Hirdetés
- sh4d0w: StarWars: Felismerés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Meggyi001: Hasznos helyek és tippek Párizsban, amiket jó eséllyel keresni is fogsz...
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- GoodSpeed: Haworth Aloha – egy nemcsak szavakban ergonomikus szék
-
LOGOUT
Ajánlott ingyenes Windows programok

Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Dexter-2000
#45633
üzenetére
-
sfdrakex
nagyúr
válasz
Dexter-2000
#45630
üzenetére
Pdf olvasóból nem tudsz nyomtatni?
-
energomatt
őstag
válasz
Dexter-2000
#45630
üzenetére
... és amit a Google a "pdf jpg offline" kersőtalálatai adtak, az egyik sem volt jó.
-
pc360
addikt
válasz
Dexter-2000
#40520
üzenetére
Meglehet.

-
pc360
addikt
válasz
Dexter-2000
#40516
üzenetére
VeraCrypt és egy jelszóval védett kontérnerfájl, amiben normál könyvtárstruktúrát alakíthatsz ki mountolás után. Az "elemek" a mappák, aztán azt pakolsz beléjük, amit csak szeretnél.
-
brd
nagyúr
válasz
Dexter-2000
#38939
üzenetére
Hát, beszorzod a sectormérettel (pl. 512, vagy 4096, eszközfüggő) és akkor megkapod a méret alapján számolt helyet. Vagy a partíciókat parancssorban hozod létre, blokkmegjelöléssel. A chkkdsk a filerendszerbe menti el a hibás rész számát, így ameddig nem formázod, ott marad megjelölve. Az összesítőben kiírja a chkdsk, ha van ilyen megjelölt rész (xy KB in bad sectors - csak megjegyzésként, ez nem az a méret, mint amivel beszorzod a fizikai sectorszámot, ez a filerendszerbeli clusterméret, a kettő nem feltétlen egyezik meg).
-
brd
nagyúr
válasz
Dexter-2000
#38937
üzenetére
chkdsk [betűjel] /r
Vagy kiszámolod, hol hibás, és kézzel úgy hozod létre a partíciókat, hogy kihagyod azt a részt. -
LonGleY
veterán
válasz
Dexter-2000
#32464
üzenetére
Az a vágott részek lehalkítására / hangosítására szolgáló effektecske, hogy ne hirtelen szólaljon meg vagy szűnjön meg a darabolt hangrész eleje vagy vége. Ha keverni is akarsz, akkor viszont
Audacity, és újratagelés. -
LonGleY
veterán
válasz
Dexter-2000
#32462
üzenetére
Az Mp3tag csak tagszerkesztő, mint ahogy a neve is mutatja.
Az
mp3DirectCut ellenben nem tömörít újra, csak vagdos.
Fade-in és -out ettől függetlenül van benne.
-
LonGleY
veterán
válasz
Dexter-2000
#28559
üzenetére
no majd ezentúl nem lesz apelláta...

-
LonGleY
veterán
válasz
Dexter-2000
#28557
üzenetére
Nincs mit megmagyarázni rajta. Ez van, ennyi.
Azért elég b*ziság úgy gépet kiadni a kezedből, hogy annak a napjai meg vannak számlálva elég rendesen. Ha tartod magad némileg az etikához, akkor valamilyen szinten garanciális az a rendszer, amit a gépre varázsolsz, így az XP-vel csak magad szívatod meg. Meg a usert.
Ezt mindenki megérti, az idősek is. A webböngészők pedig Linux alatt is ugyanazok. A fájlrendszer nem töredezik, tűzfal nem kell. Soroljam még?
-
LonGleY
veterán
válasz
Dexter-2000
#28555
üzenetére
Ne tedd, szokj le róla! Én már senkinek sem rakok XP-t.
Az Ubuntu variánsokat minden alapjuzer könnyen megszokja, és azoknál még van pár év támogatás. Amint lejár, akkor sem borul meg, és legfeljebb manuálisan telepítesz néha egy-egy új böngésző-verziót. Más nem is kell.
-
LonGleY
veterán
válasz
Dexter-2000
#28553
üzenetére
Te.
Vagy integrálod a drivereket (az oldal alján vannak XP-hez) nLite-al, kiszedegetve a fölöslegeket a telepítőből.
XP-t viszont már minden szempontból értelmetlen telepíteni. Fél év és megborul a vírusoktól. Meg amúgy is, ismerjük. Fejleszteni se fejlesztenek már rá, lassan kikerül az alapprogramok támogatottságából is - ha eddig ugyan nem tették meg. Ha netezős gép készül, akkor Xubuntu 12.x / 13.x ajánlott gyengébb gépekre, erősebbekre esetleg Ubuntu 12.x / 13.x. Ha legalább kétmagos procid és 2-3 GB memóriád van és wineznél, akkor egyértelműen 7 / 8.1.
-
tonyrulez
őstag
válasz
Dexter-2000
#28526
üzenetére
Windows Movie Maker
-
AndrewTdi
addikt
válasz
Dexter-2000
#18322
üzenetére
kösz

Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 14 Plus 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3659, 100% Akksi
- Xiaomi Redmi Note 14 pro+ 512GB,Újszerű,Adatkabel, 12 hónap garanciával
- 0% THM 3 havi részlet, beszámítás! Gamer PC, notebook, konzol, Apple termék, hardver KAMATMENTESEN!
- HIBÁTLAN iPhone 12 Mini 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3644, 100% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG Crosshair VIII Extreme alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest










