Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-23 08:44:46

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd át az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4206) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok,

Szeretnék vásárolni egy multifunkciós fekete fehér lézernyomtatót. Azért kellene lézer mindenképpen, mert az L szériás Epsonom nem viseli túl jól azt hogy néha 2-3 hónapig áll és nem nyomtatok vele. Szóval a lézeressel szeretném elkerülni a fúvóka eltömődést, stb gondot.

Melyik nyomtatót tudnátok ajánlani? Mindenképp olyan kellene, amihez lehet használni utángyártott tonert is. Néztem én Brother Canon Epson HP-t is, de elég nehéz dönteni, ezért kérem ki a tanácsotokat.

Első blikkre belinkelem hogy mely nyomtatókat néztem ki.

- Brother DCP-1512E multifunkciós mono lézernyomtató
- Brother DCP-L2500D mono lézernyomtató
- Brother MFC-1910W wifi-s multifunkciós mono lézernyomtató
- Canon i-Sensys MF212w wifi-s multifunkciós mono lézernyomtató

Néztem pl. Samsungot is, de annál valahogy nehézkesebb az utángyártott toner beszerzése. Vannak olyan modellek amik nem fogadnak el utángyártott tonereket.
Alapvetően a Brother nyomtatókról mi a vélemény? Ez a Brother DCP-L2500D ár funkciók terén tökéletesen megfelelne számomra.

De persze ha mondjátok hogy nem jó, akkor amellett döntök amire azt mondjátok hogy jó.

Pl. HP-nál miért van hogy 600x600 dpi-s felbontást tudnak a nyomtatók, ezen a 30-60k-s ár környékén? De a Brother pl. 2400x600 dpi-t. Samsung is többet tud mint 600x600 dpi,

Köszönöm előre is a segítséget!

:R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.