- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- moha bácsi: VIII. Viharsarki Hobbi Elektronika Találkozó Békéscsaba 2025.06.14. szombat
- hdanesz: Elektromos autózás - első élmények
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- zebra_hun: Hűthető e kulturáltan a Raptor Lake léghűtővel a kánikulában?
- btz: Internet fejlesztés országosan!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
storm4 #14368 üzenetére
"Kínálatunkat a hazai piac csekély mérete és fizetőképessége miatt nagyon megfontoltan bővítjük. Ezért nem tartunk szolgáltatásazonos termékeket és egyedi igényeket is csak egy értékhatár felett teljesítünk."
Ez a rész érthető, védhető.(#14398) storm4: A második, ingatag prekoncepciókra építkező válasz ellenben nagyon szúrja a szemem. Különösen annak fényében, hogy előzőleg nyitva hagyta a lehetőséget:
"Ugyanakkor feltétlenül hozza tudomásunkra, ha olyan feladatok adódnak nagy számban a mini-ITX témakörben, melyeket a jelenlegi termékkínálatunkkal nem lehet megoldani és valódi kereslet is van rá, ami új termékek jövedelmező bevezetését garantálja."(#14405) mintAdarab: Szinte biztos vagyok benne, hogy nem voltak tisztában az eredettel, gyártóval. Amennyire látom, a kínaiknál bevett szokás bérgyártóként és saját márkajelzés alatt is értékesíteni a termékeket. Gyanítom, hogy az adapter.hu-hoz már áttételesen kerülnek, közvetítő útján. Az eltérő szitázás és termékmegnevezés is ezt támasztja alá.
-
HookR
addikt
válasz
storm4 #14368 üzenetére
Írd meg nekik, hogy ha más nem, legalább az LR1106-ot felvehetnék a kínálatba az LR1005 mellé/helyett. Mindössze $5.5-ral kerül többe a gyártónál, cserébe 12V/4A helyett 12V/10A. Az eddig használt konfigjaikhoz ugyanúgy megfelel, ám jó néhány erősebbhez is elegendő lenne a 120W-os AC adapterrel párosítva (pl: 35W TDP CPU + 55W TDP HD7750 + SSD + 2.5" HDD-hez, vagy 65W TDP AMD APU + SSD + 2.5"/3.5" HDD-hez).
(#14370) Goose-T: Ha anyagilag buknál rajta, mi okod lenne lecserélni?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Egyre csak fejlődik az AI, emberek tízezreit rúgja majd ki a BT
- Androidos tablet topic
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Gyúrósok ide!
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- alza vélemények - tapasztalatok
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Xbox Series X|S
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Építő/felújító topik
- További aktív témák...
- ASRock Z490 PG + I5 10600K DELID CPU + XPG 16 GB RGB DDR 4 memória
- Lenovo Legion Y540 Gamer Magyar Laptop i7 9750H 16GB DDR4 GTX 1650 Jó Akku!
- DDR4 RAM modulok
- Kingston FURY Renegade RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz KF560C32RWAK2-32
- Eladó saját használatból MSI Z87-G43 GAMING 1150-es foglalatú alaplapom
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Series X
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Motorola G72 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550 R7 5700X 32GB DDR4 500GB SSD RTX 3070 8GB ZALMAN Z1 Plus Be quiet! 650W
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest