Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Motorsport Manager

Hozzászólások

(#264) Nayal755 válasza kozi71 (#263) üzenetére


Nayal755
újonc

Kezdő csapatként legendás alkatrész :D Talán egyszer. Mindenesetre annak nem látom értelmét, hogy a motor jó, de a pályára (meg úgy amblokk) kell gyorsulás, kanyarstabilitás, fék stb. Cseszhetem a legendás motorom ha nem érek vele semmit. Az, hogy csak a motor jó, abszurd, a többi minek van? Következő szezonban jó lesz? Ezt a szezont meg szenvedjem végig, és majd olyan 6. szezonban lesz egy legendás autóm? Addig megyek minuszba? :D Időmérőn rendszerint utolsók vagyunk, pedig a pilóták jók, beállítást nagyszerűnél alább nem adom (persze előfordul, hogy nem jön össze), és vannak nálam rosszabbak. Versenyen persze más a helyzet, vannak jó helyezések (értsd: örülök ha 10. vagyok, legalább fizet a szponzor) de idegesít, hogy nem jó az autó, és szenvednem kell vele. Az egyik pilóta konkrétan ki van akadva, hogy egy roncsot adtam alá. Még úgy is, hogy a mostani alkatrészek mind 70% felett vannak, hogy ne csesződjenek szét. Azt hiszem a 6. futam jön, most jutottam el ide. Most kezdem el fejleszteni az új motorok stabilitását, az egy verseny kb, következő versenyen beépítem őket, és jöhet a sebváltó. Még pár szezon azt lesz egy kész autó ami nem roncs :D Hát leszopom magam. A központ fejlesztése megoldás lenne (akkor tudnék 4 szerelőt foglalkoztatni) de 8.000.000-ba kerül. Rohadtul el vannak túlozva ott az árak, össz vissz volt kilenc millióm szezon kezdetén. Vicc...

Nayal

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Motorsport Manager
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.