Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI Wind

Hozzászólások

(#4001) RatSon válasza P3Dr0 (#3986) üzenetére


RatSon
aktív tag

szia, nem vagyok egy nagy filmes, de ha adsz egy linket ahonnan letölthetek sample moviet megnézem hogy hogy megy nálam a 720as. Külső képernyőre tennéd? mert ugye az 1024*600 miatt wind nem igazán alkalmas 720p-s filmekre... kipróbálásra azért kmplayer vagy smplayer beválhat... illetve próbáld meg kikapcsolni az aerot, lehet hogy kevés a nafta az 1.6os prociban.

mobiwia.com - AutoKiller Memory Optimizer, Autorun Manager, GPS Status

(#4002) efem válasza rakal (#3999) üzenetére


efem
tag

uzemeltetes fronton dolgozok, es neha nem jonne rosszul egy tftp server, es egyeb dolgok,amik mondjuk win2k3-ba alapbol bennevannak :) win2k8 pedig az onmagam fejlesztesere.. :)
ahogy elneztem hw-es virtualizacioban atom procinak nem kifelyezett erossege, kulonben megoldanam ugy.

127.0.0.1 sweet 127.0.0.1

(#4003) rATdrAgOn válasza Tanker21 (#4000) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Attól függ, hogy mekkora a kezed. :D

Egyébként - szerintem - maximálisan elegendő bármire, ahol nem kell sokat számolni. Arra gyenge.
Egyébként egy M$ Office-al, vagy OpenOffice-al teljesen jól elboldogul, jól pattog, meg ilyenek... ami zárlat, az a 3 cellás akksi életképessége, jó esetben max 3 órát viszi el a kis szüttyöt. Nekem az eddigi rekordom 3 óra 40 perc volt, igaz akkor csak drótos lanon, kikapcsolt kijelzővel dumpot rögzítettem a kis genyával. Bekapcsolt wifivel és minimumra állitott kijelzővel jó eséllyel meglesz a három óra - nekem konkrét rekord 3 óra 10 perc. :D

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#4004) RatSon válasza rATdrAgOn (#4003) üzenetére


RatSon
aktív tag

akkor nagyon jó aksit fogtál ki, én már 2 órának is tudok örülni.

mobiwia.com - AutoKiller Memory Optimizer, Autorun Manager, GPS Status

(#4005) ^Clown válasza Imibácsi (#3955) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Olyan nem lesz :) Megbízható, és szeretnivaló kis dög ez :) Apropó: valaki írta, hogy lesz dual-atom szeptemberben. Ez valami urban legend, vagy tényleg?

(#4006) Gergő_ válasza ^Clown (#4005) üzenetére


Gergő_
őstag

u100 is késett egy hónapot,szóval ennek realitása legkorábban novemberben szvsz

(#4007) ^Clown válasza Gergő_ (#4006) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Tehát a hír igaz? E öröm e bódottág, bár addig is az AMD is válaszolni fog azzal a leporolt procijával, na arra kíváncsi leszek :) Halkan: hajrá AMD :)

(#4008) Zola007 válasza rATdrAgOn (#4003) üzenetére


Zola007
veterán

Hol vetted azt a gépet?
Őszintén szólva egyik fórumon se láttam még olyat, akinek 2h50-nél többet bírt volna és azt is majdnem fekete képernyővel :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4009) P3Dr0 válasza RatSon (#4001) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Itt van egy.Hírtelen ezt találtam.Igaz,hogy nem .mkv hanem .wmv de tesztnek lehet ez is megfelel.Wind saját display-en nézném mint ahogy néztem is XP alatt már filmeket.

[Assassin's Creed]

(#4010) Gergő_ válasza ^Clown (#4007) üzenetére


Gergő_
őstag

ja figyelmetlen voltam :DD
dual atomról nekem január jut eszembe de mostmár vki segíthetne :)
ennek a dualnak sincs sok értelme mert az is 8 wattot fogyaszt,akkor inkább ulv,bár még nem sokat tudunk róla
addig lesz dell fusi és a többi

(#4011) rakal válasza efem (#4002) üzenetére


rakal
senior tag

Hali!
Megfelelő eszközt,megfelelő feladatra.
Akkor neked inkább egy erős UMPC,vagy desktop cucc kell,rosszul választottál hardvert.
Valahol a mobilitás és teljesítmény között határt kell szabni,tudomásul kell venni,hogy ez egy netbook és semmi több,más ,komolyabb feladatokra ezer egyéb lehetőség van.

(#4012) efem válasza rakal (#4011) üzenetére


efem
tag

nemnem, felreertettel!
nem uzemeltetni akarok rajta, hanem par alapveto feladathoz nem artana, es ruhellem cipelni a regi nagy dog ceges laptopot (4kg mindennel) amugy az umpc mint olyan a maniam
egy rdpre, egy puttyra eleg ez is, egyeb szolgaltatasok miatt jo ha van egy win server keznel
toshiba libretto ct110
fujitsu siemens lifebook p series (mar nemtudom mi volt a tipusa, de meg most is mukodik, kb akkorka volt mint a wind)
dell d430
msi s270
es most a wind :)

127.0.0.1 sweet 127.0.0.1

(#4013) RatSon válasza P3Dr0 (#4009) üzenetére


RatSon
aktív tag

megnéztem, bár nem tul szerencsés választás mivel alapbol rengetek a slow motion a filmben illetve a kép-hang szinkront se tudtam így leellenőrizni, de nálam folyamatosan játszotta smplayer, directx output driverrel. ~90% procitrehelés mellett, aero, winfos sidebar mentek.

mobiwia.com - AutoKiller Memory Optimizer, Autorun Manager, GPS Status

(#4014) P3Dr0 válasza RatSon (#4013) üzenetére


P3Dr0
senior tag

akkor proba indul :) smplayerrel

(#4015) Imibácsi válasza ^Clown (#4007) üzenetére


Imibácsi
aktív tag

Őszintén szólva már várom a dupla magos atomot. Mert a mostani atom is elég jól muzsikál, szóval a dupla mag már felér majd egy olcsóbb ÁCore Duoval. Leginkább az AMD procija érdekel. Az új igazgatójukat egy zseninek tartom. Ő vitte sikerre az Athlon processzorokat. Szóval én drukkolok az AMD-nek :)

Visszatéve a windre: Mennyivel lett végülis rosszabb ez az új taccspad? Csak a scrollbar hiányzik? Vagy bőrradír az előzőhöz képest? :)

Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát, Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn, Egy nép és egy lélek, egy ország, egy érdek, Egy becsület, egy szerelem, egy mikrofon ez mindenem.

(#4016) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Ajánlom mindenki figyelmébe az : Elephant Dreams videókat:

[link]

(#4017) csabicsepp válasza P3Dr0 (#3996) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

Ha ettöl jobb lesz :) :
[link]
Nekem nix vele bajom, de gondolom nem véletlen lett visszahívva

Videókkal még azt próbáld ki, hogy leszedsz minden player-t meg codec-et és felteszed natúr a cccp codec-pack-ot...hátha

[ Szerkesztve ]

(#4018) Zola007 válasza csabicsepp (#4017) üzenetére


Zola007
veterán

Szép az akváriumod

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4019) csabicsepp válasza Zola007 (#4018) üzenetére


csabicsepp
aktív tag

thx, de csak volt, pár hónapja eladtam, nincs idő és energia rá sajna

Teszem fel most én is a pistát (enterprise sp1 32 bit, vlite-val lecsupaszolva), majd írok én is valami haszontalant róla :)

Láttam a bios-ban hogy az alaplapi ram-ot le lehet kapcsolni, nemtom akkor látja-e a 2 gigás modulokat. (csak ha valakit aggaszt a ram párosítás, lehet ez a megoldás)

(#4020) Zola007


Zola007
veterán

Elnézést, ha már valaki linkelte, ha nem, akkor mindenki örömére: [az új sentelic driver]

DANCE :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4021) Alukard


Alukard
senior tag

Nem tom ki nézte a Wind oldalát az utóbbi időben, de +1 színnel bővült az U100 palettája... piros...

https://blackfyre.ninja

(#4022) Zola007


Zola007
veterán

Úgy látszik, a felháborodás meghozta gyümölcsét.
Remélem még sikerült kisajtolni abból az egy-két programozójukból normálsi scrollt, netalántán érzékenység állítást és programozható sarkokat!!! :DD
Tudom, álmodik a nyomor és vegyem ki a kezem a biliből.

De hátha, végülis mi vagyunk az egyedüli támogatói a sentelicnek, msiwind.neten is írják, hogy ők sem találtak más gyártót, akinek szállítana tapipadot. H meg már "kizárólagos alkatrész gyártó", akkor akár alkalmazkodhat is egy kicsit a felhasználói igényekhez.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4023) MTbc


MTbc
senior tag

Aki vistát használ nem érzitek lassúnak a gépelést nálam a gépelésnél szaggat pl.msn vagy akár hol kb. két betűt gépelek és csak egyszerre jelenik meg.Ez mitől lehet?

(#4024) JamesHun


JamesHun
addikt

sziasztok

a halk hangszóróval lehet valamit kezdeni?
van pár filmem ami baromi halk és csutkán is épphogy érteni, de van ami meg jó és szinte halkítani kell rajta

valami progival nem lehet fejlebbvenni a filmek hangját?

SeriesX: JamesSHun

(#4025) Alukard válasza JamesHun (#4024) üzenetére


Alukard
senior tag

Persze... általában a lejátszóknak ven equalizer -e... pre-amp ot fölnyomod azt had szóljon...

https://blackfyre.ninja

(#4026) zezoka válasza Zola007 (#4022) üzenetére


zezoka
őstag

Én még mindig nem tudom mi van nekem Syn, vagy Sen (U100-013Hu illletve MS-N011). Syn-el jött ki, mikor megvettem, és bekapcsoltam az volt rajta, de nem scrollozható új driverrel sem. Sen-el meg szintén nem scrollozik. Majd most akkor kipróbálom ezt.

(#4027) Zola007 válasza zezoka (#4026) üzenetére


Zola007
veterán

feltétlenül takaríts le minden korábbi szoftot, illetve egeret (eszközkezelőben), úgy hogy csak egy microsoft mouse maradjon. bocs, ha már megtetted

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4028) fishbone973 válasza JamesHun (#4024) üzenetére


fishbone973
csendes tag

én a fejhallgatót javaslom, a windnek, érdemei elismerése mellett, egyik gyenge pontja a két kis bizbaz hangszóró. Alukard ötlete javíthat a dolgon, de BÁRMIT hallgatni égésföld fejhallgatóval, ha a másik alternatíva a wind sajátja.

[ Szerkesztve ]

Wind Imperial Black 026HU, LG GSA-E50L / ASUS A8N-E, Athlon64 3800+@2,1GHz, 80GB sata, 3GB DDR400, MSI 6600gt 128MB, dvd-rw, 8 usb, Samsung Syncmaster 914N / LG KM-900 Arena

(#4029) zezoka válasza Zola007 (#4027) üzenetére


zezoka
őstag

Azt csináltam, progi uninstall, egér eszközkezelőben töröl, felajánl újraindítást, újraindul, belép, Sen új szoft telepítés, újraindít, szar... :-(

Asszem feladom. Csak legalább tudnám egyértelműen, h milyen az a ku..a tapipad. Csakhogy melyik (nemműködő) progit haggyam rajta.

(#4030) zezoka válasza fishbone973 (#4028) üzenetére


zezoka
őstag

Télleg ez a HD audio mit takar? Gondolom nem a kis speakeren, hanem a fejhallgatócsatin? Vagy van a fejhallgatócsati végében egy optika is? Vagy hogy HD?

(#4031) Zola007 válasza JamesHun (#4024) üzenetére


Zola007
veterán

Azért vigyázz a jelszinttel, ami kijön az EQ után, nehogy szervíz legyen a vége. Jó lene valami részletes adatlap a windbe épített ilyen apróságokról, hogy meddig tornászhatja a júzer.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4032) Zola007 válasza zezoka (#4029) üzenetére


Zola007
veterán

hát szerintem egyértelműen sentelic lesz, pedig így mennie kellene sajna.
registrybe én még belenéznék egy-két kulcsszóval, nem maradt-e fönn még valami bejegyzés.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4033) stefanitsr


stefanitsr
senior tag

Hogyan lehet az ahci módot beizzítani ? Miképp fel felhekkelni a matrix storage drivert ?

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#4034) vadkörte válasza zezoka (#4029) üzenetére


vadkörte
addikt

"Csak legalább tudnám egyértelműen, h milyen az a ku..a tapipad. Csakhogy melyik (nemműködő) progit haggyam rajta."

Esetleg kipróbálhatnád mondjuk [ezt] a programot. Talán megmondja milyen tapi is van benne.

Ui.:
Ezek után a felhasználóbarát "fejlesztések" után - pl. 2 helyett 1 év gari, szarabb tapi, stb... - után kezdek egyre jobban kiábrándulni a Wind-ből. Pedig nagyon tetszett. Ha ezt így folytatja az MSI, vagy szubnot lesz a vége, majd valamikor egyszer, vagy átpártolok Asus-ékhoz. Oszt vagy EEE1000H, vagy E10 lesz...
Nagyon unom már a töketlenkedésüket. Mintha szánt szándékkal csesznék el a jó bizniszüket.

Üdv. V. Körte

(#4035) ^Clown válasza vadkörte (#4034) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sajnos egyet kell, hogy érsek az Ui.-ban foglaltakkal, de ezt már többször is leírtam. Tényleg érthetetlen, hogy megalkotják a kategória legjobbját, erre belerondítanak a saját levesükbe: 3 cellás akksival, a tapipad visszafokozásával, az egy év garival... Ezek miatt szerintem elég sokan átpártoltak az 1000H-ra.

(#4036) Zola007 válasza stefanitsr (#4033) üzenetére


Zola007
veterán

Biosban belőtted?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4037) Zola007 válasza ^Clown (#4035) üzenetére


Zola007
veterán

Tegnap mikor 6 cellás akku után kutattam, vmelyik msiwind.netes fórumban írták, hogy több nagy online áruháznál (newegg, mwave, buy) nagyságrendileg több tízezres számra tehető, akik vagy először windet jegyeztek elő és utána módosították 1000h-ra, illetve akik írják, hogy a kettő közül ezen okok miatt vették az asust.

összességében csak 100.000 db-al számolva meg 10.000 ft/db-os kiesett MSI nyereséggel, amivel szerintem enyhén alábecsülök mindkét számnál, akkor is 1 milliárd Ft mínusz, ami az asusnak jut. Ők viszont kimondottan időben és jól reagáltak az msi kezdeti balfszkodásaira (ami még sajna mindig tart)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4038) stefanitsr válasza Zola007 (#4036) üzenetére


stefanitsr
senior tag

A probléma az, hogy nem megy fel a driver (valaki másnak, én most nem tudok időt szánni ilyen játszadozásra)

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#4039) Zola007 válasza stefanitsr (#4038) üzenetére


Zola007
veterán

Értve. Azonnili notis v. milyen notit vegyek topicban tárgyalták ki ezt anno, ha jól emlékszem. Akkor csak rákerestem, mert nem tudtam mi az a 4 betű, de ott volt több ember kérdése, hogy hogyan, mit, minek állítsanak.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#4040) ^Clown válasza Zola007 (#4037) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez elég riasztó adat, hogy ennyien áttértek az 1000h-ra (zárójelben, valahol meg lehet érteni őket, de mondjuk az akksi cserélhető, ha valakinek kevés a 3 cellás).

(#4041) Tuco Ramirez válasza ^Clown (#4040) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Nyilván cserélhető, de ez valószínűleg súlyos ezresekbe fog fájni. Egy ilyen, kifejezetten hordozhatóságra kihegyezett gépnél szerintem kiemelten fontos a hosszú akkuidő. Én is a Wind-del szemeztem sokáig, de miután láttam, hogy a 6 cellás aksival szerelt változat csak nem akar megérkezni a magyar piacra, inkább az 1000h mellett döntöttem.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#4042) ^Clown válasza Tuco Ramirez (#4041) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nos, ez igaz. De a Wind védelmében: nagyobb billentyűzet, jobb minőség. És ezeket nem lehet cserélni!

(#4043) hanee válasza ^Clown (#4040) üzenetére


hanee
senior tag

Ez szerintem kicsit ilyen Közép-Európai sajátosság.. Egy csomó országban mindkét akksival árulják és választhatsz.. Amúgy nem értem, minek gyártanak hozzá kisebb aksit? Azon kívül, hogy picit vékonyabb vele a gép és pár dekával könnyebb, nem sok haszna van :U
Egy ilyen kis hordozható gépnél az akkuidő nagyon sokat számít, főleg hogy a két gép hardware szempontból gyakorlatilag ugyanaz.

hanee

(#4044) Yoshida


Yoshida
aktív tag

Ami 100% hogy viszi a 720p-t, az a coreavc codec-je, a kmplayert máshol is ajánlották, én nem próbáltam.

A ventije a wind-nek bekapcsolás után iszonyatosan kerreg, amikor max fordulaton pörgeti kicsit, utána viszont amikor lelassul, hangja alig, egyátalán nem kerreg...

Kicsit most értékelem a wind-et, megvan már 1-2 hónapja, nem is tudom mióta pontosan, az első szállítmányokból kb.

Sok apró hibája van, de nem annyira bosszantó, hogy a használat rovására menjen.

Legnagyobb gondom (soha ne legyen nagyobb), hogyha éjjel tölteni akarom hagyni a gépet, és lecsukom a kijelzőt (beállítom hogy ne menjen sleep-be) akkor felerősödik egy kis búgó hang, és jobban idegesít mint a nagy asztali gépbe lévő 5ventillátor (igaz azok max 1300-on forognak). A megoldás hogy nyitvahagyom a kijelzőt, de akkor meg belemegy a por a bill-be, meg a kijelzőt is sűrűbben kell tisztogatni.

A lusta munkatársakat viszont, akik 15-ös, sőt 17-es notit vettek lehet állandóan oltani, mert lusták hurcolni. (puhányak :D )

Ami az árát illeti a wind-nek, most hírdetnek a tesco fő oldalán (jó oké cipőt a cipőboltból, tudom) egy 15.4-es acer notebookot, 80-as winyó, 512ram, celeron prockó, intel gma integrált videókari, és ha jól emlékszem még oprendszer sincs benne, és ez 99.000HUF
Ehhez képest teljesen okés a wind ára. (ez a noti máshol mondjuk lehet hogy 90.000, meg 1giga ramos, de még akkor is okés)

UFF

(#4045) csabicsepp


csabicsepp
aktív tag

Én is majdnem beleugrottam egy 901-esbe, de szerencsémre pont időben érkezett mindegyik modell az MM-be, így személyesen tudtam őket megtaperolni. Nálam is a súly, a melegedés, a bill volt a döntő, az akksi és tapipad annyira nem, de tényleg nincs akkora különbség az 1000h és a wind közt, hogy egyértelmű legyen a győztes. Én is inkább a wind szállítási problémák miatt akadtam ki.

No fent a pista nekem is, egyelőre minden ok, 2d-ben kicsit lassabb tán, egyébként kicsit gördülékenyebb a rendszer, de ez majd holnap élesben derül ki igazán. A control center érdekes hogy többet tud, pedig u.a. a verzsön. Akksiidő tényleg jobb.
Csak a cccp codec pack van fent, egyelőre mindent visz pöccre (akksiról is), 720p nem akad felirattal sem.

Ja, a wow kicsit lassabb (-1-2fps), de ez asztalin is így van sajna.

[ Szerkesztve ]

(#4046) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Hát ezek a problémák a wind körül :(
Én megvárom a Lenovo vagy az uj Asus N10-es gépet és valószínűleg ezekből kerül ki a győztes gép, amit meg fogok venni :)

(#4047) RatSon válasza stefanitsr (#4033) üzenetére


RatSon
aktív tag

vista és xp alatt sem bonyolult, google-lel keress rá "enable ahci after instelling vista/xp" ha elakadsz szólj, nekem megy.

mobiwia.com - AutoKiller Memory Optimizer, Autorun Manager, GPS Status

(#4048) Alukard válasza RatSon (#4047) üzenetére


Alukard
senior tag

enable ahci after instelling vista/xp

enable ahci after installing vista/xp :P

https://blackfyre.ninja

(#4049) TomcsyG


TomcsyG
csendes tag

Nem tudom itt miért fikázzátok a windet. Meg hogy ez a jobb meg az a jobb... Ha szerintetek az a jobb, és más tetszik jobban, akkor vegyetek olyat. Ennnyi. Akinek meg a wind tetszik, az vegyen windet.

(#4050) TomcsyG


TomcsyG
csendes tag

Már kérdeztem, de nem jött válasz: Ti vista alatt rábírtátok már a scrollos 1024x768 képernyőre? Nekem xp alatt ment, de vistán nem boldogulok vele. Plíz help!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  MSI Wind
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.