Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) #79335424 válasza smartandroid (#6281) üzenetére


#79335424
törölt tag

No, akkor megpróbálom. Itt a "klón verzió" kicsit másképp értendő. Van egy táblázat, amiben le van írva, hogy melyik kütyüben, milyen modulok vannak. E szerint az MK808 -ban 901 -es, a 808B -ben 903 -as. Ennek alapján történik a romok megkülönböztetése (is).DE! a 808B -ből volt egy széria, amit Mediatek modulokkal gyártottak. Ezek (saját tapasztalat szerint) jobbak, mint a 808, vagy a 808B moduljai. Gyorsabb a wifi (150Mbs vs. 65Mbs) és stabilabb is. A probléma az, hogy a Mediatek titkolja a forráskódot, ezért nem nagyon vannak custom romok ezekre a verziókra. Sajnos, úgy tudom, csak külső ránézésre nem állapítható meg, hogy az adott ketyere milyen modult tartalmaz. Ezért, ha biztosra akarsz menni, akkor olyan helyről rendelsz/vásárolsz, ahol ez külön fel van tüntetve. Különben lutri. De ha a gyári firm megfelel, akkor ennek nincs jelentősége. Nekem az MK808 mellett csak olyan kütyüim vannak, amikben alapból ilyen szar, klón Mediatek modulok vannak. Teljesen meg vagyok velük elégedve.
SZERINTEM!!!

(#6302) #79335424 válasza Z_T (#6297) üzenetére


#79335424
törölt tag

Viccelsz? Álmomból ébredve is fejből köpöm azt a scriptet.

[ Szerkesztve ]

(#6303) Z_T válasza #79335424 (#6302) üzenetére


Z_T
aktív tag

:o Bocsy

Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

(#6304) #79335424 válasza Z_T (#6303) üzenetére


#79335424
törölt tag

:)

(#6305) vlevi válasza itanczos (#6238) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Másik a TP-LINK 3600-as router. Az sincs sehol..."
Én a 3500-ast rendeltem meg. A csigabites háló hiánya nem zavar, aztán majd idővel kiderül, hogy az a +1 USB port, ami a WDR3600-on van, az fog-e hiányozni...

(#6306) Bhalazs válasza ludus (#6262) üzenetére


Bhalazs
csendes tag

A stick-re gondoltam hogy a tápja nem a legjobb, vagy a hozzá adott US-EU átalakító, amit nekem is úgy szét kellett kapnom, mint neked.

(#6307) itanczos válasza vlevi (#6305) üzenetére


itanczos
senior tag

Nekem kell a gigabit és az USB is. Openwrt firm-hez meg a több ram (1043-hoz képest).

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6308) Mike88 válasza Szotka (#6288) üzenetére


Mike88
senior tag

Mondjuk egy olyan infót, hogy tudtommal nem muszáj már feltölteni a paypal-t a vásárláshoz. Ha nincs elég összeg a paypal kártyádon, akkor elkéri a kártyaszámot stb. s lehúzza a lóvét a bankkártyádról.

(#6309) smartandroid válasza Yssy (#6298) üzenetére


smartandroid
csendes tag

Köszönöm segítséget ennyit szerettem volna. azért csak megértettük egymást :D
esetleg vásárlásban tudtok segíteni?

(#6310) smartandroid válasza #79335424 (#6301) üzenetére


smartandroid
csendes tag

Köszönöm a segítséged!

(#6311) PcCar válasza Mike88 (#6308) üzenetére


PcCar
tag

Ha jól értelmezem, még nincs paypal regisztrációja.
Regisztráció nélkül nem tudsz paypallal vásárolni.

(#6312) itanczos


itanczos
senior tag

Aki esetleg CWM-ből akar 4.2.2-t feltenni, itt találja a csomagot: [link]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6313) PcCar válasza Szotka (#6288) üzenetére


PcCar
tag

Féláron ? :)
Nem kell komolyan venni a "visszaszámlálást", csak marketing.
Nem valószínű hogy drágább lesz.
Legutóbb 50usd volt akciósan, miután lejárt a visszaszámlálás 48usd lett :D

(#6314) yogee válasza PcCar (#6311) üzenetére


yogee
tag

Bocsi, de nem jól tudod. Igenis lehet paypal-on vásárolni regisztráció nélkül...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6315) PcCar válasza csjohnny (#6194) üzenetére


PcCar
tag

Amennyiben több input audió eszközt érzékel, itt is ki lehet választani melyiket használja.

Megjegyezném(mielött valaki hozzáteszi,hogy márpedig ő látott valahol más lehetőséget más hardwerrel, rommal), hogy MK808B-vel próbáltam decemberi "gyári" sw-vel.Többi box-al, rommal nincs gyakorlati tapasztalatom.

(#6316) PcCar válasza yogee (#6314) üzenetére


PcCar
tag

Köszönöm a felvilágosítást, ezt nem tudtam.
Így is működik a paypal védelem ?

(#6317) csjohnny válasza PcCar (#6315) üzenetére


csjohnny
tag

Köszönöm az infókat sokat segítettél, azt hiszem így jó lesz nekem.Kimenetet a Logitec USB-re fogom kapcsolni, a mikrofont a webkameráéra. A Tv-nek be sem kell kapcsolva lennie fogom hallani ha hívnak skypon.
Az ebay-es link amit közzétettél a logitech USB hangkártyáról ,kb mennyi idő alatt kaptad meg a kütyüt?

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#6318) yogee válasza PcCar (#6316) üzenetére


yogee
tag

Működik a paypal védelem, csak gond esetén picit nehézkesebb kommunikálni velük, mert bár megnyitják a claim-t, de csak emailen tudsz beszélni velük. Az elég vicces benne, hogy kb. minden 2. emailjük arról szól, hogy vették, amit írsz, de ne itt, hanem a saját accountba kommunikáljak velük, holott azért emailt írtam, mert nem volt még saját accom... :-)

(#6319) itanczos


itanczos
senior tag

Feltettem most a 4.2.2 helyett a Finless 1.7c-t.
Ebben már a sima 808-as rom-ban is benne van a BT a beállításokban. Igaz, nem látja az usb-s belkin bt-met.

Az említett függőleges és vízszintes nyújtás beállítás nem az alap android beállításokban van, hanem a Settings nevű ikont elindítva találjuk meg (valszeg valami Rikomagic program).

4.2.2 CWM upgrade:
Érdekes, hogy eddig mindenhol azt olvastam, hogy CWM-ből nem lehet teljes rom-ot frissíteni, mert nem lehet alóla kernel-t flash-elni. Hehe, ez pedig megteszi! :)
Belenéztem a ZIP-be és bizony a frissítő szkriptben benne van a kernel flash-elés is! :)

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6320) Szotka válasza yogee (#6318) üzenetére


Szotka
tag

Köszi a segítséget de regisztráltam és kapásból le is húzta a pénzt a kártyámról.
Meg meg is kaptam azonnal az aktiváló kódokat meg biztonsági kérdések bla bla.
Szóval nemsokára megrendelem a gépet :D

Szotka

(#6321) PcCar válasza csjohnny (#6317) üzenetére


PcCar
tag

Itthon találtam használtan egy kereskedőnél.
Típus alapján kerestem rá és linkeltem a legolcsóbb beszerzési forrást.
Logitech A-5572A

(#6322) #79335424 válasza itanczos (#6319) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze, hogy lehet. Sajnos, SGS2 -n, JB -hez még nincs igazán tuti kernel (ami nekem megfelelne). Szinte hetente próbálgatjuk az új Dorimanxot, Siyahot, stb. Mindegyiket CWM -mel cseréljük.

(#6323) csjohnny válasza PcCar (#6321) üzenetére


csjohnny
tag

Köszönöm, de megrendeltem az ebay-es linkről, lehet hogy egy hónap mire megjön ahogy olvastam,de kivárom. :R

MK908 - MK808B - Measy RC11 - PS3 kontroller - Logitech C170 - 16GB SD

(#6324) itanczos válasza #79335424 (#6322) üzenetére


itanczos
senior tag

Félre értettél! Csak az MK-ra gondoltam! Minden eddigi androidos ketyerémet ezzel a módszerrel frissitettem.
Azzal magyarázták, miért nem zip-ben adják ki a custom rom-okat, hogy recovery alatt nem lehet kernel-t frissiteni.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6325) #79335424 válasza itanczos (#6324) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ah so! Megint tanultam vmit. Bevallom, eddig csak mentéseket csináltam CWM -mel, MK -n.

(#6326) itanczos


itanczos
senior tag

Vissza adtam a Logitech mk22o -at (hol van rc11-en a nulla?).
Most aktivan használom az rc11 légegeret.
Hianyzik az automatikus nagy betű és a helyesirás ellenőrzés.
(Bocs, most is azzal irok (a hosszú i-t sem találom.)

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6327) itanczos


itanczos
senior tag

Törölték a play-ről az adbWireless alkalmazást. :(

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6328) drr válasza drr (#6271) üzenetére


drr
őstag

Valaki?

(#6329) drr


drr
őstag

(#6330) paca5


paca5
tag

NEW - MK808 JB 4.2.2 - Finless ROM 2.0 - BETA

[link]

NEW - MK808-B (original) JB 4.2.2 - Finless ROM 2.0 - BETA
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6331) richome válasza drr (#6328) üzenetére


richome
tag

Én használtam, nagyon nem jött be, csalódtam.
Még jó, hogy többet is vettem egyszerre :(
Hozzáteszem, hogy lány barát is ezt kapta, megszokta, használja.
Én azt nem szeretem, hogy írok, majd egér használathoz
váltó gomb lenyom, majd oldalra forgat, és úgy hadonászok.
Ráadásul ha rácélzol valamire, közben /egér bal gomb/
lenyomással el is mozdul. Pláne több méterről a TV-n célozz, ha tudsz...
Játékokat én is hittem, hogy majd jól gyro-zom, de nem.
Remélem kiderül, hogy csak én nem próbálkoztam eleget és valaki kijavít!?!
Visszatértem az RC12-höz, de még inkább bejön a hasonló RT-MWK01+ /RII Mini/
Kicsi, jól működik, de az RC12-t is szeretem. Példa, hogy miért:
Jobb kezes vagyok, így jó helyen van, bár szívesebben nyomnám az egér gombját másik kézzel, erre megoldás lenne, a másik kiosztású bill. Légegérmentesen ezt még megpályázom asszem
Tacsipaddal odamész játékban vagy menükbe, vagy írás közben az adott helyre és ott marad a kurzor, míg lenyomod a gombot hozzá, míg a másiknál szétb*** az ideg, ha arrébb megy közben...
Ha a másiknál menne a gyro gémekhez, nem porosodna annyit.
Szerintem

(#6332) #79335424 válasza richome (#6331) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem nem Te próbálkoztál keveset, hanem Google -ék. Úgy tudom, hogy át kéne írniuk ezt-azt, hogy usb -n is kezelje a gyro összes funkcióját.

(#6333) richome válasza drr (#6329) üzenetére


richome
tag

hát nem semmi.
tudja valaki, hogy 19:30-tól milyen app-al vezérli?
Nem hallom, hogy mondaná a nevét... kösz

(#6334) richome válasza #79335424 (#6332) üzenetére


richome
tag

és félő, hogy a programereknek is úgy kellene írni a progikat,
hogy támogassák ezeket...

(#6335) drr válasza richome (#6331) üzenetére


drr
őstag

Na most rendesen elbizonytalanodtam... Az a helyzet, hogy nekem hálószobában van a TV és nem tudom az egeret semmilyen stabil felületre rakni... Ezért gondoltam a légegérre...

(#6336) #79335424 válasza drr (#6335) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hogyhogy? Függőágyad van? :) Ha fázik a kezem, akkor még a takaró alá is behúzom. Onnan is müxik. Persze a billentyűzetes gépeléshez már jobban be kell fűteni.

(#6337) drr válasza #79335424 (#6336) üzenetére


drr
őstag

:D

(#6338) Arti1


Arti1
aktív tag

Találtam egy fekete Rii i8-at
Vagyis nagyon hasonlít, bal oldalt egérgombok, nem www
Olcsóbb, mint a fehér. Ebay,lehet, hogy itt is valami csinga van a dologban :)
[link]

[ Szerkesztve ]

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#6339) Yssy


Yssy
csendes tag

BUG FOUND in stock 4.2.2 3.0.36+ kernel!!!!

Az új kernelben hibát talált Finless, bár kijött az új ROM verzióval, de ugye ő a kernel hibával nem tud mit csinálni.

Hiba: Nem tudsz csatlakozni a wifihez.
Csak néha fordul elő, általában indításnál, pl flashelés után, vagy konnektor ki-be dugós bekapcsolás után, akkor se mindig elvileg.

Megoldás: Kikapcsolni a készüléket, áramtalanítani, kivenni minden külső sd kártyát, majd bekapcsolni a készüléket, és wifi csatlakozás után csatlakoztatni az sd kártyákat.

MK808 és MK808B típusnál egyaránt.

Én még nem próbáltam, kivárok kicsit, de aki próbálkozó kedvű, az jó ha tudja.

(#6340) tabisti


tabisti
csendes tag

Hali mindenkinek.

most jött meg az MK808B de egyből problémám van ,rádugtam a tv re de nincsen hang.
valakinek volt ilyen problémaja vagy ha tudna neekem valaki segíteni nagyon megköszöném.

(#6341) richome válasza Arti1 (#6338) üzenetére


richome
tag

Szerintem is ilyennel, vagy amiket én linkeltem az előbb, mert ezekkel nyugton van a kezed, nem kell hadonászni, pláne a takaró alatt elég bajos ezt kivitelezni, pihentetőbb a kezednek, emperegve a heverőn is használható idétlen pózokba, is, de tanulhatsz újra vakon gépelni ezekkel ha fázik a kezed a takaró felett :)

Ja, ezért is jobb egy MK808 mint egy tablet :)

(#6342) #79335424 válasza richome (#6341) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Ja, ezért is jobb egy MK808 mint egy tablet"
Hát ez nagyon jóóóó!

(#6343) itanczos válasza paca5 (#6330) üzenetére


itanczos
senior tag

Továbbra is várom a tapasztalatokat a 4.2.2 rom-okkal kapcsolatban, mivel nekem nem indul el..

A tegnap estét és éjszakát az usb-s bt-nek szenteltem!
Mire sikerült a megfelelő kernel modulokat leforgatni hiba nélkül... :(
Szóval egyelőre semmi pozitív eredmény! :(

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6344) drr válasza richome (#6341) üzenetére


drr
őstag

Szóval ez jobb, mint a bill+egér?

(#6345) itanczos válasza drr (#6344) üzenetére


itanczos
senior tag

Nekem rc11 van. Eddig volt mellé egy Logitech mk220 is.
Önmagában az rc 11 jó egér helyett és néha pár betű bepötyögésére. De mondjuk így hsz-t, emilt írni már necces...
Aki sokat ír, annak egy külön vezeték nélküli bill beszerzése ajánlott!

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#6346) Arti1


Arti1
aktív tag

Heuréka :)
Minek szórakozni külső usb-s wifi adapterrel, ha nincs a környéken elég jó wifi jel. MK808 mellé konnektorba wifi repeater és voila :)
Mit szóltok? Működhet az ötlet?

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#6347) #79335424 válasza itanczos (#6343) üzenetére


#79335424
törölt tag

KIZS egyszer beleforgatta, de úgysem működött, mert a kapcsoló nem kapcsolta. Vargalexnek leírtam az elképzelésemet erről. Picuntun az USB -s wifihez wlan1 -et kell kapcsolni (a gyári kapcsoló wlan0 -át kapcsol). Mi van akkor, ha ugyanez a helyzet a bt. -al is? Vagyis hiába van modul, ha a kapcsoló mögötti parancs nem a megfelelő helyet "szólítja meg"?

(#6348) vargalex válasza #79335424 (#6347) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Próbáltam wlan1-el, de úgy sem megy. Persze még próbálkozom...

Alex

(#6349) Marvinn


Marvinn
tag

Valaki próbálkozott már emulátorral winen vagy linuxon? a kernelt jó lenne elindítani és a debug infókat látni..

(#6350) Arti1


Arti1
aktív tag

[link]
Pl. Ez
Olcsóbb, mint egy külsö usb-s wifi adapter

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.