Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mpeg, avi --> dat (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Hequila


Hequila
őstag

Hali

Nem tudja valaki véletlenül, hogy honnan lehet letölteni olyan programot, ami mpegből és aviból is képes dat kiterjesztésű videofájlt csinálni?
Linkeket dobjatok be, ha tudtok!
Thx

És még olyan program is érdekelne, amivel a felírat- és a videófájlt egybe lehet olvasztani!

Ismét Thx

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#2) Hequila


Hequila
őstag

Up

Na már csak olyan progi kéne, amivel a felíratot egybe lehet olvasztani a képpel!!!

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#3) Flashcash válasza Hequila (#2) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Virtualdub+vobsub
[L]http://www.fpscentral.hu/cgi-bin/gringo2003/count.cgi?genrutine=DivXCikkekHTML&tmplfile=divxcentral_default&id=1523[/L]

(#4) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Minek DAT? VideoCDt akarsz írni?
Ha jól emléXem a Nero átpakolja magának DAT-ba az avi-t meg az mpeg-et írás alatt/előtt.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#5) Hequila válasza Warlock_42 (#4) üzenetére


Hequila
őstag

Jaja

Azért mondtam, hogy az első problémám megoldódot, mert én is rájöttem a néró beépített lehetőségére!

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#6) Hequila válasza Flashcash (#3) üzenetére


Hequila
őstag

Letöltöttem a progikat, minden müxik faszául, CSAK van egy folm, amibe bele kéne olvasztani a felíratot (shrek), de ha beleolvasztom, akkor siet a felírat a képhez képest. Erre van valami egyszerű megoldás? Valami beállítás, meg hasonlók. Nincs sok kedvem a .sub -ban minden időzítést átírogatni.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#7) Hequila


Hequila
őstag

És ha már itt tartun akkor:
nem tud valaki olyan prg-t, ami asf-ből valami emberi formátumot csinál? (pl. mpg vagy avi, vagy dat)

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#8) Polesz válasza Hequila (#7) üzenetére


Polesz
addikt

TMPGEnc

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#9) Hequila


Hequila
őstag

Lehet, hogy nagyon béna vagyok,
de írni akartam egy 90 perces cd-t, aszonta a néró erre, hogy nincs elég hely rajta. Ezután megnéztem a cd spídben, ott 80 percesnek ismerte fel. Namármost. Simán engedélyezni kell ebben az esetben a túlírást oszt kész, vagy régi az íróm? (LG 16*10*40 -es)

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#10) chili válasza Hequila (#6) üzenetére


chili
csendes tag

Sztem amikor nyitottad meg a feliratot,rossz fps-t választottál hozzá. (Annyit kell,mint az avi-é. :) )

Padlógáz,ablaktörlő!

(#11) Hequila


Hequila
őstag

Már csak egy problémám lenne:
Milyen programmal lehet azt megcsinálni, hogy szétválasztom a hangot a képtől, és ha újra összeillesztem, akkor a hang ne késsen.
Próbáltam már a virtualdub-bal, kiírta az elején, hogy:
bla-bla-bla
A hang 6523ms -ot fog késni a képhez képest.

Tehát az lenne a kérdésem, hogy ezt a késést tudom-e korrigálni valamivel. Nem mindegyik filmnél csinálja ezt.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#12) Polesz válasza Hequila (#11) üzenetére


Polesz
addikt

Virtualdubbal :)

Van olyan opciója, hogy szinkronizálni lehet a képet és a hangot. Én így raktam össze egy filmet aminek a képe már megvolt a hangot pedig videókaziról digiztük be. A hang általában 25 fps a kép pedig 23.97~24fps ekkor jelentkezik a csúszás. Pontosan nem tudom, hogy hol lehet állítani, de lehet az már biztos.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#13) Hequila


Hequila
őstag

Olyan program (is) kellene, amivel rögzíteni lehet a webkamera által ''látott'' dolgokat

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#14) Hequila


Hequila
őstag

Ja, megvan!!!
A válasz most is:
VIRTUALDUBBAL!!!
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mpeg, avi --> dat (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.