Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Motorsport Manager

Hozzászólások

(#201) Dlite


Dlite
tag

Az egyik pilótám állóképessége a futam után: -916,76% így nulla lett? Ez "normális" vagy valami bug?

RTX2060 I5-9500

(#202) DFlash válasza Dlite (#201) üzenetére


DFlash
tag

Nyakfájós lett pár hétig ;]

(#203) Dlite


Dlite
tag

Majd nyakon vágom és kigyógyul......

RTX2060 I5-9500

(#204) DFlash válasza Dlite (#203) üzenetére


DFlash
tag

Az biztos :C

(#205) Hokunda válasza Dlite (#201) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Amikor a szezon közepén lesz lábközépcsont törése és 3 lényegi tulajdonságából veszít 10et, az megfizethetetlen. Tapasztalat. :(((

(#206) alratar válasza DFlash (#202) üzenetére


alratar
addikt

Az de sz@r.
Én miatt buktam el egy bajnoki címet. Igaz a másik meg ne,m fogadta el a csapatutasításokat. :(

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#207) Dlite


Dlite
tag

Hú hogy jártam.. Panasonic Jaguar Racing (már valódi nevek,képe és szponzorok a játékban) formula-e kategória 2. szezon..9. hely a cél, alig pénz alig csapat stb....szezon vége felé megelégeltem a 2. számú 2,5 csillagos 10%-os piaci értékkel rendelkező pilótám töketlenkedését, (olyan fasza volt a csapatom értéke, hogy 2 üres szponzori helyem is volt jelentkezők nélkül) kirúgtam. Hoztam egy 17 éves 2,5 csillagos hasonló xart....71%piaci érték, szponzorált pilóta 280ezer/futam. Erre azonnal 3 csillagos szponzorok 44milkával beköszöntek :D Igaz 16 futamra kötöttem szerződést, de 44 milka az 44 milka :D
Azóta Üzem 3. szint, előrejelző központ, tesztpálya...meg még valami ami nem jut eszembe. Csak a nem fejleszthető specifikus alkatrészekből nem tudok "nagyszerűt" gyártani és még így is 23milkám maradt. Ráadásul ha hozom a szponzor elvárását a futamon - 9. hely vagy feljebb - akkor 1milka a futam végén ha nem, akkor 700ezer...három futam után egyszer hozta, egyszer összetörte magát, egyszer meg tízedik lett.
Szóval most happy minden :DD

[ Szerkesztve ]

RTX2060 I5-9500

(#208) DFlash válasza Dlite (#207) üzenetére


DFlash
tag

Szuper, így tovább :C

(#209) alratar válasza Dlite (#207) üzenetére


alratar
addikt

Formula-e?
Az szerintem fals , ugyanis ott ha jól tudom elektromos autók versenyeznek.
A játék tier3-ja inkább az F3.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#210) Dlite válasza alratar (#209) üzenetére


Dlite
tag

Nem vitatom, nekem akkor is "formula-e"-ként szerepel. Nagy jelentőséget nem tulajdonítok neki :DD

[ Szerkesztve ]

RTX2060 I5-9500

(#211) Hokunda válasza Dlite (#210) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Akkor ez modolt játék, igaz? Szponzorok szintjén is?

(#212) Dlite


Dlite
tag

Ice Mod 2017, Real Sponsors #1, F1 2017 Mod, most néztem, ez a három mod van feltelepítve és bekapcsolva a Workshopból.

RTX2060 I5-9500

(#213) Hokunda válasza Dlite (#212) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Akkor már értem az összegeket, így azért jóval könnyebb.

(#214) Dlite válasza Hokunda (#213) üzenetére


Dlite
tag

Nem a tőkénél vannak ezek modok, hanem az adatbázisnál...bár lehet így is változtat a "hozott" pénzen. Nem szeretem az ilyen pluszokat. Lehet kikapcsolom a szponzorost, ha az valóban sok plusz pénzt jelent.
Bár ha jó a balance, akkor gondolom a többi csapatnak is ennyit adnak.

RTX2060 I5-9500

(#215) R4zz0R


R4zz0R
csendes tag

Hello.
Lehet nem ide tartozik de egy kis segítséget szeretnék kérni a játékhoz.
A problémám az lenne hogy tört verzióban ment a laptopon a játék. egy gtx 620m el.
Most meg vettem eredetibe a steamen .
És akár hogy indítom nem indul el csak fekete kép és kb 10 másodpercig megy a hang.
Már próbáltam indítani rendszergazdaként. Feltette a legrégebbi Nvidia drivert.
Gtx 1070 használok . Láttam sok külföldi forumon hogy rendszergazdaként meg kompatibilitás állítani win 7 re. de nem sikerül. Valaki tudna ebben segíteni. Anélkül hogy egy rosszabb video kártyát vegyek . Mert ez volt az utsó ötlet steamen hogy erős a kártya. :) De azért remélem 2017 ben nincs már olyan probléma a játékoknál hogy túl jó nem indul.
Köszönöm előre is ha valakinek lenne valami ötlete vagy csak találkozott ezzel a problémával és megoldotta.

(#216) GeGexx válasza R4zz0R (#215) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Szia, feltételezem igen, de azért megkérdezem. Amikor megvetted újratelepítetted?

(#217) kozi71


kozi71
senior tag

Miért van az, hogy a főmérnököm nem akar a hosszabbításról beszélni sem?
Három éven át minden rendben ment. Sosem volt szóváltás köztünk. Sőt sokszor meg is dicsért milyen jól fejlődik ez meg az a létesítményem. Szerződése lejárta előtt három hónappal már nem tudtam szóba elegyedni vele. Egészpontosan nem érdekelte a szerződésének a hosszabbítása. Aztán lejárt az idő, kénytelen voltam felvenni egy gyengébb főmérnököt. Aztán mit látok, munkanélküliként ott figyel a listán. Gondoltam újra megpróbálom felvenni, de még neki áll feljebb, hogy miért rúgtam ki. A vicces az, hogy nulla napnál rúgtam ki. Szóval még lelépési (felbontási) pénzt sem kapott. Csak az bánt , hogy egy csillaggal több volt neki a fejlesztésnél mint a mostaninak. Remélem azért csak sikerül pár szezon után visszacsábítanom.

high tech, low life

(#218) Hokunda válasza kozi71 (#217) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Milyen bajnokságban vagy? Ha nem az F1-ben, akkor valószínűleg magasabb kategóriába vágyik.

(#219) kozi71 válasza Hokunda (#218) üzenetére


kozi71
senior tag

F1 Paddy Lowe (mercedes), már mindent elért 5 csillagos fickó.

high tech, low life

(#220) Hokunda válasza kozi71 (#219) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Akkor passz, még ott nem tartok, bár a Merci egyébként is csak a hátsó szárnyat bámulhatja majd, ha ott leszek. ;]

(#221) DFlash válasza kozi71 (#217) üzenetére


DFlash
tag

Szerződése mikor lejár, azaz 0 hónap van hátra és még mindig nemet mond, mikor felszabadul, akkor lehet vele újra tárgyalni.
Ha nem viszi el senki a következő szezonban, vissza lehet hívni kb fél év elteltével.
Próbálkozni kell.

(#222) kozi71 válasza DFlash (#221) üzenetére


kozi71
senior tag

Már kint van a "munkanélküli" piacon csak durcás velem.

high tech, low life

(#223) DFlash válasza kozi71 (#222) üzenetére


DFlash
tag

Persze, mert kirúgtad :)

(#224) kozi71 válasza DFlash (#223) üzenetére


kozi71
senior tag

Mert már nem volt mit tennem. Hiába vártam rá nem akart tárgyalni. De már nulla napos volt az ideje. Akit felvettem a helyére az meg már jött volna, ott is van elévülési idő. Ha nem írom alá szerződést idő kereten belül akkor az is durcás lesz. Végül nem lett volna legendás motorom.
De igazából nem is volt már más választék. Csak ennél a kettő embernél volt olyan a fejlesztésnél, hogy automatán hozzá add egy tetszés szerinti legendás fejlesztést, a kiválasztott másik legendáshoz.
Remélem idén már sikerül legalább egy, full legendás alkatrészekből összetákolt masinát legyártanom. Túl hamar vége a szezonnak. Én meg mindig mindenből duplát gyártok, így kevés az idő a célomhoz.

A GT szériát lehet párhuzamosan játszani az F1-el?
Annak külön „büdzséje” van, vagy F1-el közös?
Jó lenne ha a már megépített üzemeket is tudnám ott használni.

high tech, low life

(#225) R4zz0R válasza GeGexx (#216) üzenetére


R4zz0R
csendes tag

Hello.
Igen újra telepítettem és a windows 7 et is win 10 re cseréltem.
De a probléma ugyan az. Elindul a játék 10 másodpercig van hang kép nincs . utána csak csend.
És ALT+F4 el tudok kilépni.

(#226) kozi71 válasza DFlash (#221) üzenetére


kozi71
senior tag

Teljes siker! Végül ahogy mondtad, a hatodik futam után már szóba elegyedett velem. :R
Bérezésben volt még kis csörténk egymással. De végül volt az a pénz amiért cserébe visszakerült a régi jól bevált helyére.

high tech, low life

(#227) DFlash válasza kozi71 (#226) üzenetére


DFlash
tag

Helyes :C
Most már tudod, ha nem ír alá várd meg míg lejár a szerződése, s ne rúgd ki :DDD
A bérezésben kicsit magasabb bért szoktak "kisírni" mikor visszajönnek. Nálam egy pilóta volt így.

(#228) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Ha a szabadedzésen a tartalékpilóta vezet, nagyobb mértékben fejlődik, mintha nem vezetne?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#229) kozi71 válasza alratar (#228) üzenetére


kozi71
senior tag

Nem tűnt fel, hogy nagyon fejlődne, igaz nem is romlik.
De mikor valamelyik főversenyzőm panaszkodik, hogy fáj valamije akkor mindig tartalékot használom helyette a tesztelésen.

high tech, low life

(#230) DFlash válasza alratar (#228) üzenetére


DFlash
tag

Szabadedzésen ha vezet és van benne potenciál, akkor ő is fejlődik ahogy a másik kettő valamennyit.

Túl vagyok a 3. szezonon saját csapattal, ez simább lett, mint a második szezon. Egyéni és konstruktőri vb címek behúzva.
Tovább léptem az Ázsia kupába, s szomorúan látom gyengébb cuccokat kapok, mint a legjobb alkatrészem. Mentés visszatöltés után nem is fejlesztgetek, spórolok a pénzzel.
Autóbeállítások elmentve, ugyanúgy beállítva az autó más értékeket ad a pilóta. :DDD
Az interjú kérdések között is van ám érdekes. Beérnek a versenyzőim 1. és 2. helyen, megkérdi a riporter fontolgatom-e, hogy jövőre szerződtetem.
Verseny után beadta csapattárssal civakodó, nem írok alá neked jövőre amíg itt van, Interjú után persze érdekel az ajánlatod. :C

(#231) Dlite


Dlite
tag

Nekem az tetszik az Indy Carban - ázsiai liga aki nem tette át eredeti csapatokra - hogy a legalsó ligához képest látványosan befolyásolhatják a döntéseid a végeredményt. Egyértelmű taktikai hibák miatt buktam sok helyet és nyertem is helyezéseket jó döntésekkel. Első évem, 10. hely a cél de ezt egyelőre jócskán túlteljesítjük.
Sőt egy intermedietes futamon - ahol 17. kör környékén kezdett esni - okos taktikával egy futamgyőzelmet is sikerült behúzni :C

RTX2060 I5-9500

(#232) DFlash válasza Dlite (#231) üzenetére


DFlash
tag

4. szezonban léptem feljebb, kicsit sokaltam Rodrigues bérét amit kért, de most 3 futammal és a szabályrendszerrel(spec motor, első 6 kap csak pontot), eddig 2. helynél rosszabbat nem hozott. Vezetjük a bajnokságot 18 ponttal a másik pilótám hozott eddig két 3. helyet és pár pontot.
Csak az elnök nem kedveli ha kérek még. :DDD
Szponzorok: Csapatom 5 csillagos, hamarosan le fog járni két rögzített összegű, s remélem valami 4-5 csillagos betalál mert kéne a fejlődéshez, meg tartalékba némi pénz.
Tanakodom rajta ha esetleg behúznánk a címet feljebb kéne lépni egyből, hátha több a pénz.

Cél az összetett 6. futamoknál meg nem merem megkockáztatni az 1-3 helyeket szponzornak, mert időmérőn elég sanszos, hogy kikapok, de versenytempó az jobb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#233) Dlite válasza DFlash (#232) üzenetére


Dlite
tag

Nem több a pénz...sőt, nekem jelen pillanatban jobban fogy :D Egyrészt nem hozom, vagy csak nagyon keveset fizető szponzor kérését tudom teljesíteni, másrészt a költségek is nagyobbak :)
Értsd: 16milkával kezdtem, most 7 milkám van féltávnál. Igaz toltam a fejlesztéseket ezerrel. Alig várom, hogy lejárjon - két futam - pár szponzor és akkor megint jön kis pénz :)

RTX2060 I5-9500

(#234) DFlash válasza Dlite (#233) üzenetére


DFlash
tag

Na majd mentek, ha odakerülök.
Futamokból volt egy pár olyan az Európai szezonban, hogy esett elállt esett elállt kész káosz. :DD
Rohangált mindenki a boxba, meg egyik Német nagydíjon 3 safety car fázis 4 autó karambol ebből 3 ugyanott azonos körben, 2 műszaki hiba. :Y

(#235) Dlite válasza DFlash (#234) üzenetére


Dlite
tag

Nekem volt, hogy pont a safety car vitte el a futamot és a jól kidolgozott stratégiám :)

RTX2060 I5-9500

(#236) DFlash


DFlash
tag

Motorsport vb első szezonom cél 7. hely, túl teljesítve 5. lettem végül. Minden az utolsó futamon dőlt el, ütközött a rivális csapat versenyzője, sétakocsikázás volt onnan.
50 Milla bevétel évvégén :Y
Indul a második szezon, épülhet az autógyáram, lesz költőpénz :C

(#237) DFlash


DFlash
tag

Szponzorált pilóták vannak valahol elrejtve?
A megfigyelőlétesítményem még nincs, de nem is találok az újak között, csak a kezdéskor párat, azok kiöregednek/kiöregedtek.

(#238) Hokunda válasza DFlash (#237) üzenetére


Hokunda
aktív tag

"Szponzorált pilóták vannak valahol elrejtve?"

Igen, megfigyelő létesítménnyel felfednek párat, különböző korosztályokban.

(#239) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Nektek sem védekeznek a pilóták vagy én szúrok el valamit?
Nem egy futamom úszott el azon, hogy nem védte le a belső ívet, hanem hagyta hogy a másik simán elmenjen ott. Rohadt idegesítő! :W

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#240) DFlash válasza Hokunda (#238) üzenetére


DFlash
tag

Megépült a 3. szintű megfigyelő és egyből adott be olyan versenyzőket melyek jók is, az egyik 5 csillagig fejlődhet és szponzorált is. Másik 4 csillagos, végre nem csak az 1-2 csillagosok között lehet válogatni. :)

(#241) Hokunda válasza DFlash (#240) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Azért az fura :DDD Már 2. szinten is van szponzorált+4.75csillagos, valamint szponzorálás nélkül 5. Onnan tudom, hogy mindkettő az én pilótám és én még nem építettem fel a 3. szintet. Első szinten egy öregedő félben lévő szponzorált van, aki a legalsóbb kategóriában tökéletes, gyengébb csapattal az első 2 év simán vihető vele is.

(#242) DFlash válasza Hokunda (#241) üzenetére


DFlash
tag

Megnyerte a vb-t az "öreg" gondoltam hosszabbítok még egy évet, erre benyögte neki több pénz kell, gondoltam fasza, mehetsz haza. :DDD
Ázsia Kupába a Rezzetohoz igazolt, dupláért.

Akiket igazoltam azok közül az 5 csillag potenciával rendelkező most kb 3,5 csillagos, azt írja Statisztika kimaxolva. De legalább a piaci értéke 90% a tartaléknak meg 0, mert Média parás
Jelenleg 85M van, s a Vidámparkra gyűjtök szorgosan.

[ Szerkesztve ]

(#243) alratar válasza Hokunda (#241) üzenetére


alratar
addikt

szponzorált

Honnan tudni, hogy szponzorált?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#244) DFlash válasza alratar (#243) üzenetére


DFlash
tag

A Versenyzői jellemvonásoknál írja, Szponzorált pilóta.

(#245) alratar válasza DFlash (#244) üzenetére


alratar
addikt

Aham,
És azok jobbak vagy mi? Esetleg jobb szponzorokat hoz?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#246) DFlash válasza alratar (#245) üzenetére


DFlash
tag

Nem jelenti azt, hogy jobb, de eleve fizetnek neked egy bizonyos összeget, ez eltérő.
A piacképessége lehet rossz is.

(#247) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Induitott már valaki Magyarországi központtal csapatot?
Mit kell tennem, hogy ne én fizessek x eurot ki egy verseny után?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#248) DFlash válasza alratar (#247) üzenetére


DFlash
tag

Saját csapatra gondolsz?

(#249) alratar válasza DFlash (#248) üzenetére


alratar
addikt

Yes.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#250) DFlash válasza alratar (#249) üzenetére


DFlash
tag

Értem, ott az éves költségvetést idény elején megkapod, ami plusz bevételed lehet, az szponzor pénzből van.
Ezért csökken rohamosan az egész.
Az első szezon mind szívás, akármelyik bajnokságot is választod.

Én most a Predator kihívást csinálgatom, itt versenyként fizet az elnök.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Motorsport Manager
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.