabor970
addikt

a régivel hibátlan volt, azt is az MSI oldaláról szedtem le, az volt az első frissítés. Nincs meg valakinek esetleg ? Az MSI oldalán már csak a legfrissebbet látom :-(

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#4433) devians válasza Gabor970 (#4432) üzenetére


devians
tag

E-mail-ben küldjem a citromail-os regisztrációs címedre?
(9,05 mega)

[ Szerkesztve ]

(#4434) Gabor970 válasza devians (#4433) üzenetére


Gabor970
addikt

KÖSZÖNÖM!!!

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#4435) kleinguru válasza Gabor970 (#4430) üzenetére


kleinguru
addikt

Nekem sokkal jobban működik és tetszik az utility része is:)!

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#4436) Gabor970 válasza kleinguru (#4435) üzenetére


Gabor970
addikt

miben mutatkozik a javulás?

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#4437) devians válasza Gabor970 (#4434) üzenetére


devians
tag

elküldtem, de visszadobta, 4 egész valamennyi a korlátod aztat írja...

http://rapidshare.com/files/142875359/WLAN_xp_u100_nb_2_.zip.html
feltettem ide

[ Szerkesztve ]

(#4438) Gabor970 válasza devians (#4437) üzenetére


Gabor970
addikt

köszönöm, márjön le

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#4439) Gabor970


Gabor970
addikt

már jön

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#4440) Gabor970


Gabor970
addikt

érdekes mód, mióta írtam, nem szakadtam meg. Nemtom mi lehet. Két dolog változott közben. Ki lett kapcsolva a másik notebook, amiről neteztek, illetve nem futtatom a google új böngészőjét.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#4441) kalapocska


kalapocska
csendes tag

Sziasztok!

Most lettem egy fehér 120GB-os MSI Wind boldog tulajdonosa...

Tudna nekem segíteni memória bővítéssel kapcsolatosan?

Üdv

(#4442) hanee


hanee
senior tag

Nem jött meg a Wind-em :O

(#4443) phpmoli válasza aramis00 (#4404) üzenetére


phpmoli
tag

nem hasznaltak voltak & vigyazni szoktam a cuccaimra.

Ilyen téren a legmegbízhatóbb cég, nem csak az én véleményem szerint...
ez a legenda. amiota meselem masoknak is, mastol is hallom, persze eddig nem verte'k nagydobra, mert errol nem illik beszelni, mivel ilyen nem tortenhet meg egy logitechkel...

(#4444) kelzsoca válasza kalapocska (#4441) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mit szeretnél tudni a memória bővítéssel kapcsolatban?

(#4445) kalapocska válasza kelzsoca (#4444) üzenetére


kalapocska
csendes tag

Garancia? ha leszedem a Warranty cimkét...
Milyen RAM-ot érdemes beletenni?
Csinált már valaki ilyet?

(#4446) efem válasza phpmoli (#4443) üzenetére


efem
tag

te jó ég ! ennyi egeret életemben nem használtam, pedig pár éve nyomogatom a gombot! :D
ms 1.1a, 8 éve hibátlanul !!!

[ Szerkesztve ]

127.0.0.1 sweet 127.0.0.1

(#4447) Yoshida válasza FefeeX (#4412) üzenetére


Yoshida
aktív tag

"mint a vizesbolt ahol a szutykot eladják újra újnak - hátha másnak nem sz@r"

2 és fél évig dolgoztam az Aqua-ban, de ezt kikérem magamnak.

(remélem mindent félreértek amit írtál)

(#4448) kelzsoca válasza kalapocska (#4445) üzenetére


kelzsoca
félisten

Garanciával kapcsolatban:

idézet egy korábbi hozzászólásból:

"most beszéltem az Albacomp központi szervízzel, azt mondták hogy minden további nélkül elvégezhető a RAM bővítés otthon is, ha bármilyen garanciális probléma van akkor úgyis hozzájuk kerül a készülék és ha nem a ram szakszerűtlen beszereléséből adódik a probléma akkor természetesen a garancia érvényességének lejártáig javítják"

Ram: hát ehhez igazán nem tudok hozzászólni, ugye a gépbe max még 1Gb-ot tehetsz, ami szerintem ddr2 667MHz max (igen tudom volt aki már tett bele 800MHz-es memóriát is), márkára, kingston, kingmax, samsung stb..

Páran már cseréltek memóriát, nem nagy dolog :)
neten is találsz róla videókat!

[ Szerkesztve ]

(#4449) hanee válasza Yoshida (#4447) üzenetére


hanee
senior tag

Pedig ilyet már én is láttam.. csak alaplappal. Igaz ez több éve volt.. lehet, hogy azóta jobb a helyzet.. :D

(#4450) RatSon válasza kelzsoca (#4448) üzenetére


RatSon
aktív tag

megtisztelő hogy már másodszor idézel ;))

mobiwia.com - AutoKiller Memory Optimizer, Autorun Manager, GPS Status

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI Wind
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.