Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- MaxxDamage: (TongFang) Medion Erazer Beast 16 X1 benchmark
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- GoodSpeed: A megfelelő matrac kiválasztása egy hosszú folyamat végén!
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Sapphi: StremHU | Source – Self-hostolható Stremio addon magyar trackerekhez
- Meggyi001: A végtelenbe...
- Invázió egy novellában 3-4. (Update) +5. fejezet! (18+ nyelvezet)
Új hozzászólás Aktív témák
-
qgisubi
csendes tag
Üdv mindenkinek!
A következő problémával fordulok hozzátok:
adott egy MSI K7N2 Delta-L alaplap+2x256DDR Dual Mem-ben+Ati Radeon 9800SE 128MB videókártya+PS2 egér+ATX billentyű ATX-to-PS2 konverterrel.
Naszóval...mostanában elkezdett a gépem kicsit furcsán viselkedni, miszerint a winXP-ből való ujraindítás során az oprendszer betöltődése előtt EGY rövid sípolás és bár a win betöltődött, de nem látott billentyűt. Viszont ha úgy indítottam újra a gépet, hogy segítségül hívtam a RESET gombot, akkor nem volt gond. OK...gondoltam a win a hibás...újratettem de csinálja...OK alaplap setup reset....még mindíg csinálja...egy megoldás volt, új alaplap BIOS-t feltölteni.
Leszedtem az MSI oldaláról a megfelelő BIOS-t....feltettem hiba nélkül....és most meg egyáltalán nincs billentyűm....mikor elindul a gép a 3 LED felvillan egy pillanatra...de ennyi. A rendszer amúgy feláll...mert kéri a floppy-t a boothoz ( mivel a BIOS frissítéshez be kellett állítani hogy onnan bootoljon )...és ha beteszek egy rendszer floppyt megy is..de akkor sincs billentyű. Nem értem...eddig volt..most meg nincs.
Megpróbálok még gyárilag PS2 bill.-t és USB-set is, de az USB-shez meg asszem be is kellene állítani hogy a setup-ban, hogy azt nézze...de ehez meg PS2-es kell...vagy nem?
Na szal ha van valakinek ötlete szoljon. Kösz! Subi
Új hozzászólás Aktív témák
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Mini PC
- Reklámblokkolók topikja
- Androidos tablet topic
- Melyik tápegységet vegyem?
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Kezünkben a OnePlus 15 és az Oppo Find X9-ek
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen légkondit a lakásba?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- G.SKILL Trident Z5 Royal NEO RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL28
- Új, bontatlan G.SKILL 32GB (2x16GB) KIT DDR5 6000MHz CL36 Ripjaws M5 Neo RGB White EXPO - 10 év gari
- Új, bontatlan ADATA XPG 32GB (2x16GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade Black XMP/EXPO - 10 év gari
- Új, bontatlan ADATA XPG 48GB (2x24GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade RGB Black XMP/EXPO - 10 év
- Patriot Viper RGB Elite 5 Ultra - 48GB (2x24) DDR5 6000MHz CL28 - 10 év garancia
- Bomba ár! Dell Latitude E6440 - i5-4GEN I 8GB I 256SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! HP Elitebook 850 G7 - i5-10GEN I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FULLHD I Cam I W11 I Gari!
- Hordozható napelem 3 Watt / 12 hó jótállás
- Bomba ár! Dell Latitude 7330 - i5-1235U I 16GB I 256SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Samsung Galaxy S25 Ultra Titanium Silverblue 6.9 120 Hz Dynamic AMOLED, 200 MP kamera, S Pen,
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

