Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Nem vénnek való vidék - Berettyóújfalu
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: MárkaLánc
- droidic: Windows 11 önállóság nélküli világ: a kontroll új korszaka
- Lenry: Windows 11 telepítése inkompatibilis gépre
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#25954560
törölt tag
válasz
Mercutio_
#19768
üzenetére
routernek meg igy is szukos lehet, attol fugg mennyi forgalmat kene tudnia elkezelni, illetve akar-e a kollega valami komolyabb szolgaltatast. de ketsegtelenul jobb otletnek tunik ide a 1037, ha nem kell egyszercsak mediat is streamelni (marmint h a nas jatssza le), mert akkor mindketto keves lehet.
nekem e-350-em van mozigepnek gyari win7-tel (mos me? akcios volt durvan
) es igazibol fajdalmasan lassu mire a vindoz vegez a frissitesekkel. tehat mozizni ugy lehet vele h adni kell neki 5 percecsket (van h csak kettot) mire az operencias rencer es a viruskergeto (avira) is elintezik a sajat ugyeiket, a catalyst is elkeszul es az adobe flash is felrakja a sajat backdoor-jait. na utana mar egesz hasznalhato 
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B550M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 Ti 8GB Zalman Z1 Plus CM 750W
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 Ti 8GB ZALMAN T4 Plus CHIEFTEC 700W
- Indokolatlanul drága webkamera indokolatlanul olcsón eladó! Onlyfans, Livejasmin kezdőszett
- Xiaomi Redmi 14C 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
) es igazibol fajdalmasan lassu mire a vindoz vegez a frissitesekkel. tehat mozizni ugy lehet vele h adni kell neki 5 percecsket (van h csak kettot) mire az operencias rencer es a viruskergeto (avira) is elintezik a sajat ugyeiket, a catalyst is elkeszul es az adobe flash is felrakja a sajat backdoor-jait. na utana mar egesz hasznalhato 

