Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21278) .mf válasza TayRol (#21202) üzenetére


.mf
veterán

Szinte új -- használatlan -- 2-3ekm -- -20%: na ilyet tényleg jó lenne kifogni :D
De benne lehet az a kockázat is, hogy azért adja el ilyen gyorsan / jóval olcsóbban, mert nem tudta rendesen kezelni, és bukott vele egy-két nagyot, amit akár a motor is megsínylett... megsínylhetett?... édes-ékes apanyelvünk...
Láttam egy-két helyen tesztben használt motort elég alacsony km-rel, de ott kb 10%-kal alacsonyabb áron kínálják csak... viszont már egy éve a nyakukon van, tehát talán érdemes lenne rá alkudni -- de hát se jogsi nincs még, ősök mindig kézzel-lábbal tiltakoztak ellene, most meg állásom sincs, ma mondtam fel. Ha a motoros-jogsit sunyiban meg is csinálom (az is még egy idő, mert előbb a szakdogát kell megírnom, bleh), a vételt inkább nyárig halasztom, addigra lesz új állásom és kicsivel kijjebb költözök (nagymamám félig üres lakásába. Pesti ingatlanárak mellett csak így megy nem-milliomos-palánta "frissdiplomás" pályakezdőknél :( ).

Ali_G: sajna ez van, a klasszikus pulp fiction sort idézve: "English, motherfucker! Do you speak it?!" :P A net korában mindenképp javasolt legalább alap, de inkább középfokig elküzdeni az angollal. Magyarul az a sorozat 99.99%, hogy nem ment :(
De szerencsére mindegyik rész fő mondanivalója egy-két mondatban összefoglalható, és elég sokat mutatják.

Beowulf (21223): van egy érdekes lakó / albérlő ebben a kis társasházban: kb 64nm-es kis albérlet (maga a lakás kb 20, max 30 milliót érhet), kis smarttal jár, viszont asszem egy 1098-as Ducatija van. Néha egy haverjával látom őket visszajönni túrázásról, neki pedig biztosan 1098-as Ducatija van. Szóval ezek után nem tudom :DDD
Másik hsz-szel kapcsolatban: 14l :Y :DDD Pályán, vagy simán? Ha utóbbi, akkor duplán :Y :Y

Ali_G (21268): érdekesen hangzik, remélem lesz jövőre is. :DDD
A fizetős oktatás is lehet jó is, az ingyenes inkább költséghatékony :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.