Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#66051) minek?:S válasza zsombi54 (#66045) üzenetére


minek?:S
őstag

Hali, nekem ASRock Fatal1ty B85 Killer van alatta és 5*. Ha játszol akkor előnyt élvez rajta a Killer E2200, és az ALC1150, Vanguardnál szerintem jobb, szebb és egy árban van vele kb. Viszont negatívum a BIOS, van amit elcsesztek benne és, hogy csak CF-et támogat, SLI-t nem.

Üdv.:M.

(#66052) jim bcs válasza minek?:S (#66051) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Persze dehogy jobb a Vanguard gallyra veri de bocs fel se veheti vele a versenyt!!!

"Viszont negatívum a BIOS, van amit elcsesztek benne"
persze az egészet úgy ahogy van

"csak CF-et támogat, SLI-t nem"
:DDD remélem ezt csak viccből írtad, ha komolyan akkor no comment űlj le fiam 1-es

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#66053) Astrasattila


Astrasattila
tag

Szervusztok!

Csak érdeklődés szintjén írok! Szóval az lenne a kérdésem, hogy összességében megéri mostanában venni gépet, vagy várható télre-jövőévben valami hatalmas ugrás a piacon? Gondolok itt a DDR4-re, új nm processzorokra, stb. Olvastam, hogy lesz DX12, meg USB 3.1. Szóval érdemes ilyenekre várni, vagy nem fog hozni jelentős változást? (nyilván nem látnoki képességeket kérdezek, csak ha valaki olvasott ezekről már bővebben/részletesen).
Illetve ha már itt vagyok, mi számít ma csúcs PC-nek otthoni használatra? Csak mert biztos van olyan videó neten, akinek van ilyen csúcsgépe és megnézném YT-on, hogy milyen és mit tud.
Amennyiben megzavartam a fórum menetét, kéretik nem figyelembe venni írásom, köszönöm! :)

(#66054) jim bcs válasza Astrasattila (#66053) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

ÜDV!

DDR4 várat magára, elsőnek az X99 kapja meg idén év vége felé és a szerverek de ez olyan áron lesz procival/lappal együtt hogy bőven összeraksz otthonra egy bivaly konfigot és még marad is bőven kredit, tehát DDR3-nál maradj egyenlőre, mire realizálódnak az árak DDR4 fronton az minimum 2év.

Az hogy mi a csúcs pc otthonra az elég szubjektív, kérdés mivel játszol vagy munka-e a cél, ehhez mérten kapsz ajánlatot, játékra mindenestől monitort is beleértve ~300k körül vagy, munkagépnek ~350-400k.

Mi az igényed, ahoz mérten lesznek az ajánlások.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#66055) otto14 válasza Astrasattila (#66053) üzenetére


otto14
senior tag

Nem éri meg várni szerintem, a ddr4 árak az egekben lesznek mejelenéskor, az usb3.1 csak komolyabb lapokon, ill. házakon leszek, és az azt támogató eszkozok sem lesznek valami ólcsók.

Mit ertesz otthoni felhasználás és csúcs gép alatt? Mindenkinek más a csúcs.
Pl:
g3220 -b85lap -4gb /8gb ram
a8 6600k /a88x /a85x lap -4gb /8gb ram
x4 750k -a88x /a85x lap -4gb /8gb ram -r7 250x /hd 7770, r7 260x, r9 270, r9 270x
haswell i5 /i7 -b85 /z87 lap -4gb /8gb ram -r7 260x, r9 270, r9 270x, r9 280x, r9 290, gtx 760, gtx 770, gtx 780

A DX 12 hasonló a mantle -höz, még nm tudni, hogy támogatni fogják-e a jelenlegi vga-k -gondolog a radeonokra- --legalábbis én még nem olvastam róla--

asd

(#66056) Astrasattila válasza jim bcs (#66054) üzenetére


Astrasattila
tag

Köszönöm szépen! A csúcs PC is csak elméleti kérdésem volt. Nem tudom, hogy mi most a leginkább CPU-GPU-RAM zabáló játék- és számításigényes program. Én is olyan 400 körülre tippeltem. Nem tervezek ilyen gépet venni, csak ilyen nyálcsorgatás miatt kérdeztem. :)

Otto14! Köszönöm Neked is! Így összemazsolázva biztos találok teszteket. Nem voltam képben, hogy mi a legjobb alaplap, VGA, RAM. Egyedül a CPU i7-et tudtam. Azt mindig követem.

[ Szerkesztve ]

(#66057) jim bcs válasza Astrasattila (#66056) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Akkor nem kell 400k ha a legkomolyabb AAA címek érdekelnek, kis munkára elég az i5 is így 300k elég ha egy IPS paneles monitort is hozzácsapok, gép ~250k monitor 45-50k és akkor mindened megvan az ULTRA grafikához.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#66058) minek?:S válasza jim bcs (#66052) üzenetére


minek?:S
őstag

Már miért ne vehetné?:) Szerintem ne itt vitassuk meg, de olvass vissza alaplapos topicban, én is kérdeztem már a 2 lapról mielőtt vettem. bluyoo is meg picutemaker is azt mondta, hogy az ASRock jobb. Haver is, aki kb 1 héttel lőttem vett Vanguardot, és ASUS fan, ő is azt mondta, hogy jobb az enyém, csak a BIOS-t megcsinálhatnák normálisra. Azért, mert te utálod az ASRockot, még nem jelenti azt, hogy sz.. rossz is:)

Szerk.: Mielőtt jobban belemennénk, nem vagyok annyira benne az alaplapos témában, de nem csak itt fórumon mondták nekem a szakik, hogy melyiket és miért vegyem, hanem személyesen is ismerek egy-két embert, akik értenek hozzá. És szerintem ennyivel zárjuk is le ezt.

További Szép Napot!

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#66059) tranceplanet válasza Astrasattila (#66056) üzenetére


tranceplanet
addikt

lehet csorgatni

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#66060) jim bcs válasza minek?:S (#66058) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Persze én se akarok vitázni nem mondtam hogy sz@r de a vanguard jobb :) , az 5év garit és TUF szériát nem tudja felülmulni és ez tény, az hogy van rajta egy killer vezérlő az meg megint 0-a nem sokkal tud többet egy sima alaplapinál, ha a hang fontos akkor meg megint nincs miről beszélni bármelyik külön hangkártya megeszi úgy hogy azt viheted a következő lapba amit olcsóbban is megúszol. A killer miatt lehet jobb mert egy fokkal szebb a hangja de semmi másban és erről hidd el egyet értünk az ottaniakkal ha átmegyek a másik topikba. Nem vagyok feltétlen Asus fan a Giga is príma ajánlott lapokat csinál, minden gyártó lapjával dolgoztam már minden területen és mindent egybe véve az Asus és a Giga a legjobb.

off vége

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#66061) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!
Ez a jelenlegi gépem, amin szeretnék frissítést végezni:

RAM: OCZ OCZ3X1600LV2G 3x 2 GB DDR3-1066 DDR3 SDRAM
CPU: Intel Core i7-920, 3500 MHz (20 x 175)
VGA: MSI 4890
Felbontás: 1920x1080

A masina most lesz öt éves.

Ezeket szeretném megvenni:
SSD SAMSUNG 120GB SATA3 2.5" 840 EVO MZ-7TE120BW
VGA ASUS GTX760-DC2OC-2GD5 GTX760 2GB
Monitor ASUS VX239H
Táp XFX Pro 550W

A CPU és a RAM szerintem még 1-2 évet kibír... bár ha a ram ára lemegy, azt még vennék, de az még nem kritikus. :)
Mi a véleményetek? :) Érdemes ehhez a CPU-hoz a leírt VGA-t megvenni?

Köszi a válaszokat!

Papa

(#66062) membrandj válasza A_Papa (#66061) üzenetére


membrandj
nagyúr

monitort hogy találtad? Elvileg ips,de én ennyiért már dellu2312hm-et vennék.

6GB ram elég bőven jelenleg.

1156-os i7,tehát nem gyenge,szerintem egy gtx 760-al full hd-n még simán elbír, de azért kérdezz rá vga-s, procis topicban is.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#66063) A_Papa válasza membrandj (#66062) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszi a választ! :)
Olvastam egy cikket erről a monitorról és nagyon megtetszett! :) De rákeresek a Te ajánlatodra is! :)
De a CPU nem 1156-os, hanem 1366-os.

Papa

(#66064) csoki98 válasza jim bcs (#66036) üzenetére


csoki98
tag

Közben beszéltem u.tesómmal és feljebbvitte 180k-ra a keretet. Ebből milyen inteles és amd-s konfit lehetne összehozni? az előbb leírtak alapján?

"Gondoltál már arra, hogy az univerzum, amiben élünk, talán egy agysejtje egy ismeretlen lénynek?" Poco F3

(#66065) TotO'


TotO'
aktív tag

Hali, elég gány munkát végeztem - érzésem szerint - összeszereléskor, de sokkal jobb megoldást nem nagyon találtam, hogyan lehetne jobban elvezetni a kábeleket, annál mint ahogy most van? Például a hátsó ventinek a kábeljét kb sehogy se tudom elvezetni hátul.

Ne ordítástok nagyon le a fejem, először raktam össze gépet, lehet az ssd-nek áramot adó kábelt nem kellett volna úgy elvezetnem ahogy. :B

Van értelme beszerelni az FDC3k-hoz kapott RPM szabályzót? És ha igen, akkor melyik ventit kössem rá? Úgy olvastam a hátsó számít a legtöbbet. Vagy nem éri meg, lévén az alaplap szabályozza magának, max-ra húzott bf4 alatt nem ment semelyik komponens se 60 fölé

Köszi

[ Szerkesztve ]

4a || Neuzer Courier DT

(#66066) Adam_97


Adam_97
csendes tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni a következő konfighoz:

Alaplap: ASUS Sabertooth Z87
Processzor: i7 4770k
Memória: Corsair Vengeance Pro 16GB 1600MHz CL9
Videókártya: EVGA GTX760
Gépház: Corsair Air 540
CPU hűtés: Corsair H100i
VGA hűtés: NZXT Kraken G10
SSD: Samsung 840 EVO 128GB
HDD: WD Blue 1TB (WD10EZEX)

És a kérdés az lenne, hogy elfér e egy Push&Pull fölül, vagy elég a radira 2db venti? Csak mert láttam már benne konfigokat, de Z87-es lappal nem tudom elfér e.

Corsair SP120-as QE és Corsair AF120 QE ventikről mit gondoltok?

Vöjksztéjsün.

(#66067) Memorystick


Memorystick
csendes tag

Sziasztok!

Hozzá értők segítségére lenne szükségem.

Intel i7 2600

nVidia Gigabyte Gtx 560 Soc 1gb 256bit

Gigabyte z68x-ud3h-b3 az alaplap

Mennyi ér?Hozzávetőlegesen.

Előre is köszönöm a segítséget!

Kellemes ünnepeket! :)

(#66068) kalozhun100


kalozhun100
őstag

DVD Tudnátok ajánlani egy DVD írót? Fekete kéne. Meg egy webkamera kéne, ha lehet olyan, amiben van mikrofon. Elég gyakran használnám.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#66069) membrandj válasza kalozhun100 (#66068) üzenetére


membrandj
nagyúr

Amit írtál, az jó. Webkamerára nem hiszem,hogy valaki itt tanácsot tudna adni. Nézd meg,hogy milyen felbontást tud, legyen benne mikrofon, gari,stb.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#66070) membrandj válasza Memorystick (#66067) üzenetére


membrandj
nagyúr

[link]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#66071) membrandj válasza Adam_97 (#66066) üzenetére


membrandj
nagyúr

Ezt inkább cpu hűtős,házas topicban szerintem.

Mindenesetre játékra nem a legjobb választás. Ha munka videovágás, stb, akkor ok.

Ha játék, akkor egy i5-4570+ gtx 770 sokkal erősebb lenne.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#66072) ACE-


ACE-
addikt

Véleményt szeretnék kérni, hogy milyen gépet vegyek, ami semmi másra nem lesz használva, mint Internet, filmnézés, és efféle alapvető internetes dolgok. Tehát viszonylag olcsó legyen, de ne legyenek benne gagyi alkatrészek, de azért internetezés közben meg használatkor pörgős legyen. Inkább az Intel-t favorizálom, de nem vagyok fanatikus AMD ellenes sem...

Köszi.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#66073) WinuX válasza membrandj (#65974) üzenetére


WinuX
csendes tag

Ez a membrandj-nek válaszolt hsz. mintha eltűnt volna a rengetegben:

Köszönöm az ötletet, ez ha jól számolok kevesebbre jön ki a 120-as keretnél, nincs értelme többet költeni ilyen célra? Elvileg fér még a keretbe bőven, ha lehet erősíteni még rajta értelmesen, akkor használjuk ki a keretet. Bár van monitor, de az valami régebbi darab, ha nincs miért 120 körül költeni egy ilyen konfigra, akkor tudnál monitort ajánlani inkább ehhez? Azzal együtt akár fölé is mehet, mondjuk max 150-ig.

(#66074) Adam_97 válasza membrandj (#66071) üzenetére


Adam_97
csendes tag

Köszönöm szépen :) Akkor megpróbálkozok ott :) Hát igen a legkevésbé kellene játékra, többet dolgoznék vele mint játszanék.

Vöjksztéjsün.

(#66075) roccat


roccat
csendes tag

Sziasztok!

Gépet szeretnék összerakni ebben kérném a segítségetek.
A keret max 400e Ft rá.
Játékra,filmezésre lenne használva.
Intel és Nvidia felé hajlok inkább eddig is az volt.
Egér,bill nem kell,de minden más igen.(ház,táp,ram,proci stb)
Monitor ötleteket is szívesen fogadok.(Nem szükséges,hogy a keretben legyen).

Köszönöm szépen előre is a segítségeteket!
:R

(#66076) membrandj válasza WinuX (#66073) üzenetére


membrandj
nagyúr

Írtam privátot , csak azóta se olvastad el.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#66077) membrandj válasza roccat (#66075) üzenetére


membrandj
nagyúr

Feleslegesen sok erre.
i-4570
asus b85 vanguard
coolermaster hyper 212 evo
gtx 770
120GB ssd
1TB wd black
xfx pro 550, fsp raider 550
fractl design core 3000
dell u2312hm.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#66078) membrandj válasza WinuX (#66073) üzenetére


membrandj
nagyúr

Nincs értelme többet költeni egy netezős, alap gépre.

Monitor: Dell u2312Hm pl.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#66079) jim bcs válasza roccat (#66075) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

monitor
Dell S2340L__glossy/tükrös vagyis van egy üveglap a panel előtt
Dell U2312HM
Dell P2314H
Asus VX239H
Acer S236HLTMJJ

lap
ASUS GRYPHON Z87 vagy ASUS MAXIMUS VI GENE vagy GIGABYTE G1.Sniper M5

proci
i5-4670K

proci hűtő
BE QUIET! Dark Rock 2 vagy SCYTHE Ashura Shadow

ssd
Samsung 840_120GB

hdd
WD Red 2/3/4TB igény szerint, vagy külső házban így nem pörög feleslegesen

ram
2x4GB CL9 1600mhz: Adata XPG, Patriot Viper 3 Black Mamba, Avexir Core, Crucial Ballistix Tactical, G.Skill

vga
ASUS GTX780-DC2OC-3GD5

táp
SEASONIC X650, SEASONIC G550, ENERMAX Platimax 500W, EVGA SuperNOVA NEX650G

ház
én egy Dimastech Bench Table Mini-re tenném de ezt rád bízom mindenkinek más az igénye
AEROCOOL DEAD SILENCE CUBE
Xigmatek Aquila
BITFENIX Prodigy M
BITFENIX PHENOM M
BITFENIX COLOSSUS M
Fractal Design Node 804

Alaplapon és procin is tudsz spórolni mert felesleges, Asus Vanguard B85+i5-4670, a többi maradhat.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#66080) shadowcam


shadowcam
tag

Sziasztok!
Tuningolni szeretnék egy picit a gépemen, jelenlegi konfigom egy Intel processzor (2 magos, 7500), GeForce 9800 GT 1 GB, 4 GB RAM. Szerintetek mivel kezdjem a felújítást, ha jelenleg 35 ezer tőkém van az első alkatrészre?
Amúgy Elder Scrolls Online miatt szeretnék újítani, tehát nem kell igazán erőmű.
Köszönöm

(#66081) jim bcs válasza shadowcam (#66080) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

"Szerintetek mivel kezdjem a felújítást"

elsőnek egy minőségi táppal, legolcsóbban XFX Pro 450/550W későbbi vga-tól függően, utána lap+proci+8gb ram egybe, utána vga DE!!! neked elég lenne egy erősebb APU és közben minden régi hardvered eladod

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#66082) WinuX válasza membrandj (#66076) üzenetére


WinuX
csendes tag

Ezt nem értem, még válaszoltam is. Most is megnéztem, nem találtam azóta újat.

(#66083) WinuX válasza membrandj (#66078) üzenetére


WinuX
csendes tag

Rendben, köszönöm a tippeket. :R

(#66084) membrandj válasza shadowcam (#66080) üzenetére


membrandj
nagyúr

Ha satás a hdd, akkor mákod van és azt megtarthatod.+ házat esetleg.

g3220
asrock h81m-hds
4GB ddr3 ram
ctg-500 pl első körbe. Ennek az apránként vételnek nincs értelme.
hd 7770

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#66085) 3.Aragorn válasza membrandj (#66084) üzenetére


3.Aragorn
addikt

"Ennek az apránként vételnek nincs értelme."

Bizonyos pontig igen. Én pl. először cseréltem az egeret, a monitort, és vettem egy + vinyót. Most a ház csere van soron, de ez után a többi alkatrészt, a gép magját nagyjából egyszerre szeretném cserélni.

Nem minden vándorút céltalan...

(#66086) luise178


luise178
tag

Szasztok!

Konfig ajánlat kéne srácok, az aláírásomab szereplő videó kártyához. lehet Inteles, és AMD-s is. eddig utóbbival nyomultam, de most már hosszú távra tervezek. Főleg játékra használnám. alaplap, proci, memória kéne, ha indokolt akkor procihűtő és táp is. a többi cucc maradna a jelenlegi gépemből, amit az aláírásban olvashattok. a monitorom LG W1952TQ. 1440x900-ban tolom. ez a max, amit tud. alaplapot lehetőleg úgy szeretnék, hogy azt ne kelljen 1 darabig cserélni. szal hosszútávra. később, ha keret engedi lehet a többi cucc is cserélődik majd, de 1 SSD hamarosan beugrik, az tuti.

előre is köszönöm!

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#66087) membrandj válasza luise178 (#66086) üzenetére


membrandj
nagyúr

Elvileg a te tápod még okés,de nem mai darab már. Ha 5-6 éves, akkor:
ctg-500 csere

Nem írtál keretet..
Legolcsóbban:
g3220
gigabyte b85m-hd3,d3h, asrock b85m pro4
4GB ddr3 ram

Ez a min,ezzel hosszú távra nem lehet tervezni. i5-4440, ezzel már igen.
Később mehet még 4GB ram és monitorcsere után erősebb vga.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#66088) vond válasza TotO' (#66065) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hali!

Alapszabály (az összes kábelnél), hogy amint lehet, vezesd ki őket az alaplap tálca mögé, és csak akkor és ott hozd vissza őket, ahol már kellenek. Pl. azt a táp előtti csomót mind húzd ki hátra. De az összes többinél is csináld ezt.

A hátsó venti kábelét nem szokás az alaplap mögé vinni (nem is nagyon tudnád visszahozni). Én a venti oldalfalához szoktam odapasszintani, s csak annyit engedek belőle vissza a lap elé, amennyi kell a csatlakozóig.

Procihűtő zsinórját is vidd ki szépen hátra (az alaplap tetejénél), s itt is csak annyit hozz vissza, ami épp elér a tűkig.

Valamint én úgy tudom, hogy általában a CPU-hoz legközelebbi foglalatba kell tenni az egyszem memória modult.

Ha igényled, kedden küldök képet egy jól összeszerelt Midgard II-ről. ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#66089) tranceplanet válasza TotO' (#66065) üzenetére


tranceplanet
addikt

vond jól leírta a dolgokat. FD 3000 házban gyönyörűen el lehet vezetni a kábeleket megfelelő táp kábel hosszúság esetén. Íme egy példás kivitelezés FD3000 házra: kábel menedzsment

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#66090) TotO' válasza vond (#66088) üzenetére


TotO'
aktív tag

Hmm, türelmetlen voltam és a kommentek olvasása nélkül estem neki, jelenleg így néz ki, több kábelt is jobban átszerveztem.

Hol vihetném hátra a cpu hűtő zsinórjait? Szépen rászorítottam, nem jó ez így? :D
A táp nem használt kábeleit a legalsó tálca alá kéne rakni, igaz?

(#66089) tranceplanet: wow, ez tényleg jól néz ki! :C

Köszi

[ Szerkesztve ]

4a || Neuzer Courier DT

(#66091) vond válasza TotO' (#66090) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nem lett sokkal jobb. :N Leírom mégegyszer a lényeget:

Amint lehet, vezess ki minden kábelt az alaplap tálca mögé, és csak akkor és ott hozd vissza őket, ahol már kellenek. A táp kábelei is el fognak férni hátul. A procihűtő zsinórját szedd szét, húzd ki felül, majd csak annyit engedj belőle vissza amennyi kell. Az a lényeg, hogy minél kevesebb dolgot láss innen a ház bal oldaláról (minél kevesebb dolog állja a levegő útját).

De itt most már legyen elég ennyi, mert ez már eléggé off topic. :B

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#66092) shadowcam válasza membrandj (#66084) üzenetére


shadowcam
tag

Köszi, tegnap az ajanlataitok alapján ezt raktam össze.

Alaplap : ASROCK H61M-DGS
Processzor : AMD X4 A10-6800(K) FM2 4,1GHz BOX Black Edition
Videokártya : Asus HD7770-1GD5
Táp : XFX 450 Pro.
Monitor : Asus 23,6" VE247H Widescreen LED

Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#66093) juve600 válasza shadowcam (#66092) üzenetére


juve600
nagyúr

nagyon nem jó :W :W :W

[link]
intel lapba ne akarjál amd procit belerakni....

(#66094) luise178 válasza membrandj (#66087) üzenetére


luise178
tag

köszi a választ! ;) :D

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#66095) shadowcam válasza juve600 (#66093) üzenetére


shadowcam
tag

Közöm sincs az egészhez, ezért kérem szakértők segítséget. :)

Ha erre cserélem?
ASROCK 960GC-GS FX

[ Szerkesztve ]

(#66096) Bazsa01129 válasza TotO' (#66090) üzenetére


Bazsa01129
csendes tag

Szia!

Nekem is ilyen házam van, és nagyon jól szerelhető.
Az enyém így sikerült: [link]

(#66097) otto14 válasza shadowcam (#66095) üzenetére


otto14
senior tag

FM2+ lap kell neked. Pl: gigabyte a88xm-d3h, viszont az A10 6800k nem éri meg...

Mennyi a keret és mi kell? Inkább írunk egyet :D

asd

(#66098) shadowcam válasza otto14 (#66097) üzenetére


shadowcam
tag

:) igen, lehet jobban járok :D játékra szeretném, konkrétan Elder scrolls online maxon futtatására, más nem érdekel. A keret 80 ezer nagyjából (monitor nélkül). Jelenleg GeForce 9800 GT van, 4 GB RAM, SAGA 450P Táp és egy Intel E7500 Dual Core processzor.

(#66099) otto14 válasza shadowcam (#66098) üzenetére


otto14
senior tag

proci: x4 750k -19k
lap: ASROCK FM2A88M Extreme4+ -16k
ram: KINGSTON 4GB HyperX FURY DDR3 1866MHz CL10 HX318C10FB/4 -11k
vga: r7 260x ~34k, r7 250x ~27k
táp: chieftec ctg-500-80p -13k

Monitor: BENQ GW2320 -36.5k

asd

(#66100) shadowcam válasza otto14 (#66099) üzenetére


shadowcam
tag

Örök hála :) köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.