Hirdetés
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Olcsó USB WiFi AC adapter
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
zodo
nagyúr
válasz
Pista0001
#7067
üzenetére
Csak a meleg levegő kavargásra reagálnék.
Lehet hogy nem kavarog bent a meleg levegő de nem szabad egy üres házról készült kép alapján elhinni amit gondolunk.
Szóval csak magam képeit tudom felajánlani mégpedig az ASUS M4A88T-I Deluxe, Scythe Big Shuriken, Silverstone SG05B vagy esetleg a MSI R5770 Hawk galériák oldalain látható képeket. (Elnézést az önreklámért!)
Felső rácsot szinte elfedi a táp és annak kábelei amit el kívánsz rejteni.
Oldalsóban szintén belóg a tápegység, marositech-nél normál méretű (sőt borda miatt még nagyobb) memóriák is kitakarnak a szellőzésből.
Előlapi venti légáramlatába részben belelóg a 3,5" hdd egyéb front panel kábelek, esetleg tápcsati mint a régebbi J&W lapomnál. Jelenlegi Asus-nak pont az oldalsó rácsozásba lóg bele a tápcsati.
Tehát tényleg érdekes hogy hogy is kap alapesetben levegőt a gép ha az előlapi venti befelé fúj a proci felé a proci lefelé tolja a lap felé a meleget de balra és előre semmikét nem távozhat hátrafelé távozó kevés meleget csak a táp szívja el.
Jobb oldali rácson át (ami töredéke az üres házon látható rácsozattal) lélegezhet (részben az előlapi ventitől is) és szellőztet a proci.
Illetve van némi rés a felső rácsnál a vga+tápegység széle+belső tálca mellett fennmaradt helyen.
Új hozzászólás Aktív témák
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Kuponkunyeráló
- VGA kibeszélő offtopik
- Arc Raiders
- Eredeti játékok OFF topik
- Mozilla Firefox
- Packeta
- Számtech boltosok memoárjai, azaz amikor kiborulunk...
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- Corsair VENGEANCE LPX 2x16GB DDR4 3200MHz CL16 - Új, bontatlan - Eladó!
- --- KISHIBÁS --- AM4 alaplap Asrock B550m HDV Egyik ram slot nem megy! Ingyen FOX
- -- KISHIBÁS!!! -- PRÉMIUM S1700 Verhetetlen áron? -- IGEN -- OEM Asus Prime Z690 Ingyen Fox -- IGEN
- Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3200MHz DDR4 kit / Beszámítás OK!
- Kingston FURY 32GB KIT DDR5 6000MT/s CL30 Beast Black EXPO (garanciális, Alza)
- Motorola Edge 40 / 8/256 GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Készpénzes / Utalásos Videokártya és Hardver felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- HP üzleti laptopok Elitebook, Probook, Zbook 4-13. gen gar.
- Samsung Galaxy S24 Ultra 8/256 GB Titanium Gray 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- HP Z8 G4 Workstation (gamer célra is) dupla CPU Xeon Gold 6134
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő


