- Flashback: Építsünk PC-t akciós alkatrészekből, lassan. upd: 05.28
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gurulunk, WAZE?!
- Kempingezés és sátrazás
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsoltee10
addikt
válasz
#16939776 #34731 üzenetére
Nagyon köszönöm az eddigi tanácsokat ötleteket mindenkinek, rég jártam ilyen jó hangulatú és magas színvonalú topicban.
Megnéztem egy szerelős videót az FT03-ról, és alapvetően nagyon tetszik, de a vga hűtése problémás, mert pont a front mögött van, nincs szellőző kialakítva, egy GTX670 80 fok felett járt benne és a proci pont a táp alatt van, így oda léghűtést korlátozottan lehet berakni, viszont egy kompakt víz mehet az aljába.
Elgondolkodtam, hogy vízhűtéses legyen esetleg mégis a gépecske, de itt a ph-n olvastam pár tesztet és több alkalommal több típusnál megjegyezték, hogy a szivattyú hangja kihallatszik erősen.
Én egy i5 6600-at szánok bele, 16GB ramot, 500GB Samsung SSD-t, vga-ra még nincs ötletem, túl drágát nem akarok, viszont jó lenne, ha idle-ben nem forogna a venti.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Egyéni arckép OFF
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Milyen alaplapot vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- Formula-1
- Flashback: Építsünk PC-t akciós alkatrészekből, lassan. upd: 05.28
- Nintendo Switch 2
- Autós topik
- CPU léghűtés kibeszélő
- További aktív témák...
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad E550 - i5-5GEN I 8GB I 256SSD I DVDRW I 15,6" HD I CAM I W10 I Garancia
- Csere-Beszámítás! Asus Számítógép PC Játékra! R5 1600X / GTX 1080 8GB / 32GB DDR4 / 256SSD + 2TB HDD
- NJOY Aster 3K 3000VA/2700W Rack Szünetmentes Táp
- BESZÁMÍTÁS! Asus B350 R5 1600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1050Ti 4GB Cooler Master CM 690 III TT 500W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest