- ldave: New Game Blitz - 2025
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- erkxt: A Roidmi becsődölt – és senki nem szól egy szót sem?
- Hold - SW Heritage - Auto üzemmód
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- MasterDeeJay: Noname 1TB-os SATA SSD teszt
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Gurulunk, WAZE?!
- droidic: YouTube videók és playlistek letöltése GUI-alkalmazással
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
marositech
senior tag
válasz
Pista0001 #7054 üzenetére
Pista0001 és user137:
1: Foglalatot leellenőriztem vagy 10x. És igen a héten tervezem, hogy desktop computer módba teszem, egy nagyobb, ATX-es lapba rakom.
2: System fan-os 3 tűs azaz állandó max. fordulatszámon megy. 1200RPM.
3: Jogos! A kábelezést megpróbálom úgy megoldani ahogyan Pista0001 kollega képein van feltüntetve. Szal igyekszem elrejteni a kábelezést.No ami 1 kérdéssel vagyok adós:
A procihűtőt nemtudom így felszerelni ahogyan a képen van. Corsair Vegeance ramom van azaz magasbordás ram. Így még 90 fokkal van elforgatva a CPU cooler.Így sem oldalról nem kap levegőt a ram miatt sem a másik oldalról a VGA miatt. Ha meg hagyományosan szerelem be a ventit, a levegő nemtud sehova kiáramolni, így a CPU környékén kering a forró levegő, legalábbis eza elméletem.
Marad tehát a fordított venti azaz a szívóhatás...de annak a hatékonysága nem éppen meggyőző, de jelen esetben beválik.Majd küldök képeket a mai nap folyamán.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Autós topik
- Xbox Series X|S
- Vezetékes FÜLhallgatók
- HP notebook topic
- Milyen monitort vegyek?
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
- iPhone topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest