Keresés

Hirdetés

!!! SZERVERLEÁLLÁS, ADATVESZTÉS INFORMÁCIÓK !!!
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz dave93 #22974 üzenetére

    Bizony, jól írjátok.

    Criton

    Visszakanyarodva az 500ccm ++ haverjaidra: minden bizonnyal még nem láttak belülről robogót, csak okítanak a hülyeséggel.
    Egy ilyen - pláne kínai - 2t robogónál az illesztések, megmunkálások sokkal pontatlanabbak, mint egy modern 4t sor 4-es blokknál.
    Azokat is kell járatni, de jelen esetben sokkal jobban oda kell figyelni rá, vas a vason mozog, ráadásul a 2t motor kialakításából fakadóan elviekben nem olyan tartós, mint egy 4t, így szépen össze kell koptatni az alkatrészeket.
    Pl. újra fúrt vashengernél ezért szoktam a rések, felömlők éleit dremmellel megcsiszolni, így a gyűrűk nem leborotválják az olajat, hanem már az elején szépen kennek. Ezzel a bejáratást könnyíteni, optimalizálni, s a motor tartósságát növelni lehet.

    Smani

    Ez nem vita, hanem megy az értetlenkedés.

Új hozzászólás Aktív témák