Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- MaxxDamage: Vizes Laptop Hűtés? Lehetséges? Igen!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: Aquaphor Modern víztisztító
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- Fogkefe: elektromos vagy manuális?
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 3 – Paradicsomos káposzta (amit amúgy utálok)
- ldave: New Game Blitz - 2025
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 2 – Főzés: szabályok, vagy szabadság?
-
LOGOUT
A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
EkSYS
senior tag
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek! Kérem írjátok le mit gondoltok, mit tennétek.
Több mint 14 éve vagyok tagja a Ph!-nak. Ez idő alatt számos üzletet bonyolítottam le mint eladó és mint vevő is. Soha semmilyen problémám nem volt, se másnak velem.
Tavaly nyáron eldöntöttem hogy lecserélem a telefonomat. Kinéztem egy S20+-t, korrekt áron volt. Egyeztettem az eladóval (Ph-s nickje: Klaudics) - volt vagy 30 pozitív értékelése és nem is 2 hete regisztrált. Gondoltam OK. Egyeztettünk, ő leírta hogy a telefon új, hibátlan mall.hu-s teher és tartozás mentes jogilag tiszta. Remek! Kérem. Megvettem, átvettem.Szla elektronikusan meg is jött. A telefon hibátlanul működött mind a két SIM-mel. Decemberig.
Egyszercsak kiírta hogy az egyik SIM csak segélyhívásra használható. Szervíz. Bevizsgálták, annyit mondtak hogy akkor most jó. Nem találtak hibát. Hmm..legyen. Csak működjön. Nem működött. Továbbra is ugyanez a jelenség az egyik simtálcába lévő sim-et nem engedi fel a hálózatra. Megint szervízben de most kicsit határozottabban , CSINÁLJÁTOK MÁR MEG! Budapestre fel, megnézték, visszaküldték, nincs itt hiba továbbra se. Ja csak annyi hogy az egyik IMEI -t a vodka letiltotta. Mi van ???? Én független telefont vettem. Hát mégse. Ezzel konkértan átvertek. Persze írtam Klaudics -nak, hívtam - "A hívott számon előfizető nem kapcsolható.." email semmi reakció és a Ph! ra is tavaly szept.8-án lépett be. Gondoltam megkérdem a számlán az eladót a mall-t hogy akkor ezt lszi megmagyarázni. Megtették. Ez a számla nem is az övék, ők tavaly nem is értékesítettek telefont. Vodka nem engedi rendezni a tartozást hogy felszabaduljon a teló. Tehát jelenleg -érdekes módon az egyik sim megy a másik nem. Több mint 200e ft.-os telefon.
Most kellett volna adásvételi szerződés tanukkal, meg hazugságvizsgáló vagy ott helyben ellenőrízni hogy a készülék nem kötött-e.Esetleg e remek tagot (Klaudics) kerülje el mindenki , mert pórul járhat.
Vagy ha valaki ismeri kérem adja meg az elérhetőségét!
Új hozzászólás Aktív témák
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- 2db Intel D3-S4610 1.92TB 2.5" szerver SSD (4 órát ment)
- Okosóra felvásárlás!! Samsung Galaxy Watch 6, Samsung Galaxy Watch 7, Samsung Galaxy Watch Ultra
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5600 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 Super 8GB Zalman Z1 Plus ADATA 600W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3036
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest