Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35651) #71562240


#71562240
törölt tag

Lacopapi:

A korábbi hozzászólások alapján látom én, hogy ügyes szerkezet ez a Beats Audio, lehet, hogy én is fájó szívvel mondanék le a hangjáról, ha kipróbálnám, de ha valóban úgy működik, hogy utólag manipulálja a már „kész” hangjelet, akkor csakis űgyes manipuláció, szemfényvesztés lehet, ugyanúgy, mint a hangszínszabályzók. A divat szóról pedig mindig a tíz-tizenöt ével ezelőtt„népszerű” holdjáró cipők jutnak eszembe. :D

Egyébként, ha már a zenelejátszásról van szó, én mostanában átálltam a Winampra a gyári Connected helyett, szerintem a Winampnak jobb a hangja. Ez meglepett, mert a korábbi próbáimban (PowerAmp, PlayerPro, Rocket, Neutron, Mobo, MX) mindig a CMP-t hallottam jobbnak.

[ Szerkesztve ]

(#35652) Lacopapi válasza #71562240 (#35651) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mennyiben másak a lejátszók manipuláció tekintetében? Mellesleg a CMP+BA jobb,mint a winamp . Én már csak tudom, mert próbáltam.A neutron durva mélyemelést csinál,a pa kiegyenlítettebb,de szerintem elvesz a hangképből...keresgéltem,hidd el,sokat,mert rengeteget utazom és nincs kedvem egy plusz lejátszót hurcolászni magammal.
De,megbocsáss,ha nem hallottad,akkor hogyan véleményezheted? Ez olyan,mintha azt mondanám,hogy a cm9 egy sz@r rom,holott nem is próbáltam :DD
Amit fentebb írtam,az igaz,nem gagyi fülessel tesztelem,tudom mit beszélek,de Te tudod :)

(#35653) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Marketről letölthető "nLauncher"-t jó szívvel ajánlom a stock romot használóknak,a lehúzható értesítési sávba rakhatóak azok az appok,amelyeket nem akarunk keresgélni...onnan indítható,érdekes elgondolás.

[ Szerkesztve ]

(#35655) Lacopapi válasza #99499520 (#35654) üzenetére


Lacopapi
addikt

Őszintén örülök,de nekem?? :DD

(#35656) kat10


kat10
tag

én is megnéztem a battery widgetet mert érdekelne miért merűl le 1 nap alatt a telefon pedig nem is nyúzom napi max 1 óra telefonálás és két óra wifi kb de csak a mailek miatt böngészés max 10 perc mobilnet letiltva játék nincs
na az értékek -22mA és -50mA közt mozog
hőmérséklet 25-26 fok
3906mV
500mAh
és miuit használok az utolsót 2.4.6
ezelőtt kb 3 héttel felraktam a WR 1.3-at de eltünt róla a wifi csatlakozás így hát újraraktam vissza a miuira ezzel még nem volt gondom soha
csak az fránya aksifogyasztás de ez már az első romtol van jelen
igaz én úgy kaptam kézhez a telót újonnan hogy már a haver rárakta az új romot akkor a wiui lett rajta
kérdés hogy az értékek rosszak vagy nagyon rosszak és inkább menjek vissza a gyárira és nézzem meg úgy az értékeket?
előre is köszi a választ, válaszokat

Go Pats

(#35658) baal-amiga válasza kat10 (#35656) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Én -biztonsági mentés után- kipróbálnám gyári rommal, ugyanúgy belakva, mint amit most használsz. Így lehetne igazán összemérni, nem egy alap rommal appok nélkül. (Sok progi használja a telefon különböző szolgáltatásait, ami persze fogyaszthat.)

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#35659) hokins


hokins
addikt

Nah... Főzött romon müködik töltés közben a led. Csak a gyáriakon nemakar.

(#35660) Lacopapi válasza hokins (#35659) üzenetére


Lacopapi
addikt

Gratulálok az új fejedhez...a build.prop beírás után sem?

(#35661) hokins válasza Lacopapi (#35660) üzenetére


hokins
addikt

köszi. Az után se sajnos... nemtudom miért nemakart mikor régen meg jó volt, nem lett belepiszkálva sbf-be hogy az legyen a baja.

[ Szerkesztve ]

(#35662) Thomasz0


Thomasz0
tag

Sziasztok

Egy gyári sbf-et ami kivan pucolva valaki tudna linkelni ? Nem találtam sehol, Cee-t mert piros lencsésre ez a jobb ahogy olvastam :DD

(#35663) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nálam ma CM9 alatt eltűnt a kamera... Próbáltam megnyitni és kiírta, hogy nincs csatlakoztatva... elmosolyodtam és nyomtam neki gyorsan egy restartot, attól helyrejött :)

(#35662) Thomasz0: Pucolt gyári nincs szerintem. Az meg, hogy melyik lencsésre melyik jobb változó.

[ Szerkesztve ]

(#35664) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

CM 7.2 RC1-ből ki lehet valahogy szedni a hátteret? Szeretném máshol is használni, de nem találtam meg. (A zöld füves)

(#35665) #71562240 válasza Lacopapi (#35652) üzenetére


#71562240
törölt tag

Persze, nem hallgattam még meg, éppen azért, mert ha „utólagos manipuláció”, akkor én elvből se hallgatom meg! :D Csak az elvről beszéltem, az pedig egy másik ügy, hogy a (fanatikusan képviselt) elvek mikor és hogyan döntik, döntötték romba (nem ROM-ba!) a világot. :D
És akkor, most, utólag kérek küldeni egy „Gyilkos”-t, mert múltkor, amkor legutóbb a task killerről beszéltem, nemhogy elfelejtettél „legyilkosozni”, hanem hovatovább még helyeseltél is! :DDD
De a Winamp-ot azért elég jónak találtad te is, nem? Én Sennheiser HD555-ön hallgatva tettem le mellette a voksomat (persze a Beats nélküli CMP-hez képest).

(#35666) VMatteo


VMatteo
őstag

Ez a Beats Audio felmenne az én legújabb MIUI-mra is?

Tisztelet a Gépésznek!

(#35667) Lacopapi válasza #71562240 (#35665) üzenetére


Lacopapi
addikt

Tagadhatatlanok a winamp erényei,tiszta és részletező az előadásmódja...talán éppen ezért nem nyerő sokak fülében :)
Nem kapsz gyilkost,mert egyrészt az nem rendelhető,hanem ösztönösen jön,másrészt az okosan használt task killer jó is lehet...bár én konkrétan a task manager híve vagyok,az nagyon jól szolgál nálam is a SEA-ben.

VMatteo...EZ igen,a többi nem.

[ Szerkesztve ]

(#35668) kat10 válasza baal-amiga (#35658) üzenetére


kat10
tag

köszi a választ meg is csinálom hétvégén már csak a tesztelés miatt is jobban lesz rá időm full takarítás és egy Sea rom lesz rajta és felrakom rá a dolgokat amit most is használok

Go Pats

(#35669) VMatteo válasza Lacopapi (#35667) üzenetére


VMatteo
őstag

Köszönöm, recovery/stable-ben kell telepíteni ugye?

Tisztelet a Gépésznek!

(#35670) Lacopapi válasza VMatteo (#35669) üzenetére


Lacopapi
addikt

recovery-custom....mintha romot tennél fel. Ne lepődj meg,nincs ikon,semmi sem utal a jelenlétre,csak a hangja :)

(#35671) Thomasz0


Thomasz0
tag

Akkor egy sima sea-t és egy cee-t valaki tudna linkelni megköszönném :)

(#35672) Lacopapi válasza Thomasz0 (#35671) üzenetére


Lacopapi
addikt

INNEN a 37. és 43.

(#35673) hokins


hokins
addikt

update-cm-7.2.0-RC1-hokins-reloaded

Bootlogo lecserélve googlerol a motologora,bootanimáció is kicserélve(MS2Ginger V3-ból importálva) Beleépítve: gapps(külön nem kell telepíteni),SE Arc launcher, AGV antiviruspro, Moon+ reader.

Aki gondolja probálja ki.

(#35674) VMatteo


VMatteo
őstag

Ehhez a MIUI 2.4.6-hoz van olyan patch amivel zenét tudok léptetni a hangerőgombbal?

Tisztelet a Gépésznek!

(#35675) Cogwheel71 válasza Lacopapi (#35667) üzenetére


Cogwheel71
tag

Mivel úgy látom, elég sok androidos lejátszót ismersz ill. halgattál, melyikhez passzolna leginkább a beatsaudio plugin? Vagy máshogy fogalmazva: mivel jelenleg a Neutront használom és leginkább bluetooth adapteren keresztül a hifi rendszerre kötve hallgatom, van-e ezt überelő lejátszó akár beats-el, akár nélküle?

(#35676) bruti01 válasza Cogwheel71 (#35675) üzenetére


bruti01
őstag

cm7 alatt a player pro beats audio-val nagyon király

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#35677) Lacopapi válasza Cogwheel71 (#35675) üzenetére


Lacopapi
addikt

Neutron mellé nem kell beats,nem sok változás van a hangképben,a neutron erőteljes karaktere mindent elnyom. Jól beállítva sokáig hallgatható,de ezt gondolom tudod. Jazzt nem ajánlom hallgatni vele,de a mostani zúzósabb zenékhez kifejezetten jó. Hasonló karakterű,de szelídebb kicsit az n7player,ehhez elfér a beats. Ráadásul ez már inkább mindenevő. Hogy a kékfog mit tesz hozzá ,vagy vesz el,nem tudom ,ki kell tapasztalni .
Egyébként a winamp megérdemel egy próbát és Bruti kolléga összeállítása is eléggé harapós .

[ Szerkesztve ]

(#35678) zsirfecske válasza zsirfecske (#33488) üzenetére


zsirfecske
addikt

na közel 3 hét után megint van defy-om. köszi gsmline szerződött szervize. 5000 volt számla nélkül, 1-2 napot ígértek és lett 2 hét. mikor kész lett ellenőriztem, és hangszóró ok is volt de a noti lednél belül kimaradt valami takaróelem, mert átvilágított a szenzor felé! grr, vissza szerviz, még 1 hét, most elvileg ok.

legközelebb csak szolgáltatónál veszek telefont és kész.

(#35679) szabof1 válasza Lacopapi (#35645) üzenetére


szabof1
őstag

Nekem nandroid visszarakás után rendszeres ez a probléma (hogy GMail csak kap levelet, de nem küldi el).
Rájöttem, hogy ha a /data/system könyvtárból törlöm az accounts.db állományt és újraindítom a telefont, akkor utána tökéletesen működik. (Ilyenkor persze újra be kell állítani a fiókot.)

(#35680) Lacopapi válasza szabof1 (#35679) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nekem még soha nem volt ilyen gondom ,de az update törlés megoldotta ...mindenesetre észben tartom ,köszi.

(#35681) szabof1 válasza szabof1 (#35599) üzenetére


szabof1
őstag

Nekem ez a Defy+-os CM7.2 BAYER Defyn CM9 (GB) kernellel nem jött be. Kifejezetten lassú volt (a bejövő hívást alig bírtam felvenni) és nem akart rendesen működni mobilnettel sem.
Lehet, hogy csak a kipróbált Quarx 0408-as rom hibája volt, de egy darabig elvette a kedvemet az ilyen irányú kísérletezésektől.

(#35682) fuze


fuze
őstag

Folyton megszakadozik a wifim. A főzött rom miatt? Ja meg hibát dob ki ha le szeretnék tölteni valamit a playről.

adms.hu | UI Designer

(#35683) fa4hu válasza fuze (#35682) üzenetére


fa4hu
őstag

Ez elsősorban a Defy miatt van, másodsorban a router-edet nem szereti. Korlátozd le a Defy által használható sávszélességet 4 Mbps alá, és akkor csak ritkán fog szakadozni, esetleg tiltsd le a router-en az "n"-es sávot.

(#35684) PHMIuser válasza RootRulez (#35614) üzenetére


PHMIuser
csendes tag

Gyári rendszerrel is csinálta neked ezt az esést, vagy csak főzöttel? Pár napja én is beírtam a tapasztalatomat ezzel kapcsolatban, nálam hol 40%-ról esik le 19-re, hol 30%-ról. Vasárnap próbaképpen egy másik Defy-re is felraktam ugyanazt a CM 7.2 ROM-ot, amit én használok több, mint egy hete. 100%-os töltöttségnél raktam fel. Természetesen már az első lemerülés közben jelentkezett azon is az esés 19%-ra, pedig ugyanúgy, mint az én Defy-mnek, annak sem volt ilyen hirtelen töltöttség zuhanásos gondja eddig sohasem előtte a gyári ROM-al. Ami még érdekes, hogy a BMW logjából kinézve az akku feszültsége nem változik a 30-40%-ról 19%-ra való eséskor.

(#35685) polcsa válasza hokins (#35661) üzenetére


polcsa
aktív tag

Gyári romokon, belepiszkálás nélkül sosem világított a led töltés közben.

(#35686) polcsa válasza Thomasz0 (#35671) üzenetére


polcsa
aktív tag

Ha mégis SEA-t raknál, ezt is kipróbálhatod, bár ez 'csak' egy nandroid.

PHMIuser:
Sajna egyre gyakoribb probléma. Nekem főzöttön kezdte és a után a gyárin is megmaradt.
Javaslatom, hogy minél többször teljes töltési ciklust csinálj (100%->0%, 0%->100%), rátöltés nélkül és javulni fog. Én ezen vagyok, javul is, de hogy el fog-e tűnni teljesen az még kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#35687) htctopaz válasza szabof1 (#35681) üzenetére


htctopaz
tag

Nélküled sose jöttem volna rá, hogy GB-s kernel kell hozzá… Nekem is piszok lassú volt először, a Cpuspy kiderítette, hogy el sem mozdul a 300Mhz- ről. Beállítottam az általam megszokott frekiket és Vsel értékeket, vagy ettől vagy a reboot-tól, de megjavult.

(#35688) hodostamas


hodostamas
addikt

Akinek volt tombstone-os baja(betelt a belső tárhely), az legyen szíves vigye fel a defy hibák táblázatába, hogy esetleg tudjunk szűrni valamire.

(#35689) Cogwheel71 válasza bruti01 (#35676) üzenetére


Cogwheel71
tag

Szia! Feltettem a player pro-t. Elsősorban jazzt és klasszikus zenét hallgatok, sokszor nem fülesen, hanem nagy hangszórókon keresztül. A player pro preset beállításait pl. jazz stb.-ket ajánlott használni, vagy toljam alá a beats zip-et?

(#35690) Moleman válasza PHMIuser (#35684) üzenetére


Moleman
addikt

Az enyém is csinálta az összes főzöttel, de még a munkatársam érintetlen gyári CEE-s telefonja is csinálja. Van egyáltalán olyan, akinek nem csinálja?

(#35691) hokins válasza Moleman (#35690) üzenetére


hokins
addikt

Volt már pár rom fent nekem is,de egyikkel se vettem észre még esést.

(#35692) szabof1 válasza Moleman (#35690) üzenetére


szabof1
őstag

Nekem sokáig volt ilyen akksi töltöttség esésem, amikor gyakran romoltam és az akksi cserék (rotálás) is mindennaposak voltak és a kalibrálással sem foglalkoztam.
Amióta kevesebbet cserélgetem a romokat és stabilan ugyanazt az akksit használom és minden romcsere után rendesen kalibrálok, nos azóta nincs ilyen akkummulátor töltöttség esés.

(#35693) PHenis


PHenis
senior tag

Hali,
Defy+ 2.3.6 root.

XDA-s hsz:
[link]

Kínai oldal linkje (gtranslate):
[link]

csin-csung letöltőoldal, de nem boldogulok vele:
[link]

Regisztrálni kellene talán... de nem tudok.

(#35694) Moleman válasza szabof1 (#35692) üzenetére


Moleman
addikt

Hogyan kell kalibrálni? Most már én is próbálok megnyugodni a romolásokat illetően, ha most nem hal meg a nyuszi wifije, akkor marad fenn jó sokáig. :)

(#35695) Kbali válasza Moleman (#35694) üzenetére


Kbali
nagyúr

PL. ezzel az app-pal (én most ezt használtam, mert Wajk ezt ajánlja).

(#35696) Moleman válasza Kbali (#35695) üzenetére


Moleman
addikt

Köszi!
Mondjuk ez vicces, 10 órája töltőn van, és 93%-ot ír. :D Meddig várjak még, mennem kéne dolgozni. :D

(#35697) more


more
tag

Sziasztok, két kérdésem lenne:

Cm9-re cm7.2 szeretnék telepíteni. Máshogy kell csinálni valamit, mint egy sima telepítésnél?

Adatkábelen töltöm laptopról a telóm és iszonyat lassan tölti, mi lehet ennek az oka?

Köszi előre is!

(#35698) hodostamas


hodostamas
addikt

3 tombstone, mindegyik cm7.2 rc...

[ Szerkesztve ]

(#35699) szabof1 válasza hodostamas (#35698) üzenetére


szabof1
őstag

Kizárt, nem CM7.2 specifikus. Nekem csont üres a tombstone könyvtár CM7.2 RC1-nél (na jó van benne 1 db 15 MB-os állomány).
kymco jelezte az elsők között, ő pedig MIUI.

[ Szerkesztve ]

(#35700) Heimdallr75 válasza hodostamas (#35698) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Talán a kézenfekvő, és legegyszerűbb megoldása ennek a problémának a tombstone könyvtárra megvonni az írási jogot mindenkitől.
Aztán app legyen a talpán aki megtölti bármivel is :D:D

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.