Hirdetés
- petipetya: Nagy chili topic. :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Meggyi001: Eldugott helyek Párizsban, amiket jó eséllyel még nem láttál... 2. rész.
- gerner1
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
- sziku69: Szólánc.
- bambano: Bambanő háza tája
- Pitterix: Gyógytorna
-
LOGOUT
A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Renegade100
csendes tag
A futár lehet hogy siet, de ez a dolga ha nem tetszik neki majd közlöd vele hogy akkor jól bepanaszolod!
Nem azt mondom, hogy várja meg hogy egy hütőgépet beüzemelsz, az internetes áruházakból rendelt termékekkel amúgy sincs semmi baj ott nagyon komoly törvényi szabályozások vannak!
A sok csalni akaró magánfelhasználó a probléma, ha számszerűsíteni kellene sok % nőtt ez a fajta bűncselekmény alakzat.
-
Honik77
újonc
Ja amúgy köszi a gyors választ... el is felejtettem megköszönni az előző üzimben.
Amúgy a postást kértem, hogy lehetne-e felbontani, és nem engedte, merthogy ez nem így működik, meg hogy neki még sok helyre kell mennie.
És ez sajnos így van a futároknál is.. Egyszerűen nem engedik, hogy felbontsa az ember a csomagot, merthogy nincs kifizetve, átvéve, meg nekik sietniük kell, stb stb..
Ja és sokszor még ha fel is tudnád bontani, akkor még elsőre nem látszik, hogy az jó is-e... mert ezt a terméket is ki kellett próbálgatnom, minden egységét, és az nem 1-2 perc..
Egyszer pl jártam úgy, hogy karácsony előtt megérkeztek a digit. képkeretek, amiket a nagyszülőknek vettünk, és mikor bekapcsoltam őket, hogy kipróbáljam, akkor vettük észre, hogy valszeg dobálták a futárok, és összetört a belső rész, és abszolút nem működött.. na nem semmi volt ott is, hogy visszakapjam a pénzem, de korrektek voltak a végén, és a futár költséget is ők állták odavissza.. -
Renegade100
csendes tag
szia!
ha nem veszi át egy hosszadalmas procedúra vár rád 1870 ft ért nem érdemes bíróságra járni.
ez volt a tanuló pénzed a fent leírtak szerint ha futár vagy posta hozza előtte kibont - megnéz ha baj van jegyzőkönyv onnan akár 1870 ft ra is perelheted ha akarod, valamint minden adás vételt előtt írásos bizonyíték legyen kié a posta díj!
Új hozzászólás Aktív témák
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Gitáros topic
- Autós topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- John Carmack csalódott a DGX Sparkban
- Kutyának sem kellenek a 8 GB-os VGA-k?
- Steam Deck
- Metal topik
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple Watch SE 2gen 40mm, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Intel Core Ultra 9 285K - Új, Gari 2028.08.05. -ig - Eladó!
- Lenovo ThinkPad X1 YOGA 3. 2in1 14"FHD TOUCH i5-8250U 8GB DDR4 ,250GB SSD Win11 27%ÁFÁS, ÜZLETBŐL
- ASUS VG248 24 165HZ
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook E544 - i5-4GEN I 8GB I 128SSD I 14" HD+ I DP I Cam I W10 I Garancia!
- Designer 4K Monitor - BenQ PD-2700-U
- Jawbone Up okoskarkötő, aktivitásmérő
- BESZÁMÍTÁS! Asus X370 R5 2600 8GB DDR4 250GB SSD 1TB HDD GTX 1650 4GB Zalman T7 Chieftec 400W
- Csere-Beszámítás! Playstation 5 Slim Digital edition konzol.
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

