Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Motorsport Manager

Hozzászólások

(#501) DFlash válasza Kopika79 (#500) üzenetére


DFlash
tag

Az már tartalmazza az addig megjelent dlc-ket alapjátékkal együtt.

(#502) Kopika79 válasza DFlash (#501) üzenetére


Kopika79
csendes tag

akkor eleve a 2.verzió kellene nekem? és az alapjátékot törölhetem is?

(#503) DFlash válasza Kopika79 (#502) üzenetére


DFlash
tag

Az endurance dlc kivételével az összes benne van, így törölheted ha nem kell.

(#504) DFlash


DFlash
tag

Ezzel a kerékkel kissé szokatlan a jármű, nekem.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#505) Kopika79 válasza DFlash (#503) üzenetére


Kopika79
csendes tag

köszi mindent elkezdtem 1új karriert figyelve minden elhangzottra, van már jó kis pilótám (jó piaci értékkel) 2jó szerelőm +mérnököm, még az építkezés kérdéses számomra 1kicsit, milyen sorrendben kellene haladnom? olvasgattam azt is hogy minél előbb elkéne jutni a helikopter leszállóhoz, amihez 2épület (nem tudom már melyik) 2-es szintre kell, erre álljak rá vagy valami más estleg?

(#506) DFlash válasza Kopika79 (#505) üzenetére


DFlash
tag

Tervezőközpont meg Üzem 2. szint, akkor lesz elérhető a Helikopterleszálló.
Nekem az vált be, hogy az üzemet húztam fel 3. szintre minél előbb megépíteni az autógyárat.
Európa bajnokságban max 3 év és menni feljebb. Több pénz. Autógyár után már nem kell aggódni nagyon a bevétel miatt, lehet költeni jobb drágább pilótára is akár.

(#507) Kopika79 válasza DFlash (#506) üzenetére


Kopika79
csendes tag

na estére játszottam 1-2futamot, illetve ránéztem az építkezésre, de az általad említett gyárhoz nemcsak az üzem 3szint kell, hanem a tervező is 3-ra, így már húzós pü-ileg

(#508) DFlash válasza Kopika79 (#507) üzenetére


DFlash
tag

Igen, a kettő együtt kell, a Vidámparkhoz meg 4. szint kell. :)

(#509) Diego 86


Diego 86
csendes tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, mert ugyan már egyszer elvittem a játékot 2030-ig mindent megnyerve a Predátorral mod-ok nélkül, de most újra szeretném kezdeni.
Milyen mod-okat javasoltok hozzá és honnan tudnám letölteni? Sokan istenítik a fire 18 modot 2.0-t ám azt csak a steam-on láttam és hiába regisztráltam nem látom hogyan tölthetném le? Ötletek?

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#510) Danaka válasza Diego 86 (#509) üzenetére


Danaka
csendes tag

Vedd meg a jatekot Steamen es onnantol 1kattintas berakni a modokat. Nem reg volt leertekelve a jatek, szerintem szurke oldalakon talalsz olcso kodot.

(#511) Diego 86 válasza Danaka (#510) üzenetére


Diego 86
csendes tag

Igen olvastam és szerettem volna is megvásárolni ott, de jelenleg csöppet sem akciós 35+8 Euro az Endurance hozzá. Ennyit talán nem ér meg egy mod.. Esetleg valami más megoldása van valakinek?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Motorsport Manager
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.